Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Společenská místnost

Goto down 
+8
Pietrovič
Neige
Vincent van Geelen
Eserath
Azuma
Momonika Queer
M. Phoenix
Agatha Farewell
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 4:17 pm

First topic message reminder :

Místnost osvětlená několika svícemi. Leží v srdci celé lodi, takže světlo z venku sem téměř neproniká.
A právě to zde vytváří útulnou, klidnou atmosféru vhodnou k zasnění.

Naleznete zde klavír jen o něco menší než v Tanečním sálu, šachovnici, stoly a židle.
Společenské hry, zdobené hodiny a hvězdná mapa na stěně... A je tu toho mnohem víc.
Dále zde visí seznam všech členů posádky spolu s čísly jejich pokojů, ve kterých je můžete navštívit.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:03 pm

Neřekla bych umí, začervenala jsem se. To, co umíš ty, to je nádhera. Já hraju jenom takové lehčí věci... třeba tuhle mám taky ráda, spustila jsem svého miláčka Yirumu a ponořila se do jeho trylkující melodie. Znělo to líp než jsem si pamatovala. Bodejť, však jsem se tu skladbu učila kdovíjak dlouho.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:11 pm

Zvláštní skladba, opravdu zvláštní. Takovýto sled tónu jsem slyšel, ta skladba byla plná radosti a života. Doslova zahřívala u srdce.
"No vidíš to, když tohle hraješ, nemůžeš se cíti jinak než výborně. Nemůžeš se citít tak, jak si se chovala před chvílí. Pokud už ti nikdo nepomůže, je tady ještě hudba. A zvláště takováhle skladba... Prý lehčí...
No, vypadalo to, že překvapení střídá překvapení. To jsem měl za to, že jsem si s tím začal. Ale nakonec bylo fajn vědět, že i někdo jiný tady ovládá hudební nástroj.
"Takže už žádné stresování a hlavně klid. Pokud se budeš stresovat, máš mnohem větší pravděpodobnost, že se něco pokazí."
Vysvětlil jsem, jelikož tohle byla má nekonečná karma. Vždycky, když jsem začal stresovat, vše šlo do kopru, proto jsem se naučil být mírný a klidný.
(Já jsem se musel držet, abych ji tu taky nedal tu skladbu xD )
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:17 pm

Máš pravdu, hraní mě baví. Co mě nikdy nebavilo, bylo cvičení, zasmála jsem se, zaklapla víko a otočila se na stoličce. Neboj, už tě nebudu trápit, ušklíbla jsem se. A rozhodně se nebudu stresovat. Však taky na téhle lodi není nejmenší důvod k obavám, všechno je tu krásné, skvělé a fantastické, pronesla jsem s naprosto vážnou tváří a pak jsem se zase začala smát. Bylo mi skutečně dobře. Tenhle náš malý hudební dýchánek mi na chvilku vyhnal z hlavy obavy a řekla jsem si, že koneckonců nejsem jediná, kdo své schopnosti ještě neovládá. Tohle uvědomění vždycky pomáhalo.

((to máš ještě dobrý, já se musím jít držet, abych ji nešla hrát XD mně to vždycky chytne, když to slyšim. ale to by mě asi naši prohodili oknem, v tuhle hodinu))
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:25 pm

Nad její poznámkou o dokonalém světě se pousmál.
"Je to tu přesně takové, ale my to tu takové musíme udržet i pro druhé. Proto se děje to, co se děje. Nic není zadarmo a tohle už vůbec."
Pomalu jsem se začal zvedat a směřoval ke dveřím.
"Ještě jednou děkuji za menší rozptýlení, našel jsem to, co jsem hledal. Našel jsem naději... Navíc si zahrála i ty pro mě... Tedy doufám. Jestli nejsem moc egoistický. Každopádně asi půjdu do kajuty a trochu si půjdu popřemýšlet, mám nad čím. Takže se zatím měj a drž se."
Otevřel jsem dveře, letmo se otočil, takže mé vlasy opsaly kružnici a mohlo to působit trochu nahraně, ale nebylo to tak myšleno, Ještě před tím, než jsem zmizel, jsem letmo zamával a zmizel na chodbách. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:30 pm

Taky se měj, zašeptala jsem spíš už pro sebe, když za Eserathem zapadly dveře. Rozhlédla jsem se po místnosti. Nikdo tu nebyl. Nikdo mě neuslyší... neovládla jsem se, ostatně jako vždycky, když jsem se do toho položila. Znovu jsem zvedla víko od klavíru a rozpomněla se na další báječnou skladbu. Tentokrát jsem se odvážila i zpívat a na okamžik jsem se úplně zapomněla uvnitř hlubokých tónů, které do klavíru doslova vrývala má levá ruka. Za mnou jako by hrál celý sbor a dopřával mé hře podklad bicích, basů a kytar. (skladba)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 7:36 pm

Dohrála jsem. Co dál?, přemýšlela jsem. Pak mě napadlo, že by možná nebylo od věci jít se podívat na Bereniku, jestli je jí už líp. Podruhé a už naposledy jsem zaklapla víko a vydala se na ošetřovnu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 11:44 pm

Moje kroky ma z paluby zaviedli do miestnosti, v ktorej som bol po prvý krát. Nemal som ani poňatia, čo to bolo za miestnosť. No hneď ako som vošiel som si všimol niekoľkých sviečok, ktoré osvetľovali celú miestnosť. Kráčal som pomaly, naozaj veľmi pomaly do srdca miestnosti, no moje kroky prerušil pohľad na klavír, ktorý tu bol. Zamieril som k nemu a prstami pravej ruky prešiel po klávesoch. Klavír vydal príjemný, no nie veľmi melodický, zvuk. Pousmial som sa naň, keď som si zrazu všimol nejakú nástenku. Podišiel som v nej bližšie a čítal som si, až som narazil na moje meno. Bolo to zaujímavé. Nikdy som sa na nič podobné nepodpisoval a predsa tu bolo moje meno. Dokonca aj prezývka.
"Zaujímavé..."
Ako som si mená čítal, našiel som tam už mne známe mená. SteamTiger, Lea Lyndem, Olaf Skog, Eserath, M. Phoenix a v neposlednom rade tiež Will Reinja, muž, ktorý vo mne vzbudil rešpekt už na prvý pohľad. Boli to mená, ktoré som poznal. Mená ľudí, ktorých som stihol spoznať, ktorí sa mi predstavili. Pri ich menách však boli aj čísla. Najskôr som uvažoval nad tým, čo tieto čísla značia, no keď som si prečítal číslo, ktoré bolo pri mojom mene, spomenul som si, že rovnaké číslo sa nachádza na dverách mojej kajuty a práve vtedy som pochopil, že tieto čísla symbolizujú čísla izieb, ktoré patria ľudom, ktorých mená sú pri číslach uvedené. S úsmevom sa od nástenky odstúpil a pokračoval v prehliadke tejto veľkej, krásnej miestnosti, ktorú osvetľovalo svetlo sviečok.
Je to tu krásne, myslím, že sa sem ešte vrátim...
Po drobnej prehliadke som sa rozhodol miestnosť opustiť a tak som aj učinil. Zamieril som k dverám, ktorými som sa sem dostal a napokon v nich aj zmizol. To už bol môj obyčaj.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 4:42 pm

Ani nevím proč,mé kroky prostě vedly do této místnosti.
S mírně zatajeným dechem jsem do ní vstoupil "Pěkné" řeknu nahlas.
Zamířím k hvězdné mapě a chvíli si ji prohlížím Pár názvů hvězd mi něco říká říkám si při prohlížení mapy.

Vydám se ke klavíru Že bych si zahrál? ptám se sám sebe.
Usednu na stoličku u klavíru,lehce prsty přejedu po klaviatuře.
Poté zkouším zahrát nějakou melodii Hmmm hodně doby uplynulo od doby co jsem se učil hrát nostalgicky vzpomínám.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyTue Jan 31, 2012 8:39 pm

Po chvilce,díky zapamatování si trasy sem,jsem se ocitl u společenské místnosti,vstouupil jsem tedy.
Nikdo nikde Tak nikdo tu,tak si zkusím něco z té knihy řeknu si pro sebe.

Hrnu se ke klavíru jako velká voda,usednu na stoličku.Na chvilku se zamyslím a pak začnu hrát...tedy pokoušet se o to.
Sem tam mi to ujede,nezvolil jsem žádnou těžkou skladbu,spíš něco pro mírně pokročilé.

Snažím se snažím,v mé hře jsou chyby,ale to mi očividně nevadí Cvičit,cvičit,cvičit... mrmlám si pod nosem při hře mírně disharmonické.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyTue Jan 31, 2012 9:19 pm

Zazněly poslední údery do kláves,obecenstvo šílí,dámy omdlévají Těžko asi přeruším své bdělé snění.

Chvíli se točím na stoličce jako holub na báni,načež zamířím k stolku na němž je deska šachová.
Zkoumám krásné řemeslné zpracování jednotlivých figurek Alabastr,slonovina? ptám se sám sebe.

Usadím se a zahájím partii,po chvíli táhnu za černé.
Jestli mě někdo pozoruje tak si myslí,že mi hráblo,hrát šachy sám se sebou.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:26 pm

Zastavila jsem se ve dveřích místnosti a nehnutě přítomného pozorovala.
Šachová partie?
Musela jsem uznat, že i když hraje sám proti sobě, vede si dobře. Zřejmě to není poprvé, co ho k sobě šachovnice přilákala. Ani pro mě by to nebylo poprvé. Původně jsem měla v plánu promluvit, ale nakonec jsem zůstala tiše ve stínu pozorovat jeho počínání. Možná, že si mě ani nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:34 pm

Po dlouhé partii nakonec zvítězil pozičně bílý.
Ještě chvíli zkoumám postavení figur na hrací desce,pokývám hlavou a začnu umísťovat figurky zpět do základního postavení,když jsem hotov zvednu se,protáhnu se.

"Není nad partii šachu,že?" řeknu osobě která se skrývá v přítmí.
Všiml jsem si ji,ale když nevyvíjela žádnou aktivitu,tak nebylo třeba konfrontace.

Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:42 pm

"S tím zcela souhlasím," ode dveří jsem přešla blíž k němu.
"Ale musím přiznat, že bylo zajímavé tě při hře sledovat. Jen doufám, že ti to nevadilo."
Prvně se světlo odrazilo od odznaku v podobě kapitánského "K" a pěticípé hvězdy. Pak už mě bylo vidět zcela. Když jsem přišla, ani jsem si nevšimla, jaká je tam tma.
"Je se ti líbí na lodi?" dodala jsem ještě k přesvědčivějšímu navázání konverzace.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:49 pm

Prohlížím si odznak ve tvaru ,Kapitán tedy Kapitánka? zazní hlavou.
"Uh,neměl bych Vám zasalutovat?" řeknu s úsměvem,rychle si upravím kabát své uniformy poručíka Norské armády a zasalutuji.
"Tedy jestli to K znamená kapitán" zeptám se zvědavě.

"Co se týče lodi je dobrá,zajímavá,jen by se mi hodila dílna,abych se nenudil" odpovím na otázku.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:56 pm

Teprve teď jsem si začala víc prohlížet, jak vypadá.
Mé obvyklé věci vypadaly vedle jeho jako hadry a to jsem jim hrdě říkala "uniforma." Měla jsem na sobě vlastně kratší řasenou černou sukni, černé punčocháče s množstvím ok, obyčejné tmavé tričko a přes to všechno dlouhý kožený kabátek, na němž se skvěl i můj odznak. Na čele jsem samozřejmě měla letecké brýle. Už zase jsem toho na sobě zkombinovala až příliš. Pokud se něco dalo nazvat mírnou extravagancí, pak to bylo toto. A k tom mé rudé a bílé melíry v tmavých vlasech a světlounce šedé oči, ve tmě se zbarvující spíše do modra.
"Salutovat není třeba, ač máte pravdu," jemně jsem se pousmála.
"Mé jméno je Berenika. Jsem Kapitánka a tak je nejlepší mne oslovovat... Ale vykání opravdu není třeba."
Jeho poslední poznámka mne zaujala.
"Dílna? To zní zajímavě. Pár takových místností by se tu jistě našlo, jen jde o to, k čemu by vám tu něco takového sloužilo."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:00 pm

Jak mluvila zkoumavě jsem si ji prohlížel.
Zajímavá garderoba říkám si v duchu a usmívám se.

"Co se týče vykání...mě to tak namlátili v dětství do hlavy,navíc armáda....takže holt Vám budu vykat." zazubím se.
"Nu jsem Inženýr,konstruktér...a v knihovně jsem si našel schémata pro krátkovlnnou vysílačku,tak jsem myslel,že bych pár vysílaček vyrobil pro osazenstvo lodi,kvůli komunikaci" vyhrknu ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:03 pm

Nakonec jsem vybrala jedny dveře a kupodivu byli správné. Tedy, nejspíš. Každopádně to tu vypadalo jako ve společenské místnosti a byli tu nějací lidé. Zaostřila jsem na ně a s překvapením zjistila, že jeden z nich je kapitánka. Pomalu jsem se k nim vydala a kývla na Petra, aby šel za mnou. Došla jsem až těm dvěma, nejistě se usmála na muže, který se bavil s kapitánkou a oba pozdravila.
"Ehm... dobrý den," znovu jsem se na oba usmála a pak jsem se podívala na Petra.
"Omlouvám se jestli ruším ale, tady Petr je tu nový a chtěl poznat nějaké další lidi," řekla jsem prostě nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:07 pm

Pomaly som ju sledoval až sem. Očami som sa na všetko pozeral. Analyzoval a prezeral. Bolo to tu pre mňa nezvyčajné a o chvíľu sme boli v tej miestnosti. Len som sa pozrel na obidvoch a povedal:"Dobrý deň. Hovorte mi Pietrovič. Inak...celým menom sa volám Peter Pietrovič Nemec." usmejem sa a bez toho aby som vedel som podal ruku kapitánke aj keď som to vôbec netušil.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:08 pm

"Vskutku zajímavý přístup. Budu tě jej však muset odnaučit, jsem z toho opravdu nesvá," věnovala jsem mu menší úsměv.
"Vysílačky zní zajímavě. Pokud máš chuť, nějakou dílnu ti určitě najdeme. Nebo jsou tu prázdné pokoje a Archiv, ve kterém bys měl najít vše potřebné."
Inženýr... Zajímavé...

Když Neige vešla, okamžitě jsem se na ni otočila a zaostřila i na chlapce, který šel za ní.
Přitom jsem si jen letecké brýle posunula výš, aby mi zpod nich nepadaly tolik vlasy do čela.
"Ah, to je samozřejmé. Destiny jsi mu již představila?" jen jsem znovu nadhodila profesionální, ale přátelský výraz. Trochu mne překvapilo, že mi podává ruku, ale stiskla jsem ji.
"Mé jméno je Berenika. Jsem kapitánkou této lodi, Destiny."
U vykání jsem mírně pozvedla obočí.
"Kapitánko je vhodné oslovení. Ale tykání u toho bude nejlepší."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:11 pm

"Samozrejme..." poviem a podídem k Olafovi a podám mu tiež ruku."Pietrovič....hráte šach?" usmejem sa a pozerám mu na šachovnicu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:11 pm

Při pozdravu oné slečny otočím hlavou pomalu jako sova Smile .

"Dobrý den Olaf Skog,Těší mě" odvětím s úsměvem a na oba příchozí kývnu.
Rychle si je prohlédnu Opravdu bude potřeba si pořídit nějaký notes poznamenám si v hlavě.

Muž promluvil Podle jména Rus opět zazní v mé makovici.
"To je výborné,jakmile budu mít více času,pustím se do výroby těch vysílaček" řeknu s nevýslovnou radostí.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:13 pm

Optimistický přístup... Jsem na ty vysílačky zvědavá...
Přelétávala jsem pohledem z jednoho na druhého než jsem se na chvíli zastavila na nově příchozím.
"Jak se ti tu vlastně líbí?" zeptala jsem se.
Jeho jméno jsem si zapamatovala celkem lehce. Měla jsem dobrou paměť. Jako kapitánka jsem ji musela mít.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:14 pm

Podrbala jsem se rozpačitě ve vlasech.
"Nó..." vždycky jsem Destiny tak nějak brala jako živou bytost, ale nikdy by mě nenapadlo jí představovat. Teď jsem se cítila trapně. Jako na večírku u obzvláště bohatých lidí, kde před vás předloží deset druhů příborů a vy musíte vědět, který použít.
"Asi jsem na to tak trochu zapoměla," můj obličej nabral lehce růžovou barvu, jako ostatně v každé situaci kdy jsem se styděla/bylo mi horko/byla mi zima, takže prakticky pořád.
Pak jsem natáhla ruku k Olafovi.
"Neige Levi a... vy vyrábíte vysílačky?" tohle mě opravdu zaujalo.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:17 pm

Stiahol som ruku a pozrel na Bereniku."Tak zatiaľ čo som videl je to tu obdivuhodné. Niečo také som ešte nikdy nevidel. Jedným slovom "krásne". Páči sa mi tu." usmial som sa a pohľadom prechádzal z Neige na Bereniku. Rukávy som si znova vytiahol, lebo mi spadli. Podišiel som k Berenike."Inak čo je tu na dennom poriadku?"
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:18 pm

Will se procházel po lodi a ta ho zavedla do nové místnosti a tou byla společenská místnost. Nebyly zde žádná okna, což se mu moc nelíbilo na společenskou místnost, ale co se dalo dělat. také si vzpomněl na druhou posádku na Insignii "jsem zvědav kdy je zase uvidíme" řekl si a znovu se porozhlédl po místnosti a uviděl tam lidi. Když spatřil Bereniku, tak se lehce uklonil "přeji dobrý den Kapitánko" řekl a podíval se na ostatní a usmál se "i vás zdravím přátelé" řekl Will a přešel k Berenice "tak jak dopadlo vaše jednání s tím mužem Kapitánko" zeptal se Will a byl zvědav jestli mu něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společenská místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Společenská místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Společenská místnost
» Společenská místnost, herna
» Řídící místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: