Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 26 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptySun Feb 05, 2012 10:20 pm

Po zírání na ty dva,se kouknu do stropu,zakloním hlavu a zavřu oči.
A relax mihne se hlavou.
Přemýšlím,plánuji ba i v mysli navrhuji nové věci.
Myšlenky létají jako zběsilé,imaginace,prostorová představivost pracuje na plné obrátky.
Hmm kdybych udělal tamto,zkusil přehodit to tam uvažuji v duchu.
Po chvilce uvažování se do ticha ozve *Chrrrrr* *Chrrrrr* již jsem se zcela ponořil do svých snů.

( Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 4:17 am

Probudím se trhnutím což má málem za následek pád ze židle.
Posadím se rovně,brýle sundám a položím na stůl,promnu si řádně oči.
Jak dlouho jsem spal? pokládám si v nitru otázku.
Ti dva zde ještě sedí a pokud nespí tak to dost dobře předstírají.

Nasadím si brýle,seberu papír s poznámkami i tužku ležící u něj.
Vstanu a pomalým krokem,potichu opouštím jídelnu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 11:43 am

Po chvíli som si uvedomil, že dlho pozerám na tú stenu."Uf..prepáč, bol som mimo." zasmejem sa a poškrabem na hlave. Zobral som jej notes a začal ho čítať mala pravdu. Myslel som si, že ma chce len odradiť od toho, no uvedomil som si, že hovorila čisto, čistú pravdu. Bolo to v skutku zaujímavé. Niečo nezvyčajné písať zrkadlovo."Zaujímavé." zaškerím sa na ňu a dám jej naspäť notes."Nie sme tu už nejako dlho. Inak jedáleň mám asi najradšej. Splní ti všetko čo chceš. No aspoň mne. Má ma rada, uvidíme dokedy." zasmejem sa a pozriem sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:25 pm

Pietrovič dlouho neodpovídala a tak jsem se jen tak z nudy zaměřila na pozorování Olafa. Vypadalo to, že usnul. Pousmála jsem se.
Ten chlap je taky schopný usnout všude, prolétlo mi hlavou, ale vzhledem k faktu, že jsem předevčírem spala v trénovací místnosti, jsem vlastně neměla co říkat. Po chvíli jsem se posadila na židli. To ticho mě ubíjelo, položila jsem hlavu na stůl a pomalu se mi začali klížit oči...

Probudilo mě až to, že mi vzal někdo z ruky můj notes. Zamžourala jsem na okolí a na malý okamžik naprosto nevěděla o co běží. Tentokrát mi ale mozek nastartoval celkem rychle. Alespoň jsem si uvědomila, kde jsem. Olaf už byl pryč, což znamenalo, že se musel probudit a přesunout.
Huh.
Vedle mě stál Pietrovič a cosi po mě chtěl. Podával mi můj notýsek.
Oh!
Snažila jsem se rychle tvářit co nejvíc probuzeně, což se mi celkem i dařilo. Vzala jsem si od něj notýsek a poslouchala tok jeho - na mě po probuzení trochu rychlé - řeči. Po jeho slovech jsem se podívala z okna. Vyhlídka nebyla o moc jiná, než jakou jsem jí viděla naposledy.
Fjůů, asi jsem usnula jen na chviličku. Chvála bohu.
"Ani mi nepříjde, že by jsme tu byli dlouho," pousmála jsem se na něj a zabránila zývnutí, aby se prodralo na povrch. Kupodivu jsem se cítila nd míru vyspalá.
"Ale co se týká oblbenosti jídelny, s tím mi nezbývá než souhlasit. Jenom má občas Destiny z nějakého důvodu tendence aplikovat na mě svůj smysl pro humor,"" pokrčila jsem s mírným úsměvem rameny.

(Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:32 pm

Zasmejem sa."No ale pozri sa už aj Olaf odišiel." zasmejem sa znova."Ale je to tu fajn. Stoličku sú pohodlné a sú tu aj iné faktory." usmejem sa. Pozriem na stoličke. Celý čas som sedel na stoličke a pohodlne sa opieral. Natiahol som sa a trochu zývol."Náá...ale rád tu s tebou posedím. Veru s tebou sa nikdy človek nenudí. Tuto so mnou sedíš. S Gagarinom, ktorý ma sen stať sa medikom." zasmejem sa znova."Ale pozri sa. Nikto tu nie je. Máš rada výzvy?" žmurkol som na ňu a zahľadel sa na ňu."Čokoládová vojna?" poviem vyzývavo.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:41 pm

Zadívala jsem se ještě jenou na Olafovo místo, ale nakonec jsem se vrátila pohledem zase k Pietrovičovi.
"No, tak s trochu-lepším-Gagarinem medikem se člověk snad ani nemůže, že?" mrkla jsem na něj a zazubila se. Ospalost mě rychle přecházela. Z nějakého neobjasněného důvodu jsem se cítila krásně vyspalá. Poklepala jsem prstem na stole, na němž se právě objevil čokoládový koláč, ležící přímo v jeho středu. Ty zbylé už zdá se Destiny během mého spánku uklidila.
"Dal by sis?" zeptala jsem se ho provokativně, zatím co jsem upřeně sledovala koláč. Neodpustila jsem si ale poočku pozorovat i jeho.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:47 pm

Pozrel som na ňu. Trochu som to bral ako výzvu. Vlastne som to úplne bral ako výzvu. Pomyslel som na výborný, čokoládový koláč s extra polevou a aby bol extra hustý. Objavil sa predmnou, no ja som naňho ani nepozrel. Neprerušoval som očný kontakt s Neige."Dal, dal." usmial som sa."Si pripravená?" usmial som sa ešte viac. Uchytil som rukou koláč a čakal ako začne Neige.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:55 pm

Pousmála jsem se.
"Já?" zamrkala jsem a předemnou se objevil talíř plný maličkých čokoládových koláčků.
"Naprosto," zazubila jsem se na něj a moje ruce se přesunuly na talíř. Zatím jsem ale nic nedělala, pouze ho upřeně pozorovala a čekala až zaznamenám nějaký pohyb značící, že bude házet, nebo jakkoliv jinak manipulovat s koláčem, který ležel před ním.
Vypadá vážně úžasně, prolétlo mi při tom hlavou.
Pochopitelně, že jsem myslela koláč.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 7:59 pm

Došel jsem do jídelny,kývnutím hlavy pozdravil přítomné.
Papír který mi trčí nad zadkem asi vypadal směšně,ale to mi bylo celkem jedno.
Tu chtějí strávit život? pomyslím si o nich.

Ani si nesedám,myšlenka a zároveň prosba byla vyslána,šálek s kávou se objevil na dece stolu s ním i pár pruhů sušeného masa.
Téměř polovinu obsahu šálku do sebe naliji během pár vteřin..poté se zahledím do zdi a škrábu se na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:00 pm

Prstom som sa prechádzal po koláči a nazberal som polevu. Potom som ho olízal. Bol vynikajúci. Bolo ho škoda len tak hodiť."Výborný." poviem vyzývavo. Usmejem sa a neprerušujem očný kontakt. Ísť do toho? ÁNO!!! pomyslím si a okamžite schytím koláč do ruky a snažím sa ho hodiť jej do tváre."OCHUTNAJ!" vyplazím jazyk a zasmejem sa. Vedel som, že to nakoniec schytám ja. Bol som si viac ako istý, že sa ona vyhne a ja to dostanem. No zrazu v polke som prestal lebo som spozoroval Olafa."Ale zdravím. Vyspatý?" poviem a tvárim sa nevinne, no koláč stále držím v ruke.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:07 pm

Na ten pohyb jsem čekala. Nic jiného už jsem nevnímala, přikrčila jsem se, aby mě koláč - který nakonec vůbec nevyletěl - netrefil a nabrala jsem plné hrsti maličkých čokoládových koláčků, které jsem hodila na Pietroviče.
"Chytej!" zavýskala jsem vesele, zatím co jsem je posílala do vzduchu směrem k němu. Teprve potom mi došlo, že tu něco nesedí. Pak jsem si všimla Olafa. Pořádně jsem zrudla.
Hjups. To se trošku nepovedlo.
Připadala jsem si celkem dost trapně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:09 pm

"Taky zdravím" odpovím a ukousnu kus tuhého sušeného masa.
"A nejsem vyspaný" řeknu nevrle,vyndám papíry z kalhot,položím je na stůl,sednu si na židli.
Žvýkám tuhé maso,sem tam se napiji z šálku,většinu času však civím rovně před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:10 pm

Diabolsky som sa zasmial. Takže som to nakoniec nezačal ja! Juhú!!! pomyslel som si a napriahol som sa a naspäť celý koláč smeroval k jej tvári. Vyplazil som jazyk a trochu olízal z toho koláča, ktorý skončil na mojej tvári. No to už letel koláč a ja som očakával, že ju musí na 100% trafiť, lebo bola zaujatá Olafom.

/Dokončíme to zajtra. Musím už ísť. Veci do školy...takže nabudúce Smile /
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:12 pm

Very Happy


Naposledy upravil Olaf Skog dne Mon Feb 06, 2012 8:20 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:17 pm

(pohoda, mě se ještě nechce končit, ale... vždy se jde nějak vyvléknout Very Happy Razz)
Jelikož jsem byla zaujatá sledováním Olafa, dostala jsem koláčem přímo do hlavy. Díky tomu samému faktu ale naštěstí pouze z profilu. Naštěstí? No jak se to vezme. Víte jak špatně se dostávají drobky z vlasů? Mě ale teď zaujalo něco jiného. Nepřítomně jsem si sundala dort z tváře a začala ji očišťovat. Pak jsem i kousek ochutnala.
"Vážně dobrý, "zahuhlala jsem nepřítomně, zatím co jsem dál pozorovala Olafa. Působil tak nějak... stroze. Pomalu jsem se zvedla a došla k jeho stolu. Následně jsem si sedla naproti němu.
"Zdravím," pronesla jsem z náhlého nedostatku inspirace.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:19 pm

Otočím hlavu "Zdravím také" vrátím se k šálku kávy,napiji se.
Uhryznu kousek sušeného masa a líně jej převaluji v ústech.

"Proč se nevěnujete bitvě s koláči nebo dorty či co to je?" zeptám se aniž bych se na slečnu podíval.
Jen usrknu kávy a hledím téměř na dno šálku.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:27 pm

"Ech - echm -" postihne mě akutní záchvat kašle a jak se zdá také nezdravého rudnutí.
"- eche - já nevím. Měla bych?" zamžourám na něj.
Proč dneska působí tak depresivně? přemýšlím, zatím co se na něj dívám. Důvod, kvůli kterému jsem nepokračovala ve válčení s koláči byla zkrátka opět moje zvědavost.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:31 pm

Usměji se "To mát...máš vědět sama ne?" řeknu rýpavě.
Dojím sušené maso,šálek kávy zmizí v mých útrobách.

Destiny ještě jedno kafe s rumem,díky požádám v duchu o další várku kofeinu říznutou alkoholem.
Šálek je tu a napiji se znovu.
"Ale stále lepší než nedělat nic" ani nevím proč to řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:36 pm

Rozpačitě jsem se podrbala na hlavě.
"No asi ano..." zamumlala jsem a po jeho další poznámce zůstala nepřítomně zírat na jeho šálek čaje. Nedostatek inspirace, byl nejen akutní, ale i stále aktuální.
"Echm, jak to jde s vysílačkami?!" vyhrkla jsem najednou z čista jasna do ticha.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:39 pm

"Nijak...na chodbě se moc nedá pracovat" odpovím neutrálně se šálkem v ruce.

Poté co se napiji "Kapitánka tu není,takže furt nevíme kde přesně si můžeme udělat dílnu,nevíme kde sehnat elektřinu....takže stagnace" odpovím s mírnou beznadějí v hlase.
"Nic nejde jak by mělo..." poznamenám s tragikomickým výrazem v tváři.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:44 pm

Podívala jsem se na něj a mírně si povzdechla.
Tak odtud vítr vane.
Chvíli jsem přemýšlela jak bych mu pomohla, ale nakonec jsem se zmohla jen na chabý úsměv.
"A co takhle mechanika? Na tu toho zas tolik nepotřebujete, co kdyby jste se zatím věnoval té? Nebo hydraulika? Chemie?" začala jsem nadhazovat témata, která u mě rozhodně nebyla nečekaná. Prostě jsem se mu snažila na zlepšení nálady vnutit něco, co se líbílo mě samé.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:50 pm

"Mechanika je pěkná,ale s našimi prostředky nic velkého nevyrobím" poznamenám.

"Chemie,nemám chráněné prostory,laboratoř..navíc nejsem chemik" odpovídám.
"Hydraulika báječná věc,ale nevím k čemu ji dělat,stroje pracující na hydraulickém principu jsem tu neviděl" poznamenám.

"Takže si můžu vyrobit leda kalkulačku ve své kajutě" řeknu trpce.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 8:59 pm

Podívala jsem se na něj a protočila oči v sloup.
"Svým vlastním pesimismem si bráníte- bráníš ve výrobě věcí. Nejenom velké věci mohou být účinné a co se týče hydrauliky -" chvíli jsem si nervózně poklepávala po ruce v místě, kde se nacházeli mé předělané hodinky.
"- co není, může být."
Vážně mě začínal štvát ten jeho depresivní pesimismus. Kam se jen poděl ten Olaf, kterého jsem znala?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 9:05 pm

"Mám svůj projekt na ten potřebuji dílnu" řeknu naštvaně.

"Nejsem mechanik malých věcí,jo elektrotechnika budiž,ale já neumím postavit nic malého..." naběhne mi žíla na spánku.
"Omlouvám se trošku mi straší ve věži poslední dobou" usměji se.
"Jestli jsem chtěl sedět na lodi uprostřed vesmíru a sedět na zadku...snílek...no možná sem nepatřím" usměju se.
"Kamarád na Tebe čeká,honem jdi blbnout,než Ti sežere všechnu polevu" zazubím se a dívám se kamsi do zdi.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 EmptyMon Feb 06, 2012 9:11 pm

Začala jsem nervózně klepat rukou do stolu, zatím co jsem v duchu počítala do deseti. Nějak to nepomáhalo, tak jsem to zkusila ještě jednou.
"Bože... ty jsi tak zoufale depresivní," prohodila jsem zachmuřeně, zatím co jsem se opět přesunula k Pietrovičovi, vedle nějž jsem se posadila na židli a upřela svůj pohled na stěnu za Olafem. Jídelna teď tak trochu připomínala klub sebevrahů. Minimálně moje nálada tomu odpovídala téměř dokonale.
(tak fajn - pro dnešek to také balím, únava se svými mílovými botami mě dostihla a já jsem se rozhodla vzdát bez boje Smile)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 26 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 26 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: