Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
+19
Shimonu
Pietrovič
Akihiro Kazuki
SteamTiger
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Opti-Mystique
Ella Frell
Neige
Thaleia Cassiope
Amestea
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Alfio
Phate69
Eserath
Dee
M. Phoenix
Agatha Farewell
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyMon Jan 16, 2012 5:35 pm

First topic message reminder :

Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyFri Feb 10, 2012 5:41 pm

Vypotácela jsem se na palubu. Hlava mě pořád pálila, byla jsem naštvaná a nic nedávalo smysl. Chvilku jsem se jen tak motala v kruzích, pak jsem vztekle zařvala a abych to ze sebe dostala, začala jsem jen tak do vzduchu pálit jeden fireball za druhým. Ohnivé koule letěly neskutečně daleko, až několik desítek metrů od okraje lodi, kde narazily do jakési neviditelné stěny, pufly a rozplynuly se. Sesypala jsem se na podlahu, přitáhla si kolena k tělu a na férovku jsem se rozbrečela. Chci zpátky... chci zpátky... ach mami...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyFri Feb 10, 2012 5:57 pm

Když jsem se dost vybrečela a trochu se sebrala, zvedla jsem se potácivě ze země. Hlava už byla lepší, ale pořád mi bylo dost na nic. Rozhodla jsem se, že to radši půjdu zaspat. A že zítra najdu Bereniku a donutím ji zorganizovat ten výlet do přístavu co nejdřív, nebo se z toho čekání zblázním.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptySat Feb 11, 2012 8:05 pm

Opírala jsem se o zábradlí a kochala se výhledem líbilo se mi tady. Vlasy mi vlály kolem obličeje, na chvíli jsem zavřela oči a nechala své myšlenky volně plout. PO chvíli mě napadl nápad na tanec. Sebrala jsem se a odešla do tančírny (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyMon Feb 13, 2012 1:16 am

Když přijdu na palubu, což je přesně to místo co jsem potřeboval. Ovane mě studený vánek. Přijdu na příď lodi a opřu se o zábradlí. Poté se zadívám do dáli a přemýšlím. A že se mi toho hlavou honí opravdu dost.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyMon Feb 13, 2012 9:32 am

Sakra už je čas...nějak jsem se tu zapomněl... vykřiknu rychle když si to uvědomím a vyběhnu rychle pryč a doufám že mě destiny dovede k bráně. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyTue Feb 14, 2012 12:52 pm

Přemýšlel jsem, kam bych se mohl schovat a nebo komu říct, kdo by mi dokázal pomoci, i když... stále jsem nechtěl, aby mě někdo viděl, takže toto bylo dost nepravděpodobné. Hlavně jsem musel něco najít. Němohl jsem tu jen tak pobýhat, zabalený v dece. To bylo dosti nápadné...
Dostal jsem se na palubu lodi. Rozhlídl jsem se a všiml si, že tu nikdo není. Ze stínu deky, přetažené přes hlavu, zářilo stříbřitě bílé světlo a dost silně. Ještě víc jsem si ji přetáhl přes hlavu, abych to, co nejvíce zakryl. Trochu to pomohlo, tkaže, kdo by nebyl příliš blízko mě, neviděl by, co se se mnou děje. Stále jsem však mohl s touto dekou vyvolávat, až mco otázek, na které by se jistě chtěli ostatní zeptat...
Absolutně jsem nevěděl, kam bych se měl jít schovat, opravdu! Bylo to tu, tka velké, ale... i tak se mi to teď zdálo nedostatečné. Díky tomu, jak jsem byl nervózní a stále se ohlížel a navíc nedával na ostatní věci moc pozor, nedokázal jsem skoro nikam trefit a moc dobře jsem věděl, že kdybych se nejspíš někam vydal, tak bych bloudil sem a tam. Ale co teď?
Znovu jsem se rozhlédl po palubě, jestli tu opravdu není. Nemohl jsem stále stát na místě, ale... absolutně jsem se zasekl.
Byl jsem trochu udýchaný, jak jsem spěchal a zrovna dobře tady s tím na sobě, se neběhalo. Všeobecně to nebylo zrovna nějak extra pohodlné, ale nic jiného my zkrátka nezbývalo...
Nakonec jsem se však pohnul a doběhl k jednomu z dřevěných sloupů a schoval se za něj. Samozřejmě, že zrovna neviditelný jsem také nebyl, ale bylo to lepší, než stát uprostřed paluby s dekou na sobě.
Hned jsem po sloupu sjel a na chvíli se posadil. Hlavou jsem zaklonil a pořádně se opřel...
A co teď?... Sakra... proč já... co to má být... ach... sakra... Pomyslel jsem si a na chvíli zavřel i oči. Musel jsem vymyslet, jak dál...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 6:04 pm

počkala jsem na Shimonu a rozhlížel ajsem se kolem
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 6:25 pm

Šiel som za ňou Si... teda je si istá že je tu kapitánka Berenika? opýtal som sa a rozhliadal som sa či ju tu neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:05 pm

"to nevím jistě." řekla jsem a popošla kousek dál
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:16 pm

No tak nič.. aspoň že je tu pekný výhľad povedal som a prišiel som k zábradliu o ktoré som sa oprel a pozeral som sa do diaľky.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:30 pm

"jsme tam kde jsme byli na začátku." řekla jsem zkrouceně a šla k němu a opřela se také o zábradlí.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:40 pm

Neboj.. ona sa niekde objaví keď to budeme najmenej očakávať... povedal som zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:50 pm

"to jo ani nevím jak vypadá a jaký je náš cíl proč tu jsme jak dlouho tu budeme a kdo tu všechno je?"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 7:54 pm

Neviem prečo ale chytil som Qui za ramená a jemne s ňou potriasol Kľud... kľud dievča... Sme tu a žijeme a hlavne tu je to stokrát lepšie tak.... a to je dôležité nie? Že tu je nádherne a môžeš tu robiť čo sa ti zachce... prestal som s ňou triasť ani som nevedel prečo som začal... začervenal som sa ale ruky som zabudol z nej zložiť. Ehm... p.. prepáč..
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:04 pm

"Jak se cítíš?" usmála jsem se na něj, protože mě přakvapilo jak se zachoval jak mluvil prostě vyrovnaně najednou to byl někdo jiný a ne ten stydlivý.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:27 pm

P..prepáč mi to.. uvedomil som čo robím a tak som ju pustil a červený v tvári som sa oprel o zábradlie a pozeral sa na opačnú stranu od nej.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:38 pm

"víš že je to roztomilý jak jsi nervózní? Z čeho?" dívala jsem se na něj i když se díval jinam
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:43 pm

Z.. ľudí... odpovedal jednoznačne a začal sa červenať ešte viac. Bol to zrejme najväčší dôvod. Pretože sa nemal s kým rozprávať môže byť rád že nezabudol hovoriť. A.. a preto že... som sa ťa dotkol... a triasol som z tebou...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:45 pm

"stalo se něco že máš k tomu takový důvod?" zeptala jsem se mile
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:49 pm

No... ani nie... a... ale nemal som nikdy nikoho... s kým by som si pohovoril... teda... okrem jednej... začal som si spomínať na Yoko ako nám bolo spolu dobre... a Všetko sa to tak rýchlo skončilo a už ju dlho nevidel. Hm.. zaujímalo by ma čo tak asi robí... zamyslel sa a pozeral sa už na Qiu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 8:58 pm

"Co se stalo?" stále jsem na něj upírala zrak
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 9:09 pm

Stále sme sa sťahovali a sťahovali... skoro každý mesiac v inom meste alebo štáte.. takže nikdy som nemal čas si nájsť priateľov... Až v japonsku som si niekoho našiel...ju.. povedal som zasnene a môj pohľad bol tiež zasnení.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 9:11 pm

"a ona zůstala tam?" zeptala jsem se a myslela jsem v našem světě
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 9:16 pm

Kebyže len tam... povedal som posmutnele a odtiahol som sa od zábradlia a ponaťahoval som sa Ona zostala v Japonsku a mi sme sa odsťahovali náhle... ani som sa nestihol rozlúčiť a nikdy som ju už nevidel... určite si musel o mne pomyslieť svoje...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 EmptyWed Feb 15, 2012 9:19 pm

položila jsem mu ruku na rameno
"Třeba se to nějak vyřeší....creden do vides.....kdo věří uvidí." povzbudila jsem ho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 16 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: