Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 7:53 am

Spočiatku, potom ako som sa sem dostal, som sa tu len rozhliadal. Najskôr som sa tu musel akosi udomácniť a až potom som začal hľadať jednotlivé náradia. Vybral som si bežecký trenažér, na ktorom som zapol nejakú rýchlosť, nepoznal som ho, a začal behať. Počas behu som si rýchlosť prispôsobil na svoje obvyklé tempo. Takto som behal približne hodinku, než som sa rozhodol, že je čas začať sa riadne venovať svojej schopnosti. Zašiel som do inej časti haly a tam som sa venoval tréningu, ktorý by mi po jeho úspešnom zvládnutí, mal umožniť manipuláciu s gravitáciou.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 11:13 am

Plne som sa venoval tréningu svojej gyrokinézy. Spočiatku to začalo len precvičovaním menenia gravitačnej sily pôsobiacej na môj meč. Raz som učinil silu väčšia, čím sa váha meča zväčšila, inokedy zasa menšiu a váha sa zmenšil.

Napokon, po dlhšej dobe som vyskúšal urobiť jeden pokus. Gravitáciu pôsobiacu na meč dom úplne vynuloval a tak sa meč dostal bezváhového stavu. Pustil som, a myslel som si, že meč bude levitovať na mieste, kde som ho pustil, no ako som očakával... nestalo sa tak. Meč padol na zem, a tým som zistil, že ak chce, aby mala vec "zmenenú váhu" musím sa jej dotýkať. No a tak som si uvedomil, že ja sa vlastne sám sem "dotýkam" neustále. Z toho mi jasne vyplynulo, že by som teoreticky mohol meniť aj silu, ktorá pôsobí na moje telo.
Ak by sa mi to podarilo, bolo by my umožnené pohybovať sa omnoho rýchlejšie vďaka tomu, že moje svaly sú zvyknuté na väčšiu váhu a pri ľahšej by boli omnoho efektívnejšie. Taktiež, ak by som svoje telo alebo jeho časť urobil ťažším, môj úder alebo kop by mohol mať devastujúce následky. Avšak, moja posledná úvaha bola priam úžasná! Ak by som sám seba uložil do bezváhového stavu, mohol by som "plávať" vzduchom.

Na to som natešene vyskočil do vzduchu a keď som dopadol na nohy už som si predstavoval ako "plávam" po lodi, krúžim okolo iných členov posádky a dotýkam sa stropu. Taktiež ma pri tejto predstave napadlo, že by som mohol nechať so mnou "plávať" aj iného človeka... stačí, ak by sa ma držal!

Boli to úžasné predstavy, a jediné čo bolo nutné urobiť na ich splnenie, bolo ukončiť veľmi náročný výcvik, vďaka ktorému by som dokázal svoju gyrokinézu dotiahnuť až na takú úroveň. Neotáľal som teda a zasa som sa venoval tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 12:35 pm

Nakukla som dovnútra a usúdila som, že toto bude nejaká tréningová miestnosť. Nič pre mňa... Vlastne, asi by som mala začať aj trénovať, nejakú sebaobranu a tak, možno by ma niekto mohol naučiť šermovať alebo niečo tomu podobné, hm... Asi by som sa mala vedieť brániť.
Zbadala som Matta, ako trénuje. Tak som si sadla na kožušinu, Cherryl vedľa mňa a chvíľu som ho sledovala. Pri tom so rozmýšľala s čím by som mala začať ja.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 12:42 pm

Niekoľko minút na to čo vošla do haly Momo a Cherryl som si ich všimol, pretože som sa otočil zrovna smerom k nim. Usmial som sa na obe a zamával im voľnou rukou, teda rukou, v ktorej som momentálne nemal katanu.
"Ahoj!"
Hlasnejšie som povedal, aby som si bol istý, že ma bolo počuť a potom, keď som sa rozhodol, že si dám pauzu, zamieril som k Momo. Dostal som sa k nej a posadil sa.
"Ešte raz... ahoj."
Zasa som pozdravil, keď som schoval katanu do puzdra.
"Ako sa spalo... na novej lodi?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 12:49 pm

"Ahoj, dúfam, že sme ťa nevyrušili," odzdravila som s úsmevom.
"Mne výborne a myslím, že sa mi tu začína dosť páčiť, je tu park! A ty si sa ako vyspal?"
Pohľadom som sledovala Cherryl, ktorá vstala a s vrtiacim chvostíkom docupitala k Mattovi. Opatrne ho začala oňuchávať, ako vždy keď ju niekto zaujal.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 12:53 pm

Cherryl som pohladkal, teda aspoň dúfam, ak neutiekla, no pozeral som na Momo.
"Nie nie, nevyrušili. Skôr by som povedal, že idete vhod, aspoň si vďaka vám dám pauzu, pretože nebyť vás, zrejme by som sa tu umakal k smrti."
Na tvári bolo vidno, že mám z príchodu Momo a Cherryl dobrú náladu.
"Mne sa spalo tiež veľmi dobre. Zistil som, že mám väčšiu posteľ a moja izba sa mi taktiež páči trošku viac... park?!"
Zaujato som sa spýtal, čím som prerušil svoju pôvodnú vetu.
"Takže už si to preskúmala?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 1:07 pm

Cherryl sa nechala pohladkať, pristúpila k nemu ešte bližšie a usadila sa.
"Tak to sme rady, že sme ťa zachránili," zasmiala som sa.
"Park," prikývla som, "Bola som tam hneď po raňajkách. Je to vlastne obrovská miestnosť, uprostred sú lavičky a sochy a sú tam rastliny z rôznych podnebných pásiem, nejaké zvieratá, svieti tam slnko a veverička mi povedala, že aj tam aj prší..." Nadšene som mu opisovala to krásne miesto.
"Bola som ešte v spoločenskej miestnosti, tá je tiež krásna," dodala som už krotiac svoje nadšenie.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 1:24 pm

Keď sa Cherryl dostala ešte bližšie, na moment som ju hladkať prestal, no potom som ju začal hladkať zasa. Predstavoval som si park, ktorý mi Momo popisovala, až som sa nakoniec zarazil a pozeral na ňu s nechápavým výrazom.
"Veverička... povedala?"
Až po chvíľke mi došlo, že to môže mať niečo dočinenia so schopnosťami.
"Takže ty, rozumieš zvieratám, je tak?"

(Pôjdem teraz asi na hodinku off. Vonku pekne svieti žltý a vytrávilo mi, tak si pôjdem zabehať ^^
Až by si s postavou chcela niekam ísť, tak pokojne, nechcem ťa zdržovať Smile )
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 1:31 pm

"Aha, prepáč," uvedomila som si, že nemá odkiaľ vedieť o mojej schopnosti.
"Rozumiem," pritakala som, "Hoci, zatiaľ som sa teda rozprávala len so Cherryl a tou veveričkou." Zasmiala som sa.
"A čo ty, akú máš schopnosť?" spýtala som sa ho so záujmom.

(Nemám s ňou nijaké plány, takže v pohode Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 2:46 pm

"Len s Cherryl a veveričkou, hmmm..."
Zaujímalo by ma o čom sa asi tak rozprávajú.
Keď bola reč o mojej schopnosti, nevedel na 100% či sa jedná o to, o čo som si myslel, no bol som si veľmi istý tým, že mám gyrokinézu.
"Síce si tým nie som úplne istý, no myslím si, že mojou schopnosťou je manipulácia s gravitáciou."

(Späť, celkom teplo tam vonku, keď to porovnám s inými zimnými dňami. Výhoda behať po poľných cestách v zime je, že blato je buď úplne tvrdé alebo aspoň veľmi stuhnuté xD)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 4:38 pm

"To ako vypneš gravitáciu a môžeš sa vznášať?" zažiarili mi oči, lebo vznášanie nie je vzdialené lietaniu a lietať som vždy chcela. Ozvala sa vo mne detská túžba.
Ktovie podľa čoho sa v nás prebúdzajú schopnosti...
Cherryl sa rozvalila na kožušine medzi nami a spokojne zatvorila očká.

(Zašla som aj ja von, s ozajstnou Cherryl xD)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:06 pm

Pousmial som sa.
"Síce som sa tam ešte nedostal, ale myslím, že áno. Teda áno, mal by som toho byť schopný, samozrejme, okrem iného."
Obzrel som sa na Cherryl a potom zasa na Momo.
"Zatiaľ som sa dostal len na úroveň toho, že dokážem meniť silu gravitácie vzhľadom na niekoho alebo niečo, čoho sa dotýkam."

(^^)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:17 pm

Z ničeho nic se otevřely dveře do místnosti a ve dveřích jsem stál já. Vysoký dlouhovlasý muž v koženém kabátě a v botách s vysokým podpatkem. Vysokým vzhledem k mužskému pohlaví.
Vešel jsem dovnitř a letmo se uklonil všem přítomným, i Cherryl.
"Doufám, že vás nějak nevyrušuji."
Odkašlal jsem si a přeměřil si je pohledem.
"No, již jsme na Insignii, takže mi dovolte, abych vás zde ještě jednou přivítal, a doufám, že zde najdete svůj nový domov. Pokud možno na delší dobu."
Zavtipkoval jsem.
"A Insignia si také přeje, abych vám popřál příjemný pobyt i za ní... Ale... K věci, je tady něco, o čem chci, abyste věděli všichni, celá posádka Insignie.
Myslíte si, že jste na to připraveni?"

Optal jsem se, jelikož záleželo jen na nich, pokud chtějí žít v nevědomosti, či ve stresu z toho, co se jim chystám říct.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:27 pm

Tvárou som sa otočil na muža, ktorý práve prišiel do haly. Bol to boss tejto lode.
"Myslím, že nerušíte."
Povedal som smerom k nemu s úsmevom na tvári a keď spomenul informácie, oči mi zažiarili! Konečne niekto, kto má čas na to, aby mi povedal, čo sa tu vôbec deje, prečo sa to deje a všetko okolo toho.
"Chcem to počuť."
Povedal som jednoznačne s odhodlaním v hlase a tiež aj tvári.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:27 pm

Usmiala som sa na Matta: "Aj tak je to super!"
Potom vošiel do miestnosti náš nový kapitán, Eserath, ak si dobre pamätám jeho meno.
Jemne som mu kývla hlavou na pozdrav a započúvala sa do jeho slov.
Prikývla som: "Ja určite áno." Nech je to hocičo, nejak sa s tým už vysporiadam.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:40 pm

Přikývl jsem a akceptoval jejich názory. Trochu jsem se nadechl, lezla po mně nervozita, jelikož jsem na tohle nebyl zvyklý a doufal jsem, že něco nepopletu...
"Takže... Věc se má takhle... Jsme na této lodi noví, kapitánem jsem já a chtěl bych, abychom na této lodi byli něco jako rodina, pokud ne to, rád bych, abychom byli alespoň blízcí přátelé a pomáhali si navzájem, bude to opravdu potřeba, jak vám nyní vysvětlím...
Před několika dny, přesněji před 2 dny, pokud si dobře pamatuji, nás navštívila malá slečna. Velmi temná a nepřátelská dívka. Objevila se ne Destiny zničehonic, pokud vím, chtěla jedno. Esenci růží, nebo o čem to pořád mluvila... Řeknu to prostě, bylo to monstrum, monstrum, které využívalo stínů... My jsme ji spolu s eM a kapitánkou díky Bohu zahnali. Já sám jsem ji kousnul do krku, dost nechutné, já vím, ale je třeba dělat to, to co nám zachrání krk...
Každopádně se tedy chci dostat k jádru věci.
Jak jste si asi sami všimli, my jsme snílci, naším účelem je snít a tvořit tak pomocí naší fantazie. Ale tenhle dar má jeden velký háček. Jelikož tím, že my sníme, někde jinde musí ostatní prožívat noční můry, neptejte se mě. proč to tak je, prostě to tak je. Je to o rovnováze... Vše je o rovnováze...
No... A Muž, který nás včera navštívil, ten s tou cigaretou, byl členem organizace Effettualita. Organizace, která se stará o lidi a podle jejich zákonů jsme my ti zlí, protože tím, že my sníme, tisícovky dalších trpí...
Bohužel je to tak. A podle zákonů této organizace, která působí asi jako jakási policie, co jsem tak pochopil, jsme my porušili zákon a naše přítomnost je nežádoucí, jelikož tak dáváme možnost tvorbě dalších stínů. A tato organizace nás tedy chce zničit... Avšak, uzavřeli jsme spolu s kapitánkou Destiny jakousi úmluvu, podle které pomůžeme této organizaci se vypořádat se stíny a monstry, které jsou naším pravým opakem...
Ano, stíny a monstra, které představují dívčinu, která nás už jednou navštívila. Netuším, jak se dostala na Destiny a tudíž nemohu zajistit, že se něco nestane na palubě Insignie, ale právě proto vás chci poprosit o opatrnost a o to, abyste zesílili. Protože naším společným úkolem s kapitánkou lodi Destiny je z vás snílků vytvořit mocné snílky a pomocí našich snů se vypořádat se stíny a nočními můrami..."

Vysvětlil jsem a čekal na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:51 pm

Vypočul som si čo boss rozprával, pričom som prikyvoval na znak toho, že chápem o čom rozpráva. Aj keď som to dievčatko, o ktorom hovoril nevidel na vlastné oči, domyslel som si, že sa jednalo o niekoho, kto je na rovnakej strane ako tiene.
To čo bolo horšie však ešte len nasledovalo. Kvôli nám trpia iní, no a my preto máme zomrieť. To jednoznačne odmietam... tých ľudí mi je ľúto, ale nemienim kvôli nim zomierať. A ak je tu šanca, ako im pomôcť bez toho, aby som zomrel, rád sa na to dám... a taká šancu tu je. Potrebujem zosilnieť a to veľmi, aby som sa mohol tieňom postaviť a bojovať proti nim... Kapitán to po mne taktiež požaduje, takže to aj urobím.
"Takže v skratke povedané, aby nezabili nás, musíme zabiť my. Myslím, že je to ako ponuka fér."
Moje slová možno zneli nepekne, ale žiaľ, tak to je. A ak si mám zvoliť medzi tým, či zomriem ja alebo zabijem niekoho, kto ma chce zabiť, voľba je jasná.
afro
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:55 pm

Naprázdno som preglgla. Zo mňa a mocný snílek, eh? Krásny sen sa mení na hrôzu... Ale to som mohla čakať, nič nie je dokonalé, ani sny.
"Takže keď pomôžeme tej organizácii zničiť tie potvory, tak nás nechajú na pokoji?" spýtala som sa, aby som sa uistila, že som to pochopila správne.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 5:58 pm

Zadíval jsem se na Matta a přitakal.
"Bohužel, nejsou to zrovna nejlepší vyhlídky, ale je to lepší než okamžitá a jistá smrt, kterou nám tato organizace vyhrožovala, tedy lépe řečeno nám to suše oznámila. Tudíž se nemůžete divit, že jim nevěřím ani nos mezi očima..."
Rozvedl jsem jeho odpověď a otočil se na Momo.
"S největší pravděpodobností to tak asi bude, ale obávám se, že tohle je běh na hodně dlouhou trať a nebudou tam hrát roli jen stíny..."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 6:06 pm

Prikývla som. Myslela som, že to nebude také jednoduché.
"A silnieť budeme každý sám za seba alebo budú nejaké tréningy alebo niečo také?" spýtala som sa, "A koľko nás tu vlastne je?" Zavalila som kapitána otázkami.
Cherryl sa rozhodla, že sa k nemu vyberie a oňuchá ho. Samozrejme ako vždy, činila tak veľmi opatrne.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 6:12 pm

Trošku jsem se udivil, poškrábal se na temeni a pokrčil rameny.
"Upřímně, tohle mě ještě ani nenapadlo. Jelikož jsme zde teprve pár minut, ale řeknu to takhle... Jsem kapitánem této lodi, mým úkolem je tedy zajistit prosperitu lodi a jejich pasažérů, tím tedy i vás...
Pokud vím, tak zdejší posádka prozatím má 5 členů. Ty Momo, Matt, Já, eM a náš malý šlechtic. Ostatní snílci neprošli bránou, doufám, že se jim nic nestalo a pokud budou moct, dorazí co nejdříve...
Každopádně zpět k tvému dotazu. Nejraději bych byl, abyste se zde všichni zabydleli, musíme ještě vyřešit problém se zásobami, to znamená, že se vydáme, tedy pár z nás zpět na Destiny a odtamtud do Přístavu lebek...
A co se týče těchto tréninků, nejsem vůbec proti tomu, pokud vám to tak vyhovuje, nic proti tomu nemám. Možná to i bude lepší, všichni jsme totiž zaměřeni na fyzické schopnosti, i když s eM to asi jen tak legrace nebude..."

Vzpomněl jsem si na její schopnost a uvědomil si, že jí bych do rány přijít nechtěl.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 6:24 pm

Znova som prikývla na súhlas.
"Čo sa týka tréningov, prispôsobím sa väčšine, nie je problém. Ešte by ma zaujímalo či na Destiny budeme môcť chodiť voľne alebo nejak organizovane. A ohľadom zásob som plne k dispozícii, v Prístave lebiek som už bola." Chcela som byť čo najviac užitočná a neprekážať, podľa toho, čo som čítala, kým sa moja schopnosť prejaví ako fyzická, to bude ešte nadlho. Asi by som mala dovtedy naučiť nejakej sebaobrane, vlastne to môže byť dosť užitočné aj potom, keď plne rozviniem svoju schopnosť, premýšľala som.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 6:25 pm

Zamyslene som sedel na zemi, keď som započul, že by sme sa mali zasa vrátiť na Destiny, teda len na istý čas, ale aj tak. Som zvedavý, koho vyberú na túto prácičku.
"Čo sa spoločných tréningov týka, nie som veľmi dobrý tréner, to je pravda, ale rád si s niekym zatrénujem a ak sa bude dať, pomôžem mu."
Takže Steam tu ešte nie je.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyMon Jan 30, 2012 6:32 pm

"Co se týče Destiny... Řeknu to jednoduše... I když to bude možná trochu tvrdé. Náš nový domov je Insignia, proto bych chtěl, abychom se na Destini zdržovali co nejméně, jelikož tam sice máme své přátelé, ale i ti mají své problémy, stejně jako my máme svoje a pokud se v blízké budoucnosti stane, že se stíny objeví na jedné z našich lodí, nechci riskovat to, aby si mezi loděmi přebíhali tak, jak chtějí skrze brány. Proto, pokud se rozhodneme navštívit Destiny, půjdeme jako celek a žádné camrání po jednom!"
Odsekl jsem rázně, protože jsem chtěl, ať ostatní znají můj názor na cestování mezi loděmi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Řídící místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: