Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:26 pm

Pousmiala som sa. "... Nemôžem ťuťa, mám lišiaka o ktorého sa starám a zima tam byť nemôže..." Rukou si pomaly prejde po bruchu. Kusnem si do pery, kŕče prestávajú ale potom sa znovu kopú na povrch. Zabúdam... padám... ako v tom sne...
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:35 pm

Přesně tak...a jsem rád že tu je na lodi tak super společnost... řeknu s úšklebkem. Když jsem se tu objevil první den a potkal vás na palubě...měl jsem z vás strach...a respekt... řeknu a trochu zvážním...Ale teď vidím že jste super... řeknu a plácnu sebou do vody. Konečně se po dlouhé době cítím uvolněně.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:39 pm

Strach?, vyvalila jsem na Kaemona oči. To teda nechápu, proč, zazubila jsem se na něj a skočila po něm, abych ho potopila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:41 pm

Zasmiala som sa na nich a potom som vyskočila aby som sa posadila hore a nechala ponorené vo vode len nohy. Strach... mala som ho aj ja... pamätám sa ako som sem prišla... ale odkiaľ som sem prišla? Prečo som sem prišla...? Strach... mala som a mám ho... ach, začínam mať depku... Prehrábnem si mokré vlasy a sledujem tých dvoch.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:44 pm

Co ty tam tak sedíš zpuchle?, otočila jsem se na Ellu a stříkla po ní vodou. Měla jsem chuť blbnout, ale věděla jsem, že trpí na bolesti, takže by asi nebylo nejlepší strhávat jí pod vodu a vůbec prudce s ní hýbat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:47 pm

Nééé zavolám ale v tom skončí moje hlava pod vodou. eM měla opravdu páru. Avšak po chvíli jsem se vynořil a vyplivl vodu...Protože jsem se vždycky... v půlce věty si odkašlu a pokračuji...bál nových věcí...a lidí...nikdy jsem neměl talent na seznamování... řeknu s úsměvem a pak se otočím kde je Ell...Copak Ell děje se něco? zeptám se jí protože vypadá že není zrovna ve své kůži.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:49 pm

"Z-zpuchlo?" Zopakovala som po nej a kopla som nohami tak že som ich oboch ostriekala. Zasmiala som sa. "Nič.. nič sa nedeje som v poriadku!" Usmiala som sa potom.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 6:51 pm

No, tak zplihle... utrápeně, vysvětlovala jsem.

No, já se seznamuju ráda... čím víc lidí potkáš, tím líp si s z nich můžeš vybírat ty dobré a ty lepší, pousmála se a nechala Kaeho vydechnout a starat se o Ellu. Položila jsem se na záda a jen tak splývala. Čím víc lidí potkáš, tím větší je šance, že mezi nimi najdeš opravdové přátele

Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:02 pm

Možná máš pravdu, ale já jich potkal hodně a jen pár z nich byly ty praví...proto jsem měl možná vždycky strach z toho se seznamovat... řeknu a ušklíbnu se. Poté se rukama zapřu za okraj bazénu a natáhnu se ve vodě. Je je krásně příjemná.
---------
Umm musím končit Very Happy budu tu možná ještě tak kolem půlnoci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:02 pm

Mávnem nad tým rukou a pousmejem sa. "To prejde..." Potom sa započúvam do toho čo povedala. "Ja som... nikdy z novými ľuďmi nevychádzala dobre... som až príliš utiahnutá... a mnohým sa to nepáči..." Poviem potom.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:07 pm

Mně se to páčí, usmála jsem se na Ellu. Jsi fajn. Jsi člověk, o němž je mi od začátku jasné, že se mu dá věřit. Že nejsi schopná zrady a úskoku. Jsi víc jako.. jako zvíře. Nemáš zkaženou mysl, nejsi lstivá a zlá. Lidi, lidi jsou strašně zlí. A schopní příšerných věcí, pravila jsem trochu zachmuřeně, ale pak jsem se zase usmála. Ty ne. Jestli mám za někoho bojovat, tak to bude za tebe a za lidi jako jsi ty. Za vás oba, dodala jsem a vzápětí jsem se musela usmát tomu, jak pateticky to vyznělo. Nicméně byla to největší pravda. Jen čistota srdce jako měla Ella a někteří další, dávala tomu všemu smysl. Jen pro to stálo za to bojovat a bude-li to třeba, i zemřít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:15 pm

Pozrela som sa na eM. Sklonila som hlavu a prehrábla som si vlasy, rozpaky sa na mne dali vidieť. Zakňučala som porazene a schovala som si tvár do dlaní. "Ď-ďakujem... eM..." Poviem potom a ukážem tvár, utriem si slzy ktoré mi utiekli z očí. Pousmejem sa na eM a Kaemona. "Keď... keď som sa prvý krát objavila v prístave... a videla som ako sa zastávaš Kapitánky tak... tak som si povedala že oh táto osôbka bude... bude môj idol, chcem byť ako ona... silná, zábavná... chcem byť ako ty... pretože ty vieš povedať svoj názor... Lenže, lenže nešlo to a tak som si vždy myslela že sa ti motám do cesty ale... ale... som šťastná že môžem byť tu s tebou na tejto lodi eM... som šťastná... veľmi... ak, ak by nebolo teba a ostatných tak... myslím žeby som tu už nebola..." Poviem potom. Áno, mala som v pláne utiecť niekde ďaleko... byť líška niekde na ďalekej planéte v tomto vesmíre. Byť niekto iný a pritom ten istý ale... nestalo sa tak. "A ty Kae... ty si tiež človek pre ktorého som to neurobila... som rada že Vás tu oboch mám... som rada že som tu... a-a budem pomáhať ako najlepšie viem... budem sa snažiť....." Ani neviem čo som to hovorila ale, mala som divné pocity. "Chcem ísť na tú loď ktorú napadli..." Poviem potom.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:26 pm

Ale ty jsi blázen, řekla jsem láskyplně a doplavala blíž k Elle. Já přece nejsem žádný idol. To, že mám prořízlou pusu, ze mě nedělá hrdinu. Spíš jen neumím držet jazyk za zuby a plácám, co mi slina na jazyk přinese, ušklíbla jsem se. A silná? Máš vůbec představu, jak se pořád třesu před každou nenadálou situací? Tam, kde to znám, tam jsem jako doma, tam se nebojím. Ale dej mě do situace, s níž jsem se ještě nesetkala, a sesypu se ti jako domeček z karet. Když jsme měli odejít do přístavu, Berenika mi jasně řekla, že máme jít čtyři. Já a Kae plus dva z Destiny. Jenže z Destiny jsme měli jenom jednoho. Druhý, který měl jít s námi, nás nechal na holičkách. Nikdo jiný ovšem nebyl po ruce. Dokážeš si představit, jak jsem byla vyděšená? Nevěděla jsem, co mám dělat. Čekat celý den nebo dva, než se někdo vypotácí z kajuty, nebo porušit příkazy a jít ve třech? Jen taková pitomost a mně to totálně rozhodilo. Seděla jsem tam snad několik minut na chodbě a nevěděla, co mám dělat. To že je tvá představa idolu? No to potěš pánbůh, snažila jsem se jí to rozmluvit.

A nemluv mi o nebytí. Nechápu, proč se pořád tak podceňuješ. Jsi úžasná, jsi zábavná, roztomilá, no jen se na sebe podívej, jsi kus ženský, zasmála jsem se a poukázala na fakt, že krom toho všeho taky vůbec nevypadá špatně.

S tou lodí nevím. Nelíbí se mi, že bychom tam měli chodit. Ale dokud se náš drahý kapitán nevzbudí z mrákot nebo co to kde vyvádí, nemá smysl o tom diskutovat. , pokrčila jsem rameny. Skutečně tu nebylo moc co říct. Ten, s kým jsme o tom potřebovali mluvit, tu nebyl. Jakékoli debaty by tu tedy byly zbytečné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:34 pm

Pokrútila som hlavou a usmiala som sa. "Lenže ty si proste eM, k tebe to patrí... a verím že pokiaľ by k tomu prišlo zachovala by si sa správne.... verím ti a ak by k tomu došlo tak by som ti zverila svoj život..." Usmejem sa znova. "Ty si fuoco tejto posádky! Byť na kapitánovom mieste, si moja pravá ruka a Matt by bol ľavá. On je zasa forte našej posádky...." Dodám potom. "Podceňujem? Len hovorím pravdu..." Usmejem sa znova. "Ale, čo ak ich tam teraz niečo ohrozuje? Ak by sme boli v nebezpečenstve tak verím tomu žeby sa nám niekto rozhodol prísť na pomoc... a lodí je neúrekom... vieš koľko súradníc Eserath našiel? 5 Kníh!" Poviem zaujato.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:46 pm

Fuoco?, optala jsem se, protože ten pojem jsem neznala. No ale kapitánka bys byla parádní, usmála jsem se té představě. Pokud vím, ta zpráva přišla už před několika dny. Nevěřím tomu, že by tam ještě bylo možné něčemu pomoct. Záleží ovšem na tom, co se jim stalo. Pokud je napadly stíny, pak už je záležitost vyřešená. Buď je porazili a jsou v pořádku - ovšem pak by zajisté poslali další zprávu, že pomoci již není třeba - a nebo stíny vyhrály. V takovém případě mi přijde víc než bláznovské vydávat se tam a následovat jejich osud, vyslovila jsem svůj názor.

Informace o dalších lodích mě nicméně velmi zaujala. Tolik lodí... to je celá flotila, ne, několik flotil. S takovou silou, pokud každá z nich hostuje alespoň dvacet snílků se schopnostmi... pak náš marný boj možná nemusel být tak marný. Pak možná byla naděje. Znovu se o mě opřel bojovný duch. A mozek mi začal pracovat na plné obrátky. Co tam asi mohlo být za lidi? Jaké měli schopnosti? Jací jsou? Může tam být někdo se schopnostmi jako máme my? Nebo jsou ty schopnosti naprosto unikátní? Nesmysl, tahle loď už hostovala nejméně jednoho fénixe. Fénixe, který stejně jako já hledal odpovědi v tlusté knize z knihovny, a nejspíš právě přitom vzplanul a knihu opálil. Té představě jsem se musela usmát. Kdepak, docela jistě jsem nebyla jediná svého druhu. Ta myšlenka mě nadchla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 7:52 pm

"Si náš oheň..." Usmejem sa na ňu. "Parádna? Nie nebola, schovávala by som sa v kancelárií a nevyliezla by som z nej dovtedy pokiaľ by sa za mňa nenašla náhrada...." Poviem zo smiechom. "Pravda... ale aj tak, loď nemôže dlho zostať bez kapitána... ono... tieto lode majú dušu... a pokiaľ sa z niekym nespojí... môže zomrieť. To si myslím.... a nechcem aby kvôli rozmaru zomrela loď... pokiaľ sa tam dá niečo zachrániť, mali by sme tam ísť... pochybujem že tiene budú okupovať prázdnu loď... nechajú ju tak hneď potom čo sa zbavia posádky...." Poviem potom. Pred očami sa mi vynoril ten sen, pád do smradľavého zúfalstva. Do temnoty. "Možno by sme vďaka tomu spoznali iných ľudí... niekoho ako mi... možno by si spoznala fénixa z ktorým by si sa učila ovládať svoju silu..." Pozriem sa na eM a usmejem sa. "Našli by sme nových ľudí ako mi... a mohli by byť z úplne inej doby než mi..." Prehrábnem si vlasy.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 8:01 pm

Ta představa je lákavá, usmála jsem se a v očích mi běhaly plamínky. Ale jak jsem řekla Mattovi, nemyslím si, že bychom byli v pozici, abychom mohli někomu nabízet pomoc. A stojím si za tím, co jsem řekla. Nemyslím, že je dobrý nápad se tam vydávat, uzavřela jsem to. Stíny by prázdnou loď neokupovaly. Ale ti, kdo jim veleli a řídili je, měli víc mozku v hlavě. Pokud věděli, že loď vyslala sos signál, každý průměrný bad guy by z toho vyvodil, že stačí počkat a dost možná si to někdo přijde prověřit. Udělala jsem ještě pár temp, ale na rukou se mi začaly tvořit varhánky.

Uf, už jsem tu nějak dlouho. A začínám mít hlad. Co vy dva?, vyšplhala jsem se na okraj bazénu a přešla jsem k nejbližšímu lehátku pro osušku, jíž jsem si začala sušit vlasy. Půjdu to něčím zajíst, dodala jsem a šla se převléct. Za malou chvilku jsem se už vynořila z šatny oblečená v šortky a tričko. Kdyby něco, tak že nic, prohodila jsem svou oblíbenou hlášku a zmizela ve dveřích.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyWed Feb 15, 2012 8:10 pm

Pousmiala som sa a zamávala som jej. "Idem sa pozrieť na lišiaka... Papa Kae... zajtra sa uvidíme..." Usmejem sa a odkráčam do šatní, prezlečiem sa a zmiznem rýchlym krokom do svojej kajuty.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyThu Feb 16, 2012 12:23 am

Poděkoval jsem Ell za důvěru a pak se zaposlouchal do jejich rozhovoru neměl jsem co jim do toho skákat tak jsem si tam okolo nich plaval a muselo to vypadat velice komicky. Poté mě obě opustily. Zamávám na ně a ještě chvíli plavu. Pak vylezu ven, a má kůže vypadá jako bych byl starej dědek. Vejdu do šatny a shodím se sebe plavky. Osprchuji se abych ze sebe smyl chlor. Obléknu se a vydám se spát. Po dnešku se těším. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyThu Feb 16, 2012 11:37 am

Vešel jsem do tréninkové místnosti. Chvíli jsem přemýšlel nad bazénem ale pak jsem to zavrhl, musím trénovat. Rozvrhl si práci na všech strojích + kliky + běh a dával si krátké série ale rychle po sobě.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyThu Feb 16, 2012 11:57 am

Zastavil jsem se v půlce jedné ze sérií na nohy a posadil se. Insignie mi dávala jasně najevo že zde být nemám že mě čekají jinde. Rychle jsem si šel dát sprchu k bazénu. Poté jsem se oblékl zpět do normálního oblečení a vydal se tam kam mě Insignie vedla. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyThu Feb 16, 2012 9:23 pm

Iste, kam inam by som šiel, ak nie do tréningovej miestnosti. Avšak, dnes som sem šiel za iným účelom, ako behať na trenažéry alebo jednoducho trénovať s mečom, či svoju schopnosť.
Dnes som mal zamierené priamo k bazénu. To znamenalo, že halou som len prešiel. Nie ignorantsky, dobre som si všímal svoje okolie, a vďaka tomu som zistil, že hala je prázdna. Nikto tu nebol, čo mi neprišlo divné, málokedy tu niekoho stretnem. Naviac, teraz bola väčšina posádky v zasadacej miestnosti. Miestnosti s veľkým okrúhlym stolom a zelenými stenami.
Po prejdení halou som sa dostal až k dverám, ktoré viedli na miesto, kam som mal zamierené. Otvoril som dvere a nazrel som dnu. Výhľad mi umožnil vidieť bazén, v ktorom bola našťastie voda a z časti som videl aj dvere do šatne. Možno som ich videl hlavne preto, lebo som vedel kam sa pozerať. Nebolo to prvý krát, čo som sem prišiel.
Vošiel som do miestnosti, kde sa rozprestieral, síce nie veľký, no krásny a dostačujúci bazén. Dvere sa za mnou zatvorili, no a ja... ja som prešiel až k šatniam. Vošiel som do dverí, na ktorých bolo vyobrazené mužské telo, teda šatne určené pre mužov. Vyhľadal som svoju skrinku, ktorú keď som otvoril, našiel som v nej plávky, boli to kraťasy určené do vody.
Vyzliekol som sa a odložil svoje veci, nech už to bola katana alebo mp3 so slúchadlami. Obliekol som si kraťasy do vody, dnes mali zelenú farbu, cez ktorú sa tiahli modré fľaky, zrejme nejaké vzorčeky, no neviem, pravdepodobne sa jednalo o nejaké obláčiky.
Pred vstupom do bazénu som sa opláchol pod sprchou, no a potom mi už zostával len vojsť do vody v bazéne. Podišiel som predo k bazénu, do ktorého som namočil nohu. Len chodilo, ale to mi stačilo na to, aby som vedel, že voda je príjemná. Pomaly som preto vošiel do vody celý... neskákal som do nej, pretože som nepotreboval dostať kŕč... bol som tu sám, kto by ma zachránil?
Začal som si plávať krížom krážom po bazéne, voľný štýl. Vlastne... striedal som štýly, či už som plával na kraula alebo prsia. Keď som sa ponoril pod vodou, vlnil som sa v nej, akoby som bol morský panic xD a fungovalo to. Taktiež som plával....
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyThu Feb 16, 2012 10:55 pm

Keď už som mal kúpania dosť, pomaly som opustil bazén. Urobil som to veľmi jednoducho. Vyšiel som von rebríkom. Keď som prešiel do šatne, dal som zo seba dolu tie kraťasy a prevesil ich niekam na vešiak. Pravdepodobne ich loď aj tak niekam odprace, presne ako tie z minula. Chvíľku som hľadal uterák, ktorým by som sa osušil... napokon som ho našiel a utrel sa ním.
Keď som bol suchý, prišiel som ku skrinke, kde som si odložil svoje veci. Obliekol som sa, dal si šľapky a pomalým krokom som napokon opustil šatne. Prešiel som okolo bazéna až som napokon vyšiel do haly. Napravil som si meč na chrbte, a halou prešiel. Otvoril som dvere na chodbu a vstúpil na ňu.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyFri Feb 17, 2012 5:06 pm

"Hmmm..."
Zadumal som pri pohľade na prázdnu halu. Zasa tu nikto nebol. Trénuje na tejto lodi vôbec niekto? Neboli sme sem poslaní preto, aby sme trénovali a stali sa silnejšími? Silnými dosť na to, aby sme mohli čeliť tieňom?
Prešiel som do stredu haly, kde som vytiahol svoju katanu spoza chrbta a postavil sa do bojovej pozície. Predstavil som si okolo seba niekoľko protivníkov. Začal som sa pohybovať, pričom som nevyužíval žiadnu z techník, ktoré mi poskytovala moja schopnosť. Chcel som si len tak zatrénovať s mečom, ako kedysi.
Občas som vyskočil do vzduchu, urobil salto, inokedy to bol kotrmelec a podobne. Pritom som máchal mečom a sekal som pomyselných oponentov.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 EmptyFri Feb 17, 2012 6:43 pm

Keď som sa dotočil na chrbte, ležiac na zemi, pričom meč som držal tak, že ak by sa ku mne niekto priblížil dopadol by asi tak, ako keby sa stretol s kosačkou, odrazil som sa rukou od zeme, použitím svojej schopnosti som bol ľahší, a tak som sa razom ocitol asi tri metre nad podlahou.
Dopadol som na nohy, a pokračoval som v sekaní pomyselných bojovníkov.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Řídící místnost
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: