Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 7 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 6:24 pm

Stále jsem do sebe ládovala polévku a už skoro celý talíř byl ve mně, když ta dívka odběhla z jídelny a vypadala na to, že brzy bude zvracet. ,,Ehm?" Nedokážu se sebe vypravit jediné slovo jenom zírám na lžičku, kterou jsem zastavila těsně před ústy. Je to vůbec jedlé? Nebo mi bude taky špatně? Vidina nevolnosti mě vyleká, takže lžičku vrátím do talířku a nerozhodně se na zbytek polívky dívám. Nechat to tady tak? Hlad jsem už zahnala, ale polévka stále vypadá lákavě. Bude ti blbě... Rozhodnu se poslechnout hlas, který stále nemám nijak určený k ničemu a vstanu. Nevím, co mám dělat s talířkem, tak ho tam prostě nechám. Zamířím směrem ke dveřím, ale pár kroků od východu se zastavím. Neměla bych pozdravit? Nesměle pootočím hlavu a rukou naznačím mávnutí, ničeho jiného nejsem schopná. Dveřmi vyjdu ven a zase je za sebou zavřu. ,,A můžu zase jít o kousek dál..." Zamířím prvním směrem, který mě napadne, třeba konečně narazím na někoho, kdo mi vysvětlí, kde jsem a co se to tu děje.

(odchod)
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 6:59 pm

Dorazila jsem do jídelny, jo žaludek už si žádal patřičnou pozornost a já mu tak chtěla vyhovět. Jakmile jsem sem dorazila, doslova mě to celé ochromilo, nebyla to zrovna "normální" jídelna, jak jsem zjistila, pojem "normální" tady na téhle lodi není, ale vyhovovalo mi to. Pousmála jsem se, vážně mi teda výhled z toho zvláštního okna bral dech, to jsem uznat musela, ale žaudek si prostě nedal říct a ozýval se čím dál tím častěji, takže jsem tedy radši rychlejším tempem přešla k jakémusi pultu. Zastavila jsem se tam, zvláštní, že tam nebyla žádná kuchařka e sítěnkou na hlavě, jak bývá v jídelně na Zemi, ne, prostě jakoby jídelna čněla prázdnotou a přitom, vlastně ani ne.. Zvláštní.
Mrkla jsem na jakýsi jídelní lístek a přečetla si vybraná jídla, kupodivu když jsem dostala chuť na něco sladkého, jen jsem na to pomyslela, no to už to bylo přímo přede mnou, u toho pultu. Ehe?!
Naskočila mi kapka u hlavy, netušial jsem, jak to udělali, no po chvilce strmého koukání do blba, jsem to hodila za hlavu, hlavně, že mám jídlo. Vzala jsem si tác a až pak se porozhlédla jestli tu není nějaký člověk, který by mi posloužil jako vhodná oběť, jo jen nerada jsem jedla sama u stolu, připadalo mi pak, že je všude až moc ticha. Nakonec jsem zbystřila jakéhosi chlapce, zakotvila jsem to pár metrů vedle něho, abych nebyla zase tak vtíravá, jako si občas připadám a s hlasitějším a nenuceným: "Ahoj" jsem pozdravila dalšího obyvatele této lodi. Pak už jsem se mlčky pustila do prvního sousta a musím uznat, že to bylo parádní! Už vím, že jídlo si připíšu na již obsáhlý seznam k výhodám téhle lodi!
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:24 pm

Dorazil jsem opět do jídle, avšak kupodivu jsem stále nemohl mluvit, žádné zlepšení spíše zhoršení... mé plány o zničení nočních můr již byli velmi rozsáhlé a v kajutě již nebylo žádné jídlo, proto jsem byl nucen se vydat se na úkor toho že tu bude čekat zase ta zrzka se kterou se dám to potyčky. Inu, naštěstí zde nekoukala, proto jsem se bradou vzhůru přešel opět do kouta a sedl jsem si jako správný šlechtic, hezky vzpřímeně a vznešeně
pche, to je drzost, proč mě to neobsluhuje
pomyslel jsem si po chvíli čekání, jelikož jsem viděl jak se u ostatních většinou objevilo jídlo, proto jsem lehce bouchl do stolu
jak to ksakru funguje, mám hlad !
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:29 pm

Už jsem měla skoro dojedeno, tak jsem jen líně přetočila pohled na někoho, kdo zřejmě neoplývá trpělivostí. Ta rána se přeslechnout nedala, když v jídelně panoval klid. Chtěla jsem mu říct něco o tom, že by své výcbuhy mohl krotit, není tu sám, ale svou uštěpačnou poznámku jsem spolkla dřív, než jsem jí vyslovila.
Ta osoba byla všude známá, že ano, pan šlechtic. Jen mi lehce zacukaly koutky a pozvedla jsem směrem k němu tázavě obočí, ale nijak víc se nevyjadřovala, ať si nějak poradí chlapec.
Potom jsem zase sklopila pohled k talíři a začala se zaobírat něčím jiným.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:38 pm

Prsty jsem začal netrpělivě poklepávat na stůl, jelikož jídlo se ne a ne objevit, až jsem to nevydržel a do stolu jsem uhodil po druhé ještě více a jakmile jsem chtěl bouchnout do stolu, objevil se mi pod rukou talíř s dangem a to jsem úderem rozdrtil....
Můj pohled byl zpočátku překvapený ale ani ne během sekundy jej vystřídal rozlobený pohled na talíř, div jsem s ním nehodil kam si do davu. Začal jsem si otírat rukavici kousků od rýže

už ani ta stupidní loď či kdo tu servíruje mě nerespektuje
pomyslel jsem si nahněvaně a po té mi došlo že krom špejlí na kterých bylo dango před rozdrcením napíchané. Uchopil jsem jednu špejli a nešikovně jsem začal zvedat rozpadlé kousky a dávat si je do pusy, což byl ovšem tak trochu nadlidský úkol, jelikož většinou tyto rýžové kousky ze špejle ihned spadli na tácek
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:40 pm

Jo... díky za radu. Řekl sem, ale uvěřil sem, až když sem viděl, jak dívka u jiného stolu "vyčarovala" talíř polévky. Pak ale ta co mi to poradila vypadala... nemocně a rychle vyklidila prostor.
Překvapeně sem si prohlídl svoje oblečení a přičichl sem k sobě.
Co sem proved?...
Pomyslel sem si zmateně. Pak sem si teda ze seznamu vybral ten hovězí steak.
Sedl sem si ke stolu a v mysli sem si začal vybavovat kus upečeného hovězího na talíři. Moje představivost byla celkem dobrá, ale tak trochu sem se bál, že to maso nebude bez chuti a vůně. Ale najednou sem ucítil známou vůni grilovaného hovězího. Otevřel sem oči a byl tam steak.
Tak to si nechám líbit.
Pomyslel sem si s úsměvem a začal sem jíst.
Pak si poblíž přisedla nějaká dívka a pozdravila mě. Ahoj. Řekl sem, když sem polkl sousto. Přemejšlel sem nad tím, jak dál navázat rozhovor, ale pak se ozvala rána. Otočil sem se a viděl sem nějakýho chlapíka.
Hej! Rád bych se v klidu najedl, tak se kroť! Zavrčel sem směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:46 pm

"Hm, konečně mu to někdo řekl nahlas!" Podotkla jsem a uznale pokývala hlavou, abych se pak pousmála, když už jsem konečně odložila prázdný talířek stranou, prohlédla jsem si toho šlechtice a musela se jeho počínání smát, leč jsem se to snažila v sobě zadusit, větší trdlo nesamostatné jsem snad ještě neviděla! A že jsem viděla hodně podivností!
"Jen si dávej pozor, ať neurazíš jeho Veličenstvo.." Zaironizovala jsem a ušklíbla se, abych ho varovala, pokud s tím klukem ještě neměl, co dočinění.
Pak jsem se protáhla, ještě chvíli odpočívala, jinak bych se odkutálela jako sud, byla jsem přecpaná.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:49 pm

Kdybych mohl dal bych se s nimi do slovní šarvátky, kterou bych zajisté vyhrál, ovšem byl tu takový nepatrný detail který mi to znemožňoval, a to ten že jsem nemohl mluvit, proto jsem tácek danga přišoupl více do rohu a zakryl jsem ho víceméně svým ramenem a zády a pokračoval jsem v pokusech o to se najíst.
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 8:56 pm

Nechápavě sem sledoval jeho počínání s dangem. Moc sem todle jídlo neznal, nevěděl sem jak to chutná, ale stačilo se mi podívat na to, jak s tím zápasí a touha zkusit to sníst mě opustila.
Na poznámku o veličenstvu sem nereagoval, ale než sem si dal do pusy další sousto, otočil sem se na tu dívku. Co je ten chlápek zač?
Řekl sem a nijak mi nevadilo, že sedí o kousek dál.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:10 pm

Will vešel do jídelny a porozhlédl se kolem "a nějaké nové tváře" řekl si a pak pokyvl hlavou "přeji dobrý den" řekl k neznámým lidem a pak když spatřil Ryuujiho, tak se jen pousmál "dobrý den pane tak jak pak jsme se vyspinkali" zeptal se a přešel ke stolu a sedl si co nejblíže k oknu. Pak se zamyslel nad jídlem, ale zase zůstal u klasiky, chleba, máslo, sůl, vajíčko a kus uzeného, ale k tomu si pak ještě přimyslel dobrý vývar. Jako první se pustil do chleba, oba kousky si namazal máslem, pak posypal solí, vajíčka si vyloupl ze skořápky a to přikusoval ke chlebu s uzeným, pak když to dojedl, tak se pustil do vývaru.

(jen aby jste věděli Will na sobě nemá pláštěnku ani luk s šípy, jne blůzu, kalhoty a koženou vestu a kolem opasku 2 nože a je mu 18 let a pochází z 12-13 století ;-) )
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:13 pm

Zaslechla jsme otázku toho chlapce.
"Hmm on? Jmenuje se Tsunoroi Ryuuji, považuje se za šlechtice a jeho ego není zrovna nízké, blíž jsem se s ním šanci seznámit neměla" Podotkla jsem a pousmála se, načež jsem vstala a pak pozdravila nově příchozího, neznala jsem ho, no nakonec jsem se zase otočila zpátky.
"Oi, zapomněla jsem se málem představit. Jsem Lea Lyndem, těší mě.." Natáhla jsem k němu ruku, no zůstala stát, chystala jsem se stejně k odchodu, jen představit se, mi přišlo jako slušnost.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:17 pm

Věnoval jsem Willovi, krátký zamračený pohled a po té jsem se jím vrátil na tácek s rozdrceným dangem, moc jsem toho nesnědl, ale jíst rýži rukama není nic pro šlechtice a ačkoliv jsem jejich rozhovor slyšel, snažil jsem se jej ignorovat a bojoval jsem s rýží co to šlo
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:23 pm

Hoj. Řekl sem, když přišel další člověk, který asi nebyl z naší doby, nebo hrál nějakou roli v divadle... Pak ke mě ale Lea natáhla ruku.
Chvilku sem koukal na její nataženou ruku, ale snažil sem se rychle zareagovat, vstal sem od stolu a taky sem jí podal ruku. Těší mě Leo. Já sem...Říkej mi Steam, nebo Tiger, nebo SteamTiger, je to uplně jedno... každopádně to mám radši než moje jméno.
Řekl sem, počkal sem až se vydá na odchod a až pak sem se posadil a pokračoval v jídle.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:31 pm

"Zdravíčko", vrávoravě jsem se dokodrcala zpět do jídelny. Po tom všem jsem zatoužila po pořádném doušku čisté vody a zároveň po nějaké té bublinkaté limonádě na uklidnění žaludku. Neměla jsem právě chuť na společnost, ale ta se mi nevyhnula. S chabým, ještě nejistým úsměvem jsem pozdravila známou tvář - Willa. Blbce jsem jako vždy ignorovala. Dva nováčci, kteří se právě vzájemně představovali, mě ale docela zaujali. Nakonec jsem přece jen cítila určitou společenskou nutnost se představit a omluvit za ten předchozí úprk. A tak jsem k nim přistoupila.

"Ahoj vespolek. Vítejte na Destiny", usmála jsem se trochu a představila se jménem. "Já jsem eM. A pardon za tamto předtím", otočila jsem se na toho, co si říkal Steam.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:35 pm

Podívala jsem se na nově příchozí. Vypadala hodně sympaticky.
"Těší mě eM, jsem Lea" Usmála jsem se a pak vzala do ruky talířek.
"Hmm, škoda, že tu nemůžu být déle, no, my se ještě potkáme, v jídelně určitě, pokud nepůjdu teď, usnu za stolem. Tak zatím!" Krátce jsem se ještě omluvila, s dalším pozdravem jsem odevzdala špinavé nádobí a pak se vypařila z jídelny, směrem do své kajuty.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:37 pm

"Jojo", pokývala jsem spíš jen tak pro sebe. Ta krátká konverzace mi nevadila. Ještě se mi trochu houpal žaludek a nechtěla jsem tu strávit víc času než bude nutné. Jen co mi ještě trochu zteplá kola, půjdu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:38 pm

Měj se Leo.

Já sem Steam... A to předtím?... Jo tam to. No já jen doufám, že to nebylo kvůli mě.
Řekl sem a dal sem si do pusy další sousto.
Když sem dožvýkal a polknul, přišla mi na mysl jedna otázka. Ehm... promiň, ale co je Destiny?
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:45 pm

"Ne, proboha", zakřenila jsem se a zlehka se napila koly. "Vlastně nevím, proč to bylo a dost mě to zaskočilo. No ale co", mávla jsem rukou. "Hlavně že to přešlo.... Destiny?", opáčila jsem. "To je tahle loď. Asi jste ještě nepotkali kapitánku, co?", vytušila jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 9:56 pm

"No nic, hele, omlouvám se, ale zase se mi ten žaludek nějak houpe", zachmuřila jsem se. Dnešek byl divný den. Ráno takové věci a teď tohle... "Radši to půjdu zaspat. Užij si svou první noc, možná bude poslední normální", usmála jsem se dobrácky a vzpomínala na tu svou. To byly jiné časy...

Poté, co jsem popřála dobrou noc i zbytku jídelny, jsem se vydala na cestu do pelechu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyWed Jan 25, 2012 10:00 pm

Will usrkával svůj vývar, když v tom si všiml Em, která přišla usmál se a pozdravil ji "dobrý den přeji Em" řekl a pak si zase všímal svého vývaru. Když ho dojedl, tak byl dostatečně nasycen a všechno nádobí zmizelo. Will se pak zvedl a podíval se na přítomné "tak zatím na shledanou" řekl Will a odešel z místnosti.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyThu Jan 26, 2012 5:52 am

Když eM odcházela, jen sem jí s pozdravem mávnul a pak sem se dál věnoval svému hovězímu steaku, který byl už téměř studený.
Když sem se najedl, přimyslel sem si ze seznamu ještě něco k pití a když sem dopil, přemýšlel sem, kam se špinavým nádobím.
Zvedl sem se ze židle s tím, že se poohlédnu po nějakém okýnku, nebo dřezu, ale v momentě kdy jsem se odvrátil od prázdných talířů se jich loď zbavila sama.
Díky... Řekl sem jen tak do vzduchu.
Pak sem se rozloučil s posádkou v jídelně a odešel sem do své kajuty, abych tohle všechno zkusil zaspat.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyThu Jan 26, 2012 5:42 pm

Phate

Vběhl jsem do jídelny a srazil dva stoly k sobě. Nechal jsem Esretha, aby položil Ryua an tohle "lehátko" a Vytáhl sjem z kapsy kapesník. Představil jsem si misku s vodou a...ejhle- miska se studenou vodou byla na světě. Na vteřinku jsem se zamyslel nad tím, že ve stresu to asi pracuje líp, a namočil jsem kapesník vevnitř. Položil jsem ho na čelo Ryuovi a pěkně ho propleskl.
Když se nicnedělo, posadil jsem se na židli a díval se na něj.
Bude vpořádku... ozvalo se za mnou. Ani jsem nevěděl, kdo to je. Stejně tam už nikdo nebyl, když jsme se otočil. Pokrčil sjem rameny s myšlenkou, že to byla Athéna nebo tak někdo a podíval se zpět na Ryua.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyThu Jan 26, 2012 5:50 pm

Vběhnul jsem i s Ryuem na rameni do jídelny a opatrně jej položil, poté se do akce vložil cizí klučina, přiložil mu na hlavu kapesník a začal ho popleskávat.
Trochu jsem se vylekal a napadlo mě, že tohle asi nebude to správné.
"E... Počkej! On kašlal, a pískal, takže si nemyslím, že ho tímhle probudíš. Raději ho moc nepleskej, ať pak nepleskne jednu on tobě.
Raději mu zkontrolujeme dýchání a krk."

Ne že bych mu nevěřil, ale byl schopný mu dupnout na břicho, aby zjistil, jestli jde vzduch ven. Takže jsem se nahnul nad něj a přiložil ucho k jeho ústům. Tím, že dýchal, jsem cítil lehký vánek na tváři a slyšel jsem i letmý šepot vzduchu. Poté jsem přiložil ucho k jeho hrudi, zdali dýchá čistě a nemá něco v plicích.
"Vypadá to, že je v pořádku, že by nějaká slabost?"
Optal jsem se spíš sebe a dále jsem poslouchal jeho plíce.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyThu Jan 26, 2012 6:00 pm

Vběhla jsem do jídelny, kde už byl tou dobou rozruch. "Co mu je?", vyhrkla jsem trochu udýchaně. Překvapilo mě, že mě to vážně zajímá. Asi jsem prostě dobrá duše, ušklíbla jsem se sama pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 EmptyThu Jan 26, 2012 6:03 pm

Poslouchal jsem jeho dech a přivíral oči, abych se mohl soustředit jen na sluch. Najednou tam vpadla i eM a začala se vyptávat.
Málem jsem skončil se srdeční příhodou, takhle jsem se nikdy nelekl.
Jen jsem se na ni podíval a zkřivil obličej.
"Těžko říct. Nejdřív kašlal, pak pískal a pak se přede mnou složil. Jestli víš co s tím, tak si posluž, budu jen rád."
Vybídl jsem eM, protože já ve zdravovědě neměl nejmenší zkušenost...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 7 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: