Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySat Feb 11, 2012 11:38 am

"Rozumiem," povedala som len a vyrazila za ním. Obzrela som sa, či ma Cherryl nasleduje, a keď som zistila, že áno, už som upierala pohľad len dopredu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySat Feb 11, 2012 3:46 pm

Vošiel som do jedálne... prázdna!
"Sakra, kde všetci sú?!"
Už ma to začínalo vážne trápiť, posledné dni som takmer nikoho nestretol. Prešiel som k stolu, a posadil sa na stoličku. Zamyslel som sa nad cereáliami s mliekom, a tie sa v miske objavili predomnou. Vzal som lyžičku a začal pomaly jesť.
Nikoho nikde... celý deň...
Pomaly som jedol, nemal som sa kam ponáhľať, ale to, že som nikoho nestretol mi pripadalo veľmi divné.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySat Feb 11, 2012 7:39 pm

Vpadla som do jedálne. Až po ceste sem som si uvedomila, že som poriadne hladná. Veď som celý deň vlastne nejedla, ani ráno poriadne.
"Ahoj," pozdravila som Matta, keď som si ho všimla a sadla som si za stôl. Pustila som sa do jedla. "Mm, dobrú chuť."
Cherryl sa ako zvyčajne usadila pri mojich nohách.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:59 am

V momente ako vošla do miestnosti Momo, som bol hneď šťastnejší. Usmial som sa na ňu a na moment prestal jesť.
"Ahoj."
Odzdravil som a keď začala jesť aj Momo, len som sa pustil do toho svojho.
"Ďakujem, a dobrú chuť aj tebe."
Keď som dojedol, len som odsunul misku aj s lyžičkou, ktorá následne zmizla.
"Ako sa máš?"
Bol som zvedavý, no taktiež som aj chcel vedieť, čo také sa dnes udialo.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 11:06 am

"Celkom unavene," odvetila som na jeho otázku, "S kapitánom sme sa dosť nabehali. Akurát, keď sme jedli, Insignia mu oznámila, že sa niečo deje, tak sme išli cez sklad a strojovňu až do riadiacej miestnosti. Nikto nikde, až kapitán nakoniec objavil správu. Bola v morzeovke a keďže ani jeden z nás ju neovládal, tak sme šli do knižnice a tam lúštili. Nakoniec sme zistili, že tá správa bola volanie o pomoc. Napadli nejakú druhú loď. Kapitán asi práve zisťuje ktorú." Porozprávala som mu všetko, čo sa udialo. Tak veľa som snáď ešte ani nehovorila, čo som tu, pomyslela som si a pokračovala v jedle.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 11:28 am

"Unavene..."
Pousmial som sa.
"... hlavne nezaspi tu v jedálni..."
Dal som si dlaň na krk a trošku si ho pomasíroval.
"... mne sa to totiž podarilo, a som tak zlámaný, ako ešte nikdy."
Objavila sa predomnou voda, a ihneď som sa napil. Zamyslene som počúval, veci o druhej lodi.
"Nejaká druhá loď. Takže Destiny to zrejme nebude. To by si ju menovala. Ale kto ju asi napadol? Žeby tiene?"
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 12:52 pm

Vešel jsem do jídelny a uviděl jsem Momo a Matta.
"Zdravím."
Lehce jsem jim oběma mávnul a šel si sednout k velkému stolu. Přál jsem si velký hrnek kávy a ten se přede mnou objevil.
Navíc jsem chtěl i něco lehčího, což mi Insignia splnila ve formě těstovinového salátu s kuřecím masem.
"Pane jo, vypadá to zajímavě..."
Prohlásil jsem o jídle a pustil se do něj. Otočil jsem hlavu k Mattovi a Momo, a jakmile jsem polknul, ukázal jsem si na ně vidličkou.
"Co vy dva? Jak se vede? Řešíte teď něco?
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 12:55 pm

"Zdravím!"
Pozdravil som, keď Eserath prišiel a dopil som vodu. Odložil som prázdny pohár, ktorý zmizol, a objavil sa predomnou čaj.
Jááj môj krk!
Zasa som si naň priložil ruku a krk si stískal.
"Práve mi Momo povedala o tom, čo sa stalo... s tou druhou loďou."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:00 pm

Trochu jsem si Matta prohlédnul a usoudil jsem, že mu asi něco je.
Při jeho poznámce jsem se ale trochu zamračil.
"No... Není to tak jasné, nemůžeme dělat ukvapené závěry.
Loď se jmenuje Aethera, konečně jsem ji našel v lodních archivech, ale dál jsem se nedostal, protože jsem byl natolik vyčerpaný, že jsem nad knihami usnul, každopádně se chci teď najíst a zkusit vyhledat informace o této lodi.
Snad budu mít v knihovně štěstí... Každopádně bych se chtěl pokusit najít její polohu, a pokud by to bylo možné, rád bych jí i navštívil.
Nevíme co se stalo, jediné, co víme, je, že se tam objevily stíny, stejně jako na Destiny a pokud to byly pouze primitivní stíny, mohli mít dost velkou šanci, že se ubránili, avšak posádka mohla přijít k úhoně, proto to chci prošetřit, jak nejlépe budu moci... Ale chtěl bych na to vědět i váš názor."

Kývnul jsem na Matta a Momo a pokračoval ve zpracovávání salátu.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:08 pm

Odpil som si z čaju, nie veľmi, pretože som horúcu, a netúžil som si obariť jazyk. Chvíľku som mlčal, uvažoval nad tým všetkým, čo kapitán rozprával.
"Náš názor?"
Prišlo mi to veľmi demokratické... ale to je nakoniec fajn. Eserath bol ako kapitán zrejme najlepšia možná voľba. "Dosť to s tou prácou ale prehánaš."
Podotkol som k tomu, že kapitánovi sa podarilo zaspať nad knihami. No stále lepšie ako ja... ktorý zaspal v jedálni a pritom nič nerobil.
"Ak by sa zistilo, kde je tá loď, mohli by sme ju obzrieť. Predsa len, ak by tam niekto prežil, určite by uvítal našu pomoc. Tiež by som bol rád, ak by nás niekto prišiel zachrániť, v prípade, že by nás tiene napadli a my sme ich neboli schopní poraziť."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:12 pm

Přitakal jsem.
"Také si to myslím... Co se týče toho předbíhání, jsem toho názoru, že je lepší vědět, za čím se honit, než se v tom jen nějak plácat...
Každopádně se pokusím loď najít a ještě před tím, než se k ní vydáme, prodiskutuji to s celou posádkou. Přeci jen tím mohu ohrozit celou loď.
Avšak pokud existují i další lodě a snílci, kteří potřebují pomoc, nabídnu jim ji.
Jelikož jim mohu poskytnou útočiště na této lodi a navíc, čím snílků víc, tím lépe, v boji proti stínům nás bude muset být opravdu dost, abychom něco zmohli..."

Rozvinul jsem svou myšlenku a dojídal jsem salát.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:26 pm

"S celou posádkou hmm... znamená to, že by sa mali vrátiť eM a Kae?"
Pripadalo mi to totiž tak. Boli neoddeliteľnou súčasťou posádky, takže ak sa hovorí o celku, počítam aj ich.
"Ja tiež veľmi rád podám pomocnú ruku, ak o ňu niekto bude stáť."
Zasa som si odpil z čaju.
"Hej, čím viac nás bude, tým ľahšie by sa nám malo bojovať."
To bola pravda... ľahšie sa bojuje keď pri vás stojí desať ľudí, ako keď ich len zo päť.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:35 pm

Dojedl jsem salát a misku odsunul stranou, nyní byla na řadě káva.
"Ano, doufám, že se do té doby stačí vrátit. Upřímně mi neustále hlodá v hlavě, kde jsou tak dlouho, ale vzhledem k tomu, že kapitánce věřím, doufám, že jsou v její péči. Bohužel nemůžu opustit loď a jít se přesvědčit, jelikož by mě opět postihla velká bolest hlavy a myslím si, že dokud nedostaneme důkaz, že se s nimi něco stalo, není třeba si o ně dělat starosti."
Usrknul jsem trošku kávy.
"Každopádně s nimi počítám a uvidíme, jak se to vše bude vyvíjet. Jen doufám, že pro Aetheru není pozdě..."
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:48 pm

Zasa som odpil z čaju, už mal celkom príjemnú teplotu, takže sa dal piť aj vo väčších dúškoch bez toho, aby som si oparil jazyk.
"Tiež sa pýtam sám seba, kde sú tak dlho, predsa len, šli po potraviny. No snáď im nič neprišli do cesty."
Zahnal som obavy stranou a zasa som sa napil ovocného čaju. Aethera, to bude oná loď, ktorú zrejme napadli tiene.
"A na Aetheru plánuješ ísť aj ty? Myslím, nebude ťa bolieť hlava?"


Naposledy upravil Matthieu Dubois dne Sun Feb 12, 2012 2:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 1:56 pm

Dopil jsem i šálek kávy a položil jsem prázdný hrnek na stůl.
Trochu jsem se nad Mattovým dotazem zamyslel a podrbal se na bradě.
"Pravděpodobně bude, každopádně to bude pořád menší a menší bolest, až ustane úplně. Nejsem s Insignií ještě natolik sžitý jako kapitánka s Destiny, to je hlavní problém, ale domnívám se, že když se na to předem připravím, budu schopen bolest minimalizovat, a tím pádem budu schopen vést něco jako výpravu."
Vysvětlil jsem Mattovi svoje plány.
"Ovšem to vše je ještě ve fázi návrhů, ještě prozatím nevíme nic, takže je to jen, kdyby náhodou..."
Upozornil jsem na nynější situaci a pomalu se zvedl. Odcházel jsem ke dveřím.
"A teď, jestli mně omluvíš, půjdu zase hledat do knihovny, ať co nejdříve víme, jak na tom jsme. Čas je v téhle chvíli náš největší nepřítel..."

Ukončil jsem rozhovor a ještě před dveřmi jsem oběma lehce mávl, než jsem zmizel na chodbě. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 3:07 pm

Poriadne som si ani nevšimla Eserathov príchod. V jedle som sa už len prehrabávala, bola som ospalá a skôr sa venovala tomu, aby som nezaspala tu, ako spomenul Matt, než konverzácii, ktorá tu prebiehala.
"Myslím, že si pôjdem na chvíľu zdriemnuť," oznámila som a zdvihla sa od stola. Nasledovaná Cherryl som opustila miestnosť.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptySun Feb 12, 2012 3:12 pm

Pousmial som sa na šéfa, a keď odchádzal, mávol som na neho rukou.
"Hlavne to s tou robotou nepreháňať."
Keď odišiel, dopil som svoj čaj a potom už sa aj Momo pobrala preč.
"Jup, pokojne choď."
Usmial som sa a pozeral na ňu, až kým neodišla spoločne s Cherryl.
"Zatiaľ ahoj."
Pozdravil som a po chvíľke sedenia som aj ja zdvihol a odišiel som preč.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 6:01 am

"Raňajočky... h-h..."
Pošúchal som si vzájomne svoje dlane a vošiel som do prázdnej jedálne. Prešiel som k stolu, odsunul stoličku, posadil sa. Objavili sa predomnou raňajky. Maslový chlieb a pažítkou.
"Mmmm.... ešte džús."
Pridal som si a tri deci džúsu sa objavilo v pohári neďaleko taniera s chlebom. Vzal som teda prvý chlieb a začal ho pomaly jesť, napriek tomu, že mi veľmi chutil.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 6:54 am

Keď už som prehltol posledný, požutý, kúsok chlebu s maslom a pažítkou, vzal som do ruky pohár s džúsom a vypil ho. Po odložení zmizol ako tanier, tak aj pohár a mne nezostávala nič iné, len sa pobrať z jedálne preč.
Vstal som teda a zamieril som preč, k dverám.
Ešte uterák!
Napadlo ma, než som zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 1:08 pm

Ááách... doma..., vzdychla jsem spokojeně a posadila se k jídelnímu stolu. A teď, kdybys byla tak laskavá a nešetřila, dala bych si nějakou pořádnou baštu. A neříkej, že nemáš, snad jsme ti přinesli dost, zasmála jsem se pro sebe. Insignia jako na povel vyplnila mé přání do puntíku. Přímo přede mnou se zjevil ohromný talíř plný knedlíčkové polévky, z níž se ještě kouřilo. Hned vedle pak druhý, s pořádným kusem kuřecího řízku, řádně pokapaného citronem. K němu patřila bramborová kaše, zalitá máslem, a několik droboučkých okurčiček. Tak to si dám líbit, promnula jsem si ruce a napila se na to pěnivé malinovky, než jsem se s chutí pustila do jídla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 1:17 pm

Po výborném pozdním obědě jsem se ztěžka zvedla ze židle, poděkovala Insignii a takové přivítání, a odvalila jsem se do své kajuty, po níž se mi už neskutečným způsobem stýskalo.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 5:11 pm

Objavila som sa v jedálni a sadla som si k stolu. Dnes by to chcelo... pizzu.... Zasnívala som sa a predo mnou sa objavila veľmi veľká pizza. Natiahli sa mi tesáky a pazúry a ja som sa celá šťastná pustila do jedla.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 5:22 pm

Přiběhl jsem chvíli po Ell. Posadím se u stolu proti ní a pak se v duchu ponořím k Insignii. Prosím prosím, nenech mě ve štychu, myslím že víš co si chci dát...zásoby máme tak to nechám na tobě... řeknu jí v duchu. Přede mnou se objeví dvě velké misky, možná spíše mísy, ramenu...Sakra Insignie umí i ramen? Už je to dlouho co mi ho mamka dělala... a ještě talíř s velkým hovězím steakem s opečenýma bramborama...
Itadakimasu... zvolám a pustím se do ramenu. Je senzační. Když do sebe "nasrknu" pár nudlí otočím se na Ell. Co vlastně znamená to ťuťa?
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 5:31 pm

"R-ramen...." Zaleskli sa mi oči a vedľa pizze som mala misku veľmi voňavého rámenu. Dostávala som ešte väčšiu chuť do jedla a keďže som pizzu mala skoro zjedenú, objavila sa vedľa nej ešte jedna. Tá bola však bohatejšia, hrubšia a určite lepšia. Ďakujem Insignia.... Poviem si v duchu a potom sa pozriem na Kaeho. "Ťuťa? To znamená... niečo ako hlupáčik... vymyslela som si to..." Uškrnula som sa a pustila som sa raz do rámenu, raz do pizze. Bola som hladná ako vlk, doslova.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 EmptyMon Feb 13, 2012 5:45 pm

Tak to jsem nevěděl...alespoň jsem zase o něco chytřejší... řeknu s úšklebkem a během chvíli dojím obě mísy ramenu. Ta Insignie se dneska překonává...takhle už jsem se nenajedl dlouho... řeknu s úsměvem a posunu si před sebe talíř se steakem a musím říci že tak skvělý medium steak jsem ještě nejedl.
Pak mezi sousty prohodím...Jsem rád že jsem zase doma..už jsem to tam málem déle nevydržel...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 10 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: