Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 8 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:10 pm

"Kašlal? Pískal?", podívala jsem se na něj nedůvěřivě. Znělo to komicky."Hele nejsem odborník, ale tohle není normální", podívala jsem se na blbce v bezvědomí. "Tahle loď přece musí mít ošetřovnu, ne?", nadhodila jsem první věc, co mě napadla. Někde tu musí být někdo, kdo si s tím bude vědět rady. Rozhodně jsem odmítla přijmout myšlenku, že bych tomu blbci snad dávala umělé dýchání nebo co.

Přistoupila jsem k němu, abych se na něj podívala zblízka. Vypadal takhle docela neškodně a skoro i mile. Jako by spal. Položila jsem mu ruce na čelo. Nic zvláštního jsem necítila. Vážně to bylo jako by spal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:12 pm

Phate

No, nebo si všichni můžeme přát, aby se mu vrátil hlas. podíval jsem se na ni pohledem, který jí připomínal, co se děje, když Ryu mluví. Vypadá stabilizovaně- dýchá, leží a životní funkce mu fungujou. Nechal bych ho tak. pokrčil jsem rameny.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:16 pm

"Lákavá myšlenka", ušklíbla jsem se. "Ale mám pocit, že by se kapitánce nelíbilo, jak se mezi sebou chová její posádka. Já bych fakt zkusila najít tu ošetřovnu. Třeba tu žádná není nebo ho tam nedokážou vzbudit. Ale aspoň budeme z obliga."
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:21 pm

"No a víte o nějaké ošetřovně? Já tu třeba ještě žádnou nenašel, třeba jste ji už našli, a jestli ne, tak doporučuju, abychom se ji vydali rychle hledat, jeden ať jde hledat a jestli najde, tak se rychle vrátí a přesuneme ho tam."
Vysvětlil jsem a díval jsem se na spícího Ryua, vypadalo to, jako by jen spal, ale čert mohl vědět, co se mu stalo.
Třeba byl vysílený nebo mu tady nebylo dobře, třeba měl nějakou vesmírnou nemoc spojenou s mořskou nemocí, lidi byli různí a já bych se tady nedivil už ničemu.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:25 pm

byl jsem již pár minut vzhůru a něco málo jsem slyšel z jejich rozhovoru avšak stále jsem dělal že spím
přeci jen jim záleží na jejich pravém kapitánovi
pomyslel jsem si a uvnitř sebe jsem se usmál, inu ale i tak se mi točila hlava a stále ta divná věc v krku která nechtěla zmizet myšlenkovitě jsem se snažil vcítit do podoby kuličky a začít s ní hýbat a vyjet s ní z mého krku, kupodivu mi to šlo celkem dobře, až na to že nechtěla vyjet
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:34 pm

"Hele, nepřijde vám, že se zrovna usmál?", podotkla jsem s úšklebkem a znovu mu položila ruku na čelo. Nic divného jsem necítila. Dech měl taky pravidelný. A jak byl předtím pobledlý, teď vypadal, že se mu vrací barva do tváří. "Třeba to prostě bylo z vyčerpání, mně přijde, že se vrací k sobě. Hele, taky mi včera bylo zničehonic špatně. Napadlo mě, jestli tu nemáme nějakou epidemii nebo něco. Napadly mě taky stíny, ale Berenika nemluvila o tom, že by mohly způsobovat tohle... i když v poslední době se mi vůbec dějou divné věci...", odmlčela jsem se a prsty přerovnávala rozcuchané vlasy na jeho čele. Hlavně nejihni, ten až se vzbudí, zas to bude stejný blbec...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:39 pm

Co to, kdo to ?
reagoval jsem na čísi, byl to sakra divný pocit, jelikož se mě takto nikdo už úctyhodných 12 let nedotkl, byl to pocit téměř zapomenutý, avšak hezký, příjemný... nedalo mi to a hlavu jsem natočil více směrem ze kterého dotyky přicházely a dál jsem si je užíval
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:43 pm

Na poznámku eM jsem se zamračil.
"Aha... Ale to už si mi neřekla, sám jsem to z kapitánky páčil... No takže to uděláme takhle."
Mé oči se najednou opět změnily, zmodraly a zadíval jsem se na Ryua.
"Jestli se zasměje, nebo jen něco udělá, poznám to, stačí jemné cuknutí koutku..."
Mé oči si prohlížely jeho obličej, někomu by to mohlo připadat i úchylné. (xD)
"A ty, eM, mi mezitím můžeš říct o tom, jaká epidemie nebo co to tu řádí a co ty stíny? Proč jsem vždycky ten, co ví něco poslední..."
Zaklel jsem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:45 pm

"Ježiš", ucukla jsem, když Ryuuji (eh, totiž blbec) otevřel oči a ty spočinuly na mně. Trapná chvilka přistižení. A teď zas začne divadlo, napadlo mě. "Vítej zpátky", pronesla jsem a ani mně samotné neuniklo, že to nevyznělo právě nejnadšeněji. No co, za to si mohl sám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:47 pm

"Nevím o tom, že by tu něco řádilo", otočila jsem se na Eseratha, abych odpověděla na jeho otázku. "Jen vím, že kapitánka se netvářila úplně nejlíp, když se vrátila z přístavu. Vypadala, že má vážně strach a naznačovala něco o tom, že ty stíny by už v tuhle chvíly mohly být na palubě s námi...". Přeběhl mi mráz po zádech. "Já jen vím, že jsem celý život trpěla na noční můry a tady to není o mnoho jiné. Dost často se mi zdají hrozné věci. Nepamatuju si je, ale vždycky se vzbudím úplně zpocená a vyděšená. Není to příjemné. A včera se mi udělalo zničehonic hrozně špatně a musela jsem zvracet. Ale to mohlo být jídlem, i když... bylo mi divné, že by Destiny udělala něco špatně...? Ale co, hlavně že už je mi fajn", mávla jsem nad tím rukou. Nemusí se z toho dělat věda. No tak jsem se poblila, a co má být.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:54 pm

Nastavil jsem tu věc v mém krku zase na výšku , která připomínala tu mou
''můžeš..............pokračovat................dovolím...................ti................to''
pronesl jsem s delšími pauzami ale vyrovnaný a rovnoměrným hlasem, který se již blížil tomu mému, vypadal jsem tak jako že když už začala tak jí přece nebudu odtrhávat, když to chce dělat tak ať si to tedy dělá
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 6:55 pm

"No... Tak to je super... Já dneska ani ještě nejedl, jak si tak vzpomněla to jídlo."
Zvláštní bylo, že se žaludek celý den neozval... Asi taky stávkoval.
"A co se týče těch snů... Minulou noc jsem měl taky celkem divoké sny, upřímně řečeno si skoro nikdy sny nepamatuju, ale tenhle si budu pamatovat hodně dlouho. Sice mě nevzbudil, ale byl bych za to radši.
Navíc jsem pak šel za kapitánkou a ona říkala, že se ještě neobjeví, že ji napadly v přístavu, ale podařilo se ji utéct, si teda myslím, jelikož vypadala hodně unaveně. Taky říkala, že hodně používala svoje schopnosti...
No, tak to je teda milé zjištění, jestli to je tady na lodi..."

Najednou jsem sebou cuknul, jelikož Ryu promluvil, sice hodně tiše, ale promluvil.
"Aaale a vypadá to, že princezna se probírá, asi se mu líbíš eM..."
Neodpustil jsem si úšklebek, to měla za toho šupináče.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:00 pm

"Ehm. Ne, díky", pronesla jsem nakvašeně, odtáhla ruku a pro jistotu jsem si vůbec stoupla dál od něj. Co si to o sobě myslí? Moje ruce tu nejsou pro každého.

Na Eserathovu poznámku jsem se jen velmi tiše znechuceně ušklíbla:"Bože, já ale musím mít hroznou karmu".

Vida, jak nám lord pookřál, blesklo mi hlavou. Třeba to nakonec nebude takový blbec...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:08 pm

jejich poznámky jsem víceméně ignoroval jelikož jsem chtěl aby znova udělala to s mými vlasy
''chci aby jsi pokračovala tak dělej''
přikázal jsem jí a založil jsem si ruce na hrudi, ovšem při větě kterou jsem právě řekl jsem se nesoustředil a můj hlas opět začal létat ze shora na dolu jak splašený
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:10 pm

"Tak co šmudlo? Žiješ? Stačí, když pípneš. Jedno pípnutí je NE, dvě pípnutí ANO.
Tak? Jak na tom jsi? Můžeš dýchat?"

Optal jsem se ho polopaticky a opět jsem své oči nechal změnit na svou původní barvu, už mě začaly i trochu pálit.
Že by nějaký limit? Raději už to dneska zkoušet nebudu. Mě tak napadlo... Stíny a můj pokoj je skoro celý ve stínech... No to mi zase něco řekla.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:13 pm

"Trhni si", vyplázla jsem na toho arogantního blba jazyk. "Nejsem tvůj poskok". Tím jsem celou záležitost uzavřela. Dostala jsem chuť na čaj, a tak jsem si sedla k vzdálenějšímu stolu a dala si černý, řádně oslazený. Začínala jsem si na to zvykat a měla jsem pocit, že bez pořádného hrnku čaje ani neusnu. Myšlenky se mi zase rozutekly jinam.

"Zkus ho proplesknout, to mu tak jako tak prospěje", navrhla jsem uštěpačně Eserathovi.

"A jak vlastně pokračuje tvoje pátrání po schopnostech?", zeptala jsem se odlehčeně. Od posledně jsme neměli moc příležitostí si o tom promluvit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:19 pm

tse, taková drzost, odmítnout mé skromné požadavky
zadíval jsem se do stropu, ovšem něco mi říkalo že mám odpovědět i Eserathovi
''né, nemohu dýchat, dusím se tady a jsem mrtvý''
pověděl jsem trochu naštvaně a tón mého hlasu si opět dělal co chtěl
''je mi jedno jak mluvím''
pověděl jsem sám sobě abych sám sebe ujistil že se nenaštvu a zároveň tím i ostatní
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:22 pm

Už mi z toho začalo pomalu harašit. Ryu ležel na zemi a dělal, jaký je chudák. Rozkazoval tady, co kdo bude dělat. Přičemž by měl být rád, že se o něj staráme. eM, ta zase provokovala jeho a sama mluvila o něčem jiném, navíc tady byly ty stíny a pořád něco, lidem bylo špatně, mě pálily oči. Měl jsem pocit, že se mi rozkočí hlava. Jednou rukou jsem si začal masírovat spánek a zhluboka jsem se nadechl.
"Jestli tohle bude ještě chvíli pokračovat, tak se určitě zase nějak projeví..."
Zasyčel jsem.
"Ale jo, něco jsem o nic našel, ale tak jen tak okrajově..."
Vysvětlil jsem ji, abych ji alespoň nějak přinutil se dál nevyptávat.
Jakmile Ryu zas něco řekl, musel jsem se držet, abych mu na ten hrudník nešlápnul svým milovaným podpatkem.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:28 pm

"Hm", zahučela jsem a shledala, že Eserath se o tom nechce bavit. Vypadal značně rozrušeně, tak jsem usoudila, že bude lepší nedráždit draka bosou nohou (Hi, hi) a zabořila jsem nos do svého hrnku.

"Háleluja", špitla jsem sarkasticky, jen tak sobě pod nos, na Ryuujiho poznámku o tom, že je po něm. Aspoň by byl pokoj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:42 pm

Už jsem se začal uklidňovat, byl jsem eM vděčný, že si nechala své sarkastické poznámky. Byli spolu jak kočka a myš, těžko říct, kdo byl kdo.
Každopádně nastalo chvíli ticho a já toho chtěl využít co nejlépe.
Můj obličej najednou vypadal uvolněněji a oči nevypadaly tak zlostně.
"Děkuji..."
Špitl jsem si pod nos, nebylo to adresováno nikomu, jen jsem tak poděkoval za to božské ticho, které se rozléhalo okolo...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:49 pm

Zvedla jsem oči k Eserathovi a usmála se. Zdálo se, že napjatá atmosféra v místnosti povolila. Čaj už byl dopitý, skoro jsem přemýšlela, že si dám ještě jeden, ale pak jsem si pomyslela, že bude lepší nezanedbávat své povinnosti a trochu před spaním potrénovat. Počkala jsem tudíž, až se hrnek uklidí, a pak jsem odsunula židli a zvedla se k odchodu.

"Pánové, jestli mě omluvíte... mám ještě nějakou práci." a jen tak ze srandy jsem zaměřila svůj pohled na svícen na stěně, který se v tu ránu rozsvítil. Štíplo mě přitom ve spáncích a trochu se mi zamotala hlava (nejspíš to přeháním...), ale stálo mi to za to představení na dobrou noc.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 7:55 pm

Jakmile mi začalo být lépe, pomalu jsem se posadil opucoval jsem se, po té jsem se postavil a upravil jsem se a nakonec jsem se jakým si divným pohledem koukl na Eseratha
beze slova jsem se vydal k východu u kterého jsem špitl
''děkuji''
šlo to zle slyšet a mohlo se také stát že to ani neuslyšel, to mi ovšem bylo jedno
- přesun
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 8:07 pm

S pozvednutým obočím jsem sledoval Ryuiho, jak se zvednul a odešel.
Něco u dveří špitnul, ale bylo to špatně slyšet. A aby to bylo poděkování, to bych musel být nejdřív tříhlavý klaun, to by se ten kluk dřív umlátil svojí vlastní rukou.
Jakmile odešel, zhroutil jsem se do jednoho z křesel nebo židli, ať to bylo cokoli bylo důležité jedno, že se na tom dalo sedět.
Najednou jsem si vzpomněl na stříbrnou lžičku, kterou jsem dlužil lodi, takže jsem ji položil na stůl a do chvíle se rozplanula. Sám jsem si pomyslel na nějakou večeři a přistál přede mnou nějaký salát.
Automaticky jsem vzal vidličku a pohledem jsem sjel na chlapce, který mi s Ryuim pomohl.
"Děkuji ti i za něj, kdyby ještě chvíli pokračoval, asi bych ho zabil! Takže ještě jednou díky... Mimochodem, já jsem Eserath. Tak kdybys mě náhodou potkal, tak ať víš, jak se ten divný týpek jmenuje."
Poté jsem si naložil plnou nádrž salátu a začal jsem přežvýkávat, připadal jsem si jak králík, ale bylo to jedno. Všechno dneska už bylo jedno, poslední cíl dnešního dne bylo doplazit se do kajuty a praštit sebou do postele. Jakmile jsem dojedl salát, z posledních sil jsem se zvedl, letmo mávnul tomu klukovi a vypadnul jsem ven. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyThu Jan 26, 2012 8:29 pm

Keď som sa tento krát prechádzal po lodi, už som vedel, kam sa chcem dostať. Nebola to prechádzka naslepo ako doteraz, ktorá ma zaviedla to haly určenej pre trénovanie. Netrvalo dlho a ocitol som sa v jedálni. V miestnosti s veľkým stolom a stoličiek, ktoré boli zrejme súpravou pre už zmienení stôl. Taktiež bol v jedálni aj nejaký muž, možno chlapec.
"Dobrý podvečer!"
Povedal som smerom k nemu s úsmevom na tvári. Ako osoba, ktorá je na lodi nová som bol rád za každého človiečika, ktorého stretnem už len kvôli informáciám. Posadil som sa na jednu stoličku pred stôl a uvažoval nad Steamovou radou. Neveril som tomu, no za pokus človek nič nedá.
Chcelo by to nejakú večer. Niečo diétne na večer, z čoho človek nebude mať problém zaspať, no zároveň niečo, čo dokáže zasýtiť.
Začal som si predstavovať šalátovú misu, v ktorej sa nachádzali rôzne druhy zeleniny. Keď sa predomnou objavila vidlička a následne na to aj oná misa, takmer som spadol zo stoličky.
"Uh?! Čo to?"
Na mojej tvári bolo poznať udivenosť, ako snáď nikdy predtým. Napriek tomu, vzal som do pravej ruky vidličku a skúsil, čo je ozajstná. Bola, a rovnako tak aj jedlo, ktoré som začal pomaly jesť. Netrvalo dlho a obsah misy som mal v žalúdku. Keď som odložil vidličku... zmizla a s ňou aj misa.
"Zaujímavé..."
Zamrmlal som si poznámku popodnos a vstal. Stoličku som zasunul pri stôl, aby nezavadzala v pohybe iným ľudom a skontroloval svoj meč. Bol na mieste ako vždy, keď ho kontrolujem. Otočil som sa smerom k vchodu, čo bol pre mňa teraz východ a pomaly šiel preč.
Prečo som sa nespýtal aj na to, kde sa tu dá spať???
Udrel som sa prázdnou, otvorenou dlaňou po čele a opustil miestnosť. Počas kráčania, zasa bezcieľneho som si povedal, že možno by sa oplatilo skúsiť rovnakú metódu na nájdenie nocľahu ako na nájdenie jedálne. Skúsil som to a pomaly odkráčal preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 EmptyFri Jan 27, 2012 4:27 pm

Vtrhli jsme do jídelny jako velká voda. Okno na stěně bylo dokonale temné, nevpouštělo dovnitř žádné světlo, ani ho neodráželo. Jako podivná černá díra nebo temný závěs. Působilo to hrozivě, na druhou stranu jsem věděla, že nám to zaručí bezpečí, alespoň z téhle strany. Bereniku jsme položili na stůl. Loď pro ni sama nabídla sklenici vody, dřív než jsem ji stihla žádat. Bez rozmyslu jsem do ní strčila dva prsty a Bereniku pokropila. Musí se vzbudit. Hned. .

"Měli bychom asi sehnat ostatní, co říkáš?", ptala jsem se jí, jakmile jsem viděla, že přichází k sobě. Jenže jak to udělat? Mám běhat po lodi, když se ty bestie mohou v kteroukoli chvíli vrátit?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Jídelna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 8 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: