Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 31 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyWed Feb 08, 2012 10:30 pm

Měla jsem co dělat, abych se nezačala znovu smát, ale nakonec se mi povedlo skončit jen u cukajících koutků.
"Jistě, pane, totéž přeji vám a doufám, že naší dohodu dodržíte minimálně do té doby, ne se probudíte, nebo budou moje tužky a kružítka zasáhnout a to by jste si nepřál vidět."
Vstala jsem a teprve teď mi došlo, že v ruce stále svírám prázdný šálek od kávy. Trochu rozpačitě jsem ho položila na stůl a on vzápětí zmizel. Problém, který jsem doufala, že mi pomůže vyřešit už mě dávno netrápil. Zamávala jsem ještě Olafovi.
"Dobrou noc a nechte si zdát o něčem pěkném. Třeba o dílně. Nebo o elektoromagnetickém poli. "
Vzápětí už jse ale zmizela ve dveřích, míříc do své kajuty.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyWed Feb 08, 2012 10:34 pm

Ještě chvíli jsem stál a s úsměvem šťastného člověka sledoval jak odchází.
Poté jsem zamrkal Také bych měl jít oznámím si.
"Dobrou noc a vždy dobrou medovinu" řeknu směrem k muži s medovinou.
A mizím z jídelny.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:14 am

Ach bože hovoria také nudné veci že sa mi z toho oči zatvárajú... A potom ako sa mám sústrediť na skladanie? vstal som a vzal si aj blok aj horúcu čokoládu a odchaldzal som. Išiel som si napjsť pokojnejšie, tichšia a hlavne vyludnené miesto. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 10:00 am

Čistý a voňavý jsem dorazil do společné jídelny,usadil jsem se v jednom z rohů.
Dneska si dám jen dva krajíce chleba s marmeládou a hrnek kakaa,díky Destiny vyšlu myšlenkovou objednávku.

Zhmotněno bylo to co jsem si přál,dopřeji si doušek skvělého kakaa,zakousnu se do chlebu s lahodnou marmeládou zatímco nemůžu z hlavy vypudit myšlenky na dílnu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 10:17 am

Krajíce chlebu s marmeládou zkonzumovány ,hrnek kakaa dopit.
Po chvilce hrnek zmizí Tohle mě asi nikdy nepřestane fascinovat...ještě jednou díky Destiny hovořím v mysli.

Vstanu smetu ze sebe těch pár drobků které na mě ulpěly.
S úsměvem vyrazím zpět do své kajuty,

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 12:14 pm

Znova som sa tu ocitol sám. No stratil som veškerú náladu. Mal som chuť sa niekde skryť a už nikdy nevyliezť. Pomaly som sa postavil, zobral notes a odišiel preč.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 7:50 pm

Ako som si ja tak šiel mojím pomalším krokom po lodi lebo som ju skúmal vošiel som ... vlastne som nevedel kam som vošiel ale voňalo to tu po jedle takže som usudzoval že jídelna a ešte to tu tak aj vyzeralo ! Obzeral som sa tak po miestnosti a nikoho tu nebolo a ba vlastne tu niekto je ! Ale v rohu miestnosti ? Pozeral som tam mohol som si oči vyočiť a aj tak tam niekto bol preto som vlastne šiel k tej osobe . Kam som sa to dostal ? A prečo je to skované v rohu ? Buď tu šibe mne alebo fakt ma uniesli na pokusy a toto je niekto ďalší ! Nie zasa mi šibe kľud ! Úsmev a všetko pôjde ! Ako som bol u tej osoby blízko rohy prehovoril som z takým menším úsmevom . "Zdravím ! Prepáč že otravujem takto po tme .. ehm je teraz tma že ? Nevieš náhodou kde to som ?" Spýtal som sa tak trocha po svojom a čakal som čo odpovie .
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:00 pm

Doposiaľ som mala privreté oči. Dalo by sa povedať, že som sa tu nachádzala po celý ten čas, čo prakticky znamená, že som ti u prespala. Náhly príchod neznámeho ma však z môjho veľmi krehkého spánku rázom prebudil. Veľmi pomaly som svoj pohľad namierila na onu osobu, prezerajúc si ju tak od dola až nahor.
"Paluba Destiny," vyslovila som potichu, natiahnúc si popritom ruky a pečlivo strážiac svoj kufrík. I napriek prebudeniu som však naďalej pôsobila ako duchom neprítomná, nehovoriac o tom, že som sa na tejto palube cítila ešte unavenejšie.
Návrat nahoru Goto down
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:03 pm

"Ehm Paluba čoho ? " Že ja vojdem všade ... Pozeral som , pozeral som a akosi sa mi ani tento tu človiečik nezdal normálny .Žeby problém vo mne ? No nevadí bol to jediný zdroj informácií ." No viem že to je hlúpe ale asi neviete čo tu robím ? A čo presne to je za miesto či dokonca viete ? Potreboval by som to trocha objasniť akosi som tu z tohoto mimo lebo som sa asi stratil keď to tak môžem povedať alebo som vlastne vstúpil možno do zlých dverí .. " Hovoril som možno nezmysli lenže kto mal vedieť že kde je ? Keď sa zobudí v tme ? A potom je niekde no to radšej nieje dobré ani rozoberať .
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:26 pm

Zdravím vespolek, zvedla jsem ruku na pozdrav a trochu nejistě se posadila ke stolu. Měla jsem právě "štěstí" na neznámou členku organizace, kterou jsem tu potkala už včera a o níž jsem si nebyla jistá, že vůbec stojí o nějaké seznamování, a na krajně nezvykle vypadajícího mládence, který měl... bylo to vůbec možné?... ocas...?

Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:38 pm

"Zdravím !"Pozdravil som novo príchoziu a pozrel som k nej v očiach mi bliskla nádej a dúfal som že aspoň ona mi povie možno kde som .Preto ako som sa otočil aj som k nej trocha pristúpil a poškrabal sa za uchom ."Prepáčte mohli by ste mi prosim vás povedať kde to vlastne som ? A niečo viac až na to že som vlastne na Ehm akejsi lodi Galaxi či ako vlastne nemám dobrú pamäť na mená ... " Opýtal som sa teda zasa v nádejou v očiach môj chvost zasa nabral tvar otáznika .
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:42 pm

"Destiny," zopakovala som mu potom, ako urobil preklep a bez ďalších zbytočných slov zasa raz upäto pohľadom poskakovala raz na podlahu, raz na kufrík. Nijak zvlášť som nevnímala okolie a na pozdrav novo príchodiacej som iba odkývla, neprehovoriac ani jediné slovo. Za normálnych okolností by som sa už aj chystala spúšťať akciu na dolapenie nočných mor, avšak vzhľadom na jednoduchý fakt, že som zatiaľ nedostala žiadny rozkaz a nikto mi neoznámil, či lode už doplnili zásoby, som tam iba naďalej, bezmyšlienkovito sedela. Zdalo sa, že tu strávim celý svoj pobyt.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:51 pm

Ehm... Destiny, potvrdila jsem s pohledem trochu upřeným na podivnou blondýnku a pak jsem se obrátila na ocasatého kluka. A já jsem eM. Původně pocházím taky z Destiny, ale v současnosti patřím k posádce druhé lodi, Insignie. Počítám, že budeš mít hodně dotazů, takže - co tady děláš? Jsi tu, protože jsi tu patrně celý život chtěl být. K čemu tu jsi? Všechno má svůj smysl. Lodi nemohou létat bez snílků. Snílci - to jsme my - nemohou existovat bez lodí. Brhm... co dál? Ptej se, vybídla jsem ho se smíchem poté, co jsem ho zahrnula nicneříkajícími frázemi á la děsně tajemný kapitán. Vzpomínala jsem, jak jsem se po nástupu na loď cítila já. Co jsem všechno tehdy nevěděla. Jaká by byla nejlepší cesta, abych se to všechno dozvěděla?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 8:58 pm

Ahá takže tak ! Ehm neverím tomu ale ... ale vlastne je to tak či ... som zmätený ... Pomyslím si a pozeral som k nej ona vlastne ale nič nehovorila ale ja som čul ako keby hovorila . Už mi dokonca aj šibe ! Hlasy čujem ... "A čože sa vlastne na tejto lodi robí a načo vlastne slúži ? A stále lieta alebo aj sa niekde zastavuje ? A týchto lodí je vlastne viac ? ... Inak ja som potom Adrian alebo ak chcete tak aj Palo to si vyberte vy ako chcete "Povedal som zmenším úškrnom .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:04 pm

Dorazil jsem s nákresy v podpaží do jídelny,rozhlédnu se po sedících "Dobrý večer,dobrou chuť,dobré cokoliv" oznámím s mírným úsměvem na tváři.

Vydám se hledat volné místo,usednu,rouru papíru položím na desku stolu a zamyslím se Takže Destiny,kávu dnes bez rumu,lehce opečené toasty s šunkou,stačí tři..Díky vyšlu objednávku.
Jídlo a káva se přede mnou zhmotní,popadnu šálek kávy a napiji se,což mi udělá dobře,s chutí se pustím do toastů.

Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:16 pm

Dobrý, dobrý, odvětím s úsměvem na neotřelý pozdrav nově příchozího. Pak se obrátím k Palovi.

To už jsou možná moc technické dotazy, pokud jde o lodě samotné, bude lepší obrátit se na kapitánku Bereniku - ta s červenými proužky ve vlasech a většinou vypadá dost kapitánsky, takže ji poznáš, usmála jsem se. Že by se tu něco vysloveně robilo, to se říct nedá, co jsem přišla, až na pár výjimečných momentů se tu jen tak poflakuju, spím, jím, učím se a cvičím. Což je jeden z dost podstatných detailů celé téhle věci, ale nejsem si jistá, jestli to podám dost šetrně na to, abych tě nepoděsila... , nadechla jsem se. Každý člen posádky, nebo přinejmenším většina, má nějakou zvláštní schopnost. Projeví se to většinou brzy po příchodu na loď a bývá to něco, co souvisí s tvou povahou nebo tvými "běžnými" schopnostmi. V čem... v čem jsi třeba byl dobrý ty, než jsi přišel sem?, zeptala jsem se opatrně a poprosila Destiny o pořádný hrnek kafe, neboť jsem nutně potřebovala vlít trochu kofeinu do žil
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:27 pm

Moja pozícia sa nezdala byť práve najlepšia. O podobné kúsky so želaním a následným objavením jedla, či pitia, som sa ani zďaleka nepokúšala. Konečne po nejakom tom čase som sa prejavila aj inač, než len bezduchým sedením tým, že som rukou siahla po svojom kufríku a s obzvlášť zvláštnym spôsobom naťukania kódu ho následne i otvorila. Obsahom boli nejaké dokumenty, neidentifikovateľný komunikátor a 2 fľaše s vodou. Jednu z nich som si okamžite vytiahla, odšrubujúc vrchnák. Vychutnala som si jediný dúšok pitnej tekutiny a následne s úmyslom neplytvať zásobami vrátila pevne uzavretú nádobu naspäť. Nemožno nepovedať, že by som nebola i hladná, avšak vzhľadom na moje mechanické myslenie som i tento pocit zahnala jednoduchým odôvodnením si v mysli toho, že si na prežitie ešte nejaký ten čas bez jedla vystačím. Po uzavretí kufríka som zasa raz iba neemotívne hľadela od podlahy až k stolíku.
Návrat nahoru Goto down
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:29 pm

"Schopnosti ? " Povedal som si skôr pre seba a zasa som niečo začul ale pritom tamten nič nehovoril iba som k nemu pozrel no potom zasa k nej .Takže mi nakoniec nešibe ale bola by to schopnosť ? To že mám v hlave hlasy je skôr to že mi šibe ! Pomyslel som si a potom som ale radšej dodal .
"Tak dobrýý asi v ničom len čo bola taká moja záľuba bolo to že som rád skúmal tých čo boli okolo mňa ... " Povedal som a prezrel som si ju teraz lepšie."Ty vlastne máš nejakú schopnosť ? A ak sú teda vlastne nejaké nemohla by si mi tú tvoju predviesť ?"Zaklipkal som ušami, a bol som zvedavý či vlastne neklamala .Ale aby toho ešte nebolo málo zasa som riekol ."Umm a ona .. ehm prečože je vlastne v tom kúte niečo vyviedla ?"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:32 pm

Při pozorování vymyšlených much na stěně mi zrak padl na tu osůbku která se právě napila z láhve kterou vylovila z kufříku.
Co tam tak asi ještě má? vrtá mi hlavou.
Zůstal mi na talířku poslední toast se šunkou.
Obrátím zrak k oné tiché osůbce.

"Nechcete toast?" zeptám se naivně.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:35 pm

No, to je různé. Někdo se tu třeba mění na různá zvířata, my máme na lodi jednoho, co má zjevně dračí geny nebo co - to je náš kapitán - pak je tam holka, co se mění na lišku, i když to moc neovládá, ale je to roztomilé na pohled. Pak jsou tam třeba tací, co umí dobře bojovat, jeden nějakým způsobem ovládá gravitaci a já... já to trochu umím s ohněm, pousmála jsem se. Nechtěla jsem se předvádět, ne tady. I když mě to svádělo.

Berenika nějakým způsobem ovládá myšlenky. Pak je tu kluk, co ovládá rychlost předmětů v jeho okolí. A spousta dalších... Možná budeš moct číst lidem myšlenky, když tě to vždycky tak zajímalo, usmála jsem se s trochu nervózním podtextem, protože lidé, kteří až moc dobře věděli, co se vám honí hlavou, mě vždycky trochu děsili.

Pokud šlo o neznámou, neměla jsem co odpovědět. Zadrhla jsem se, když jsem viděla, jak se napila z lahve vody. Jeden jediný doušek nemohl zahnat žízeň. Jedla vůbec? A proč si nedá něco pořádného? I když... možná že to nejde, není zdejší... já už sice taky ne, ale bývala jsem, kdežto ona je... bůhví co je... , jely mi myšlenky na plné obrátky. Proto jsem k ní pozvedla svůj nenačatý hrnek kapučína. Nedáš si taky?, pokusila jsem se jí nabídnout. A když už jsme byli u toho icebreaku, zkusila jsem jít ještě dál. Jak je na tom tvůj bratr?
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:39 pm

Ako obvykle mi nejaký ten čas trvalo, než som si uvedomila, že sa daná osoba prihovára ku mne.
"Toast?" zopakovala som váhavo, premietnúc si tak v mysli, o čo vlastne ide. S podobnými druhmi jedla som sa už nejaký ten čas nestretávala. Po chvíli som na znak súhlasu prikývla, siahnuc popritom rukou do pravého vrecka na mojej čiernej bunde, ktorú som mala so sebou. Vytiahla som odtiaľ prekvapivo niečo pripomínajúce peňaženku, odkiaľ som rázom chytro vytiahla nejaké tie financie. Svoj váhavý pohľad som vrátila naspäť na Olafa s jednoduchou otázkou.
"Koľko?" spýtala som sa s úmyslom si danú sumu dopredu pripraviť na ruku. Následne ma však ponúkla aj druhá osoba, preto som otázku smerovala jak na jedného, tak na druhého. Bola som ochotná zaplatiť, koľko len bude nutné.
"Je pri vedomí, stabilizovaný... v poriadku..." odpovedala som popritom i na jej otázku.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:42 pm

Za to se přece neplatí, usmála jsem se trochu zaskočeně. To je dobře... vyřiď mu... že je to dobrý bojovník. A že jsme vděční za jeho podíl na životech našich přátel. Budeme si to pamatovat, dodala jsem a podala jí hrnek s kávou, načež jsem si objednala druhou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:43 pm

Nechápavě se podívám na peníze..."Peněz netřeba" řeknu s úsměvem,vstanu a a předávám talířek i s toastem.

"Na lodi jsou mi peníze k ničemu" vysvětlím,položím talířek kousek od osůbky a opět se vrátím na své místo.
Chopím se hrnku s kávou "Dobrou chuť" popřeji osůbce,načež se mírně rozvalím na židli.
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:51 pm

Mierne zaskočene, nedávajúc však nijak najavo svoje prekvapenie, som peniaze zastrčila naspäť do peňaženky a tú následne vrátila do vrecka na bunde. Ešte pred chvíľou som mala iba niekoľko málo fľaší vody, keď tu z ničoho nič som na svojom stole mohla vidieť jak toast, tak mnou za normálnych okolností nepitou šálkou kávy. Ešte raz som si pohľadom premerala obe osoby, uisťujúc sa, či to myslia skutočne vážne. V našom svete totiž tieto "obyčajné kúsky papiera" rozhodovali o mnohom a v tej takzvanej "krutej realite" bolo nezvyklé len tak niečo podarovať cudzej osobe.
"Ďakujem," dodala som po chvíli mlčania nesmelo. Vzala som si do ruky toast, no ešte predtým, než som sa pustila do jedla, mi nedalo neodpovedať na jej "žiadosť".
"Hneď po mojom návrate odkážem," ubezpečila som ju.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 EmptyThu Feb 09, 2012 9:55 pm

Kývla jsem, zabořila nos do svého kapučína a se zájmem sledovala, jak si děvče počíná při jídle. Bylo to trochu jako byste vlčímu dítěti dali do ruky joystick. Přemýšlela jsem, co tak asi normálně jí, že jí tousty a káva připadají tak neznámé. Nemohla přece žít jen o vodě. I když. Kdoví...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Jídelna - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 31 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 31 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: