Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Řídící místnost

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Řídící místnost   Řídící místnost EmptyFri Jan 13, 2012 1:51 pm

Destiny je jedna z nejlepších lodí, ač nejstarší. Především v její její řídící místnosti se nachází spoustu zajímavých předmětů. Kurz určuje několik kompasů s růží uprostřed. Od obvyklých se mírně liší.
Řídící místnost Images?q=tbn:ANd9GcSdYvBEy2X7B0u55akx0t0hDBMikUG_9w0QHEth4HcziN5rDLKxNM37hXJIOg
Zdobené lodní kormidlo často doprovází zvuk cinkajícího zvonku, otáčí-li se příliš prudce.
Zvonek lehce splývá se srdcem kormidelníka. Je-li loď v bezpečí, necinká.
Řídící místnost Stock-photo-wooden-rudder-in-a-ship-60282451
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řídící místnost   Řídící místnost EmptySun Jan 29, 2012 8:03 am

Chvíli jsem studovala kompas, následně přepnula pár knoflíků na řídící desce.
A pak už mě čekalo kormidlo. Uchopila jsem ho do dlaní a prudce jej roztočila doleva. Opravdu značně jsme se od kurzu odchýlili a nebylo třeba zdržovat dál návrat k původní trase. Notovala jsem si jakousi písničku a roztočila trochu doprava, abych nepřevrátila loď. To by ve vesmíru nebyl nejlepší nápad. Naštěstí tu nebyly žádné překážky. Zvonek se rozcinkával v rytmu mého srdce dokud jsem se neujistila, že správný kurz je zpět.
Pak jsem musela jít ještě upravit pár informací do strojovny.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řídící místnost   Řídící místnost EmptyThu Feb 02, 2012 12:43 pm

Ani jsem nevěděla, proč mě moje kroky zanesly sem. Opatrně jsem otevřela dveře a když jsem zjistila, co se za nimi skrývá, instinktivně jsem zatajila dech. Ač jsem měla pocit, že tu tak úplně nemám co dělat, tiše jsem proklouzla dovnitř a opatrně za sebou zavřela dveře. Na stěnách viselo několk kompasů, které měli ve středu růži. Chvíli jsem je s obdivem pozorovala - zvláště ty růže byly pravým uměleckým dílem, pak mi ale začali hlavou zase vrtat otázky.
Jak můžou fungovat kompasy ve vesmíru?
Se zájmem jsem je pozorovala. Tohle byla opravdu záhada. Pak jsem ale jen tiše zavrtěla hlavou. Začala jsem si zvykat, že na téhle lodi na naprostou většinu otázek odpověď nedostanu. Nebo aspoň ne hned. Obrátila jsem se ke krásnému ze dřeva vyřezávanému kormidlu, nad kterým vysel zvonek. Opatrně jsem se k němu přiblížila, abych si ho mohla prohlédnout z blízka. Neodvažovala jsem se ho ale ani dotknout. Nenáleželo mi měnit směr plavby lodi, pouze jsem obdivovala úžasnou práci řemeslníka - byl-li kdy jaký.
V místnosti jsem strávila celkem dlouhou dobu, ale nakonec jsem se přece jen rozhodla odejít. Byl tu stále ten nepříjemný pocit, že tu nemám tak úplně co dělat a kdyby mě tu náhodou někdo našel... a tak se za mnou zaklaply dveře a já zmizela do nějakých jiných částí lodi.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řídící místnost   Řídící místnost EmptyFri Feb 03, 2012 8:59 am

Z místnosti s bránou vedla jen jedna cesta a to přes řídící místnost.
Pokračovala jsem v cestě po lodi tedy právě tudy a při té příležitosti jsem se pustila do kontroly přístrojů.
Nedalo mi to příliš práce. Jednoduše jsem poupravila kompasy, ustálila kurz a v neposlední řadě jsem se rozhodla Destiny trochu zpomalit. Mohla to udělat sama, ale lepší bylo, abych to zapsala i do kurzu. Chtěla jsem teď plout zcela souběžně s Insignií a snížit riziko průchodu bránou.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řídící místnost   Řídící místnost EmptySat Feb 11, 2012 10:41 am

Hoc sa zdalo, že sa posádka oboch lodí, jak Destiny, tak Insignia, prebúdza do ďalšieho pokojného dňa, nečudo, že im túto pohodu predsa len niečo skazilo. Najväčší problém bol nepochybne fakt, že sa momentálne v riadiacej miestnosti nenachádzal kapitán. To však nič nemení na tom, že bola loď i napriek tomu schopná zaznamenať odkaz od spojeneckej snovej lode, Aethera.

ODKAZ:
citace :
/// - - / * / * - - - / - * * / * / * - - - // - * / * - / * - - * / * - / - * * / * - * * / * * // - * / * - / * * * // * - - - / * // * * / - - - - // * - - * / * - * / * * / * * * - / * / * - * * / * - // * - - * / - - - / - - / - - - / - * - * ///
Otázkou ostáva jedine, kedy si ho kapitán príslušnej lode všimne. Nie je snáď ani len nutné naznačovať, že sa jedna o niečo veľmi zlé. Všetky snové lode sa chystá ovplyvniť blížiaca sa pohroma.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řídící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řídící místnost   Řídící místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řídící místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Řídící místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: