Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Jídelna

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8

PříspěvekPředmět: Jídelna   Tue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...

Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:57 pm

"Heh," trochu jsem se pousmála. "Vidíte to příliš jednoduše."
"Vtip je v tom, že nevíme, kde jsou. Nevíme, kdo je ovládá. Nevíme, co ovládá ten, kdo je ovládá. Nevíme, co proti nim pomůže..." ještě bych pokračovala ve výčtu nemožností, ale nakonec jsem se rozhodla, že tyhle pro příklad stačí.
"Některé situace zkrátka nemají řešení. Nehledě na to, že vzhledem k okolnostem nemůžeme do přístavu. Přístav je naše jediná spojnice se světem. Jestliže však aktivujeme bránu, mohou sem projít. Nejsou-li již tu." přejela jsem všechny přítomné pohledem.
"Tak či tak jsme v úzkých. Během čtvrt roku nám dojdou potraviny. Už za týden bude muset Destiny připravovat jen jednoduchá jídla, abysme vydrželi co nejdéle. Ale.. Buď zemřeme hlady a žízní nebo se dřív či později zase vypravíme do přístavu. Mají nás v dokonalé pasti a my s tím nemůžeme dělat nic."

"Jedině..." zamyšleně jsem si odhrnula z čela pramen vlasů, když jsem si v duchu opakovala poznámku Em. "Že byste své schopnosti během měsíce dokázaly vypracovat na vysokou úroveň."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 2:57 pm

Jakmile jsem se najedl přivolal jsem si vodu a napil se potom jsem řekl směrem ke skupince."A proč by jsme s nimi měli bojovat?Přece jen jsem se na palubě objevil ani nevím jak a měl bych pro ni hned bojovat a riskovat život?Proč bych to měl dělat?"otočil jsem hlavu k nim."A námitky typu jinak zemřeš sám prosím neříkejte.Jen mě to zajímá proč by jsme tohle měli dělat?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:01 pm

"Nikdo tě nenutí." udržela jsem si autoritu a ovládla nutkavou tendenci vypláznout jazyk. "Jen bych možná měla připomenout, že to děláte především pro sebe. Nebojuješ za loď. Jsou to nemyslící bestie, které skočí po čemkoli živém v dosahu. Buď se ubráníš nebo ne. Buď budeš spolupracovat nebo odejdeš do své kajuty, přestaneš snít a i z tebe se stane stín. Vstupem na palubu sis vybral životní cestu...." na chvíli jsem se odmlčela.
"I drž sejí, neboť kdokoli sejde, ztratí duši."
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:03 pm

Usmál jsem se směrem ke kapitánce která se vyjádřila první."Jenomže já jsem si vstup na palubu nevybral prostě jsem se tu probudil.Navíc od té doby co jsem se zde probudil jsem neslyšel odpovědi na své otázky.Jako například co tady děláme?Proč jsme se tady objevili?Co jsou tyhle schopnosti zač?"vstal jsem a pomalu jsem přistoupil až k ní."A věc které mě nejvíce zajímá.Kdo jste vy Kapitánko?"
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:04 pm

"Budeme se snažit", polkla jsem. Nejsou-li již tu? Z té poznámky mi vstávaly vlasy hrůzou. Fakt, že kapitánka sama během svého proslovu o stínech vypadala jako vyplašené děcko, mi nepřidával. Ale já tu nehodlám umřít. Nepřišla jsem sem proto, abych tu padla za oběť nějaké pitomé noční můře. Trápily mě celý život a trápí mě i tady na lodi, ale já jim nehodlám podlehnout!

Přemýšlela jsem tedy o kapitánčiných slovech. Bylo to skutečně tak? Jediná volba byla mezi bojem, který možná nešlo vyhrát, a přidáním se na temnou stranu? Tomu jsem nedokázala uvěřit. Proto jsme tu nebyli. Tohle jsme si vysnili a je to náš společný sen. Sen, který nám nemůže žádná noční můra ukrást. Něco ve mně se té představě vzpíralo a bouřilo se. "Budeme bojovat, když je to zapotřebí. Je jedno, za koho, ale nepřestaneme, dokud v sobě budeme mít kouska sil. Tolik můžu říct za sebe."
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:06 pm

Více méně jsem nevnímala. Už jsem zase byla zabraná do vlastních myšlenek. Fascinovaně jsem pozorovala létající stroj a přemýšlela, zda se mi to opravdu povedlo. Chvíli jsem se odhodlávala, ale nakonec jsem se z hluboka nadechla a pustila ho. Visel zhruba ve výšce mých očí a začal se otáčet kolem vlastní osy. Spirála z plachty přesně splnila svůj účel a tak se teď stroj velký asi jako moje hlava vznášel nad stolem, který byl pokryt mými náčrty a nárysy.
"Krása," sledovala jsem jak se točí. Bylo to o to víc úchvatné, že původní idea byla už stará víc jak pět set let.
(ještě jednou protože předpokládám, že se to někde ztratilo a obrázky ještě nemůžu vkládat. Je to da Vinciho "vrtulník" Laughing)
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 138

Will zatím mlčel, věděl, že nic nevědí a že i když jeho logická námitka byla správná, tak nevěděli kde začít a kdyby věděli, tak jak je zničit. Pak se Beranika zmínila o jídle a to pro něj nebyl žádný problém, na jejich výpravách se stávalo, že si museli vystačit s velmi málem a ještě zastavit, nebo špehovat nepřítele. Když se pak zmínila, že jediná šance bude vypracovat jejich schopnosti na velkou úroveň, tak se trošku uchechtl "vždyť ani sám nevím, jak tyhle schopnosti trénovat, včera jsem zjistil, že dokáži hýbat s předměty aniž bych se jich dotkl, ale nemám zdání, jak bych to měl cvičit, moje parketa jsou luky, nože a dýky, ne takové magické věci" řekl Will a čekal jestli mu někdo dá odpověď a v tom se ozval i Alfio, byla to docela logická otázka pro kohokoli jiného, ale ne pro Willa cítil, že musí prostě pomoci a že nejspíš tohle bude ona zkouška jeho odvahy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2

Phate

Celou dobu jsem se opíral o zeď s rukama v kapsách (abych si kryl záda, nesnáším, když mi někdo stojí za zády) a poslouchal je. Stíny, co nám jdou po krku, jo jasný, jedni je zmáknou, druhý si zlepší schopnosti a zmáknou je, třetí se k nim přidají...fakt budu jedinej, kdo bude utíkat? A o jakých schopnostech to vlstně mluví? přemýšlel jsem. A když přemýšlím, zírám do země s pevně stisknutými rty a vše soustřeďuji na sluch a myšlenky. Schopnosti...loď...sny...sny...schopnosti, stíny, divní lidé, kteří si myslí, že jsou něco víc nebo nosí středověké oblečení...sny...schopnosti...noční můry. Co se to tu sakra děje?
A nemůžeme se jim prostě vyhnout tak, že zajedeme do jiného přístavu? vyšla ze mě najednou logická úvaha.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:10 pm

"To mě taky napadlo", chytila jsem se Phateova návrhu. Celý tenhle svět přece nemohl mít jeden jediný přístav.
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:12 pm

"A jak by jsme vydrželi kdyby nám v půlce cesty došlo jídlo nebo palivo nad tím jste přemýšleli?"otázku jsem směřoval na ty dva."Možná by jste pak raději byli tady než kdyby se potom někteří začali měnit na ty stíny o kterých mluvíte a začali nás po jednom vraždit."
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:12 pm

Pomalu jsem dojedla svojí snídani a postavila se k nim. Phatovo názor mi přišel celkem logický, ale nejdřív jsem si chtěla něco vyjasnit.
"Omlouvám se, že vyrušuju, vím, že bych neměla poslouchat cizí rozhovory, ale tohle zní vážně. Říkáte, že na lodi jsou nějaké stíny, které se živí dušemi lidí? Chtěla bych si to ujasnit. Jak se proti nim dá vůbec bojovat?"
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 157

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:14 pm

pomalu jsem dopil, čaj který ani trochu nezabral, následně jsem vstal a kolem většiny z nich jsem beze slova prošel a opustil jsem tuto místnost, při čemž jsem šel do mé kajuty střádat plán na lov nočních můr
- přesun
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:17 pm

"Tahle loď nestaví. Je nastavená na automatický kurz. Jakási iluze se promítne do světa na místo, odkud chce někoho nabrat, ale jinak jediná cesta pryč je přes bránu. Mnohdy jsou na dosah i jiné, ale jsou nebezpečné. Jediná cesta k jiným bránám i zásobám je Přístav lebek. Jediná." konečně jsem získala dostatečnou stabilitu. A nelíbila se mi myšlenka, že jsem je vystrašila.

Alfiova otázka mne překvapila.
Ta poslední, ty předtím jsem brala jako obvyklé a chystala jsem se říci cosi o zvyku. Teď jsem se na něj ale zadívala a chvíli hodnotila jeho oči. Právě podle nich jsem si dělala obrázek o člověku.
"Jsem člověk jako ty." odvětila jsem. "Dostala jsem se na loď jako ty a byla zmatená. Sem patří ale lidé, kteří věří ve sny. Ne v boj, ale ve vítězství. Spravedlnost je tu na místě a proto je třeba zodpovědět tvé otázky. Řeknu to takto. Tvoje podvědomí přivolalo loď k místu, kde jsi stál, protože po ní toužilo. Žít na ní, milovat ji. Dokud si to nepřiznáš, nemá cenu vyptávat se na věci okolo. Nepochopil bys je."

"Rikke, momentálně tak, že vypilujete své schopnosti. A já vás v tom ráda budu vést," mírně jsem se uklonila. "Jsem hrdá na to, že má Destiny tak statečnou posádku."
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 114

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:20 pm

Phate

Otočil jsem se na Alfia. Kapitánka říkala, že za týden budeme nuceni jíst střídmě. Takže když budeme jíst střídmě už odteď, máme velkou šanci dojet do přístavu nebo počkat, jestli neodejdou.. Pokud je tedy nějaký poblíž. Pak ale promluvila kapitánka a já se opět zamyslel. Chtěl? Přivolal? Věřím ve vítězství? Asi jsem tu opravdu špatně.
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:21 pm

"Nehodlám s ničím bojovat dokud nebudu vědět co se tady děje to je moje odpověď na tady tu situaci.Jsem rád že můžu být na palubě ale dokud nebudu znát odpovědi na mé otázky nebudu pro ni bojovat."jakmile jsem to dořekl mírně jsem se uklonil všem v místnosti a odešel jsem pryč.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:24 pm

Hmmm jenže to se dělá dost těžce, když ještě žádnou schopnost nemám. Zapřemýšlela jsem nad jakýmkoli náznakem schopnosti, ale pořád mě nic nenapadalo.
"A nevíte jak jí mám objevit?"
Vím, že je to blbá otázka, ale nemám čas na experimenty.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:25 pm

Konečně jsem se probrala ze svého separé světa a začala pozorovat, co seděje kolem. U dveří se nahromadil nějaký zástup.
Eh? To se tam podává něco zdarama, nebo co?
Byla to dost hloupá myšlenka, vzhledem k tomu, že tady bylo vše zdarma, ale k ničemu jinému jsem to momentálně nedokázala přirovnat. Pomalu jsem vstala od stolu a zadívala se na miniaturu létajícího stroje, která se stále vznášela ve vzduchu. Natáhla jsem jí asi padesátkrát, což podle mých propočtů znamenalo, že by se měla ve vzduchu vznášet asi tak ještě... tři hodiny.
Sakra, co s tím?!
Nerozhodně jsem se na stroječek zadívala. Nakonec jsem ho uvázala na provázek, který jsem si sebou také vzala a rozhodla se ho za sebou vláčet, jak malé dítě balónek. Nákresy jsem srolovala a vzala pod paždí. Pak jsem vyrazla k tomu hloučku.
"Promiňte, ale můžete mi někdo říct, co se to tu děje?" zeptala jsem se, když jsem se dostala k jeho okraji, zatím co se mi stroj vznášel nad hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Will Reinja
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 138

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:27 pm

Will se u otázky ohledně jiných světů trochu pozastavil, Beranika to sice zavrhla, ale myslel, že to bude mnohem lepší "si jste jako nejbezpečnější místo na nabráni zásob označila přístav lebek, ale právě jste také řekla, že se tam nemůžeme vydat, protože tam na nás budou čekat, ale pokud ještě existují jiné světy s tou bránou je větší šance uspět tam, protože tam nás očekávat nebudou a my budeme moci nabrat další zásoby. Je to mnohem menší riziko, než tu čekat trénovat se a jít do boje o kterém ani nevíme zdali ho vůbec vyhrajeme" řekl Will a když přišla otázka na schopnosti a vysvětlení jak se tu vzali, tak se nyní cítil trochu zahanben jelikož ostatní asi pocházeli z budoucích časů a věděli o tom více, ale nedal to na sobě znát a normálně se zeptal "pokud by vás to neobtěžovalo, tak bych vaší pomoc uvítal, pocházím ze starých časů a o tom jak se takové věci naučit nemám nejmenší ponětí, proto bych byl rád za pomocnou ruku, která by mě vedla ve věcech mě neznámých a za to vás slibuji svou věrnost, přísahám na svou pověst hraničáře, že budu vždy bojovat po vašem boku" řekl Will hrdě a pousmál se na Beraniku.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:32 pm

"Moment, jak to vůbec můžeme vědět, že tam na nás budou čekat? Sama jsi řekla, že je lákají duše... třeba se prostě otočily a vydaly se za dostupnějším soustem. Nemají přece tolik rozumu, aby vyčkávaly jako predátor. To jsi sama řekla...", pokusila jsem se dobrat nějakého závěru. Jsou tam anebo nejsou?
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:35 pm

"A když vás brána zavede přímo do místa, kde není víc než vzduchoprázdno? Zahodíte svůj život tak lehce?" nadhodila jsem a provrtala ho pohledem.
"Ale jsem ochotná to zkusit... Pokud nebudou vaše schopnosti na dostatečné úrovni."
(Be-re-ni-ku prosím xDDD )

Přitom jsem se stihla zadívat na dívku, která tu byla celou dobu a i přesto, zdá se, nevěděla, o co kráčí. Na chvíli jsem přemýšlela, co říct, ale nakonec mou pozornost upoutal stroj nad její hlavou.
"To je obdivuhodné," zavrněla jsem a pousmála jsem se.
"Ze součástek, které jsou k dispozici na Destiny... Opravdu úžasný výkon."

"Má drahá, svou schopnost objevíš jedině přijde-li sama," odvětila jsem směrem k Rikke.
"Pak se s ní musíš seznámit. Najít ji v srdci. Vzít do dlaní a ukázat, že víš, co je zač. Ona bude ty."

"S tím souhlasím, Em," dodala jsem otočená zase jiným směrem.
"Nicméně i tak jsem řekla, že jim někdo velí. A pokud jsou legendy pravdivé, duše v přístavu jim nebudou stačit, jakmile jednou ucítily vaše. Lačně půjdou po duši Snílka, protože v ní uvidí sami sebe. I oni kdysi cestovali na lodích jako Destiny. Šance, že teď objeví jinou a nebudou slídit následující léta, možná staletí, po nás, je jedna ku tisíci."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:39 pm

((Berani Berani duc XD))

Staletí? To tu máme jako trčet a bát se navěky? Tohle místo se mi zamlouvalo čím dál tím míň. A nechtělo se mi věřit, že to takhle má být. Kdepak, tenhle příběh musí mít dobrý konec, tenhle problém musí mít řešení. Bodejť bychom ho znali, jsme tu jen pár dní... Ale přijdeme na to.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:47 pm

Přemýšlela jsem o tom, co tu říkají a pomalu si to přerovnávala v hlavě, ač to bylo dost zmatečné, neboť jsem nevěděla o čem to vlastně mluví. Všichni se ale z nějakého důvodu tvářili tak nějak vyděšeně. Mezitím jsem ale ještě stihla reagovat na ženu, na kterou všichni hrnuli svoje otázky.
"To nic není. Původní plán je starý víc než pět set let. Da Vinci toho taky neměl o moc víc," zamumlala jsem, ikdyž byla pravda, že Leonardo da Vinci také nesestrojil svůj létající stroj jako hračku na klíček, což mu ulehčovalo práci o spoustu ozubených koleček a šroubků.
"Obdivuhodně zní spíše to, co se vykládá tady. Akorát tak tomu tak trochu nerozumím. Někdo jde po našich duších? Chcete projít branou někam jinam a ehm... zase ty tajemné schopnosti o těch tu pořád každý mluví."
Povzdechla jsem si.
A já mám stále tolik otázek. Nejhorší na tom je, že jsem zatím nenašla odpověď ani na jednu a pořád se vynořují další a další.
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:50 pm

"Děkuju," kývla jsem směrem ke kapitánce a trochu se vzdálila. Mám pocit, že už vím vše, co vědět potřebuji. Teď je nejdůležitější najít tu schopnost a ovládnout jí, abych byla taky něčím užitečná.
Seznámit...Najít ji v srdci... Vzít jí do dlaní a ukázat, že vím, co je zač... opakovala jsem si v mysli. Usilovně jsem přemýšlela a hledala něco neobvyklého, co bych udělala já a ne loď. Nakonec jsem si vzpomněla jen na jednu věc-ledovou kávu ze včerejška. Nebyla sice moc velká šance, že jsme to udělala já, ale za pokus to stálo. Sedla jsem si zpátky ke stolu a objednala si horký čaj. Přiložila jsem k němu ruce a myslela jsem na to, jak chladne.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:51 pm

"A ty se snad cítíš být neschopná?", usmála jsem se na Neige. "Vždyť se podívej, čím se tady zabýváš. Já bych tomu ani nerozuměla, ani by mě to nezajímalo, a ty to prostě jen tak vyrobíš? To je dost velká schopnost, řekla bych", zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Tue Jan 24, 2012 3:52 pm

"Ano, Da Vinci byl obdivuhodný Snílek. Ráda bych ho ještě někdy viděla.." vypadalo to, že jsem se na chvíli zasnila.
"Jde po duších Snílků už po staletí. Ale nás může těšit, že jich nikdy nezískali moc. Většinou jen od těch, kteří měli strach snít a tendenci skočit spolu se stádem do propasti."
Pokrčila jsem rameny.
"I tak je to obdivuhodný výkon. Sám autor původní předlohy by byl jistě nadšen."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   

Návrat nahoru Goto down

Jídelna
Strana 5 z 43Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: