Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 2:38 pm

"U mňa je to v poriadku. Myslím, že je tu dostatočne veľa miesta pre nás všetkých."
Pousmial som sa a obzrel sa po hale. Bola naozaj veľmi veľká a nevidel som žiaden dôvod, prečo by niekto smel a niekto nesmel trénovať. Pri spomienke o schopnostiach som si vlastne uvedomil, že eM mi niečo o Eserathovi spomínala... šupináč, ale netušil som presne čo to môže byť a tak som bol teraz veľmi zvedavý na to, čo uvidím.
Aj keď možno z toho čo uvidím pôjde hrôza, odhodlal som sa tu zotrvať a sledovať, čo sa udeje.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 2:46 pm

"Skoro vůbec si mě nevšímejte, jen se prosím postavte dál od těch figurín... Uvidíme, co s nimi svedu."
Přešel jsem k dřevěným figurínám a postavil si pěkně 3 do řady, mezi každými z nich byla asi 2 metrová mezera a byly poblíž zdí.
"Teď bych vás poprosil, jestli byste se postavili kousek opodál, sám nevím, čeho všeho jsem schopný, tak ať vás ještě nezraním..."
Poprosil jsem je a začal jsem se už trošku hrbit.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 2:52 pm

Ktovie čo má za schopnosť. Niečo veľmi silné... fyzické, keď je kapitánom?
Myšlienky ma znova zaviedli k posádke druhej lodi a k tej schôdzke... Potom som sa už však sústredila na kapitána. Nesedela som blízko pri figurínach, ale pre istotu som si ešte kúsok poodsadla, a tak som sa dostala bližšie k Mattovi.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 2:59 pm

Keďže Momo bola dosť ďaleko od figurín, ja som bol o ešte menší kúsok ďalej. Vyčkával som na predvedenie Eserathovej schopnosti. Celkom ma zaujímalo to, čoho je schopný kapitán Insignie.
Keď sa ku mne Momo priblížila, otočil som sa na ňu a z drevených figurín som svoj zrak odpútal. Usmial som sa na osobu pri mne.
Žeby som im aj ja potom ukázal, čo som sa nedávno naučil?? Alebo radšej nie... nechcem sa predvádzať. Schopnosť ukážem, až keď to bude nutné alebo na príkaz kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 3:16 pm

Jakmile oba dostatečně poodešli, kývnul jsem na ně a trochu sklopil hlavu. Nyní jsem se díval jen na figuríny před sebou a mé oči zmodraly a začaly neuvěřitelně zářit. Navíc se protáhla panenka, takže jsem měl pohled jako nějaká šelma. To byl ale jen začátek. Jelikož jsem začal otvírat ústa a zatínat pěsti, jelikož mé špičáky a nehty se začaly taky měnit. Špičáky se protahovaly a nehty rostly a měnily se na drápy. Bolest při proměně mě donutila řvát jako rozzuřené zvíře, takže to mělo i jakousi atmosféru.
Jakmile přeměna skončila, stál jsem trochu předkloněný na místě a mé modré oči se zaměřily na první figurínu. Chvíli se nic nedělo, ale najednou se moje panenka zmenšila a já vystartoval. Odrazil jsem se nohama tak silně, že jsem v mžiku byl za figurínou, to už jsem se ale otáčel a zabodl se drápy do země, takže mi to pomohlo trochu přibrzdit a odrazit se od země, jelikož nyní jsem skočil na jednu z bočních stěn a přeběhl po ní asi 6 kroky. Odrazil jsem se i od ní a to už jsem mířil na první figurínu. Skočil jsem přímo po ní a zasekl drápy tak hluboko, jak jen to šlo. To ale na zničení figuríny nestačilo, tudíž jsem ji pomocí zaseknutých drápů vyhodil do vzduchu a odrazil se od země. Opět následovala série opravdu škaredých seknutí a figurína se během chvíle rozpadla vedví.
Otočil jsem se na patě a mé oči uviděly další figurínu, okamžitě se na ní zaměřily. Rozběhl jsem se a běžel po čtyřech jako šelma, dokonce jsem skákal ze stěny na stěnu, z boční stěny, poté jsem přeběhl kousek po stropě a poté zas na druhé straně, jako bych opisoval vývrtku podél stěn a skočil jsem i po druhé figuríně. Drápy se zaryly ještě hloub než u té první, ale to nestačilo, takže jsem ji taktéž vyhodil do vzduchu a při menším přemetu jsem do ní kopl podpatkem své boty, figurína tedy pořádně narazila na zem a já se po ní vrhnul, stačilo 3 krát seknou a byla taktéž na dvě půlky.
Jako maniak jsem stočil hlavu a neušlo mi, jak se ti dva dívají, ale na to nebyl čas. Zbývala poslední. Přeskočil jsem zbytky figuríny a vrhnul se i po ní. Nejdříve jsem se drápy zaryl přímo do dřeva, takže to vypadalo, že na figuríně klečím, ale díky energii, kterou jsem ji předal, narazila do zdi a i to málo pomohlo, sekl jsem po ní ještě 2 krát a tak rozzuřen jsem zbytek dřeva, který spojoval půlky figurín, rozkousnul.
Jakmile polovina spadla na zem, sjel jsem na ty dva a museli z mého výrazu být alespoň trochu nervózní. Protože poté přišlo šílené zařvání, kterým jsem se všemi třemi figurínami skončil.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 3:27 pm

Môj zrak sa zasa po chvíľke vrátil na Eseratha. Pozoroval som tú, zrejme dosť bolestnú, premenu, ktorou musel prejsť, aby sa z neho stalo to, čo sme mali možnosť vidieť. Bola z neho beštia alebo ako to nazvať. To akým spôsobom ničil figuríny nebolo ľudské. Bol to dravec a tie figuríny sa stali jeho obeťami.
Stále som nespúšťal oči z tej šelmy, aj keď občas bolo veľmi ťažké s ním vôbec držať krok a sem tam som doslova nestíhal.
Napokon boli všetky figuríny zničené, a kapitán lode sa na nás pozeral svojimi dravými očami. Priznám sa, bol som z neho trošku nervózny. Ak by stratil vedomie alebo niečo také, mohol by pre nás znamenať vážne ohrozenie. A ja som sa necítil na to, že by som ho bol schopný len tak poraziť, skôr naopak. Mal som vážne podozrenie, že by som ho neporazil.
Ale čo viac, je tu aj Momo, a ak by sa stalo niečo jej...
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 3:43 pm

Sledovala som kapitánovu premenu s rozšírenými očami. Toľko mi pripomínala vlkolačie premeny, ktoré som tak rada sledovala vo filmoch. Ale vidieť niečo podobné naživo, bolo vskutku... desivé.
Sledovala som jeho nadľudský výkon so zatajeným dychom a keď sa na nás pozrel, na okamih som mala strach, že by sme mu mohli poslúžiť ako ďalšie figuríny.
Jeho schopnosti vo mne však zanechali silný dojem. Čo zmôžem ja? Nič. Zrejme budem len na obtiaž.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 3:56 pm

Jakmile jsem zase přišel k sobě, uvědomil jsem si, že jsem kousnul do dřeva.
Blbý nápad. Vyplivl jsem kusy dřeva z pusy a seskočil ze zbytků figuríny.
Drápy se začaly zmenšovat a zuby taktéž. Začal jsem se měnit zpět.
"Omlouvám se, nechal jsem se trochu unést..."
Jakmile jsem k těm dvěma došel, už jsem měl pouze modré oči a i ty se během pár vteřinek změnily zpět na zelené a já se podíval po figurínách, které tady zbyly.
"No... Není to nejhorší..."
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 4:16 pm

Premena späť už zrejme nie je sprevádzaná bolesťou...
Mal som možnosť si všimnúť, keď k nám Eserath kráčal.
"U mňa v poriadku, aj keď som mal na moment pocit, že nás považujete za figuríny."
Zasmial som sa, ale vtedy mi do smiechu veľmi nebolo...
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 4:25 pm

"V-v pohode," uistím ho nie práve presvedčivo. Po chvíli som sa spamätala a premohla ma zvedavosť, len som nevedela či sa ho môžem spýtať, ale nakoniec som sa predsa len spýtala: "Budete ešte silnejší? Teda, lebo keď sa budú vaše schopnosti ešte vyvíjať, tak... už teraz sú... vau." dostala som zo seba nakoniec, lebo som sa v tom trochu zamotala.
Keď Matt poznamenal to o tých figurínach, bola som rada, že som v tom nebola sama.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 4:56 pm

Stále som sedel na svojom mieste, len kúsok od Momo. Po vypočutí som sa musel zamyslieť. Je pravda, že Eserathova schopnosť je naozaj veľmi silná a myslím, že ak bude ešte silnejší, asi bude ďaleko najsilnejším členom posádky.

Potom ma razom napadla včerajšia konverzácia s eM. Eserath vlastne ani nespomenul nič o tom, že by sme mali ísť na zem. Pochybujem, že na to zabudol, ale ak nie, tak čo sa stalo?
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 7:38 pm

"Myslím, že sa pôjdem najesť a potom skontrolovať Cherryl do parku," nadhodila som a pomaly vstala. Rozlúčila som sa s nimi, venovala som posledný rýchly pohľad Mattovi a odišla som.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 7:47 pm

Stále som si vysedával kúsok od Momo, keď vstala. Otočil som sa na ňu a sledoval čo robí.
"Áno, iste."
Prikývol som na jej slová o tom, že ide jesť a skontrolovať Cherryl. Usmial som keď sa na mňa pozrela a zrak z nej nespúšťal.
"Dobrú chuť!"
Ešte som dodal, keď odchádzala v nádeji, že ma počula.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 9:00 pm

Vstal som na nohy a oprášil som si kolená.
"No nič šéfe."
Usmial som sa, keď som si oprášil oblečenie a napravil meč pripevnený na páse.
"Pomaly sa aj ja poberiem. Začínam byť hladný, tak zájdem najskôr do jedálne a potom... uvidím."
Povedal som svoj plán vo veľmi blízkej budúcnosti a pomaly odišiel preč.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptyFri Feb 03, 2012 9:05 pm

Upravil jsem si vlasy a celkově jsem se snažil vypadat zase jako člověk...
"Určitě, jen utíkejte, protože je to třeba."
Počkal jsem, až Matt odejde a zadíval jsem se na zbytky figurín, které tady zbyly.
"Promiň... Nechtěl jsem tak moc, ale myslím, že to opravíš hravě."
Promluvil jsem k Insignii, která opravdu radostí nevýskala.
Sám jsem poté přešel ke dveřím a zmizel na chodbě. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 8:26 am

Nerád behávam s plným žalúdkom. Zväčša sa mi potom znižuje výdrž alebo nastávajú isté bolesti, takže raňajky som na dnes vynechal. Zašiel som priamo do haly, kde som sa porozhliadol. Čo som hľadal? Bežecký trenažér. Ten som samozrejme aj našiel a ihneď k nemu zamieril.

Keď som sa k nemu dostal, odložil som svoj meč a tým pádom som mal na sebe len športové kraťasy, tričko, potítka a samozrejme botasky. Nastavil som si rýchlosť, ktorú som pokladal za svoju optimálnu a začal som na trenažéri behať. Keď sa dostavil pot na mojom čele, jednoducho som ho utrel potítkom, pretože by som bol nerád, ak by mi natiekol do očí. Pot je slaný...

Aj keď radšej behám po roliach a poľných cestách, tu nič také nie je, a preto sa musím uskromniť na trenažér. Aj keď je tu park, je skoro ráno, a nechcem behať na zime, nemám ju rád.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 9:59 am

Ako som vošla do miestnosti, všimla som si Matta. "A-ahoj!" povedala som, nechcela som ho rušiť. Dala som si dole mikinu a podišla som ku koze. Najprv som skákala z odrazovým mostíkom a potom bez neho.
Po pár minútkach som skončila a sadla som si na zem. Utrela som si pot z čela a vydýchla som si. Kútikom oka som sa však pozerala na lano. Cítila som ako mi rastú tesáky a pazúry, preto som ústa na pevno zavrela a zatla som päste.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 10:41 am

Přijdu do tréninkové místnosti. Á to se hodí...jak jsem usnul na té zemi jsem nějaký přetažený...potřebuji se protáhnout... pomyslím si vesele když vidím tréninkovou místnost.
Ahoj... pozdravím Matta trénujícího na trenažeru. A pak si všimnu že je tu i Ell, přiběhnu k ní...Ahoj...tak co? Už je ti dobře? řeknu jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 10:52 am

Otočila som hlavu na Kaeho. "Umm ... už mi je dobre ... vďaka!" Poviem mu a snažím sa aby si tesáky nevšimol. Potom sa otočím na lano a povzdychnem si. Zdvihnem sa a otrepem si oblečenie. Chytím sa lana a obzriem sa na Kaeho. Jemne sa usmejem a začnem liezť po lane.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 10:58 am

Stále som bežal na trenažéry, keď vošla do haly Ella a pozdravila ma. Usmial som sa na ňu a kývol rukou.
"Hoj!"
Odzdravil som ju a pokračoval som v behaní. Netrvalo dlho a do miestnosti vošiel aj Kaemon. Toho som taktiež pozdravil mávnutím ruky.
"Zdar!"
Vyšlo zo mňa. Nasadil som si slúchadlá a ďalej som bežal, počas počúvania fajn hudby.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 11:02 am

To je dobře... řeknu s úsměvem a fakt že se snažila skrýt tesáky nijak nekomentuji. Všiml jsem si toho. Pak si všimnu že chce vylézt na lano. Usměji se.
No já bych se mohl do něčeho taky pustit...abych se trochu protáhl..Zaberu pozici na zemi a pustím se do kliků.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 1:27 pm

Vošla som náhlivo do tréningovej miestnosti. Keď som si však všimla, že je tu Kae aj Ella. Spomalila som a nahodila úsmev. "Ahojte," pozdravila som.
Podišla som nenútene k Mattovi a rozmýšľala, ako mu povedať, čo potrebujem, tak aby sa o schôdzke nedozvedeli aj tí dvaja.
"Poď za mnou, jedná sa o tú schôdzku," povedala som mu nakoniec a snažila sa, aby to Kae a Ella nepočuli. V tomto fakt nie som dobrá, pomyslela som si.
Otočila som sa na odchod a dúfala, že ma poslúchne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 1:33 pm

Myslím, že už som mal nabehané aj na dva dni dopredu, tak som čochvíľa plánoval trenažér opustiť. V tom prišla Momo... usmial som sa. Keď som si všimol, že ide ku mne, dal som si dolu slúchadlá.
"Ahoj."
Pozdravil som, aj keď trošku udychčane a hneď na to si vypočul jej slová.
Schôdzku???
Najskôr som nechápavo zišiel z trenažéru a do trička som sa utrel... nemal som so sebou uterák, takže nabudúce viem, čo si mám vziať! Po chvíľke, keď už bola Momo o kúsok ďalej, mi to zaplo.
"Jo ahá!"
Povedal som hlasnejšie ako by bolo treba a ihneď som zamieril za Momo.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 2:06 pm

Otočila som hlavu na tých dvoch keď som si všimla že zmizli. Kam idú? Ale ... nechám to tak. Usmejem sa pre seba, pohľad mi spadne na zem. Bola som už veľmi vysoko a začala sa mi točiť hlava. Zatla som zuby a pomaly som z lana zliezla. Vydýchla som si, nespadla som. Otočila som sa k bežeckému trenažéru a zapla som ho, začala som trénovať.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 EmptySat Feb 04, 2012 3:41 pm

Když přijde Momo a vyzvedne Matta trochu se zamyslím co se sakra děje že jsou tak tejemní. Ale pak si vzpomenu na to co říkala eM. Že by vyrazily na tu schůzku? Tak hodně štěstí... pomyslím si s úsměvem a mávnu jim na pozdrav. Poté se také přesunu na běžecký trenažer. Běhání to je moje...Ale takhle to není ono, ale když člověk běží a teplý vítr mu fouká do tváře to je paráda...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Řídící místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: