Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 25 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 12:30 pm

Rýchlo som zo sebou trhol a znova zistil, že som zaspal. Chytil som sa za hlavu. Už znova. pomyslím si. Pomaly sa postavím. Zobral som znova notes do ruky a pomaly odišiel preč.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 1:17 pm

Dorazila jsem do jídelny a porozhlédla se, čněla prázdnotou. Pousmála jsem se, měla jsem dobrou náladu, víc než dobrou. Došla jsem k pultu a na chvíli se zamyslela.
Co bych asi tak dneska, hmm.. Yosh už vím! Špagety! Hned se přede mnou objevily, s takovou hezkou omáčkou. Usmála jsem se a odnesla si je ke stolu, k tomu jsem ještě poprosila Destiny o vodu a tu jsem taky dostala. Za obě jsem jí poděkovala a pustila se do jídla.
A že jsem měla hlad jak vlk, špagety z talíře zmizely během chvilky, zapila jsem to vodou, a protože byla jídelna prázdná, nijak jsem se tady nezdržovala, potřebovala jsem si toho dneska ještě dost zkusit. A navíc, dohnat to, co jsem prospala!
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 6:28 pm

Nakukol som do jedálne a nikoho som tu nevidel. Tak som si sadol na lavičku Hm... tak ako to hovorila že to tu funguje? chvíľu som sa v mysli vrátil k tomu ako mi to vysvetľovali. Povzdychol som si a zamyslel sa Ták čo si dám... hm? No dobre čo takto..... čokoládový koláč.. zrazu sa predo mnou objavil presne to čo som si želal. S chuťou som sa pustil do koláča...
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:32 pm

S nosem zabořeným do zrcadlových poznámek, které jsem stále sepisovala jsem vešla do jídelny. Byla to cesta pro mé nohy již natolik automatická, že se snad ani jinam vydat nemohli. Tiše jsem si cosi mumlala, zatím co jsem pokračovala ve své chůzi dál, plně ztracená ve svých myšlenká. Přerušil je teprve náraz. K mému překvapení byl objekt, do kterého jsem narazila živý a docela pěkný kluk.
"Jé - e - éh - promiň, " vyklopila jsem ze sebe, po očku kontrolujíc, zda jsem mu nezpůsobila nějakou vážnější újmu, zatím co tím druhým jsem kontrolovala blok v mých rukou.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:37 pm

Vychutnával som si svoj čokoládový koláč keď tu zrazu som pocítil náraz. Pozrel som sa na dievča ktoré do mňa narazilo, tváril som sa rozpačito. Začervenal som sa ako by a pohľad smeroval k zemi. Ehm... no... nič sa nestalo. vykoktal zo seba po dlhšej chvíli. Jediné čo sa mu stalo je že jeho nedojedení koláč skončil na podlahe. Ksó.... a to bol taký dobrý...
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:43 pm

Rozpačitě jsem se usmála a zvedla koláč ze země.
"Já... moc se omlouvám. Ale Destiny ti určitě ráda udělá nový, stačí pomyslet a -"
představila jsem si čokoládový koláč
"- hned ti ho vyrobí."
Na stole se objevila mouka, čokoláda, kypčící prášek, voda, máslo a vajíčka. Můj obličej by se v tu chvíli dal popsat jen stěží.
Oh ne, další vtipy?! Destiny, za co mě trestáš!
Odkašlala jsem si.
"To nic, tobě to určitě vyjde," dodala jsem po chvíli - pro mě rozhodně trapného - ticha.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:50 pm

Keď si pomyslela myslel som že zase budem mať pred sebou ten dobrý čokoládový koláč. Ale keď sa predo mnou zjavili len suroviny na prípravu koláča tak som zavrel oči a pomyslel si Ona si zo mňa robí len srandu... to nič... nebudem si ju všímať a ona odíde a nechá ma na pokoji Po dlhšej chvíli som pootvoril jedno oko a pozrel sa či tam ešte stojí. Keď som sa presvedčil že tam je znova som zatvoril oči. No tak to asi zostáva na mne. Ale čo ak si zavolám ďalší a ona mi ho znova... znehodnotí? Chvíľu som premýšľal ale nevidel som inú možnosť len to skúsiť znova Tak Destiny skúsime to.... Čokoládový koláč.... sústredil som sa na ten čokoládový koláč ale na mysle mi prišiel síce čokoládový koláč ale už ako bol rozpadnutý na zemi. Tým pádom ma po otvorení očí nečakalo nič iné len to čo mi zostalo z toho prvého. To ako vážne...?! Pozrel som sa na rozpadnutí koláč pred sebou a ten čo držala ona v ruke.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:54 pm

Pomalým krokom dorazím sem. A už z diaľky kričím:"Zdravím!" poviem a pomaly vystúpim z tieňa. Na tvári úsmev, mierne kruhy pod očami. V ruke som mal notes. Pristúpil som k nim a zasmial sa."Čo tu riešite? Idete robiť koláč? Tie prvé sa vám nejako nepodarili." zasmial som sa ešte viac. Sadol si za stôl a na stôl položil notes.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 7:57 pm

Zadívala jsem se na koláč, který ležel před tím klukem.
Huh!
Pokusila jsem se na něj mile usmát.
"To nic, to nic, ona si jen někdy Destiny tropí žerty," vysvětlila jsem mu s malinko křečovitým úsměvem na rtech.
Lodičko prosííím. Jeden čokoládový koláč.
Tentokrát se objevil krásný a neporušený na stole přímo přede mnou. Úlevně jsem si vydechla.
Vo-ila, váš koláč, pane, dodala jsem již s širokým úsměvem a ukázala na něj. Byla jsem ráda, že to takhle dopadlo. Mezitím jsem začala přemýšlet, co s tím zbytkem. V tu chvíli vešel Pietrovič.
"Zdravíčko! Koukám že jsi asi moc nespal, náš upgradeovaný Gagarine se snem stát se medikem," usmála jsem se na něj a pak jsem se zadívala na rozpláclé koláče a suroviny.
"Né, nejdeme vyrábět nic... to jenom Destiny má v posledních dnech tendence dělat si ze mě legraci," mírně jsem se zašklebila.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:01 pm

"Tomu ver, že som sa veľmi nevyspal. Aspoň tu nedesím ľudí." zasmejem sa a vyplazím na ňu jazyk."Že? Straší ťa nie? Ja to viem, kto by sa jej nebál. Byť tebou tak zoberiem ten koláč a utekám, lebo ti zničí aj tento." poviem s posmechom. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že to ona mu zničila koláč. Ja som si len podoprel hlavu rukou a pozeral na notes."Vo-ila výsledok včerajšieho nocovania v knihovni. Bolesť krku a tento notes." poviem a notes dám do vzduchu obidvoma rukami akoby to bolo sväté písmo. Potom ho dám naspäť na stôl a podopriem si hlavu rukou.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:05 pm

Čakal som na jej reakciu a v tom prišiel niekto. On sa mi smial?
Áno smial sa ti.... tebe sa vysmieval Zaťal som päsť. Buchol som po stole a nechtiac aj do nového koláča. Radšej som odchádzal preč. Čo utekáš? Bojíš sa ho... on sa ti bude len tak beztresne posmievať? Drž už tu hubu... Bil som sa zo svojim zlým ja a odišiel som niekam preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:07 pm

Pozrel som zadivene. Potom som len pokrútil hlavou a usmial sa. Možno moje vety pochopil zle. No mne to bolo v celku jedno. Ľudia ma nechápali celý život. Nič nové. Len som sa znovu usmial na Neige a čakal, čo povie.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:11 pm

Vyplázla jsem na něj jazyk.
"To víš, že jo! Proč bych asi tak měla někoho strašit?! Mě by se báli maximálně tak pavouci, když je najdu ve dvě ráno ve své posteli," ušklíbla jsem se. Pak jsem se ale trochu nejistým pohledem zadívala na dotyčného.
"Nebo se mě snad bojíš?" zeptala jsem se opatrně.
Když jsem ale slyšela Pietrovičovův "výsledek včerejšího nocování v knihovně" nedalo mi to, abych nezvedla hlavu. V rukou svíral jakýsi notes. Zvedla jsem nad hlavu ten svůj - otevřený a popsaný zrcadlovím písmem, které pro člověka neznalého věci bylo naprosto nečitelné.
"Vo-ila, výsledek zdravého spánku ve své vlastní posteli."
Najednou se ten kluk zvednul a vztekle bouchnul do stolu, načež mě poté při odchodu málem smetl. Zůstali po něm na stole dva rozbité koláče, jeden celý a náčiní na výrobu jednoho dalšího.
Hé?
Měla jsem co dělat, abych za ním nekoukala s otevřenou pusou.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:15 pm

"Ách...aspoň sa ti dobre spalo? Inak čo sa mu stalo? Ja ho veľmi nepoznám. Popravde som ho videl prvý krát. Asi niečo zle pochopil, no každopádne dúfam, že bude v pohode. Zatvor ústa." poviem a do ruky zoberiem kúsok celého koláča a dám jej ho do úst."Papaj, papaj." poviem a zasmejem sa."Nie prepáč, ale nedalo mi to. Inak ako sa máš?"
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:22 pm

Pokrčila jsem rameny.
"Nó, já ho taky viděla prvně, mám pocit, že to nebylo zrovna nejlepší seznámení," podrbala jsem se rozpačitě na hlavě. Pak jsem toho ale nechala, protože právě udělal co udělal. Zlomyslně se mi zablesklo v očích. Polknula jsem kousek čokoládového koláče, který byl skutečně výborný, zatím co ten původní - který jsem shodila na zem a který jsem měla do nedávna v ruce - letěl směrem k jeho obličeji. Nevinně jsem zamrkala.
"Já? Já se mám přímo výborně."
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:27 pm

Po jej ukážke ako sa mi poďakovala za koláč som zostal celý od koláča."Ale no ták.... To nie je fér. Fuj! Ty si ho aspoň zjedla." poviem a začal som si dávať z tváre koláč preč. Dával som ho na tanier. Potom som sa usmial."Chceš čokoládovú vojnu? Áále radšej nie. Nebudeme ako malé deti." poviem zákerne. Toto ti vrátim! zasmial som sa diabolsky."No nebolo to najlepšie zoznámenie. Musím uznať." poviem a na tvári som mal len kúsok koláča. Na pere mala trochu koláča. Zo svojej tváre som radšej nebral, lebo nevyzeral najlepšie. Pomocou prstu som zobral kúsok čokoladového koláča z jej pier a ochutnal ho."Výborný...Len keby bol taký dobrý aj ako maska." zasmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:33 pm

Přijdu do jídelny obhlédnu osazenstvo a na pozdrav jen lehce kývnu.
Přesunu se do nejvzdálenějšího místa jídelny,plácnu sebou na židli...
Znova se postavím..rukou zašmátrám v oblasti beder a vyndám mírně skrčený list papíru,z kapsy kalhot vylovím tužku,poté znovu usednu.

Kafe Destiny,děkuji vyšlu svoji žádost ku lodi.
Káva se zjeví,ihned a lačně si usrknu,mlasknu a pustím se do čmárání na papír.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:34 pm

Zasmála jsem se. jeho nápadu s čokoládovou vojnou, ale i já jsem musela uznat, že takové věci se dějí jen v animovaných seriálech pro děti a úchylných amerických filmech. Když si ale vzal na prst kousek koláče, který mi zbyl na rtu a strčil si ho do pusy, moje tváře nabyli pěkně rudé barvy.
"Hele! Támhle na stole jsou ještě dva koláče které jsou celkem v pořádku!" upozornila jsem ho, zatím co jsem se snažila nějak uklidnit. Příchozího Olafa jsem si v tom všem ani nevšimla. Dokázala jsem si představit, jak asi vypadám. Nakonec jsem si jen důležitě odkašlala a ukázala ještě jednou na stůl.
"Což mi připomíná, že budeme muset vymyslet co s tím," začala jsem se radši chovat trochu víc racionálně.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:40 pm

"No ja neviem. Ale ohadzovať sa čokoládovým koláčom by mohla byť sranda ale nechcem tu robiť neporiadok." zasmial som sa a pozdravil sa Olafovi. Pozeral som na Neige."Tak čo máš ešte dnes v pláne?" usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:44 pm

Další hlt kávy míří dálnicí zvanou krk do mých útrob.Teplý pocit v břiše naznačil,že káva dorazila tam kam měla.
Jak to vyřešit...přidat tady to...to by šlo mluvím sám se sebou ve své mysli.
Následuje několik rychlých tahů tužkou po sněhově bílém papíru.
Následně chvilku žvýkám konec tužky přemýšleje o problémech návrhu.
Teoreticky to půjde poznamenám v mysli.
Rychle další črty tužkou...
Tady přidám toto,poznámka materiál diktuji sám sobě.
Vzhlédnu od náčrtku a zadívám se na ty dva,posunu si brýle na nose o trochu výš,po chvilce se zase skloním nad papír.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:48 pm

Když pozdravil Olafa, malinko ve mě hrklo. Vůbec jsem si ho nevšimla. Přelétla jsem pohledem po jídelně a když jsem ho lokovala, nejistě jsem jeho směrem zamávala.
"Dobrý den!"
Ikdyž jsem mu teď už vlastně tykala, stále to s tou slušností bylo takové složité. Radši jsem se obrátila zpět k Pietrovičovi.
"Co? - eh - Jo! Co mám dneska v plánu..." zamyslela jsem se, ale nakonec jen pokrčila rameny.
"Vcelku nic. Jen mám spousty nezodpovězených otázek, jako vždycky -"
Znovu jsem mu před nosem zamávala notýskem.
"- a spoustu plánů a nápadů, jako vždycky."
Které stejně nebudou realizovatelné do té doby, než se odvážím navštívit archív.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:50 pm

Zasmial som sa."Ách...dnes som spal asi na troch miestach a ani jedno nebola moja kajuta. Uf..." poviem a natiahnem sa."Tak asi máš čo robiť? Nie?" usmial som sa."Môžem?" poviem a ukážem na jej notes.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 8:54 pm

Hrkne ve mě,zvednu zrak "Večer,večer" řeknu směrem k těm dvěma.

Papír je zcela z jedné strany již hustě popsán a pokreslen poznámkami,náčrtky,nápady.
Otočím papír a znovu se dám do psaní.
Zastavím se tužkou si ťukám do čela,položím tužku a protáhnu se.
Dorazím obsah šálku.
A s uspokojením hledím před sebe.
Jestli to postavím,bude to super říkám si sám pro sebe a na tváři se mi rozlije úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 9:00 pm

"Nóó..." rozpačitě jsem se podrbala na hlavě při jeho poznámce o tom, že asi mám co dělat. Když mě ale požádal o notes, ochotně jsem mu ho podala. Stejně jsem nepředpokládala, že by z něj na místě něco přečetl.
"Ale řekla bych, že pokud z toho chceš něco přečíst, budeš potřebovat zrcadlo," zkonstatovala jsem vzhledem k faktu, že celé moje dnešní poznámky - a jiné se tam nevyskytovali - byli napsané v da Vinciho zrcadlovém písmu. V tu chvíli mě ale úplně rozhodila Olafova poznámka. Můj pohled zalétnul k oknu.
"Oh... večer..." zamumlala jsem si sama pro sebe.
To by mě zajímalo, jak dlouho jsem to zase spala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 EmptySun Feb 05, 2012 9:10 pm

Broukám si písničku kterou si pamatuji z mládí,houpu se na židli a hlavou se mi honí nápady na všechno možné...
Po chvilce málem spadnu z židle protože to přeženu s houpáním se,naštěstí to nějak vybalancuji.
Oddechnu si,pro jistotu se posadím normálně a klepu tužkou o desku stolu,stále si pobrukuji.
Chvíli vypadám zamyšleně následně zuřivě začnu cosik psát na papír.
Opět se uklidním,podložím si rukou bradu a sleduji Ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 25 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 25 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: