Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 19, 2012 11:46 am

Ako som plánovala, tak som i učinila. V jedálni som sa zastavila len na chvíľu. Vzala som si chleba s maslom a džemom do ruky a hneď som odtiaľto zmizla.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Mirin
Hráč RPG
Mirin


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputatce : 0
Join date : 09. 02. 12
Location : Duchem mimo

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 19, 2012 6:13 pm

Před učením jsem se stavila na rychlou svačinku. Dva opečené tousty s malinovou marmeládou do mě zahučely a já se vydala dál.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptyFri Feb 24, 2012 2:52 pm

Až cestou do jedálne som si uvedomil, aký som vlastne hladný. Nejedol som koľko? Asi tri dni? Možno aj viac. Kua, však potrebujem niečo zjesť!
Po otvorení dverí do jedálne som nazrel dnu, aby som zistil, či tam niekto je alebo nie. No vyzerá to, že ee. Vošiel som dnu do jedálne a prešiel k stolu. Po usadení sa na jednej zo stoličiek, sa predomnou objavilo jedlo, samozrejme aj voda na zapitie.
Pustil som sa do toho a keď som skončil, pozrel som na dvere. Chcelo by to aj sprchu, razom som sa presvedčil, a keď som vstal, bolo jasné, kam mierim.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Mirin
Hráč RPG
Mirin


Poèet pøíspìvkù : 40
Reputatce : 0
Join date : 09. 02. 12
Location : Duchem mimo

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptyFri Feb 24, 2012 7:30 pm

Zastávka na jídlo v jídelně obnášela jednu porci smažených vajíček a pak pětiminutové odhodlávání se k výpravě do síně se zrcadlem.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySat Feb 25, 2012 10:57 am

Vošla som do jedálne. Nik tu nebol. Sadla som si za stôl a pustila som sa do jedla, čo pre mňa nachystala Insignia. Nemala som v pláne sa tu priveľmi zdržovať, preto som rýchlo dojedla a vybrala sa hneď preč.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySat Feb 25, 2012 6:41 pm

Nakoukla jsem do jídelny. Uklidnilo mě, že tu nikdo nebyl. Byla jsem tak nejistá a netušila jsem, co od sebe mohu čekat. Pouhá vzpomínka na noční incident ve mně budila hrůzu. Otřásla jsem se, abych ji vymetla z hlavy. Posadila jsem se ke stolu a uvědomila si, že už je to děsivě dlouho, co jsem jedla nějaké normální jídlo. Abych to napravila, dala jsem si lasagne. Za maličkou chvilku jsem si už mlaskavě pochutnávala a všechny starosti byly tytam.

Po dobrém jídle jsem se rozhodla pro menší zdravotní procházku.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 11:30 am

Mal by som niečo zjesť, inak to so mnou pôjde dolu vodou. To boli moje myšlienky, ktoré ma sprevádzali počas kráčania chodbou. Po otvorení dvier do jedálne som nazrel dnu a hneď na to vstúpil.
Keď som sa posadil na stoličku pri stole, objavil sa predomnou tanier s príborom. Bola tam hrachová polievka. Vzal som lyžicu a začal jesť. Po chvíľke sa objavil aj druhý chod a tiež voda na pitie.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 12:05 pm

Vošla som do jedálne, stále pozorujúc všetky kožné strany a uhly, len aby ma nič nemohlo prekvapiť. Mala by som sa upokojiť. Mala... len keby to tak šlo
"Ahoj," ozdravila som Matta s úsmevom, keď som ho zbadala. Sadla som si za stôl a začala zobkať jedlo, ktoré mi Insignia nachystala. No i tak som bola roztržitá a čakala, že sa odniekiaľ niečo vynorí. Prečo som taký strachopuuud??
Cherryl sa radostne rozbehla k Mattovi a dožadovala sa pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 12:10 pm

Stále som sa venoval jedlu, keď vošla Momo do jedálne. Práve som prehltol sústo kuracieho rezňa.
"Ahoj!"
Odzdravil som ju, na čo už bola pri mne Cherryl.
"Aj tebe ahoj."
Pozdravil som aj Cherryl a poškrabkal ju za uchom. Keď som sa zasa pozrel na Momo, usmial som sa.
"Deje sa niečo?"
Spýtal som sa.
"Vyzerá tak trošku nervózne."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 12:27 pm

"Nič nič..." odvetila som rýchlo. Nepotrebujem, aby ma mal za idiota.
"Hm, ako sa máš?" spýtala som sa, aby som odvrátila od seba pozornosť, ale vlastne ma to i zaujímalo.
Ďalej som jedla, no už som bola trocha pokojnejšia.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 12:59 pm

Dojedol som a odsunul tanier. Podozrievavo sa pozrel na Momo, no potom som sa len pousmial a napil sa vody.
"Ako sa mám..."
Na chvíľku som sa musel zamyslieť.
"... no myslím, že už celkom fajn. Utrpel som skôr psychickú ujmu ako fyzickú."
Dokončil som vetu a stále hľadel na Momo.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 1:49 pm

Pozrela som naňho.
"Čo sa tam vlastne stalo? Teda viem iba potiaľ, keď ty a Eserath ste upadli do bezvedomia," nehovorilo sa mi to ľahko, neboli to práve pekné spomienky, "Potom som už akosi ani ja nebola pri vedomí."
Dojedla som a zobrala si Cherryl do náručia.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 3:17 pm

Dopil som vodu a odložil pohár.
"Ja sám neviem..."
Pozeral som na stôl.
"... zrazu som zistil, že používanie meča mi je proti kniežatám úplne na nič, zrejme som sa zamyslel, až príliš, prestal sa venovať okoliu a zrazu bum... bol som mimo. A potom už netuším, čo sa udialo."
Chvíľku som mlčal, keď mi zaplo, že aj Momo asi stratila vedomie.
"Stratila si vedomie? Bolo to kvôli tomu, že si dávala pozor na loď?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 3:44 pm

"Aha... Uhm, aj, ale hlavne som sa vám snažila nejako pomôcť. Snažila som sa poštvať proti kniežaťu nejaké zviera, myslím, že to malo chápadlá. Ale vôbec netuším, či sa mi to podarilo a keď či to pomohlo... nemohla som tam len tak sedieť, keď... ehh..." nedokončila som a radšej sa načiahla za pohárom naplneným džúsom, ktorý sa predo mnou zjavil.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 3:57 pm

"Snáď to pomohlo, obetovala si pre to veľa... muselo."
Povedal som sebaisto, aj keď som vôbec netušil, ako to bolo.
"Hmmm?"
Otázavo som zahmkal, keď Momo prerušila vetu.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 6:19 pm

"Dúfam..." povedala som len a viac som nereagovala. Dopila som džús a zamyslene hladkala Cherryl. Moja myseľ odbehla k tomu včerajšiemu stretnutiu. Zamrazilo ma a tak som radšej premýšľala nad tým, akú má Cherryl hebkú srsť. Ale tie myšlienky ma nechceli opustiť.
"Videl si niekedy ducha?" znenazdajky som sa ho spýtala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 6:35 pm

"Ducha?"
Spýtal som sa pomerne nechápavým tónom a môj výraz v tvári bol rovnako nechápavý. Začal som sa obzerať okolo seba, či tu nejaký duch je.
"Myslím, že nie... nevidel. Prečo?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 7:09 pm

"Hm, lebo ja asi hej, ak to nebol nejaký prelud... ale vyzeralo to ozajstne.
Včera som šla pozrieť na ošetrovňu a zbadala som, ako sa nad Eserathom skláňa nejaká žena... priesvitná. Keď sa na mňa pozrela, hneď som odtiaľ zdrhala... ehh,"
rozpovedala som mu nakoniec celú svoju včerajšiu príhodu, hoci som na svoj útek nebola veľmi pyšná.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:05 pm

Zamyslene som sa pozeral na Momo a predstavil si tú situáciu. Potom som len zakýval hlavou do strán.
"Hmm... síce na duchov neverím, ale niekde, kde tiene ožívajú a niekto dokáže robiť nadľudské úkony, je to snáď možné."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:16 pm

"Veď to... Napadlo mi či by to nemohol byť niekto z minulej posádky. Vzhľadom na to, čo sa tu stalo, by ma to ani neprekvapovalo. Ale i tak ma mrazí z toho, že sa tu poneviera duch, možno duchovia." Ktovie prečo sa tak nebojím tieňov, teda určitým spôsobom áno, ale duchovia... bŕŕ... Detinské, zamračila som sa sama nad sebou.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:26 pm

Zamyslene som sa pozeral priamo na Momo.
"Duchovia, tým by ani steny nemali robiť problémy... môžu sa pokojne dostať dokonca aj do niekoho kajuty."
Nahlas som uvažoval.
"Máš z nich strach?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:34 pm

Určite som badateľne zbledla, keď hovoril o tom, ako sa bez problémov môžu dostať do kajuty.
"N-niéé. Možno... trošku,"pripustila som nakoniec, teraz som pre zmenu cítila, ako som očervenela. Radšej som odvrátila pohľad, vypýtala si od Insignie ďalší džús a rýchlo si z neho upila.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:51 pm

Moje kroky boli počuť už z diaľky. Iba ja som mal takú pomalý, niekedy až lenivú chôdzu. Moja postava sa pomaličky črtala v diaľke. Vstúpil som do miestnosti a poobzeral sa. Všimol som si, že tú boli tí dvaja. Tú dievčinu som nepoznal, ale toho týpka som poznal len z videnia. No nevedel som si spomenúť, odkiaľ. Až potom mi došlo, že to on, čo som sedel vedľa neho, keď bol v bezvedomí.

Pomaly som došiel k nim."Zdravím, dúfam, že vás tu neruším. Ja sa na rýchlo najem a nebudem vás tu rušiť..." povedal som rýchlo. Urobil páru krokov od nich aby mali súkromie, kabát sa jemne vlnil a kanady vydávali dokonalý zvuk pri krokoch. Sadol som si na stoličku a predomnou sa objavila zemiaková placka s mäsom, ktoré som zbožňoval. Zobral príbor spojil ho v rukách, niečo si zašomral v podaní poďakovania za jedlo a pustil sa s chuťou do toho.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 8:56 pm

"Čau..."
Letmo som pozdravil novopríchodzieho potom, ako som si všimol, že Momo zostala nejaká bledá. Razom však zmenila farbu ma červenú, kvôli čomu som si ju začal prezerať trošku podozrievavejšie.
"Hmmm..."
Zaškeril som.
"Bojíš sa duchov, ktorých existenciou ani nie si plne presvedčená."
Stále som sa vyškieral, avšak takým milým spôsobom.
"Čo urobíš, ak sa taký duch ocitne v tvojej izbe?"
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 EmptySun Feb 26, 2012 9:06 pm

Rýchlosťou som to do seba nahádzal. Jedno bolo vynikajúce. Ešte mi Insignia dodala čistú vodu, ktorú som okamžite vypil. Natiahol sa, nechcel som spať. Nemohol som...Preto som sa postavil. Tanier, príbor, pohár a všetko okolo toho pekne zmizlo. Ja som pomaly odišiel preč. Ešte som im zamával a zmizol znova v tieni.

/presun/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 20 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: