Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Společenská místnost

Goto down 
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost Empty
PříspěvekPředmět: Společenská místnost   Společenská místnost EmptySun Jun 03, 2012 6:01 pm

Společenská místnost Ed4ccd1ec48cf16fd09fcc9e1269effa
Místnost osvětlená několika svícemi. Leží v srdci celé lodi, takže světlo z venku sem téměř neproniká.
A právě to zde vytváří útulnou, klidnou atmosféru vhodnou k zasnění.

Naleznete zde klavír jen o něco menší než v Tanečním sálu, šachovnici, stoly a židle.
Společenské hry, zdobené hodiny a hvězdná mapa na stěně... A je tu toho mnohem víc.
Dále zde visí seznam všech členů posádky spolu s čísly jejich pokojů, ve kterých je můžete navštívit.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost EmptySat Jun 09, 2012 4:55 pm

Ve společenské místnosti jsem zkontrolovala čísla pokojů.
Nic nového pod sluncem. Destiny se blížila k zemi. Brzy se tu mohli objevit lidé, které neznám. Na seznamu by se ale zcela jistě něco změnilo a tak jsem měla jistotu, že se mi nikdo nový nepotuluje po lodi.

Posadila jsem se k šachovému stolku a zahájila partii.
Moje figurky byly černé. Posunula jsem jezdce dopředu a podívala jsem se do prázdna. Plamen jedné ze svíček se zamihotal, když jsem na něj upřela pohled a Destiny mezi tím posunula svou bílou figurku.
Na začátku jsem ještě nemusela váhat a tak jsem okamžitě zahájila protiútok. Během pár minut se mi na tváři objevil soustředěný úsměv.
Bavila jsem se. Koneckonců kolik lidí si mohlo zahrát šachy s vlastní lodí?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost EmptyTue Jun 12, 2012 10:59 am

Když partii přerušil příchod několika nováčků, vzduch na Destiny se nespokojeně zavlnil. Nedalo se nic dělat, později ji zcela jistě dokončíme. Destiny si uloží do paměti, jak figurky stály a objeví se tak před námi jakmile si příště sednu ke stolku.

Z místnosti jsem odešla vcelku rázným krokem.
Bylo třeba několika lidem znovu vysvětlit, jak to na lodi funguje. Koloběh opakující se stále dokola, nic víc.
A přece v tom bylo něco kouzelného, co zabraňovalo monotónnosti vstřebat stále se opakující činnost. Něco takového vás zkrátka nemohlo omrzet.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Společenská místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Společenská místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Společenská místnost
» Společenská místnost, herna
» Řídící místnost
» Místnost s bránou
» Řídící místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: