Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místnost s bránou

Goto down 
+5
Tsunoroi Ryuuji
Vincent van Geelen
M. Phoenix
Momonika Queer
Eserath
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 11:47 am

Pravděpodobně největší místnost na celé lodi. Podlaha ani není podlaha, je to normální půda. Na konci této místnosti na zlomyslně vyhlížejícím pahorku je samotná brána, tvořená kamením a větvemi stromů, které ji obmotávají a objímají. Celá místnost je tak různorodá, až oči nechtějí věřit. Strop ani není stropem, pokud pohlédnete nahoru, uvidíte tmavé noční nebe poseté tisíci hvězdami. Najdeme zde zkameněliny, malé jezírko, sochy z dávného Východu stejně tak jako sochy bohů uctívané ve starověkém Řecku a Římě. Tato místnost odráží schopnost brány, která je schopná snílky přenést do jiných míst a časů. Je to jakoby jste vešli do místnosti, kde čas ztratil svou roli a prostor zde nemá žádný účel. Není však náhodou, že vypadá podobně jako brána na lodi Destiny. Tato brána je totiž její sestrou.

Místnost s bránou 3300x35874
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:00 pm

Keď som vystúpila z brány nepociťovala som žiadnu nevoľnosť, bola som tomu rada, ale keď som sa rozhliadla po okolí, skoro ma porazilo. Nebola som totižto v miestnosti, ako som očakávala. Pod nohami som mala pôdu a nad hlavou nočnú oblohu posiatu hviezdami. Zamrazilo ma. Niečo snáď nevyšlo? spýtala som sa v duchu, ale Cherryl ma upokojila. Neboj sa, pach je tu podobný ako na Destiny. Myslím, že sme správne.
Tak dobre, počkáme tu na ostatných. Začala som sa prechádzať okolo brány ako lev v klietke.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:42 pm

Průchod byl stejně nepříjemný jako posledně, a tak jsem se trochu otřepala, když jsem se objevila na druhé straně. Rychle jsem zamrkla a snažila se co nejdřív rozkoukat. Co je tohle za místo?, vydechla jsem. Měli jsme být na lodi, ale tohle vypadalo, jako by nás brána zanesla někam docela jinam. Byl to jakýsi otevřený prostor, jako bychom byli někde v přírodě a rozhodně ne na lodi. Viděla jsem ale něco, co vypadalo jako dveře, takže to byl jistě jen klam. Povedené přivítání, napadlo mě. Modernější? To nevím. Ale tahle loď bude jistě stejně plná překvapení, jako naše milá rodná Destiny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:44 pm

Vystúpil som z brány s dlaňou pravej ruky na rukoväti meča, kým ľavou som pridŕžal puzdro pripravený tasiť meč a sekať všetko, čo by bolo proti mne alebo ma chcelo ohroziť. Avšak, keď som uvidel člena posádky, poľavil som a usmial sa.
"Ahoj..."
Pozrel som na meč.
"... to vieš, opatrnosť."
Zachechtol som sa a šiel pomaly k členke posádky. Až počas chôdze som si všimol okolie, ktoré vôbec nevyzeralo ako loď. Teda aspoň pre, ja som vlastne ani nevedel ako loď má, a ako môže vyzerať. eM, ktorá vyšla chvíľku predomnou mala náskok, asi o pár metrov.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:49 pm

"Ahojte," pozdravila som ich uľahčene, "už som si začínala myslieť, že som tu zle, aj keď Cherryl mi tvrdila opak. Neviete, kto má ešte prísť?" Nechcelo sa mi tu veľmi čakať, mala som chuť to tu ísť preskúmať a urobiť si názor na loď, nájsť kajuty a... najesť sa.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:52 pm

Keď som sa, obzerajúc okolo seba, dostal až k žene, ktorá prišla na túto loď ako prvá, zastal som kúsok od nej.
"Neviem presne kedy a kto všetko by mal ešte prísť, ale boss... Eserath vravel, že tu ne nich nemáme čakať, lebo to vraj bude trvať ešte asi pekne dlho. Povedal, že môžme ísť skúmať loď, kajuty a tak."
Rozprával som otočený na Momoniku, pričom som sa sem tam ešte obzeral po okolí. Vyzeralo to tu úplne, ale úplne inak ako na Destiny.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 8:59 pm

"Dobre," prikývla som, "Mimochodom, my sa ešte nepoznáme. Som Momo, teší ma." Podala som mu ruku, ktorú som si oslobodila od držania Cherryl. Tá sa k nemu so záujmom naťahovala a snažila sa ho oňuchať. Strašne zvedavý pes, zasmiala som sa v duchu.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:01 pm

Co si tak vzpomínám, fyzické schopnosti by měli podle předpokladů mít ještě Steam a snad Ryuuji? Jinak nevím, pokusila jsem se odpovědět na Mattovu otázku. Rozhlížela jsem se pořád dokola. Přišlo mi to tu nadmíru zvláštní. Ne nebezpečné. Ale cizí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:03 pm

Stále som sa usmieval, pri písaní toho, že sa stále usmievam si pripadám ako cvok.
"Matthieu Jack Dubois, tiež prezývaný aj Bushido Brown."
Vzal jej ruku do dlane a mierne sa uklonil, bozk na dlaň však nebol.
"Teší ma Momo."
Vystrel som a pozeral na psa, ktorý sa snažil ma oňuchať.
Snáď budeme kamaráti...
Myslel som psa a mňa. Od psa som odvrátil zrak, ktorý razom spočinul na eM.
"Áno Steam, o ňom viem. Žiaľ, kto je Ryuuji netuším."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:10 pm

Usmiala som sa na Matthieua.
"Ryuuji?" spýtala som sa s menšou nevôľou v hlase, "No, toho som popravde dosť dlho nevidela, ale príjemné spomienky naňho nemám."

Pustila som Cherryl na zem a v duchu jej prikázala nech sa zdržuje pri mne.
Rozumiem, odvetila len a hneď pribehla k Matthieuovým nohám a opatrne ich oňuchávala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:20 pm

"Ak na neho nie sú príjemné spomienky asi sa jedná o nejakého výtržníka alebo možno aj horšie."
Povedal som keď som sa pozeral na svoje nohy, teda skôr len tým smerom, pretože tam bol pes, ktorý sa okolo mňa obšmietal.
"Dúfam, že si ma neoznačkuje."
Zasmial som sa, aj keď by som to nepovažoval za veľmi smiešne a príjemné už vôbec nie.
"Ako sa vlastne volá?"
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:23 pm

Víte co? Asi vážně nemá smysl tady čekat, navrhla jsem, když už drahnou dobu nikdo branou neprošel. Jsem příšerně unavená. Půjdu hledat kajuty. Naviděnou ráno, zamávala jsem jim na pozdrav a pustila se směrem k tomu, co vypadalo jako dveře ven.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:28 pm

"Výtržník ani v podstate nie, ale pokladám ho za arogantného a povýšeneckého človeka. Stále sa oháňa svojou šľachtickou krvou a hneď ako prišiel, nárokoval si právo na Destiny," zaspomínala som," Neboj sa, neoznačkuje, je slušná." Zasmiala som sa.
"Volá sa Cherryl."
Keď začula svoje meno, pribehla naspäť ku mne a čakala, čo jej prikážem. Len som sa k nej zohla a poškrabkala ju za uškom. Blažene naklonila hlavičku a užívala si moju pozornosť.
"Ahoj," odkývala som Em.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:29 pm

Vyšel jsem z brány s naprostým klidem v tváři a v mé duši, prostředí se trochu pozměnilo od té minulé, avšak ne zas tak moc, ihned jsem vyrazil kam si kde budu osamotě, přemýšlet nad tímhle vším
- přesun
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:32 pm

"Šľachtická krv hmm?"
Musel som sa zatváriť kyslo, nemohol som inak.
"Na šľachtu mám svoj názor... aj keď mohol byť nejaký šľachtic kedysi udatný, neznamená to, že jeho syn alebo dcéra musia byť rovnaký. Mali možno len to šťastie, že sa narodili do takej rodiny."
No, napriek tomu, ja osobne som Ryuujiho nepoznal, takže som si na neho objektívny názor vytvoriť nemohol a to čo som povedal o šľachte bol môj všeobecný názor.
"Aha, takže je to fenka."
Pozeral som na psa, ktorý už bol pri svojej paničke.
"Pekne vytrénovaná, to musím povedať."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:36 pm

Prekvapene som sa obzrela za Ryuujim, ktorý tadiaľto len prefrčal a otočila som sa na Matta: "Práve si mal možnosť zahliadnuť ho... Na šľachtu máme rovnaký názor." Dodala som.
"Ďakujeme," povedala som za nás obe a usmiala sa.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:44 pm

Aj keď som Ryuujiho poriadne nevidel, siluetu som zachytil. Takže to bol Ryuuji? Snáď sa ešte stretneme. Dúfam, že s ním nebude v nejakom nepriateľskom vzťahu.
"Plánuješ sa tu zdržať?"
Odbočil som od témy, pretože som nevedel ako dlho tu ostanem ja. Mal som celkom chuť prebádať túto loď a zistiť v čom je iná ako Destiny.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:49 pm

"Ani nie, chcela by som sa ísť v prvom rade najesť, lebo pri udalostiach na Destiny mi do jedla veľmi nebolo a potom sa vydať na menšiu expedíciu a prebádať to tu," zasmiala som sa, "A čo ty?" Spýtala som sa ho. Vstala som od Cherryl a trocha sa porozhliadala okolo seba, kade sa dá odtiaľto odísť. Zbadala som dvere.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:51 pm

"Ja by som to tu taktiež veľmi rád prebádal..."
Ozval sa môj žalúdok.
"...a tiež by som rád ochutnal tunajšiu kuchyňu."
Dodal som po prerušení mojim žalúdkom. Keď som sa pozrel smerom, ktorým aj Momo, taktiež som tam videl dvere.
"Pôjdeme tadiaľ?"
Usmial som sa potom ako som sa otočil späť k Momo a vyčkával na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 9:58 pm

"Áno, myslím, že iný východ tu nevidím," odvetila som mu a vykročila k dverám.
Cherryl, drž sa pri mne a nikam neodbiehaj, veď vieš...
Viem. Dúfam, že aj táto loď má také dobré granule ako Destiny...
Musela som sa zasmiať, no rýchlo som prestala, keď som si uvedomila, že to Mattovi asi prišlo divné, keď som sa z ničoho nič rozosmiala. Snáď si to nevšimol.
Toto mi nerob, potom vyzerám ako idiot, vynadala som jej.
Tak ma nepočúvaj...
Akoby sa to dalo.
Po menšej výmene názorov sme boli konečne pri dverách. Otvorila som ich a vošla ďalej do lode.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySun Jan 29, 2012 10:04 pm

Nasledoval som Momo, pričom, keď sa zrazu začala smiať, som sa zatváril veľmi divno. Možno si to nevšimla, keďže som šiel za ňou, ale ak áno, mal som proste smolu. Keď som prišiel k už otvoreným dverám vstúpil som do nich a zatvoril za sebou. Stále som šiel za Momo dúfajúc v to, že nás nová loď zavedie do jedálne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptyMon Jan 30, 2012 5:09 pm

Vzduch v bráně se najednou začal tetelit a najednou jsem se z modré prapodivné hmoty vynořil i já. První okamžik byl opravdu divný, připadal jsem si, že jsem na nějakém zapomenutém místě, bylo tu nebe, půda a plno dalších zvláštností, ty jsem však nestihl prozkoumat, stalo se totiž něco, o čem mi kapitánka vyprávěla.
Mé panenky se zmenšily na minimum, jako by mě studená ruka chytila za páteř a já se nemohl hýbat. Ucítil jsem ostrou bolest, která se ozvala v levé straně hrudníku. Jako by mi do srdce někdo zatloukl klín a do vzniklé díry začal lít rozžhavený kov. Chtěl jsem křičet, bylo to tak intenzivní, ale nemohl jsem, tělo mě neposlouchalo. Srdce tak bolelo, že jsem si myslel, že jsem dostal infarkt. Ale nebylo tomu tak. Po celém těle mi najednou začala proudit jakási příjemná energie, jako by do mě právě vstoupila loď samotná...
Najednou to přestalo a já se mohl konečně nadechnout, zalapal jsem po dechu, jakoby mě drželi pod vodou pět minut a okamžitě jsem padl na kolena. Každičká kost v těle se ozvala, každý sval a poté, najednou... Nastalo ticho... Ale jiné ticho, než jsem dosud znal, ať jsem chtěl nebo ne, uvnitř mě jsem najednou cítil i někoho jiného, byla to Insignia samotná. Nemluvila mi v hlavě, nekomunikoval jsem s ní, prostě jsem ji cítil...
A naštěstí pro nás, byla šťastná, že se po dlouhé době opět objevila posádka.
"Tak snad budu dobrým kapitánem, má dráha..."
Usmál jsem se, pomalu se zvedl a upravil se, hlavně vlasy... Bylo na čase informovat posádku o tom, o čem bylo potřeba. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptyMon Jan 30, 2012 6:24 pm

Vypadla som z brány. Eh ... ? Nová vzducholoď ... ? Táto miestnosť ma privítala, voňala za škoricou a jablkami ale sama som si tým nebola istá. Po vôni ktorá tu bola som kráčala ďalej, preč z miestnosti. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySat Feb 04, 2012 11:28 am

Objevila jsem se na Insignii.
Pro Eseratha znamenala tolik, co pro mě Destiny, ale já se přechodem odloučila od své lodi a už po chvíli mi po těle stékal pot. Lodě nemají rády, když se jejich kapitáni rozhodnou cestovat na jiné a díky stálému propojení já cítila, že ani Detiny se to nelíbí. Zhluboka jsem se nadechla a ovládla.
Tak dobrá.... Budu tu jen chvíli...
Nasadila jsem profesionální úsměv a vydala se do nitra lodi.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou EmptySat Feb 04, 2012 1:38 pm

Vošla som do miestnosti a čakala na Matta. Rozhliadla som sa, takmer som zabudla, že to tu vyzerá ako krajina.
Potom som začala rozmýšľať nad tým ako sa to dnes vyvinie. Dúfala som, že to prebehne bez problémov.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Sponsored content





Místnost s bránou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místnost s bránou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trénovací místnost
» Místnost s bránou
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Zasedací místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: