Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptyFri Feb 17, 2012 9:00 pm

Énu, loď zastavila, dorazili jsme na místo, kde ztroskotala Aethera. A za pár minut vyrážíme, sdělovala jsem heslovitě, zatímco jsem do sebe sypala malou porci lasagní, jen tak na chuť a na posilněnou, ale abych se nepřejedla. Jen co to dojím, běžím do místnosti s bránou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptyFri Feb 17, 2012 9:02 pm

"AEEW?!"
Vyšlo zo mňa. To ako fakt? Sme na mieste? Ale ako je možné, že už sme tu? Včera sme sa myslím o tom dohadovali. Toto je divné. Odkašlal som si a pozrel na eM.
"No a už sa vie, kto ide a kto ostáva na lodi?"
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptyFri Feb 17, 2012 9:05 pm

No, zatím vím, že jdu já. 'Happy face', zakřenila jsem se. A zřejmě Eserath. A Petr. A možná Ella s Kaemonem, těmi si nejsem jistá. O nikom dalším nevím. Co ty?, otočila jsem se na něj, jak jsem zapíjela poslední sousto lasagní výbornou sklenkou modrého portugala. Pak jsem si otřela rty ubrouskem, upravila si kabát a nečekajíc na odpověď, vykráčela jsem ze dveří.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptyFri Feb 17, 2012 9:37 pm

"No, ja o ničom neviem."
Bola reakcia. Vlastne som Eserathovi povedal, že rozhodnutie je na ňom, a teda neviem ako sa rozhodol. Nepovedal mi to. Ale podľa toho, čo povedala eM tam ide dosť veľa ľudí. Radšej asi zostanem na lodi, až by niečo.
Keďže hladný som nebol, a vodu som už mal dopitú, nemal som dôvod zdržovať sa viac v jedálni. Vstal som teda a zamieril k dverám, tými som opustil jedáleň.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 11:29 am

Sadla som si za stôl a pustila sa do raňajok. Bola som v lepšom stave ako včera, ale i tak mi tá hlava dávala zabrať.
Cherryl som si zobrala na kolená a tá sa mi na nich spokojne uložila. Pokračovala som v raňajkovaní a premýšľaní.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 11:36 am

Vošiel som jedálne, a hneď ako som sa obzrel po miestnosti, všimol som si Momo a Cherryl. Pousmial som sa.
"Ahoj."
Pozdravil som a potom prešiel ku stolu, kde som sa posadil na stoličku.
"Dobrú chuť."
Poprial som, než sa predomnou objavilo jedlo, do ktorého som sa pustil.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 11:46 am

Keď vošiel do jedálne Matt, Cherryl zvedavo zdvihla hlavu, zavetrila, no potom sa znova uložila.
"Ahoj," usmiala som sa naňho. Bola som rada, že už nevyzerám tak zúbožene ako včera.
"Ideš aj ty na Aetheru?" spýtala som sa ho.
Oprela som si čelo do dlane a na chvíľu privrela oči, potom som pokračovala v jedle. Musím sa čo najskôr vypraviť do ošetrovne.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 11:54 am

"Aetheru?"
Jaj, to je tá stroskotaná loď. Prestal som jesť.
"Nie... ja nejdem..."
Hmmm, Momo je dnes nejaká divná, je s ňou snáď niečo? Prerušil som svoju vetu.
"... deje sa niečo?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:04 pm

Nepýtala som sa prečo, jednak som sa veľmi nemohla sústrediť kvôli bolesti hlavy a jednak som bola rada, že nejde.
Pokrútila som hlavou,"Nič, len som používala shopnosti, tak ma bolí hlava."
Dojedla som a už som len dopíjala ovocný čaj.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:08 pm

Používala priveľa svoje schopnosti? Ale na čo to robila? Veď...
"Deje sa niečo, že ich musela použiť?"
Nechcel som byť otravný, len... možno ak by som bol schopný jej pomôcť, aby nemusela všetko robiť len ona. Ale na to som sa najskôr musel dostať do obrazu, aby som vedel o čo vôbec ide.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:22 pm

"Chcem mať loď pod kontrolou, keď bude kapitán s ostatnými preč, tak som poslala niekoľko zvierat do rôznych miestností lodi a ak by sa niečo udialo, hneď by mi dali vedieť. A včera som omylom zaspala, tak som dnes vyzvedala, pre istotu, aj keď by ma isto zobudili, keby sa dialo niečo dôležité..." vysypala som zo seba. Keď som na tú bolesť nemyslela, tak nebola až tak strašná. Dopila som čaj a začala hladkať Cherryl, ktorú som mala stále u seba. Príjemne ma hriala.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:25 pm

Z toho čo Momo povedala, mi to pripadalo tak, že má na starosti celú loď, o ktorú sa musí starať. Nie je to trošku veľa? Neohrozí to jej zdravie? Vieme predsa, že ju bolí hlava, ak používa svoju schopnosť... a používať ju takto vo veľkom.
"Myslíš, že je nejaká možnosť, ako by som ti mohol pomôcť?"
Spýtal som sa so záujmom. Naozaj by som bol radšej, ak b ma nejako zamestnala... a keď by to malo pomôcť jej, aspoň trošku, budem rád.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:44 pm

"To je v poriadku, zatiaľ to zvládam. Ale ak by som s niečím potrebovala pomoc, určite ti dám vedieť," usmiala som sa naňho. Cítila som, že bolesť už konečne poľavuje, možno nakoniec nebudem musieť ísť do ošetrovne. Predo mnou sa zjavil ešte jeden čaj. Zjavne si to aj Insignia myslí, usúdila som a vzala si do rúk šálku a upila z nej.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:47 pm

Usmial som sa dojedol svoje jedlo.
"Ale myslím to vážne... ak by si čokoľvek potrebovala, stačí povedať."
Tanier zmizol, a keď sa objavil pohár s vodou, napil som sa.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:48 pm

Brhm..., hekla jsem, když jsem doběhla do jídelny. Opřela jsem se o rám dveří a oddechovala. Zdravím. Nerada ruším, ale jsme na odchodu a... Matte, byli bychom rádi, kdybyses k nám přidal. Eserath si stojí za tím, že nebude nikoho přemlouvat a že to je tvoje rozhodnutí, ale..., přiřítila jsem se blíž a klekla jsem si k Mattovým nohám. Kámo, nenechávej nás v tom! Nemůžeme jít bez shadow slayera, všichni tam zařveme!, vyrážela jsem ze sebe napůl v legraci, ale jinak zcela vážně. Bez jeho bojových schopností jsem si nedokázala představit, že bychom mohli uspět v čemkoli, co se chystáme dělat. Možná si někteří mysleli, bůhvíjak nejsem s tím pitomým ohněm hustá, ale nebyla jsem přece bojovník.

Zadívala jsem se Mattovi do očí. Měla jsem strach, že odmítne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:54 pm

Zvuk od dverí ma prinútil sa tam pozrieť. Stála tam Em.
"Čau."
Pozdravil som, keď už zrazu, vypočul som si jej slová. Takže mám ísť aj ja? Ale kto zostane na lodi? Hmm...
AAEW?! Čo to robí? Nechápavo som sa pozeral na eM. Narážky na Shadow slayera som odignoroval... radšej.
Otočil som sa na Momo, teraz som nevedel ako reagovať. Na jednu stranu som chcel pomôcť Momo, na druhú stranu som mal ísť so zvyškom posádky.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 12:56 pm

Prosííím..., zaprosila jsem. Až se vrátíme, budu tvým osobním otrokem, zazubila jsem se. Budu ti natřásat polštáře celý... ehm... týden, navrhla jsem. Nebudu tě urážet mrzkými penězi, ale ujišťuju tě, že ti budeme všichni nezměrně vděční, usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 1:04 pm

Trocha pobavene som sledovala eM, ako prosí Matta, aby šiel s nimi. Ten vyzeral byť zaskočený.
"Pokojne choď," povedala som, keď sa na mňa pozrel,"Ja to tu zvládam." Usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 1:06 pm

Zhlboka som sa nadýchol a potom vstal.
"Fajn, ale..."
Pozrel som na eM.
"... nečakajte odomňa nejaké super hrdinské kúsky."
Usmial som sa a pozrel na dvere.
"Dúfam, že sa nič zlého neudeje."
Dodal som, keď som vyrazil k dverám.
"Takže k bráne."
Dverami som opustil jedáleň.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 1:10 pm

To bychom si nedovolili..., zaševelila jsem, šťastná, že se tak rozhodl. Dík, mrkla jsem na Momo a zamávala jí, než jsem vyběhla ze dveří.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 1:18 pm

"Nie je za čo. A dávajte si na seba pozor!" povedala som ešte pred tým než odišli.
Nemohla som sa ubrániť menšiemu sklamaniu, keby tu ostal vedela by som, že je aspoň on v bezpečí, ale takto... ááá, asi sa zbláznim dovtedy, kým sa nevrátia všetci v poriadku!
Vypýtala som si jeden pohárik červeného na posilnenie. Potom som plánovala ísť na palubu, možno odtiaľ niečo uvidím.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 2:04 pm

Dopila som víno a položila Cherryl na zem. Vstala som a nervózna som sa vydala na palubu. Cherryl cupkala za mnou.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 5:59 pm

vešla jsem do jídelny moje instinkty mě zavedli okamžitě k jednomu stolu v rohu mířila jsem přímo tam ale najednou se přede mnou objevila nafialovělá bublina a já do ní vrazila jak jsem nestihla zastavit a svezla se na zadek k zemi. Chytla jsem se na čelo a jakmile jsem se na tu věc podívala zmizela
"To snad není možný." zaskuhrala jsem
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 6:18 pm

(umm Smile jsi na druhé lodi Wink )
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 EmptySat Feb 18, 2012 6:21 pm

(ježiš už zase já jsem fakt hrozná Very Happy pardon moc se omlouvám Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 19 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: