Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:00 pm

Aj keď som šiel bezcieľne, loď ma zasa zaviedla sem, do veľkej haly určenej na tréning. Len som si povzdychol. Zdá sa, že Insignia chce mať na palube vážne samých bojovníkov. Otvoril som dvere do haly a vošiel dnu.

Na zemi schúlenú zočil som dievčinu. Bola to tá istá baba, ktorú som stretol už v jedálni a nepripadala mi nejako veľmi nadšená z mojej prítomnosti.
Nevadí...
Usmial som sa na ňu a mávol k nej rukou.
"Čau!"

Potom som pozdravil, už som sa venoval svojmu. Prešiel som k rebrinám, odložil na zem svoj meč a vyštveral sa hore. Zaistil som si nohy a začal robiť sklápačky. Po pár minútach som zliezol a chvíľku sa vydychoval. Nasledovali kliky a potom už som len s radosťou vzal svoj meč, ustúpil od rebrín, tasil a začal ním trénovať tak ako obvykle. Dnes som schopnosť netrénoval. Dnes nie... dnes som si trénovali postoje a pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:39 pm

Zdvihla som hlavu a utrela som si oči. "A-ahoj!" Povedala som sa a posadia som sa. Všimla som si že začal cvičiť a tak som ho nechcela rušiť. Cítim z neho ... takú zaujímavú vôňu jazmínu ... Usmiala som sa pre seba, zdvihla som sa zo zeme a otrepala som zo seba prach. Sledovala som ako cvičí a otočila som sa k lanám. Avšak zopakovala sa tá istá situácia ako predtým, hneď ako som vyliezla najvyššie zatočila sa mi hlava a spadla som na zem. Tentokrát na chrbát, zostala som ležať a len neprítomne som sa pozerala do stropu.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:46 pm

Mečom som švihol zvislo pred seba, pričom čepeľ sa rútila zhora smerom nadol. Hneď na to sa čepeľ meča rútila zdola šikmo na hor do pravej strany. Osoba, ktorá mala možnosť ma pozoroval, mohla vidieť maximálne tak šmuhy.

Zrazu som začul nejaký úder a tak som sa pozrel smerom na miesto, kde bolo to dievča. Ležalo na chrbte a až potom mi došlo, čo sa zrejme mohlo stať. Skryl som svoj meč ihneď do puzdra, ktoré som mal pripevnené po svojom ľavom boku a šiel som k tomu dievčaťu.

Keď som sa k nej dostal, kľakol som si pri ňu a pozeral taktiež na ňu.
"H-hej! Si v poriadku?"
Dlaňou som jej behal pred očami a sledoval reakciu. Vedel som, že ak bude niečo zlé, už sa nebudem hrať na hrdinu a lekára, ale rovno ju vezmem do ošetrovne.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:50 pm

Otočila som hlavu na neho a usmiala som sa. "Áno som, nič sa nestalo ... " Posadila som sa. "Umm, som ... som Ella Frell a ty?" predstavila som sa. Myslím že bolo slušné sa predstaviť keďže som ho už pár krát videla. Prešla som si rukou po krku kde ma niečo jemne zabolelo, točila sa mi hlava ale to by rýchlo prešlo.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:54 pm

Veľmi som jej tie slová teda neveril. Síce tu sú žinenky, no aj tak. Spadnúť na nemusí byť vždy bez ujmi. Je pravda, že som nevedel, ako vysoko sa vyštverala, no to ma ešte viac znepokojilo. Pokojne to mohlo byť až úplne po strop.

"Ja sa volám Matt... teší ma."
Keď som si všimol jej krku, spozornel som.
"Myslím, že teraz by bolo fajn, ak by som ťa vzal na ošetrovňu, dobre?"
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:56 pm

Vejdu dovnitř do dveří...Ta vzducholoď mě vážně poslouchá...někdy je to až strašidelné.... pomyslím si když dorazím do jakési tělocvičny, je zde vše co člověk potřebuje...Ale pak si všimnu těch dvou...Matt a Ell...přijdu k nim trochu blíže. Zdravíčko... řeknu jim s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 12:58 pm

Prekvapene sa naňho pozriem. "Umm? A prečo?" spýtam sa ho. "Nič ma nebolí, som v poriadku!" Uistím ho a usmejem sa. Pomaly sa postavím na nohy a pozriem sa na lano pred sebou. "Musím naňho vyliezť a udržať sa ... a nepozerať sa dole ... " Poviem si pre seba a pozriem sa na Matta. "Prepáč mi ak som ťa vyrušila v tréningu ... " Ospravedlním sa, jednou rukou sa chytím lana a chystám sa liezť. "Oh! Ahoj Kae!" usmejem sa na Kaeho a chytím sa lana oboma rukami, začnem liezť hore.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:02 pm

Zhlboka som si vydýchol a pokrútil hlavou nad Ellou. V tom prišiel Kaemon.
"Čau!"
Odzdravil som ho a potom sa zasa otočil na dievča, ktoré sa už štveralo zasa na lano. Zasa som pokrútil hlavou nad tým, čo robí a podišiel som ku Kaemonovi.
"Pred chvíľkou odtiaľ spadla, chcel som ju vziať na ošetrovňu, pretože sa jej mohlo niečo stať a vidíš, čo sa deje?"
Nechápavo som sa spýtal.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:16 pm

Když mi řekne co se stalo zakroutím hlavou. Trochu jsem se lekl co se stalo ale pak když jsem viděl že vypadá v pořádku byl jsem trochu v klidu.
Spadla a leze znova? zeptám se překvapeně a zadívám se směrem k ní. Je odhodlaná to se musí nechat, ale jestli spadla dolů tak jí něco může být...
Ell, Matt má pravdu, měly bychom tě vzít na ošetřovnu, jestli jsi spadla z hora... řeknu jí.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:22 pm

Keď som bola úplne hore, zamotala sa mi hlava a spadla som na zem. Vybilo mi to dych no hneď ako som sa upokojila, vrátil sa mi. Posadila som sa a zakašľala som. Znovu som sa postavila a chcela som liezť znova, lenže bola som teraz trochu vykoľajená z toho čo sa stalo a moje ruky sa triasli. Do očí sa mi nahrnuli slzy no hneď som ich aj utierala.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:25 pm

Když vidím že znovu spadla rychle přiběhnu k ní. Přidržím jí aby neupadla.
Jsi v pořádku? Nestalo se ti nic? zeptám se jí a stále jí držím. Cítím že se jí klepou ruce. Přeci jen není se co divit, podruhé spadla dolů z lana. No podívám se na ní a čekám její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:25 pm

Ospalo som sa dovliekla do tréningovej miestnosti.
Možno tu bude Matt, pomyslela som si.
Keď som vstúpila, porozhliadla som sa, prekvapilo ma, že je tu celkom dosť ľudí.
"Ahojte," pozdravila som a potlačila zívnutie.
Zrazu Ella spadla z lana. Zľakla som sa.
"Ella, si v poriadku?" pribehla som k nej.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:28 pm

Taktiež som prišiel bližšie, no nechal som priestor Kaeomonovi. Pozeral som na Ellu, ktorá sa zjavne dosť triasla a nevyzerala v poriadku.
"Naozaj by mala ísť na tú ošetrovňu. Nemyslím si, že by bolo dobré mať tu zranených ľudí."
Poznamenal som a v tom si všimol Momo.
"Ahoj."
Moje oči okamžite zamierili k jej ruke. Vyzerala v poriadku, no nebolo som si istý. Radšej sa spýtam.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:32 pm

Utrela som si slzy. Nesúhlasne som pokrútila hlavou. "A-ako môžem pomôcť ostatným keď ... keď sa bojím len tak malej výšky ... ? Mala som sa udržať ... ja som sa chcela udržať ale ... ale ... " Zakryla som si tvár. Som otravná a slabá ... ach, otec mal pravdu. Utierala som si slzy. "N-na ošetrovňu nejdem, nič mi nie je a nič ma nebolí ... som v poriadku ... " hovorila som. Ucítila som vôňu kamilky, Momo je tu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:41 pm

Musíš si věřit, nezkoušej ze začátku moc velké věci...přijde to postupem času, začínej s málem a jdi výše...a nápomocná určitě budeš neboj...a určitě jsi silná když si tě loď vybrala... vyvalím ze sebe vlastně ani nevím kde se to ve mě bere...nikdy jsem v tomhle nebyl moc dobrý...možná mi to tu dodává odhodlání....
Pak se podívám na nově příchozí. Potkal jsem se s ní včera v jídelně. Momo. Ahoj... pozdravím jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:53 pm

"Presne tak," súhlasila som s Kaemonom. Nemala som k tomu, čo dodať, tak som sa len na ňu povzbudivo usmiala.

Tentokrát som sa neubránila zívnutiu. Hmm, tie kožušiny vyzerajú lákavo, pomyslela som si a na jednu som si sadla.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 1:58 pm

Utrela som si slzy. Kusla som si do pery. Lana som sa pustila a vydýchla som si. "Ď-ďakujem ... " Otočila som sa a kráčala som k dverám. "Umm ... asi potrebujem čerstvý vzduch ... vidíme sa neskôr ... " Usmiala som sa ešte a zmizla som preč. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:00 pm

Po chvíľke státia a počúvania som súhlasil s Kaemonom.
"Tak tak, Kae má pravdu. Nemôžeš chcieť hneď všetko. Skúšaj to pomaly, uč sa a uvidíš, že časom to dokážeš."
Avšak hneď na to Ella odišla. Chvíľku som nechápavo zazeral, no potom som sa pozrel na Momo, na jej na ruku a rozhodol sa ísť za ňou. Prišiel som k nej a posadil som sa. Nepozerajúc na ňu som sa spýtal.
"Eh, tak čo tvoja ruka?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:05 pm

"V poriadku," povedala som veselo, "A posteľ ma dokonca ani nespútala!" zasmiala som sa. "Takže to bolo príjemné liečenie, len som si pospala, a keď som sa zobudila, bola som v poriadku."
Ktovie kedy idú na tú schôdzku, prebleslo mi hlavou. Oprela som sa o stenu a pozerala som pred seba.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:10 pm

Otevřely se dveře do místnosti a ve dveřích jsem stal já. Všiml jsem si, že tu někdo je a upřímně jsem za to byl rád. Vešel jsem dovnitř a zamířil jsem za přítomnými snílky.
"Zdravím, trénujete trénujete?"
Optal jsem se s malým úšklebkem a sám jsem si začal procvičovat zápěstí krouživými pohyby, abych si ještě něco neudělal. To by byl pěkný propadák.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:12 pm

Musel som si vydýchnuť. Bola v poriadku a to mi hneď zlepšilo náladu.
"Razom sa cítim oveľa lepšie."
Usmial som sa a otočil na Momo. Akonáhle spomenula postel, a jej pútanie spoločne s ňou som sa zasmial.
"To bolo potom skvelé liečenie. Možno to tam nebude také zlé."
Už som sa otočil zasa pred seba a pozoroval som vrece, ktoré Momo spôsobilo bolesť.
V čase keď vošiel boss, sa moja pozornosť od vreca odtrhla.
"Teraz by som to nazval prestávkou."
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:14 pm

Myslím že čerstvý vzduch není špatný nápad... pomyslím si a otočím se ke dveřím pryč. Sice je vidět že se chystám jít za Ell ale co. Asi taky vypadnu, není to špatný nápad se jít vyvětrat na čerstvý vzuch...mějte se tu hezky.. řeknu jim s úsměvem.
Když jsem na cestě ke dveřím vidím že z nich vyjde kapitán...Dobrý den kapitáne... řeknu mu s úsměvem a vydám se pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:22 pm

"Tie postele vyzerajú sympatickejšie ako kreslá na Destiny," povedala som ešte a tiež sa naňho usmiala.
Keď vošiel kapitán, pozdravila som ho.
"Hej, skôr prestávka," súhlasila som s Mattom.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:27 pm

Takže Kaemon ide tiež na čerstvý vzduch, ako som si mohol všimnúť. Mávol som na neho.
"Zatiaľ sa maj."
Úsmevne som pozdravil a potom zmĺkol. Avšak len na chvíľku, než Momo prehovorila o posteliach.
"Tak potom má Destiny čo doháňať."
Pobavene som povedal a na jej poslednú poznámku len prikývol.
Teraz nám asi boss povie, čo sa bude diať... prečo som sa to musel dozvedieť už skôr?
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 EmptyFri Feb 03, 2012 2:29 pm

"Tak to je správné... Hlavní je umět i odpočívat."
Pomalu jsem začal kroužit i hlavou a hodil si vlasy dozadu.
"Snad nebude vadit, když se přidám. Dlouho už jsem nezkoušel své schopnosti, upřímně, posledy to bylo na Destiny a nechci nijak zaostávat.
Tak pokud se nebudete zlobit..."

Optal jsem se slušně, vlastně ani nevěděli, co umím, takže z toho mohli mít trochu strach či tak.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Řídící místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: