Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:05 pm

S pomocou Cherrylinho výborného čuchu a samotnej Insignie som bez problémov našla jedáleň.

So záujmom som si to tu prezrela. Bolo to tu iné ako na Destiny. Ako prvé mi tu chýbalo to úžasné okno. Ale zasa sa mi páčia tie sedačky, vankúše a konferenčný stolík.

Sadla som si za stôl a pomyslela na chlieb so šunkou a syrom. Bolo to ako na Destiny. Jedlo sa predo mnou bez problémov objavilo. "Objednala" som ešte pre Cherryl granule a pustila som sa do jedla. Rozmýšľala som či sem príde aj Matt, trocha som mu ušla.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:10 pm

"Fu!"
Vošiel som s menším omeškaním do jedálne za Momo a Cherryl. V momente ako som sem vošiel, poznal som rozdiel medzi Destiny a Insigniou. Táto jedálne pôsobila modernejšie a možno kvôli, akoby dvom častiam, mi prišla väčšia. Prešiel som k stolu, stále obzerajúc sa po novej jedálni, a posadil sa.
"Trošku ste mi zmizli z dohľadu."
Oznámil som pozerajúc sa na Momo, a počas môjho monológu sa predomnou objavila ovocná misa.
Mmm... mňam, ovocie som dlho nejedol.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:21 pm

"Hm, Cherryl ma trocha hnala. Prikázala som jej totižto, aby ma sem zaviedla, a keď chytí stopu, tak uteká ako o život," zasmiala som sa, "A Insignia nám tiež dosť pomohla."
"Ty si taký zdravý typ?" spýtala som sa ho, keď sa pred ním zjavila ovocná misa.
Cherryl si pri nás spokojne chrúmala granule. Tak nakoniec sú dobré, čo? podpichla som ju. V zápale jedenia mi ani neodpovedala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:25 pm

Prehltol som kúsok ovocia a pozrel na Cherryl.
"Asi má v sebe dušu pretekára."
Pohľadom som od psa odtrhol a zameral sa na Momo.
"Myslím, že nebyť Insigiinej pomoci, asi by som sa sem nedostal."
Nad poznámkou o zdravom type som sa musel pousmiať.
"No, myslím, že zdravým typom sa nazývať nemôžem, ale na večeru mám rád niečo ľahšie. Lepšie sa mi potom spí."
Povedal som pravdivo.
"ako vidím, ty máš rada kombináciu chlieb, šunka a syr."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:31 pm

"No, mne sa spí dobre po všetkom," zasmiala som sa.
"Ani veľmi nie, ale po dlhom čase som naň mala chuť," pokrčila som ramenami.
Dojedla som. Ešte som si popriala ananásový čaj. Zjavil sa predo mnou, troška sa z neho ešte parilo, ale bol v teplote akurát na pitie.
"Stále ma fascinuje ten princíp-popraj si niečo a zjaví sa to pred tebou-," zamyslene som povedala a neprítomný pohľad som upierala kamsi ponad stôl. Potom som sa náhle prebrala, usrkla si z čaju a pousmiala sa na Matta.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:38 pm

Taktiež som sa zasmial.
"To znamená, že máš dobré spaľovanie. Také veci sú vždy dobré."
Dal som si ďalší kúsok ovocia.
"Tak, človek by mal jesť to čo mu chutí, ale aj keď to hovorím, nie vždy to dodržím."
Čaj, ktorý sa objavil na stole vyzeral lákavo, možno si aj ja nejaký poprajem.
"Je to taký nezvyk, ten princíp. Najskôr som tomu ani neveril, ale teraz... myslím, že je to najlepší spôsob stravovania sa, aký poznám."
Musel som sa otočil a pozrieť sa smerom, ktorým pozerala Momo, no neviem čo som tam mal vidieť.
"Deje sa niečo?"
Len som dúfal, že sa neobjavia ďalšie tiene, pretože ak by sa objavili teraz, asi by sme boli vo veľmi zlej situácii.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:49 pm

"Tiež si myslím. Hlavne pre mňa, ktorá som veľmi pohodlná," znova som sa zasmiala, "Nemusím nič variť ani umývať. Len si pekne sadnem a zjaví sa predo mnou niečo, na čom mám zrovna chuť. Niekedy si pripadám ako v Rokforte. Je to príjemné."
Znova som si odpila z čaju. Bol veľmi dobrý a krásne voňal.
"Nie nič," rýchlo som zavrtela hlavou, "len som sa zasnila, ako sa na správneho snílka patrí." Znova som sa zasmiala.
Hmm, pôsobí tak príjemne a kľudne. Dlho som nestretla niekoho takého, pravý opak Aki-chana, pomyslela som si.
Cherryl už dojedla, priplížila sa k Mattovi a uprene naňho hľadela a čakala či ju pohladká.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:53 pm

"Harry Potter hmm?"
Pousmial som sa.
"Kniha, film či oboje?"
Položil som, myslím jasnú otázku, pýtajúc sa na to, s čím má ohľadom HP skúsenosti a čo preferuje. K jej smiechu o poznámke na snílka som pridal aj svoj a keď sa Cherryl priblížila, potľapkal som si po nohe, zvedavý či Cherryl vyskočí alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 10:59 pm

"Oboje, ale viac uprednostňujem knihu," odvetila som.
"A ty?"
Sledovala som, ako si potľapkal po nohe. Cherryl hneď zareagovala a oprela si predné labky o jeho nohu, takže akoby stála.
Usmiala som sa, vyzerala, že sa jej Matt páči.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 11:02 pm

Začal som Cherryl škrabkať za ušami, najskôr jedno a potom druhé, pričom som sa na ňu usmieval.
"ja som videl filmy, no aj čítal knihy. A musím tiež povedať, že kniha sa mi pozdávala viac."
Keď už som dopovedal, pozeral som na Momo, no stále som Cherryl škrabkal.
"Je to veľmi milý pes."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 11:09 pm

"To áno, je to náš maznáčik... teda... už len môj. Domov sa už asi nevrátime."
Zaujímalo ma či tomu naozaj tak bude. Bolo by fajn ísť sa aspoň na chvíľu pozrieť domov.
"Myslím, že už pôjdeme. Je neskoro a som už unavená. Prieskum budem musieť nechať na zajtra," povedala som, dopila zvyšky čaju a vstala od stola.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 11:16 pm

"Domov... ja už žiaden nemám. Možno aj to je dôvod, prečo som sa dostal na túto loď."
Opatrne som Cherryl položil na jej štyri nohy a taktiež som vstal. Svoj tanier som mal prázdny, a keďže som bol ospalý, rozhodol som sa, že čaj odložím na inokedy. Napravil som si katanu visiacu po pod mojou ľavou rukou.
"Máš pravdu, treba občas aj spať."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 11:20 pm

"Tak dobrú noc," usmiala som sa naňho a vykročila k dverám.
Cherryl, no poď, kajuta nás volá.
Poslušne ma nasledovala a obe sme vyšli z jedálne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptySun Jan 29, 2012 11:23 pm

"Dobrú noc."
Taktiež som sa usmial a ešte jej zamával. Keď opustila spoločne s Cherryl jedáleň, šiel som preč už aj ja.
Myslím, že ešte zavítam do miestnych spŕch, ak jedálne funguje podobne ako na Destiny, mala by aj tu.
Napravil som si katanu, na rukoväť meča položil dlaň ľavej ruky a pomalým krokom šiel preč z jedálne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 7:50 am

Keď už som vedel, že budem doobeda trénovať, chcel som sa dobre najesť, aby som vydržal. Posadil som sa za stôl a myslel na nejaké výživné raňajky, z ktorých by som vydržal až do obeda. Objavil sa tanier a šálka. Pomaly som zjedol všetko čo na tanieri bolo a zapil som to kávou. Na moje začudovanie sa, nemusel som čakať kým trošku vychladne, bola pitná hneď.
Poďakoval som lodi, vstal, zasunul stoličku a šiel k dverám, kde som zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 10:06 am

Sadla som si za stôl a popriala si kakao ako obvykle na raňajky. Nahodila som svoj neprítomný pohľad a pomaly upíjala z hrnčeku.
Cherryl lietala po celej miestnosti a všetko tu oňuchávala, zbierala nové pachy.

Keď som dopila, zavolala som na Cherryl a vstala od stola. Pobrali sme sa preskúmať Insigniu.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 8:23 pm

První místnost, na niž jsem narazila při svém průzkumu nové lodi, byla zřejmě jídelna. A to ne ledajaká. Berenika vůbec nepřeháněla, když mluvila o tom, že Insignia je mnohem modernější než Destiny, spíš naopak. Tahle jídelna nebyla žádná ubohá dřevěná místnůstka (promiň, Destiny), spíš připomínala běžnou pozemskou jídelnu. Byly tu samozřejmě klasické stoly s pohodlnými židlemi, nechyběla ale ani pohodlná křesílka, lákající k pokecu u dobré kávy.

Brzy jsem zjistila, že provoz zdejší jídelny probíhá prakticky stejně jako na Destiny. Stačilo aby mi zakručelo v břiše, a loď mi naservírovala první uvítací jídlo - výbornou vepřovou roládu s párkem a vajíčkem a k tomu bramborovou kaši. Za chvilku jsem si už pomlaskávala. No, není to špatné. Keep it up a možná budeme kamarádi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 8:50 pm

Prechádzkovým tempom, napriek hladu, som sa dopracoval do jedálne a už sa mi zbiehali slinky na niečo veľmi... veľmi dobré. Vošiel som do jedálne a ihneď som spozoroval eM. Usmial som sa na ňu.
"Ahoj!"
Povedal som hlasnejšie, aby som jej dal vedieť, že som tu. Prešiel som k stolu, kde som sa usadil zaň usadil na stoličku a chvíľku na to sa predomnou objavil tanier s rizotom! Pozrel som na tú ryžu.
"To ako fakt?!"
Dnes ma táto loď doviedla do skladu, kde keby zomriem, asi by ma nikto nenašiel a teraz mi dala rizoto! Nechápem...
No nič, aj tak som sa do toho pustil, hlad ma donútil.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 8:56 pm

"Ahoj", odpověděla jsem s úsměvěm na pozdrav. "Tak jak si zvykáš? Co první noc na Insignii?", optala jsem se ze zvednutým obočím. Měla jsem pořád pocit, že jsem asi divná. Byla jsem snad jediná, kdo se dělení posádky bránil, a cítila jsem potřebu najít někoho, čí srdce zelo po opuštění Destiny podobnou prázdnotou jako to mé.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 9:08 pm

Prehltol som ochutenú ryžu a pozeral na eM, ktorá bola za rovnakým stolom ako ja.
"Insignia sa mi páči, musím povedať, aj keď som zatiaľ neobjavil všetko čo na nej je... a myslím, že ani neobjavím."
Dodal som s pobavením.
"Ale neviem prečo, Destiny bola v niečom iná... možno to bolo tým, že Destiny bola vôbec prvá loď, ktorú som mal možnosť spoznať. A čo sa spánku týka, povedal by som, že bol výborný. Moja izba sa mi pozdáva viac tu, ako na Destiny... a čo ty? Ako si spala?"
Spýtal som sa pre zmenu ja eM, a hneď na to zasa naložil plné ústa ochutenej ryže.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 9:16 pm

"Překvapivě dobře. Ale bylo to divné. Tyhlety lodě... měla jsem to tak na Destiny a tady znovu, že jsem přišla do své kajuty a i když jsem tam v životě nebyla, měla jsem pocit, že to tam dobře znám... asi se vyjadřuju hloupě", zasmála jsem se. Skutečně jsem to neuměla popsat. Moje zdejší kajuta byla úplně jiná než ta na Destiny a přesto byla "moje". Cítila jsem se v ní dobře, jako ve svém vlastním pokoji, a ne jako někde na hotelu. Bylo to prostě divné, co tyhle lodi dokázaly s člověkem a jeho pocity udělat.

"Jinak jsem nestihla nic prozkoumat, prospala jsem celý den, ani nevím jak", dodala jsem.

((vím, byla jsem v práci Razz XD))

Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 9:30 pm

Sprvu som si vypočul to, čo mi eM rozpovedala a potom som sa musel zamyslieť nad svojou kajutou.
"Znie to zaujímavo. Ja vlastne ani neviem aké to je mať poriadny domov. Prestriedal som tri krajiny kde som žil a v jednej z nich som mal dokonca dva domovy, takže mať jeden "vlastný" je pre mňa pomerne divné."
Usmial som sa na eM.
"Preskúmanie lode, to sa ani mne veľmi nepodarilo. Akurát som našiel jeden sklad alebo čo presne to bolo... v skratke, samá haraburda."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 9:37 pm

"Tak to já byla vždycky hrozně 'teritoriální' nebo jak to nazvat", usmála jsem se. "Prostě, abych se někde mohla cítit dobře, potřebuju tam mít něco jako vlastní prostor. A potřebuju mít něco, co můžu nazývat domovem. Destiny tím pro mě byla. Mám divný pocit z toho, že jsme se rozdělili", vylila jsem trochu ze svých obav na stůl. "Já asi zkoumání prozatím odložím. Cítím se tu nějak nesvá a nevím, je mi divné, že pořád nemáme žádné instrukce. Jen to, že máme zlepšovat své schopnosti. To je trochu málo, ne? Posádka lodi by měla mít nějaký program, cíl, plány, úkoly... tady je to místo toho úplná anarchie. Přijde mi to divné", zavrtěla jsem hlavou.

Už jsem měla dojezeno a začínalo se mi chtít na malou. "No nic. Ráda jsem tě viděla, ale zase si půjdu po svých. Mám ještě něco na práci, se svými schopnosti", mrkla jsem a popřála Mattovi dobrou noc. Byla jsem skutečně ráda, že jsem se mohla s někým aspoň na chvilku potkat, než se zase ponořím do své momentální samot.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna EmptyMon Jan 30, 2012 9:54 pm

Vypočul som eM a úsmevne jej sem tam prikývol. Keď sa rozhodla odísť, pozdravil som ju a potom som pomaly dojedol svoje rizoto, ktoré som zapil minerálkou. Keď som to všetko spracoval, tanier a pohár aj s príborom prosto zmizli.
Dnes by to chcelo pekne dlhú sprchu... potom tréningu.
Vstal som a taktiež som odišiel z jedálne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 25Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: