Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréninková místnost

Goto down 
+6
Vincent van Geelen
SteamTiger
Will Reinja
Opti-Mystique
M. Phoenix
Agatha Farewell
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 4:35 pm

First topic message reminder :

Stěny této místnosti jsou z oceli.
Liší se od ostatních především svou strohostí. Na zemi leží kožešiny pro případ pádu, který by, co se oceli týče, mohl velmi bolet. Ty samé jsou však na stěnách, takže možnost zranění je minimální. Jedna část místnosti je však bez nich. Vedou k ní schody, z čehož jde rozeznat, že místnost zabírá dvě patra.

Část s kožešinami je ještě příjemná. Slouží pro trénink obvyklých schopností, případně sebeobrany.
Druhá část je nebezpečnější a slouží pro trénink schopností, které mají co do činění se silou nebo těch, které ničí. Pokud v těchto prostorech něco vybuchne či shoří... Nic se nestane... Jen loď uzavře své dveře a nikdo již nebude schopen je otevřít... Dbejte na to, abyste v takových chvílích nezůstali uvnitř.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Jan 26, 2012 9:17 pm

Aha, tak s anglií sem se trochu seknul...
Šlechtic? Já? Ne, to určitě ne... No a na méno se zeptat můžete, ale vážně bych si ho radši nechal pro sebe. Možná později, až si tady trochu zvyknu a poznám zdejší lidi... Jak určitě víte, tak sem tu novej a to znamená, že vám nevěřim. Neberte si to osobně.
//Omlouvám se za krátký post a dnes už nepostnu.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 12:26 pm

Nejakým spôsobom som sa zasa dostal do tej istej haly, v ktorej som bol včera. Známe tváre tu ešte stále boli, čo ma svojim spôsobom potešilo. Usmial som sa na nich a mávol rukou smerom k nim na znak pozdravu. Napriek tomu, že som bol rád, keď tu boli, kvôli tréningu som sa musel vzdialiť, pretože som nerád tasil meč v bezprostrednej blízkosti niekoho iného. Kto vie, čo všetko by sa mohlo stať a nerád by som zabil osobu, ktorá si o to nepožiadala výzvou na súboj. Keď som bol od nich dostatočne ďaleko, rozhodol som sa trošku si svoj tréning spríjemniť. Vytiahol som si svoje veľké slúchadlá, ktoré zakryli takmer pol mojej hlavy, samozrejme ak nerátam svoje afro, stisol som jeden gombíček na prehrávači a už to začalo.
Hudba ma príjemne naladila. Vytiahol som svoj meč podobne ako včera a čepeľ sa pohla rýchlosťou, voľným okom nezachytiteľnou. To už k zemi padalo puzdro čepele meča a než sa dotklo zeme, mečom som stihol spraviť ešte jeden rýchly pohyb, ktorý ak by zasiahol ľudské telo, zvislo by ho rozdelilo na dve polovice. Napriek všetkým týmto rýchlym pohybom, ktoré som ovládal dokonale som nebol schopný poraziť niektorých ľudí na zemi, čo je pre mňa stále záhadou. Možno som ešte stále pomalý. A možno mi chýba niečo, čo šermiari, ktorí ma porazili mali. No netuším, čo to je. Z ničoho nič, ako som držal svoj meč, sa mi zazdalo akoby bola razom jeho váha iná. Najskôr bol o dosť ťažký, na moment som myslel, že váži minimálne tri kilogramy, čo je približne tri-krát viac ako by mal normálne vážiť. A potom, len tak z čista jasna ten meč musel vážiť menej ako desatinu kilogramu. Na mojej tvári sa objavil výraz, ktorý jasne WTF?!
Bolo to niečo veľmi podobné včerajšiemu zážitku, keď som doslova vnímal každý väčší nátlak na podlahu zeme, no včerajšia skúsenosť mi vadila. Tá dnešná až tak nie. Samozrejme, keď som si pomyslel, na to, ako zle by sa mi používal troj-kilový meč, bol som zdesený, no zároveň mi prišlo zaujímavé to, aký silný by musel byť úder takým mečom. A potom, ako rýchlo by som dokázal používať meč, ktorý by vážil len 1/10 kilogramu? Zmätený z týchto javov a myšlienok som sa radšej posadil a meč som skryl do jeho puzdra. Hudba mi síce ešte stále hrala, no akosi som ju nevnímal.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 12:44 pm

Pochopiteľne ako aj vo väčšine ostatných miestností, i na tomto mieste predmety hádzali tiene. Na tom síce nebolo nič obzvlášť divné, no problém nastal až vo chvíli, kedy nabral krvavo červenú farbu a premietol sa v podobe troch nebezpečne vyzerajúcich prízrakov na jej steny.

Situácia začala naberať na vážnosti, keďže hoci sa jednalo iba o najslabšiu vrstvu, efekt rovnako ako väčšina nočných mor zanechávali rovnaký - strach a neovplyvniteľný pocit bezmocnosti, rozliehajúc sa v mysliach každičkého jedinca na palube. Snáď by nebolo od veci prirovnať to k situácii, kedy sa v zlom sne snažíš utekať pred na teba rútiacim sa nebezpečenstvom, avšak tvoje kroky sú čoraz pomalšie a pomalšie, pričom nie je najmenšia šanca, ako to ovplyvniť. Väčšina obyčajných ľudí by pod nátlakom emócií týmto podobných dospelo k samovražde, našťastie pre obsadenstvo ani jeden z nich obyčajný nebol, nehovoriac o snovom pôsobení vzducholode, ktorý im dával aspoň nejakú tú nádej. Nie však na ich porazenie, ale na prežitie...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 12:56 pm

"Hmmm?"
Náhle som sa otočil, akoby som mal niečo za chrbtom. Nevedel som čo to presne je, no šiel mi z toho mráz po chrbte. Bol to divný, nie veľmi príjemný pocit. Až po chvíľke prizerania sa na vec, mi to pripadalo, akoby tieň vyzeral beštiálne nebezpečne a to, že má červenú farbu som si všimol ako posledné. V tom momente som sa cítil ozaj divno. Radšej som vstal, ustúpil pred neznámou vecou.
Otočil som sa na dvoch ľudí, ktorých som spoznal včera.
"Páni, nechcem znieť hlúpo..."
Ukázal som prstom na stenu.
... ale o je to červené čudo na stene?!"
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 1:04 pm

Will se pousmál "jistě chápu, v podobných situacích bych se také bál, ale zde na Destiny nebyl nikdo v kom jsem vycítil ohrožení, proto tedy nebylo třeba být podezřívavý" řekl Will a pousmál se a když přišel znovu ten muž s divný účesem, tak jen pokyvl hlavou a v tom ho najednou zamrazilo na zádech, bylo to zvláštní mrazení, ale už hodně krát ho poznal na svých výpravách, byl to pocit strachu a pocit toho, že tě někdo sleduje, najednou si všiml, jak stíny těch 2 chlapů a dokonce i jeho stín zrudl a přesunul se na stěnu "co to sakra" řekl, ale najednou mu to došlo "stíny" řekl a rychle zařval na chlapy, ale v obličeji neměl náznak ústupku "prchejte pryč, pokut je vám život drahý" zařval a sám rychlým během prosvištěl místností, ne ze strachu, ale z letitého výcviku, kdy musel být mrštný jako šelma. Přiběhl ke dveřím otevřel je, ale neutekl čekal za nimi a když chlapi utíkali k nim, tak už instinktivně vytasil luk do střílecí polohy a v rychlém sledu po sobě vypustil 3 šípy (opravdu to byl velmi rychlý a přesný sled), které prosvištěly kolem hlav Steama a Bushida a mířily přímo na hlavu těch stínů "dělejte" zařval ještě jednou a jakmile proběhnout dveřmi chystala se je zavřít.

(jen zase pro představu, vystřelení jednoho šípu, ze začátku s nastavením luku, sebráním šípu z toulce, nasazením do tětivy, zamířením a vystřelením mu zabere 4 sekundy, a další následují cípy vystřelí za 2 sekundy, protože při natažení a vypuštění šípu má ruku přímo u toulce, tak ho okamžitě sebe a znovu zasadí do tětivy, takže vystřelit 3 šípy mu zabralo přibližně 8 sekund)


Naposledy upravil Will Reinja dne Fri Jan 27, 2012 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 1:10 pm

Bol som tu nový a nevedel som presne o čo sa jedná, ale keď človek, ktorý tu už čosi prežil povie, že treba bežať, rozhodol som sa neodvrávať. Poznám svoje schopnosti veľmi dobre, no napriek tomu, že moju rýchlosť s mečom videl muž, ktorý sa rozhodol utiecť, zrejme sa jedná o nebezpečenstvo, ktoré len tak neovplyvním.
"Neviem o čo tu ide, ale ak vravíte, aby sme ustúpili, učiním tak."
Prikývol som súhlasne, až moje afro na hlave zatancovalo a razom som bol za lukostrelcom, ktorý už strieľal šípi do krvavých netvorov, ktorých mená som nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 1:10 pm

Než sa mu stačilo dostať odpovede, najväčší tieň na najrozhľahlejšej stene uprostred svojho abstraktného tela otvorilo niečo pripomínajúce zvláštne sfarbené oko. Stálo to tvárou v tvár Matthieuovi, vpaľujúc mu tak metaforicky očami dieru do najhlbších kútov vykoľajenej duše. Willove šípy nemali efekt, keďže sa v čase jeho výstrelu ešte stále neodlepili od steny.

"Dámy a páni," ozval sa spoza spomínanej steny s obrovským červeným okom uprostred mechanický, no rozoznateľne ženský hlas.
"Práve ste sa oficiálne prítomnosťou na tejto lodi podpísali pod evolučný experiment s krycím názvom "peklo na palube". Môže sa tieň čistou konzumáciou "snílkov" vyvinúť na vyššiu úroveň? Žiaľ, obávam sa, že s jeho výsledkami nanešťastie pre vás nebudete po skončení informovaní," ako náhle hlas ukočnil svoj nie veľmi rozsiahly príhovor, väčšina tieňov sa doslova oddelila od stien miestnosti a nabrali rôzne tvary, všetky upriamiac svoju pozornosť na prítomných.

"Začíname," bolo posledné, čo odznelo potom, ako sa oko uprostred zavrelo a všetky neidentifikovateľné beštie zaujali svoju pozíciu. Očividne sa chystali na mnohonásobný útok a ani k tomu nemuseli dostať priamy rozkaz. Vonkoncom, rozmanitosť chutí prítomných nie je niečo, čo by akejkoľvek nočnej more mohlo byť len tak jednoducho odoprené. Najhoršie na tom všetkom ale bolo, že dokonca aj východiskova cesta, ktorou sa Will pokúšal dostať všetkých prítomných von, vzhľadom na prítomnosť dverí hádzala svoj tieň, ktorý tak isto vystúpil a bránil komukoľvek miestnosť opustiť...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 1:37 pm

citace :
Bol som tu nový a nevedel som presne o čo sa jedná, ale keď človek, ktorý tu už čosi prežil povie, že treba bežať, rozhodol som sa neodvrávať. Poznám svoje schopnosti veľmi dobre, no napriek tomu, že moju rýchlosť s mečom videl muž, ktorý sa rozhodol utiecť, zrejme sa jedná o nebezpečenstvo, ktoré len tak neovplyvním.
"Neviem o čo tu ide, ale ak vravíte, aby sme ustúpili, učiním tak."
Prikývol som súhlasne, až moje afro na hlave zatancovalo a razom som bol za lukostrelcom, ktorý už strieľal šípi do krvavých netvorov, ktorých mená som nepoznal.
V poriadku, v tom prípade sa môj post, uvedený v citácii, nemusí brať v úvahu.

Ešte než som udal svoju otázku a obzrel sa z tieňu smerom k spoločníkom v núdzi, premietlo sa predomnou veľké, divne sfarbené, oko. Zostal som nehybne postáva a netušil čo sa so mnou v ten moment udialo. Až Willov hlas ma akosi prebudil. Zatrepal som hlavou, čo malo za následok divoký tanec mojich zaujímavo upravených vlasov. Z mojej strany nasledoval taktický ústup, počas ktorého som si vypočul divno zdeformovaný ženský hlas. Razom sa zatvorili dvere a tvory, tiene vystúpili zo stien a rozľahlo sa v mojom okolí "peklo."
"Will, čo teraz?!"
Spýtal som sa neisto, pretože to čo som mal možnosť práve vidieť, som videl vôbec prvý krát vo svojom, zatiaľ veľmi krátkom živote.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 6:40 pm

Hoj Bushido. Tak co, najedl si se ještě včera? Řekl sem a mávnul sem na Bushida, když vešel do místnosti.
Pak se ale začala dít něco, co mi sebralo dech. Naše stíny se začali měnit a různě formovat.
Reflexivně sem zvednul ruce do krytu a pokrčil sem nohy a začal sem pružit v kolenou a na špičkách.
Co to sakra je?! Řekl sem překvapeně a zamračeně zároveň. Podobný věci sem ještě nikdy neviděl, vypadali jako pěkný potvory.
Nejdřív mě napadlo to zkusit nakopat, ale když sem viděl, jak Bushido i hraničář utíkaj, tak sem je následoval a postavil sem se vedle hraničáře.
Pak se ozval hlas.
Pokusy? N*srat! Řekl sem výsměšně. Kdo si k*rva myslíte že ste? Přijdete si sem a melete tu něco o pokusech? Vypadám jako laboratorní myš? To bych neřek.
Řekl sem a ukázal sem vztyčený prostředník, vlastně sem ani nevěděl kam přesně.
Wille, dou ty potvory nějak zasáhnout? Myslim že ty šípy moc efekt neměli... Co sou vůbec zač. Potřeboval bych o nich něco vědět, než se do toho pustíme... jo a jen tak mimochodem... Všiml sem si, že tady všichni máte takový schopnosti... Mno já nic nemám, ale myslim, že jestli sou ty potvory hmotný a ne jako duchové, nebo tak něco, tak to nějak přežiju.
Z celý týhle situace sem měl hrozně smíšený pocity. Byl sem vzrušenej, protože todle byla pochopitelně výzva, byl sem naštvanej, protože "přišli sme a vy teď budete poslouchat" se mi vůbec nelíbilo a taky sem měl velký strach z neznámého, ale to mi dodávalo ještě víc adrenalinu a vzrušení.
Nevim co od nich můžu čekat, určitě maj taky nějaký schopnosti, musim si držet odstup, musim očekávat všechno a musim je donutit ukázat co uměj, abych na to potom mohl reagovat a pak zaútočit... Odstup, rychlý úhyby, sledovat soupeře kolem, neplíst se ostatním do rány...
Pomyslel sem si a připravoval sem se takhle psychicky na nadcházející střet.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 6:49 pm

Keď už situácia vyzerala pre prítomných naozaj zle, niečo prekvapivé sa stalo. Tiene prestali útočiť a všetky do jedného zmizli, akoby sa snáď vôbec nič neudialo. Bolo to nepochybne zvláštne, nehovoriac o tom, že všetky tie nepríjemné pocity kompletne vymizli. Všetko bolo ako predtým.

(Je mi ľúto, no vzhľadom na to, čo sa udialo, som to takýmto spôsobom musel prerušiť skôr, než ste mali možnosť bojovať, ale nemajte obavy. Ešte dostanete svoju príležitosť, to si píšte. Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 6:53 pm

Will už si připravoval další šíp do tětivy, když v tom najednou začaly stíny ustupovat "co se stalo" řekl Will a povolil tětivu "jsou pryč" řekl a oddechl si a pak se podíval na Steama "promiň příteli, ale vím pouze, že to jsou nějaké stíny, ale to je vše co vím, měli by jsme ,ale jít vyhledat Kapitánku a to okamžitě, jen ona jediná byla schopna jim konkurovat a odrazit, ale něco se pokazilo, pojďte zamnou, ale buďte velmi obezřetní" řekl Will a vyšel z místnosti a myslel na Bereniku, doufal, že ho za ní dovede Destiny.

(přesun do jídelny)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 6:59 pm

S mierne nechápavým výrazom na tvári som sa otočil na Steama, ktorý zjavne nevedel o čo sa jedná, rovnako tak ako aj ja. Pravú ruku som mal stále na rukoväti svojho meča, kým ľavou som pridŕžal puzdro pre efektívne a najmä rýchle tasenie.
"A teraz sa zasa udialo čo?!"
Na tvári výraz "už som vážne mimo" som sledoval situáciu. Pocity skľúčenosti vo mne razom vymizla, no nebol som to zasa ja, cítil som sa zmätený a hlavne som mal plno otázok.
Čo sa to tu deje? Odkedy som tu, bolí ma hlava, s mojim mečom sa stalo niečo divné, potom som sa cítil ako v zamrznutom pekne plnom zlých pocitov a nešťastných spomienok a mohol by som pokračovať!
Zamýšľal som sa tak nad poslednými udalosťami. Moje myšlienky prerušili Willove slová.
"Kapitánka?"
Ďalší zmätok v mojej hlave, no snažil som sa to celé na čas potlačiť a šiel som rýchlym, no zároveň opatrným krokom za Willom, pričom som mal jednu ruku stále na rukoväti katany a druhou som pridŕžal jej puzdro.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 7:42 pm

Když stíny zmizeli, očekával sem nějakej záludnej útok do zad, takže sem se začal otáčet o sto osmdesát stupňů a rozhlížet se.
Nic se ale nedělo, jen Will chtěl jít hledat kapitánku.
Ok, jdeme, todle mě fakt dostalo... Řekl sem a vydal sem za Willem.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 1:08 pm

Chvíľku na to, ako som vošiel do haly som zašiel stranou, aby som nezavadzal niekomu, kto by taktiež prišiel trénovať. Zamyslene som sa pozeral okolo seba.
Vždy, keď niekto spraví väčší nátlak na zem, ja zo zacítim. Okrem toho sa mi občas stane, že môj meč je raz ťažký a raz zasa ľahký. Povedal by som, že sa niečo deje s váhou. No to vylučuje ten nátlak na zem.
Posadil som sa a meč som položil kúsok pred seba.
Čo také by mohlo ovplyvňovať váhu?
Uvažoval som počas toho, ako som sedel. Myslel som, že hudba by mi mohla pomôcť, tak som vybral slúchadlá a ako priložil k ušiam. Ako som zapol prehrávač, slúchadlá mi spadli na zem, nerozbili si sa, ani nič, len mi spadli. Hudba sa pustila zároveň počas pádu, a keď sa slúchadlá dotkli zeme, zabolela ma hlava. V tom momente nasledoval "facepalm." Začal som sa smiať a slúchadlá zdvihol zo zeme.
"No jasné! Že ma to nenapadlo! Gravitácia!"
Slúchadlá som si priložil k ušiam a hudba mi príjemne hrala. Zazeral som na meč predomnou.
Gravitácia. To vďaka nej sa môže niečo stať ľahším či ťažším. A zrejme aj to je dôvod, prečo cítim, keď niekto stupí na zem.
Chytil som meč do ruky s tým, že sa ho pokúsim urobiť ľahším. Síce sa mi to nepodarilo na prvý... druhý... tretí... štvrtý... piaty... šiesty... siedmy... pokus, no na ôsmy sa to konečne podarilo a ja som cítil, že meč neváži kilogram, tak ako by malo, ale váži len zopár gramov. Mečom bolo zrazu tak jednoduché narábať. Cítil som ho v ruke, no zároveň mi pripadal tak ľahký, že by som s ním bojovať dokáže niekoľko-násobne rýchlejšie. Zrazu však nabral na váhe a klesol k zemi. Teraz nemal pár gramov, ale pár kilogramov.
"Eh?!"
Po asi piatich sekundách sa jeho váha vrátila do normálneho stavu a ja som vedel, že to chce tréning, aby som bol schopný váhu meča efektívne meniť vždy vtedy, keď mi to príde vhod.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 2:37 pm

Môj tréning teraz pripomínal skôr tanec ako boj s mečom. V dlani pravej ruky som pevne zovieral rukoväť svojej katany, ktorej tsuka bola z presne takého materiálu ako puzdro, ktoré som držal v dlani ľavej ruky. Na ušiach som mal veľké slúchadlá, v ktorých mi hrala hudba, počúval som prevažne rock a punk rock, no v prehrávači bola aj hudba metálová a tiež rôzne iné žánre. Kým mečom, držaným v pravej ruke, som máchal po svojom blízkom okolí do pomyselných cieľov, puzdrom som narábal ako prostriedkom určeným na udieranie do kĺbov či brucha. Puzdro však malo hlavný zmysel, teda okrem bezpečného prenosu meča, v mojom bojovom štýle "stunovať" nepriateľov, ktorých som následne len dorážal jednoduchým pohybom meča.
Dnešný tréning bol však iný ako tréningy, ktoré som robil doteraz. Teraz som sa snažil ovplyvňovať silu gravitácie pôsobiacu na môj meč a jeho puzdro. Čím bol meč ľahší, tým boli moje pohyby rýchlejšie. Ak mal meč váhu okolo kilogramu, pohyb čepele nebol voľným okom viditeľný, a ak mal meč len pár gramov, stihol som ním urobiť viac ako jeden pohyb za rovnaký čas, akoby som urobil jeden pohyb priemerne vážiacim mečom. To znamenalo, že ak si človek myslel, že videl ako som spravil jeden výpad, v skutočnosti to boli dva až štyri výpady. Naopak, ak bol meč ťažší ako by mal byť, moje pohyby boli pomalšie, no zato by ich dopad na ľudské telo fatálne následky. Občas to teda boli rýchle pohyby, inokedy ešte rýchlejšie a inokedy zasa pomalšie, ktoré som vykonával. Takto sa tiahol môj tréning už istú dobu a mal som tiež v úmysle, aby istú dobu ešte pokračoval. Potreboval som sa prosto dostať do spoločného rytmu s mojou schopnosťou.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 5:00 pm

Začal som pociťovať zadýchanosť. Áno, chvíľky, keď som "tancoval" s mečom ťažkým niekedy šesť, inokedy zo desať kilogramov ma dosť vyčerpali. Napriek tomu, že moja postava je postava atléta, nepovažujem sa za kulturistu a preto manipulácia ťažkými predmetmi nie je to, čo by som dokázal robiť do nekonečna. Zasunul som meč do puzdra, pričom meč som mal stále v pravej ruke a puzdro v ľavej. Razom zo zbrane vznikla palica, ktorá nevyzerala až tak nebezpečne ako meč samotný.
Puzdro spoločne s mečom som si pripevnil za opasok po ľavej strane tela, a otočil sa k dverám. Pomalým krokom som sa k dverám nakoniec aj vydal a keď som bol pri nich, ešte som sa obzrel na prázdnu halu. Napokon som v dverách zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 12:25 am

S novými poznatkami v hlave som prišiel do haly, kde som mal v pláne ich uplatniť v praxi a teda v tréningu. Tasil som meč, samozrejme svojou obvyklou rýchlosťou, ktorú ľudské oko nedokáže zaznamenať.
Takže, čo viem? Vždy keď niekto spraví väčší nátlak na podlahu, ja to zistím. To znamená, že ak niekto kráča, niečo ťažšie spadne na zem alebo sa udejú tomu podobné javy, som schopný to zaznamenať. Napriek tomu, to nie je všetko... dokážem zjavne ovplyvňovať váhu môjho meča. Aj keď si to takto hovorím, nič z toho nedokážem na 100% a taktiež to nerobím vtedy, keď ja chcem, ale skôr sa tieto veci dejú svojvoľne alebo ma z krokov ľudí bolí hlava...
Na koniec svojej myšlienky som sa musel zatváriť dosť kyslo.
Takže to čo chcem zmeniť je, aby som ja ovládal túto silu, kontroloval ju, a aby si ona nerobila to, čo sa jej zachce.
Začal som trénovať, aj keď veľmi pomaly a veľmi opatrne, snažil som sa meniť "váhu" svojho meča. Predpokladal som, že ak sa naučím to, registrácia gravitačnej sily príde sama. Trénoval som dlho a snažil sa dostať silu čo najviac pod kontrolu. Občas sa mi podarilo to, čo som si zaumienil, no viac krát sa stalo, že som spravil buď pravý opak alebo niečo, čo som vôbec nečakal. Časom si povedal, že potrebujem pauzu. a tak som halu opustil pomalým krokom, vzhľadom na to, že som bol už dosť vyčerpaný.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 3:42 pm

Nevím proč mé kroky mě dovedly do této místnosti Tělocvična...to už je nějaký pátek...co jsem cvičil říkám si v duchu a hypnotizuji pohledem pytel s pískem.

Sundám si kabát uniformy,procházím jednotlivými částmi posilovny/místa na trénink.
Nakonec naleznu nějaké činky a potřeby pro vzpírání.
Proč né,že... řeknu si pro sebe tiše.
Sundám si i tričko,najdu ocelovou tyč bez závaží,sama o sobě váží asi pět až deset kilogramů. Dovalím pár kotoučů.
"Pro začátek třicet kilogramů" řeknu mimoděk nahlas a již na každou stranu tyče upevňuji deseti kilogramový kotouč.
Zvednu činku,pomalu si ji přetáhnu přes hlavu a uložím na ramech.
Zlatá akademie,měl jsem ještě nějakou fyzičku tehdy mrmlám si pro sebe.
Přejdu se zátěží do dřepu a postavím se a znovu dolů,nahoru,dolů,nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:00 pm

Na své pouti lodí jsem otevřela pár dalších dveří, ale nikde jsem nenašla nic moc zajímavého. Právě jsem otevírala další. Místnost za nimi byla celá obložená kožešinami a to včetně stěn. Neodolala jsem a zvedla jsem pohled i ke stropu. K mému zklamání na něm kožešiny nebyly. Zato byl jak se zdálo vyrobený z ocele. Tiše jsem si pro sebe hvízdla. Podél stěn bylo postavené množství náčiní.
Aha, místnost na trénink... zamyslela jsem se a vydala se do jeho útrob. Některé stroje byli postavené i do prostoru. Právě jsem za jeden zahýbala, když mi pohled padnul na posilující postavu, která se s činkou zvedala vzhůru a zase dolů. Nehodlala jsem zkoumat kdo to je. Obrátila jsem se o sto osmdesát stupňů a hodlala co nejrychleji zmizet. To by mi však v úprku nesměla zabránit jakási tyč ležící na zemi. Brzo jsem na ní ležela i já.
"Do prkený ohrady! Tohle se může stát vážně jenom mě," začala jsem se co nejrychleji sbírat ze země.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:08 pm

Hmmm ozve se mi v hlavě,když někdo promluvil,tedy spíše zanadával.
Položím činku a seberu tričko ze země,urychleně jej na sebe navléknu a jdu se podívat co se stalo.

Přijdu a vidím onu slečnu ze včerejška/dneška z společenské místnosti.

"Copak nehoda?" usmívám se a začnu slečně pomáhat.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:15 pm

Rychle jsem se zvedla na nohy a začala se nervózně oprašovat. Identita posilujícího mi byla odhalena ve chvíli, kdy mi přišel pomoc.
Sakra! Lepší už to být nemohlo.
Nervózně jsem se na něj usmála.
"To nic! Jen jsem zakopla, nenechte se rušit..." snažila jsem se to rychle zamluvit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:17 pm

Usmívám se ještě více "V pořádku,stejně jsem chtěl končit" odvětím.
"Moje tělo slabé by více nesneslo" řeknu s úsměvem.
Rychle si slečnu prohlédnu "Co Vás sem zavedlo?" zeptám se "Trénink to asi nebyl co?" řeknu seberu onu tyč a odnesu ji ke stěně,poté se vrátím zpět k slečně.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:22 pm

Nervózně jsem se zasmála.
"Ne, to skutečně ne."
Nebyla jsem zrovna typ, co by trávil všechen volný čas v posilovně a bylo to na mě vidět. Ne že bych byla nějak tlustá, ale seděním nad nákresy se člověku svaly zkrátka nevytvoří.
"Já jen tak... prohledávám loď. Je velká a určitě je tu ještě hodně míst, kde jsem ještě nebyla. Dneska jsem například objevila něco, co vypadalo jako řídící mistnost!" v očích se mi objevily světýlka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:27 pm

"Vidím,že technika Vás fascinuje neuvěřitelně" roztáhnu úsměv na tváři.

"Ta loď celá je fascinující,mnoho míst čeká na objevení" řeknu zasněně při pomyšlení co vše lze najít tady kde prakticky nic není neuskutečnitelného.

"Po odchodu části posádky na druhou loď je tato místnost nevyužitá,tak jsem si řekl,že potrápit tělo nebude na škodu" osvětlím mou přítomnost zde v této místnosti.
"Je třeba rozvíjet mysl i tělo" dodám filozoficky.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:36 pm

Na jeho poznámku o technice jsem prostě jen přikývla. A když pokračoval o tom, jak je tahle loď fascinující, nevydržela jsem to a podělila se s ním o jednu fascinující skutečnost z řídící místnosti.
"Věřil by jste, že tam byli funkční kompasy?! Ve vesmíru?!"
Pak ale řeknul něco, co mojí pozornost přesunulo úplně jinam.
" Co jste to říkal?! O té části posádky?" vypadala jsem opravdu překvapeně. Zdálo se, že jsem toho prošvihla trochu víc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Společenská místnost
» Místnost s bránou
» Společenská místnost
» Místnost s bránou
» Řídící místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: