Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 7:11 pm

Vešla jsem do místnosti s bazénem. Ani se mi nechtělo plavat, spíš jen tak popřemýšlet. Posadila jsem se na jeho okraj, prázdný batůžek položila na zem vedle sebe. Kolena jsem si přitáhla k bradě a zírala jsem do vody, s hlavou plnou všelijakého dumání.

Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Řídící místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: