Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 12 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySat Jan 28, 2012 3:47 pm

Po jídle jsem se rozhodla zase trochu potrénovat své schopnosti. Zdálo se, že stíny se opravdu alespoň na čas vytratily, ale nebylo lze propadat falešnému pocitu bezpečí. Na lodi už prostě bezpečno nebylo.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySat Jan 28, 2012 4:53 pm

Otevřel jsem dveře a vešel do jídelny. Nikdo tady asi nebyl, i kdyby tady byl, tak bych si ho nevšimnul. Měl jsem myšlenky na úplně jiných místech.
Jakmile jsem zavřel dveře, začal jsem zkoumat jídelnu. Když jsem ji viděl naposledy, byla v dezolátním stavu, což se nyní říci nedalo. Byla opravená a vypadalo to, jakoby se tady nic nestalo. To by ovšem musely zmizet i ty vzpomínky.
Přešel jsem ke stolu a sedl si. Ani jsem si nebyl jistý, že mám hlad. Prostě tomu dneska něco chybělo, co to bylo, to bylo těžké říci. Snad to bylo jídlo.
Pomyslel jsem na pravé francouzské toasty a najednou jsem je i cítil.
Objevily se přede mnou a já je automaticky vzal a začal pomalu přikusovat. Hodil by se i šálek horké kávy a i ten se jako zázrakem objevil. Provoněla celou místnost, ta prává káva, která postaví na nohy. I když bylo ráno. Tmavá tekutina ve mně začala mizet stejně tak jako dvojice křupavých a skutečně výtečných toustů. Dokázaly mě však zabavit jen na pár minut...
Poté s nimi byl ámen a můj žaludek měl konečně radost...
Otřel jsem si ústa a vše položil na stůl. Kouknul jsem se po místnosti a jakmile jsem opět zabloudil očkem na stůl, byl prázdný...
Nemohl jsem se neusmát a s plným žaludkem jsem opět odešel. Sice to nebylo to, co mi scházelo, ale každopádně mi jídlo udělalo dobře.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySat Jan 28, 2012 6:15 pm

Zamyslene som otvorila dvere a automaticky som sa posadila za stôl. Ani som nerozmýšľala nad tým, čo chcem jesť, Destiny mi naservírovala jedlo sama bez vyzvania. A že sa trafila do mojich chúťok. Pustila som sa s chuťou do palaciniek.
Keď som dojedla a dopila čaj, všetko predo mnou zmizlo a ja som vstala. Keď som odchádzala, uvedomila som si, že jedáleň je už opravená.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySat Jan 28, 2012 6:56 pm

Došel sem do jídelny a zamířil sem rovnou k jídelnímu lístku. Jako minule sem si tam našel maso s rejží a džus.
Sedl sem si ke stolu a začal sem myslet na svoji objednávku. Po chvilce se mi před očima objevil talíř s velkým plátkem hovězího masa, rýží, omáčkou a vedle byla sklenice pomerančového džusu s kousky dužiny a příbor.
Začal sem pomalu jíst a u jídla sem přemýšlel nad tím, co tady budu dělat. Byl sem zvyklej dělat pořád nějakou činnost, ale dneska už sem docvičil a k učení tu není co... Moc lidí na dlouhej rozhovor tu taky nebylo, protože sem si tady očividně neměl s místními co říct. Rozhovory tu probíhaj stylem "Ahoj/Ahoj" a "Tak zatím/Měj se".

Když sem dojedl a dopil, vstal sem od stolu, počkal jsem, jestli vzducholoď uklidí nádobí a vyšel sem z jídelny ven.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySat Jan 28, 2012 11:52 pm

Spočiatku som nevedel prečo ma loď zaviedla práve sem, no keď sa ozval môj žalúdok, razom som to pochopil. Zrejme môj organizmu dal sám vedieť lodi o tom, čo potrebuje. Boli to potraviny a samozrejme voda. Pristúpil som k stoličke, ktorú som jemným pohybom svojej pravej ruky odtiahol od stola a posadil sa. Ani som sa nenazdal a bol predo mnou tanier s jedlom, ktoré som zjedol pomocou lyžice, ktorá sa, ako inak objavila spolu s tanierom. Keď som s jedením skončil, lyžicu som položil do taniera a tanier odsunul.
"Ďakujem Destiny, bolo to výborné."
Usmial som sa a potom sa objavila voda, ktorou som všetko spláchol. Vstal som od stola a stoličku dal na miesto. Len som ustúpil od stola a razom som bol pri dverách, ktoré som otvoril a vystúpil z jedálne.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 8:23 am

Dorazila jsem do jídelny, jak jsem tušila, nemohla jsem se ztratit, v duchu jsem Destiny poděkovala a hned na to se porozhlédla, jídelna byla prázdná, nebylo divu, vždyť bylo půl desáté, o čemž mě utvrdily i hodiny visící na stěně poblíž, to asi jenom já jsem dneska ranní ptáče. Na to, že jsem neměla ráda, když jím sama, jsem to holt musela zkousnout a on se možná někdo objeví.
Opustila jsem své myšlenky a vydala se k pultu. Mrkla jsem na jídelní jístek, dnes jsem měla chuť na omeletu, a že tam taky byla! Ani ne po minutce čekání už na mě čekal i nachystaný talíř a vůně jídla mě uhodila do nosu a žaludek se ozval ještě hlasitěji, děkovala jsem, že to nikdo jiný než já neslyší.
"Děkuju, Destiny.." Pronesla jsem do ticha, stále to byl nezvyk děkovat lodi, ale zároveň mi to přišlo automatické. Vzala jsem si talířek a zakotvila to u jednoho většího stolu a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 8:29 am

Překvapilo mě, jak je jídelna poloprázdná, nečekala jsem to.
Zvlášť ne v dobu, kdy se tu často vstává. Pohledem jsem narazila na dívku, kterou jsem tu potkala jen párkrát a nejspíše si mě ani nepamatovala.
Rozhodla jsem se toho využít a na chvíli přijít na jiné myšlenky.
"Mohu si přisednout?" otázala jsem se tiše, abych moc nerušila uklidněnou atmosféru. V dlaních jsem držela oblečení pro Akihira a hřeben. Teď jsem se měla v plánu ještě najít než mu vše odnesu a budu doufat, že ho křeslo pustí. Destiny je občas velice škodolibá.
Kapitánské "K" vedle pěticípé hvězdy, které se mi lesklo na kabátu pořád s natrženým rukávem z minulého boje, mi usnadňovalo představování.
"Berenika, Kapitánka Destiny," prohodila jsem a pokusila jsem se o úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 8:42 am

Byla jsem trochu myšlenkami mimo realitu, ale hlas Bereniky mě zase pěkně vrátil zpátky na palubu. Otočila jsem se za hlasem a spatřila tam velice milou dívku, nemohlo jí být o nic více než mě, ale přesto z ní vyzařovalo něco, co mě donutilo se pousmát.
"Jasně" Prohodila jsem nenuceně, za společnost jsem byla vždycky ráda!
Položila jsem vidličku zpátky na talířek a usmála se.
"Lea Lyndem, těší mě" Představila jsem se i já a natáhla k ní ruku. No, když řekla kapitánka, trochu ve mě hrklo, že se konečně potkávám s tím, kdo to tu celé vede a přitom je to tak sympatická dívka, takže mé iluze o kapitánech s páskou přes oko, no dobře to byli tak trochu piráti, měla bych se na ty z Karibiku přestat koukat tak často, mám pak zkreslené předstay! No abych se vrátila k předešlé myšlence, prostě jsem někoho takového nečekala a tím více mě to potěšilo, že tady nemusím čelit nějakému bručounovi.
"Vy jste kapitánka? Páni, nečekala jsem, že vás potkám zrovna tady.." Prohodila jsem a neskrývala nadšení. Prohlédla jsem si to, co svírala v rukou. "Budu mít zvědavý dotaz, kam se chystáte?" Zeptala jsem se, nevypadala, že by si šla něco dát.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 8:48 am

"Těší mě, Leo," prohodila jsem již vesele.
Myšlenky na jídlo po dvou dnech strávených na ošetřovně byly přímo neskutečné. Všimla jsem si, jak se zarazila a na chvíli znervózněla.
"Tykej mi, prosím," vyhrkla jsem prvně a až pak jsem se rozhodla odpovědět.
"Chtěla jsem donést jednomu chlapci nějaké věci na ošetřovnu. Má na sobě momentálně jen deku a včera jsem zjistila, že většina dívek tu toho ráda využívá," rozesmála jsem se. "Upřímně ho lituji. Sedí v křesle a ony mu pletou copánky a nadzvedávají deku."
Přemýšlela jsem, co si dám k snídani xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 8:59 am

Dobré... Uáááááách ...ráno, dámy. Mluvil tu někdo o mně?, zasmála jsem se, když jsem vstoupila do jídelny a přeslechla Bereničinu odpověď Lee. Pak jsem rozespale dosedla na nejbližší židli a jako první chod k snídani si dala pořádný kotel černého čaje. Pak budu přemýšlet, co dál. Jak je mu?, otázala jsem se kapitánky částečně ze zájmu a částečně z obavy, že už bude možná "na svobodě" a toužit po pomstě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:01 am

Poslouchala jsem ji a neubránila se dalšímu širokému úsměvu, když jsem si toho chlapce představila, opravdu jsem ho litovala.
"Zdá se, že obyvatelé této lodi, zvláště ženského pohlaví, jsou značně zvrhlé" Vydedukovala jsem a zakřenila se.
"Chudák, ale tak aspoň má řádnou opečovatelskou službu.." Prohodila jsem potom a nakonec dodala. "A ty ho jdeš tím spásným oblečeným zachránit, že?" Zeptala jsem se a usmála se. Když jsem viděla, že vedle mě sedí kapitánka, otázky mi vířily hlavou, chtěla jsem se zptat na tolik věcí, jenže měla dobrou náladu a já jí nechtěla přidělávat starosti. Pak jsme si všimla příchozí eM a pozdrav jí opětovala.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:05 am

"Dobré ránko. Pořád spoutaný a když jsem odcházela, tak ještě spal," rozesmála jsem se.
"Včera jsme to trochu... Ehmm... Lituju ho a doufám, že my tři už v křesle neskončíme. Alespoň ne v době, kdy on bude na svobodě."
Ale já mu nic neprovedla! Byla jsem na něj hodná!
"Přemýšlím, co by chtěl k snídani...." zavrněla jsem nahlas a dál sledovala jídelní lístek.
Pak jsem na chvíli zvedla pohled k Lee.
"Jistěže. A za takový dobrý skutek by mi měl být vděčný, mnohem víc mu to sluší jen s tou dekou," šibalsky jsem se zakřenila. "Zvrhlé a zkažené. I když, který Snílek by nebyl trochu blázen, že?"
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:09 am

"Jistě, Snílek, tak takhle se nám tady říká?" Zeptala jsem se a usmála se, líbilo se mi to, no toho kluka na ošetřovně jsem z hlouby duše litovala, stát se terčem dívek s trochu zvrhlejšími představami, nechtěla bych být na jeho místě.
Byla jsem ráda, že se jídelna zaplňuje a já tu nesedím sama, kousla jsem si do omelety a pak dál poslouchala jejich rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:12 am

"Ano, přesně tak," odvětila jsem. "Ne nadarmo je Destiny lodí snů."
Konečně se zdálo, že jsem si vybrala, co chci jíst.
Jednoduše nezdravý párek v rohlíku (xDDDD) a druhý jsem měla donést i Akihirovi.
Budeme ho kazit...
"Uhmm... Dámy... Připojíte se až se budu vracet na ošetřovnu?"
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:17 am

A dívat se, jak krmíš polospícího Akiho párkem v rohlíku? Count me in!, prohlásila jsem se smíchem a dopila velkou dávku teplého čaje na ex. Snídaně počká, zase takový hlad nemám.

A nejsme zvrhlé... jen si rády hrajem. Ostatně uvidíš, on je úplně stejný, mrkla jsem na Leu.

((edit - JSEM zvrhlá. vidět i v párku v rohlíku nemravnosti, to neni normální XD))
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:19 am

"K jeho smůle ano," rozesmála jsem se.
"Málem bych zapomněla," ještě jsem se na chvíli zadívala na jídelníček, když se přede mnou objevily dva šálky čaje.
"To bude ono. Ale obzvláště se těším až ho křeslo pustí a on se budu muset převlékat," blesklo mi v očích.
Jsme podlé...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:25 am

Znovu jsem se rozesmála. Bylo dobré vědět, že kapitánka je na naší straně. Narychlo jsem si objednala alespoň kousek bábovky, aby mi při tom představení nekručelo v břiše. A pak už jsem se připojila ke kapitánce a čekala, až zavelí odchod.

(přesun)


Naposledy upravil M. Phoenix dne Sun Jan 29, 2012 9:30 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:30 am

"Výborně, tak jdeme," pomalu jsem se zvedla, vzala tácek s šálkem čaje pro něj, dojedla svůj příděl a jeho párek v rohlíky vzala sebou. Do druhé jsem pro změnu vzala oblečení a hřeben. Pak už jsem nějakým způsobem zamířila ke dveřím, složitě vymanévrovala ze dveří, protože jsem přes většinu věcí ani neviděla.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 9:35 am

Znovu jsem se nějak zamyslela, přikývla jsem, ráda bych šla s nimi, rychle do sebe nacpala zbytek omelety, nebo se mi ještě ty dvě ztratí z dohledu. Usmála jsem se, dnešní den začal opravdu pěkně!
Odnesla jsem špinavé nádobí, ještě ukořistila limonádu, abych to nějak zapila a i s tímhle kelímkem jsem za nimi spěchala. Doopravdy jsem nesnášela to, že se občas až moc zasním a uteče mi to nejlepší!
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 12:26 pm

Rozhliadla som sa po jedálni, ale nikoho som tu nevidela. Sadla som si teda ku stolu a pomyslela som na kakao a vianočku s džemom. S chuťou som sa do neskorých raňajok pustila, len čo mi ich Destiny naservírovala.

Po jedle som chvíľu ostala hľadieť do toho obrovské okna. Tešila som sa pohľadu priamo do srdca džungle. Myšlienky ma zaniesli k tatovi. Vždy sme sa chceli ísť pozrieť do džungle...

Otriasla som sa, aby som zahnala nostalgické spomienky. Možno sa nám to ešte splní, povedala som si.

Zavelila som Cherryl na odchod.

(presun do knižnice)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 12:57 pm

Ona vnitřní navigace mě dovedla tady To bude asi jídelna či něco na ten způsob řeknu si.

Rozhlížím se po něčem co vypadá jako lednička,box na potraviny,komora...pak mi to došlo.
Blbče,asi to zase funguje tak,že si něco přeješ a představuješ.. nadávám sám sobě.

Sednu si tedy na židli a představuji si jídlo které bych rád snědl.
Kouknu na stůl a opravdu se tu zmaterializovalo.
Dva krajíce tmavého chleba,na každém je něco jiného na jednom leží plátky lososa na druhém hnědý kozí sýr Brunost,tak typický pro Norsko.
Ještě jednou se soustředím,šálek kávy se objevil také.

Tak jsem se tedy dal do jídla,popíjení kávy mezi jednotlivými sousty přemýšlím co budu dělat.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 1:02 pm

Will přišel do jídelny a rozhlédl se "všichni jsou v pořádku a dokonce tu jsou i nové tváře" řekl a konečně se mohl pousmát pod dvoudenním stranění se ostatních a trénování svých schopností, ale konečně už byl silnější a také se cítil silnější. Ještě jednou se podíval po místnosti a lehce se pousmál "přeji dobré ráno" řekl a přešel ke stolu a jen tak si k němu sedl a před ním se objevil pouze chleba s máslem a ten začal jen tak jíst, ale nijak nadšený nebyl.

(hele lidi sry, ale nebyl čas napsat. Jinak Will se ty dva dny co tu nebyl ostatních stranil, nevcházel z kajuty a jen rozvíjel své schopnosti, takže ti co ho znají by si mohli říci, kde ty dva dny byl ;-) )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 1:07 pm

Nová tvář zní v hlavě.

"Ráno..tedy spíš odpoledne" řeknu s úsměvem a napiji se kávy.

"Jo a dobrou chuť" řeknu slušně jak se patří.
"Tady člověk potkává pořád někoho nového" poznamenám.
Budu si muset sehnat notes a psát si do něj poznámky říkám si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 1:08 pm

Skôr tancom ako chôdzou som sa dostal až k jedálni. Netuším prečo, no mal som celkom fajn náladu. Otvoril som dvere a zadkom som vošiel do miestnosti, keďže som mal ešte stále tanečnú náladu.
"She's saying that's ok
Hey baby do what you please
I have the stuff the you want
I am the thing that you need
She looked me deep in the eyes
She's touchin' me so to start
She says there's no turnin' back
She trapped me in her heart!"

Ani som si nevšimol, že sú t u ľudia, bolo to zrejme preto, že som do miestnosti cúval. Keď som sa otočil, zmĺkol som a nepokračoval v speve.
"Ah, pardon, nevedel som, že tu bude toľko ľudí."
Usmievavo som sa ospravedlňoval a prišiel k stolu, netanečne.
"Dobrú chuť."
Dodal som a posadil som sa. Predomnou sa objavil môj obed a vedľa neho pomarančový džús. Začal som pomaly s konzumáciou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 1:19 pm

"Zdravím a taky dobrou chuť" odvětím Bushidovi.

"Nebo v mém rodném jazyce God appetitt" řeknu s úsměvem a usrknu černé kávy.
"Tohle přej si co chceš a máš to na stole je dobrá věc" pokývám hlavou.

"Aspoň člověk může jíst to na co je zvyklý" dořeknu a mocně se zakousnu do tmavého chleba s hnědým sýrem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 12 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: