Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Místnost s bránou

Goto down 
+5
Tsunoroi Ryuuji
Vincent van Geelen
M. Phoenix
Momonika Queer
Eserath
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySun Jan 29, 2012 11:47 am

First topic message reminder :

Pravděpodobně největší místnost na celé lodi. Podlaha ani není podlaha, je to normální půda. Na konci této místnosti na zlomyslně vyhlížejícím pahorku je samotná brána, tvořená kamením a větvemi stromů, které ji obmotávají a objímají. Celá místnost je tak různorodá, až oči nechtějí věřit. Strop ani není stropem, pokud pohlédnete nahoru, uvidíte tmavé noční nebe poseté tisíci hvězdami. Najdeme zde zkameněliny, malé jezírko, sochy z dávného Východu stejně tak jako sochy bohů uctívané ve starověkém Řecku a Římě. Tato místnost odráží schopnost brány, která je schopná snílky přenést do jiných míst a časů. Je to jakoby jste vešli do místnosti, kde čas ztratil svou roli a prostor zde nemá žádný účel. Není však náhodou, že vypadá podobně jako brána na lodi Destiny. Tato brána je totiž její sestrou.

Místnost s bránou - Stránka 6 3300x35874
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:20 pm

Zasmial som sa."Nie to veru nie...Popravde verím vo svoje pocity a nechávam sa nimi riadiť." zasmejem sa znova a pozriem na ňu."No..taký som nebol vždy. Ale prečo zbytočne stresovať? Akurát skôr zomriem. Radšej byť kľudný a ničoho sa nebáť. Potom sa okolnosti budú báť teba, preto aký si.." usmejem sa a pozriem do vody.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:21 pm

To je dobrá filozofie, pokývala jsem. A jaký jsi byl? Já toho o tobě vlastně moc nevím... vlastně vůbec nic, podotkla jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:25 pm

"No z väčšiny som bol dosť uzavretý človek. Čo je dosť paradox oproti tomu, čo sa deje tu. Ľudia ma nemali radi, vždy sa našiel dôvod aby mohli na mňa ukázať prstom. Ono to proste bolo celé zvláštne. No, čo už. Daň za to, že mám niečo v hlave naviac, než ostatný." poviem a páru krát si ťuknem do hlavy. Bolo ťažké o tom len tak hovoriť, v celku som to nemal ani veľmi v láske. Potom ma väčšinou ľudia ľutovali a to som nenávidel.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:30 pm

Ty a uzavřený? Tomu nevěřím, usmála jsem se. Mně přijdeš nejvíc v pohodě. Ale zase asi právě proto máš ten štít. Ty schopnosti vždycky nějak souvisí s tím, jací jsme byli na Zemi... nebo tam, odkud pocházíme. Asi tě lidi tak štvali, že ses před nimi chtěl nějak schovat, uzavřít. Psychologicky vzato, tak moc ti ubližovali, že ses proti tomu toužil obrnit a být nezničitelný..., zasnila jsem se. Promiň, nechtěla jsem tě tak rozebírat, já jen... studovala jsem to a hrozně mě baví zkoumat, proč jsou lidé takoví, jací jsou, dodala jsem omluvně, když jsem viděla jeho pohled. To poslední, co kluci oceňují, je když je někdo psychologicky rozebírá a lituje.

A co jinak? Ty jsi z tedy z Ruska?, snažila jsem se dozvědět víc. Pietrovič.... to je ruské, ne? Ale nezní mi to moc jako křestní jméno. Překřtila jsem tě na Petra, uculila jsem se. Ten můj zvyk dávat každému přezdívku, pokud bylo jeho jméno moc těžké na zapamatování nebo vyslovení...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:35 pm

"Nie je to v pohode. Ja som to prekúsol ako sa ľudia ku mne správali a odpustil im. No možno máš pravdu, prečo mám takú schopnosť." usmejem sa pohľadom prezerám okolie.

"No z Ruska. Moskva." zaspomínal som na rodnú Moskvu."No je to meno po otcovi. Moje celé meno je Peter Pietrovič Nemec. Ale každý ma volal Pietrovič, alebo Ucho. Najmä z toho, že som bol z rodiny najmladší." vyklopím pravdu."No to nevadí..." dodal som na nové prekrstenie.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptyFri Feb 17, 2012 10:37 pm

Aha, takže ty jsi fakt Petr. Tak zase trefa, usmála jsem se potěšeně. Proč Ucho?, zajímala jsem se. Prohlédla jsem si ho. Uši měl v pořádku, žádné abnormality jsem si nevšimla. Já měla takových přezdívek, že se to nedá spočítat... nakonec jsem si vybrala tu nejjednodušší..., řekla jsem trochu nepřítomně a upřela zase pohled do země.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 8:30 am

"No najmä kvôli tomu, že som bol v rodine najmladší. A ty prečo práve eM, ak to môžem vedieť." poviem, usmejem sa a zamyslím sa.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 8:50 am

Objavila som sa pri bráne. Prechádzala som v tieňoch aby si ma nik nevšimol a stále som si utierala čelo. Potom som si sadla a oprela som sa o kameň za mnou. Pozerala som sa na bránu.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 9:43 am

Jakmile přišla eM, jen jsem se lehce usmál, ale snadno mohla poznat, že mě tenhle výlet trochu trápí. A když dorazil i návštěvník z Destiny pobaveně jsem se usmál. Nechal jsem je odejít a špitnul jsem si pod nos.
"Nehrozí, stačí že ohrožuju své lidi..."
Sem tam jsem po nich hodil očkem, ale snažil jsem se nesledovat je a dopřát jim soukromí, které pravděpodobně chtěli, jinak by zůstali u brány. Já se tedy postaral o vyplnění jejich přání, co se týče Ell, která chvíli po nich přišla, té jsem lehce mávnul a zadíval se na ni.
"Ell, jedno pozlobení tvými schopnosti a posílám tě zpátky, mám tě sice rád, ale pokud se tam něco zvrtne, nemůžu riskovat, že se ti něco stane, když náhle omdlíš. Takže ještě dobře zvaž, jestli půjdeš..."
Pohrozil jsem jí prstem, protože tohle opravdu nebyla zábava.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 10:32 am

Pozriem sa na Eseratha a kusnem si do pery. Prikývnem. Potom ale poviem. "Umm... z Lucem sme na niečo prišli. Presnejšie, Luce mi povedal jednu zvláštnosť... povedal mi akú vôňu majú tiene, vedela by som ich vyňuchať... A sľubujem že si budem dávať pozor na svoju schopnosť..." Skloním hlavu a povzdychnem si. Nepohnem sa z miesta kde som sedela.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 11:24 am

"No dobrá, alespoň že on nejde, jen tak mimochodem, ani se nepokoušej prosit, aby tam šel... To je nepřípustné. Tak jenom tak pro pořádek..."
Ujistil jsem Ell o tom, jak je na tom její liščí přítel a poté jsem se zadíval na nebesa.
"Chjo! Kde jsou všichni, čas běží, už by tady měli být..."
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 11:36 am

"Nešiel by, je pripútaný k tejto lodi... ak by odišiel zmenil by sa na sochu... a sama som doňho rýpala aby nešiel..." Usmejem sa na Eseratha. "Som zvedavá aké to tam bude... zvláštne že tiene chcú ísť tam kde je svetlo a nie tam kde je tma..." Zamyslím sa. "A-a oni prídu, určite...."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 11:53 am

Uff..., zahučela jsem ztěžka. Když jsem si tak hloupě naběhla...

Totiž M je písmeno, kterým začínaly prakticky všechny moje přezdívky. V každé té přezdívce jsem byla někdo jiný, ale to M tam bylo pořád. Jako by v tom písmenu byla nějaká moje kotva, jedině s ním jsem to byla pořád já. A pak, já mám ráda minimalismus. No, ráda... zbožňuju, když se věci dělají minimalisticky, bez zbytečných výdajů energie okolo. Minimalistický design, to je něco neskutečného. Když jsi v minimalisticky zařízené místnosti, teprve tam má duše prostor se projevit. Teprve když tvou mysl nerozptylují zbytečnosti, poznáš, co v tobě je. A jednou jsem takhle viděla obraz, kde bylo to slovo napsané. Anglicky. Bylo tam "minimalism". Ale bylo to tak rozdělené, že na horním řádku bylo napsáno "minimal" a pod tím "is" a "m". Jako by ten obraz říkal - minimalistické je em. A tak jsem to začala používat jako svou přezdívku.

Všimla jsem si, že Eserath už u brány nestojí sám. Byla tam s ním Ella. Z toho mi ztěžklo srdce. Ach proč jen ti, které máme nejraději, vždycky touží být v první řadě a u všeho...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 11:56 am

Bolo to veľa informácií na mňa."Aha...celkom tomu aj rozumiem.." zasmejem sa a poškrabem na hlave."Nemali by sme ísť k nim? Už sa to tam pomaly zberá.." poviem a pozriem na bránu. Stáli tam tí dvaja. Kapitán a Ell. Pomaly som sa postavil lebo som celý stuhol a natiahol sa.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 11:58 am

Asi jo, usmála jsem se. Přezdívky vždycky vypadaly tajemně, ale když člověk vyslovil nahlas jejich příběh, nebylo to zase tak záživné. Zvedla jsem se z povalené klády, protáhla si ztuhlé nohy a následovala Petra k bráně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:00 pm

Prišiel som k bráne. Pozdravil tých dvoch a hneď sa opýtal:"Tak kedy vyrážame?" povedal som s elánom. Vedel som, že aspoň teraz môžem urobiť niečo užitočné.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:01 pm

Zdravím, pospíšila jsem si hned za Petrem a nejistě si prohlížela Ellu. Odhadovala jsem, jak je na tom. Představovala jsem si, jak se najednou uprostřed boje hroutí k zemi v bolestech. Jak mohl Eserath tohle dovolit?

Matt koukám nikde. Za to můžu já, nevyjádřila jsem se dost jasně, když jsem ho potkala v jídelně. Nemám pro něj ještě skočit? Popravdě, cítila bych se o hodně bezpečněji, kdyby šel s námi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:09 pm

"eM! Pietrovič!" Usmiala som sa na oboch a Mikinu ktorú som mala okolo pása som si obliekla. Nič sa tam nestane, budem v pohode. Nepoužijem novú schopnosť a tak sa mi nič nestane. Budem silná pre nich... Prehrábla som si vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:19 pm

"Ach ano, pro Matta prosím skoč a můžeš odprovodit i tady naši návštěvu."
Ukázal jsem na Pietroviče.
"Omlouvám se, ale teď budu mluvit jasně já. Jste tady jako hosté a poslední, co bych si vzal na triko je poranění někoho, kdo není z naší lodi, jelikož o ně se loď dovede postarat, co se ale týče ostatních, za to neručím, proto tomu předejdeme a nebudeme se dohadovat."
Usmál jsem se zdvořile a gestem eM naznačil, že může zajít pro Matta.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:25 pm

Po jeho slovách som zostal sklamaný. Len som si vzdychol. Ách...aspoň raz! Aspoň raz som mohol niečo užitočné urobiť a ja nemôžem! BLIN! pomyslím si a pozriem na Eseratha."Len jedno poviem. Prosím...Mne sa na 100% nič nestane. Vlastne nič nestalo. Pretože..." ani som nestihol dopovedať a aktivoval Ruku Ochráncu. Zmenila znova farbu a tvar. Stal sa z toho ešte väčší štít, než predtým. V celku ma to prekvapilo, že ruka bola viac svalnatejšia, tvrdšia viac než tvrdšia najtvrdší materiál a väčšia."Len toto som vám chcel ukázať. Ak zmeníte názor budem rád." povedal som a ruku deaktivoval. No zostal som stáť a čakal či nezmení názor.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:26 pm

Nééé, zkřivila jsem pusu nešťastně. Ale no tak, jemu se nemůže nic stát, má štít, vysvětlovala jsem. To je taky jediný důvod, proč jsem ho sem brala, ani ve snu by mě nenapadlo riskovat životy lidí, co mi jsou blízcí. Řekla bych, že tady jsou jiní kandidáti, pro něž je to krajně nebezpečné, podmračila jsem se a nemohla jsem se nedívat na Ellu. Vzápětí jsem upřela pohled na Eseratha a doufala jsem, že pochopí, že u Petra se není čeho bát. Jestli jsem se o někoho nebála, tak to byl právě on.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:33 pm

"Ja tam pôjdem eM..." Všimla som si ako sa na mňa pozerá. "Aj keby ste odišli bezo mňa tak poprosím Insigniu aby ma tam dostala... aj keby ste ma zamkli v kajute... pôjdem s vami, nič sa mi nestane..." Poviem prosebným hlasom. "Chcem pomôcť..."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:35 pm

Já vím, Ellie, přešla jsem k odhodlané dívce a položila ji ruku na rameno. Já... já bych chtěla být tak odhodlaná jako ty... já se jen bojím, že si ublížíš. Že ti oni ublíží. Nesnesu se dívat na to, jak se kácíš k zemi v bolestech... , vydechla jsem utrápeně. Pravda byla, že jsem znala svou nedisciplinovanost. Dokážu se zachovat jako voják a nevrhnout se k ní v případě, že takový moment nastane?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:36 pm

Dorazím rychle do místnosti s branou. Umm vypadá to že jste připraveni na cestu...můžu jít taky...jsem připraven...ale jestli uznáte že budu prospěšnější tady...budu hlídat loď... řeknu ale je to směřováno hlavně ke kapitánovy.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 EmptySat Feb 18, 2012 12:41 pm

Usmiala som sa. "Ale mne sa predsa nič nestane... ja tiene ucítim, a budem pomáhať všetkým... a mám tiež svoje pazúry a tesáky... ubránim sa..." Chytím ju za ruku a priložím si ju k tvári, usmejem sa. "Nič sa mi nestane pretože tam budú všetci ostatný, budeme na seba dávať pozor všetci... a všetko pôjde hladko... musíme tam ísť, musíme im ísť pomôcť... " Hovorila som ďalej. "A taktiež potrebujeme akciu! Inak by sme sa tu unudili k smrti a to nechceme že?" Poviem zo smiechom aby som nadľahčila situáciu.


Naposledy upravil Ella Frell dne Sat Feb 18, 2012 12:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místnost s bránou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místnost s bránou   Místnost s bránou - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místnost s bránou
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Místnost s bránou
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Zasedací místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: