Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyTue Feb 14, 2012 9:59 pm

Ponoril som sa a tentokrát sa nohami odrazil od steny bazénu. Pár krát som pohol rukami a nohami pod vodou a vynoril som sa na druhej strane bazénu, avšak, neplával som ho na dĺžku, ale na šírku. Tak bola moja dráha podstatne kratšia.
Keď už som sa vynoril, len som rýchlo zamixoval hlavou, aby som z vlasov dostal nejakú tú vodu, ktorá by mi inak tiekla do očí.
"Stačilo?"
Usmial som sa, keď som bol neďaleko eM a otočil sa na ňu. Keďže ja som nikdy nebol nejaký veľký plavec, a bazénu som sa zväčša chodil vyblázniť, trošku si zaplávať, stačilo mi to. Naviac, keď som neplával rýchlo, ale len pomaly, bol som schopný toho preplávať pomerne dosť a to mi stačilo.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyTue Feb 14, 2012 10:03 pm

Asi jo, půjdu už spát, usmála jsem se. Dneska už jsem běhala, cvičila tai chi, trénovala s ohněm i plavala. Dalo by se říct, že pro dnešek mám splněno.

Pomalu jsem se zvedla a osušila se ručníkem, visícím přes nejbližší lehátko. Pak jsem na chvilku zmizela v šatně a když jsem se vynořila, měla jsem na sobě už zase své sportovní tepláky a mikinu. Pokračování příště. Každopádně díky za společnost, mrkla jsem na něj. Dobrou, pozdravila jsem a pak jsem skrz trénovací místnost prošla ven na chodbu a zamířila do své kajuty.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyTue Feb 14, 2012 10:09 pm

Pousmial som sa.
"Tak ja tu ešte chvíľku pobudnem a potom zrejme vypadnem tiež... do postele."
Zostal som vo vode, a keď napokon eM vyšla zo šatne mávol som na ňu.
"Dobrú."
Akonáhle zmizla, zasa som sa ponoril pod vodu a len tak, krížom krážom som si plával po bazéne, chvíľku pod vodou, a chvíľku zasa normálne.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyTue Feb 14, 2012 10:38 pm

Keď už sa mi nechcelo byť vo vode o nič dlhšie, povedal som si, že na dnes stačilo a vyšiel som z bazéna. Vzal som si uterák, a začal sa ním utierať, no nie veľmi... stačilo pomenej. Mal som v pláne ešte sprchu, predsa len... chlór.
Zašiel som do šatne, otvoril svoju skrinku a vytiahol z nej svoje veci, obliekol som sa a plávky prevesil cez otvorené dvierka skrinky, aby uschli.
Vzal som meč, mp3 a slúchadlá, no a pomaly som sa vybral preč. Opustil som miestnosť s bazénom, prešiel prázdnou halou až som napokon vyšiel na chodbu a mieril som do spŕch.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:05 pm

Otvorila som dvere od miestnosti a nadýchla som sa. Našla som tam svoje tenisky, obula som sa a otočila som sa k bežeckému pásu. Gumičkou som si zapla vlasy hore a začala som na páse behať. Medzi behom som premýšľala nad tým čo budem robiť ak sa vo mne prejavia zlé stránky mojich zvierat. Viem že by som nikdy nikoho nezožrala či nepohrýzla ale... čo ak sa nebudem môcť vrátiť naspäť do ľudskej podoby? Čo ak stratím seba samú? Bežala som čím ďalej tým rýchlejšie a začínalo sa mi to páčiť.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:21 pm

Přiběhl jsem do tréninkové místnosti a uviděl běžet Ell. Dobré odpoledne Ell... zavolal jsem na ní a zamával jí. Měl jsem dobrou náladu a ještě lepší poté co mi Matt oznámil tu geniální zprávu. Poté se začnu rozhlížet po celé tělocvičně.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:23 pm

Otočím hlavu na Kaemona. Usmejem sa žiarivo a zoskočím z bežeckého pásu. "Čo ty tu? Videla som ťa na palube, ideš trénovať?" Spýtam sa ho zvedavo. Podivné bolo že aj keď som bežala či robila inú fyzickú prácu tak som sa jednoducho nespotila.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:30 pm

Kdyby jenom trénovat. Jdu spojit příjemné s užitečným... řeknu s úšklebkem a pak vzadu až za věcmi jsou dveře. Tamhle podívej... řeknu s úsměvem a dojdu ke dveřím a otevřu je. Ta eM je fakt kouzelná... řeknu radostně...Našli tu bazén... řeknu s úsměvem na rtech.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:34 pm

Kráčala som za ním. "eM je viac než kúzelná! eM je fantastická!" Vyhlásim keď si povšimnem bazén. "Hmm... nemám plavky..." Poviem potom a rozpustím si vlasy. Vyzujem sa a prejdem do miestnosti z bazénom. Z neho sálalo príjemné teplo. "Sú tu aj šatne? Insignia je plná prekvapení..." Poviem a začnem sa obzerať.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:43 pm

Máš pravdu... řeknu s úšklebkem. Když si všimnu dveří s panáčkem vběhnu do nich. Ještě zavolám na Ell. Tak u bazénu...
Ta šatna je celkem velká....jedu očima po místech na sezení a vidím štítcích všechna mužská jména až dojdu ke svému. Je tam velká bílá osuška, modré žabky a modré kraťasové plavky. Rychle ze sebe shodím oblečení, opláchnu se ve sprše hodím na sebe plavky, žabky na nohy, ručník okolo krku a vyrazím k bazénu.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 3:56 pm

Rozbehnem sa do šatní a pomaly prechádzam okolo skriniek až nájdem svoju. Červené dvojdielne plavky, podobné som mala doma. Rýchlo sa prezlečiem, chytím osušku a idem k bazénu. Osušku potom hodím na lehátko a skočím do bazéna rybičku.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 4:03 pm

Když vidím že je Ell už v bazénu nenechám se zahanbit. Odhodím osušky stranou, a skočím do bazénu. Voda je neuvěřitelně příjemná a tak tam rozvalím a nic nedělám. Ještě by tu mohla být vířivka a sauna a byl bych nejspokojenější člověk na zemi... řeknu s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 4:11 pm

Zasmejem sa a začnem plávať motýlika. "Ak by tu niečo také bolo tak mi ver že sa tu nasťahujem..." Zasmejem sa a hneď ako sa dostanem k okraju bazéna tak sa opriem. Privriem oči.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 4:37 pm

Stejně mě ta Insignie nepřestane překvapovat...člověk vidí vzducholoď...a on je tu bazén, park, jídelna i s kavárnou...ještě by tu mohlo být moře... řeknu se smíchem a dám si pár temp na druhou stranu bazénu.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 4:50 pm

Usmiala som sa. "More... chcelo by to more..." Pošepkám potom. Vo vode mi povoľujú stuhnuté svaly a tak zasyčím od bolesti. Kusnem si do pery a hlboko vydýchnem.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 5:17 pm

Hai...ale myslím že toho už asi ani Insignie nebude schopná.... řeknu se smíchem a nalokám se trochu vody což je provázeno hlasitým kašlem. Ale stejně je to tu úžasný....
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 5:40 pm

Ups. Koukám, že ruším, zarazila jsem se ve dveřích, když jsem tu spatřila Kaeho a Ellu. Trapné trapné trapné..., jelo mi hlavou a doufala jsem, že nic nepřerušuju. Já jen... koukám, že zprávy se roznesly, zasmála jsem se. Včera jsme to tu objevili a dneska se tu pomalu pořádá party. No bodejť, bazén byl něco, co jsme skutečně mohli ocenit všichni. Máme-li být bojovníky proti temnotě, potřebujeme jako ta nejelitnější armáda tu nejelitnější péči. Když nad tím člověk tak uvažoval, bylo skoro s podivem, že jsme ho nenašli dřív. Ale zase - možná že loď opravdu jen čekala, až si ty různé pocty zasloužíme. Možná že byla schopná dát nám skutečně cokoli, ale bylo třeba pro to něco udělat. Ostatně je pravdou, že teprve pak si toho člověk mohl řádně vážit.

Přiklekla jsem k okraji bazénu, smočila dva tři prsty ve vodě a čekala, co Kae s Ellou odpoví. Nechtěla jsem někomu křenit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 5:49 pm

"Rušíš? Prečo by si mala?" Spýtam sa jej prekvapene a usmejem sa. "Kľudne sa pridaj..." Poviem potom. Mala by som viac trénovať, nemala by som nechať svaly len tak... musím ich lepšie rozhýbať... Pomyslím si a znovu utíšim narastajúcu bolesť v bruchu a nohách.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 5:49 pm

Matt povídal... řeknu se smíchem. Dobrý podvečer?! řeknu i když to bylo částečně jako otázka protože nějak nemám pojem o tom kolik je hodin. Přidej se dneska je voda opravdu fantastická...Matt říkal taky že jsi na ty dveře narazila ty...jsi fakt třída... zazubím se na ní.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 5:58 pm

No, to, že něco najdu, neznamená, že je to tu díky mně, usmála jsem se, nicméně byla jsem polichocena. To spíš Insignia je třída. Už jenom bar a diskotéka s kulečníkem a fotbálkem a bylo by tu snad fakt všechno, smála jsem se, jak jsem obcházela bazén, abych následně zaplula do šaten a o minutku později se vynořila oděna v zajímavě řešené černobílé plavky.

((Kdyby to někoho zajímalo Very Happy))Trénovací místnost - Stránka 8 Volcom%20one%20piece

Posadila jsem se na okraj bazénu a nohou ozkoušela vodu. Byla skutečně příjemná, a tak jsem se rychle osmělila a hupsla dovnitř. Háá, to je žrádlo, zahučela jsem a rychle se potopila až na dno, abych ze sebe spláchla všechnu tu dřinu vydanou při tréninku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 6:05 pm

Zasmiala som sa a zaklonila som hlavu dozadu, oprela som si ju teda o podlahu. Mala som zvláštne pocity, akoby som na niečo pomaly zabúdala ale netuším načo. Dostávala som kŕče ktoré sa ale objavovali a mizli len tak z rozmaru. Privrela som oči a užívala som si vodu.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 6:08 pm

Vyplula jsem na hladinu a zatřepala hlavou, abych z vlasů vytřásla přebytečnou vodu. Pak jsem se jala křižovat bazénem, abych trochu ulevila bolavému svalstvu. Tak co, Ellie, jak to jde?, optala jsem se, když jsem ji obeplouvala. A co ta tvoje nevolnost včera?, zeptala jsem se Kaeho. Doufala jsem, že je jim oběma lépe.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 6:09 pm

Otočil jsem se překvapeně na eM...Kulečník a fotbálek? Sakra to už jsem nehrál ani nepamatuji..ne že by mě to někdy šlo...to ne... řeknu se smíchem...Ale bavilo mě to... dodám.
Ponořím se pod vodu, rozpletu si cop a rozhodím si své dlouhé vlasy. Ale musím si je dát pryč z obličeje protože se mi lepí všude kolem.
Včera nevím co to bylo...možná ještě doznívala únava ze schopnosti...ale vyspal jsem se z toho...řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 6:11 pm

"Prespala som na palube, nejako ma to potom prešlo..." Zdvihnem hlavu a usmejem sa na eM. "Zima mi celkom pomáha a tam sa mi lepšie dýcha..." Poviem jej potom, zasyčím. Zabolí ma snáď celé telo ale nepohnem sa. Ono to aj tak prejde.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 6:19 pm

Tak to je hlavní, odpověděla jsem Kaemu. Bylo důležité, abychom byli všichni fit. Ty jsi taky... tak nech loď, ať ti dá do kajuty mrazák, uchechtla jsem se na Ellu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 8 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Řídící místnost
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: