Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 30 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 8:59 pm

Aha, pokývala jsem na Neiginu odpověď, která mě z nějakého důvodu neuspokojila. Tak dlouho. Tak dlouho jsem byla mimo Destiny a toužila jsem slyšet všechny drby, historky a novinky. Co kdo dělá? Co kdo umí? Co kdo nového zjistil?

Co všichni dělají?, pokusila jsem se shrnout to všechno do jediné otázky, což mi úplně nevyšlo. Myslím třeba Will, Phate a další... jak se mají? Najednou jsem si připadala hloupě. Zase ten můj pocit, že jsem jediná z celých dvou posádek, kdo se tak přehnaně stará o to, co dělají ostatní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:01 pm

"Ale tak řešil jsem ležíc v posteli oděn jen v trenky problém supravodiče vloženého do silného elektromagnetického pole..." zamyslím se a mírně zrudnu.

"O těch trenkách to jsem asi nemusel říkat...nemají vliv na předmět bádání..." brblám nervozně....rychle se napiji kávy.
"Často se mi stává,že zmiňuji naprosto zbytečné detaily...omlouvám se" stočím zrak k obsahu svého šálku.
Návrat nahoru Goto down
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG
Mikaylla Lawrence


Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0
Join date : 05. 02. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:03 pm

"Ummmm..." vešla jsem za ní do místností. Očima jsem přelétla místnost, snažila se ji rychle zmapovat, zorientovat a vyhodnotit. Trochu rozpačitě jsem zamrkala, nesnáším tohle seznamování, jak si vás každý prohlíží a vy si prohlížíte jeho,... prostě ne, to není pro mě.
Kývnutím hlavy a tichým zamumláním jsem pozdravila a s nakloněnou hlavou si prohlížela přítomné strávníky.
Pořád jsem z tohoto bylo docela nesvá, vyděšená, ale snažila jsem se tvářit alespoň částečně normálně, snad jsem se pokoušela vytvořit milý úsměv..?
Nevěděla jsem, co vlastně čekat.
"Je to tu docela ummm velké..." otočila jsem se na Leu s tím, že jsem se snažila představit, jak asi může být tahle loď velká.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:07 pm

Najednou mi přišlo, že jsem tu navíc. Nechtěla jsem se plést Neige do její konverzace s ...hergot-jak-se-jmenuje..., a tak jsem spolkla své další dotazy i zbytek čaje a rozhodla se, že to pro dnešek balím.

Mějte se tu..., špitla jsem a zmizela jim z dohledu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:07 pm

"No, opravdu dost velká, když uvážíme, že každý tu má i svou kajutu.." Pousmála jsem se, nechtěla jsem ji ničím děsit.
"Tak pokud chceš, něco si přej a bude to před tebou, jednoduchý systém, Destiny ti splní tvé přání, je tu spoustu krásných místností, jako Taneční sál, Archív, Knihovna, na Palubě už jsi byla, galerie a spoustu dalších krásných míst.." Podotkla jsem a pousmála se.
"Neměj strach, všichni jsou tady v pohodě.." Podotkla jsem, chtěla jsem ji povzbudit. Pak jsem se protáhla a zívla, ani jsem si nevšimla, že jsem tak utahaná.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:08 pm

(gomene, ale to byl ten edit... vždy něco napíšu a pak desetkrát edituju a už mě to mírně řečeno žere Laughing
edit: prosím, už zase -,-)
Rozpačitě jsem se podrbala na hlavě.
"Nó, abych pravdu řekla, Phatea vidím teď asi po týdnu," odpověděla jsem nesměle.
"A Willa jsem neviděla snad ještě delší dobu," začínalo mi být hloupé, že jí nemám co říct.
"Ale můžu ti říct, jak se má Pietrovič. Nebo Olaf. Nebo..." začala jsem se to rychle snažit napravovat. V tom jsem ale slyšela co říkal Olaf. Mé tváře nabily jemně rudé barvy. Na tohle prostě nebylo co říct. Ale stejně jsem se o to pokusila.
"Ehm... a došel jsi k nějakému výsledku? Myslím při tom bádání."
Pak do jídelny vstoupila nová dívka. Začalo tu být na můj vkus vážně až moc lidí. Mávla jsem jí na pozdrav, ale jinak jsem se s ní rozhodla seznámit později.
A najednou byla eM pryč.
Sakra, co to dneska s těmi lidmi je?!
Návrat nahoru Goto down
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG
Mikaylla Lawrence


Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0
Join date : 05. 02. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:12 pm

"Hmmm hmmm..." kývala jsem hlavou a přemýšlela, představovala si všechny ty místnosti, které jmenovala a loď se v mých představách stále nafukovala a nafukovala, no až jsem nakonec zavrtěla hlavou a pousmála se. Zavrtěla jsem hlavou. "Nic nechci... vyzkouším to zítra." kývla jsem. "Nejsi unavená..?" dívala jsem se, jak se snaží si rozthnout ústa a zazubila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:14 pm

"No.. Jen trochu jsem.." Pousmála jsem se. Pravda byla, že bych kajutu navštívila hned a postel jakbysmet, ale..
"Víš, nechci tě tu nechat samotnou, nikoho kromě mě tu neznáš, a tak.. A když chceš to zkusit až zítra, půjdeme najít tvou kajutu?" Zeptala jsem se a usmála se. Protřela jsem si oči a čekala na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:15 pm

Jsem rudý jak rajče a má barva kontrastuje s bílou barvou šálku kávy za který se snažím pomyslně schovat.
Vypustím páru,samozřejmě metaforicky a změním barvu ze stavu rajče na stav mírně narůžovělý.
Poznámka..nestíhám registrovat kdo odchází a přichází říká mozek.
Na pozdravy,rozloučení reaguji kýváním hlavou,čímž se podobám čápovi postiženého neurotickým tikem.
"Závěry..je to teorie,takže je to diskutabilní...navíc jsem přemýšlel i o jiných materiálech vložených do onoho pole...je to složité,že jsem se ani neučesal..." řeknu mírně zmateně.
"Zase melu nepodstatnosti..." obrátím do sebe zbytek obsahu šálku.
Návrat nahoru Goto down
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG
Mikaylla Lawrence


Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0
Join date : 05. 02. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:18 pm

"Jasně!" přikývla jsem s úsměvem. "Najdeme moji kajutu a půjdeme spát, abych pravdu řekla, jsem unavená taky!" a maličko se protáhla, hned potom, snad na obhajobu svých slov, zívla. Sice jsem si noc bez těch mých dvou oblud neuměla představit, ale je fakt, že dnes už toho na mě bylo poněkud moc a poněkud... no zkrátka vyjukaná a na měkkou, teploučkou peřinu jsem se div netřásla!
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:20 pm

už som dojedol a už stačilo do seba hodiť iba horkú čokoládu ktorá z nejakého dôvodu nechcela moc vychladnúť. Kedže som bol zažratí do skladania pesničky moc som nevnímal okolie. Moc mi to nešlo a začínali ma to štvať Čo takto... Nie, tak to nebude sedieť s týmto na bloku boli zatiaľ iba škrtance.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:21 pm

Jen jsem přikývla.
"Hmm, další zvláštností je, že kajuta je vždy podle tvého gusta, možná to tu i časem budeš nazývat i domovem, ani já to ale sama zatím netvrdím.." Podotkla jsem a pousmála se, Zdálo se, že všichni byli jaksi myšlenkami mimo, ale přesto jsem je pozdravila na rozloučenou a odešla z jídelny.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:22 pm

Svou pozornost jsem plně obrátila k Olafovi. Skutečně dnes vypadal značně rozhozeně a představa, že za to může to, že po ránu přemýšlel v trenkách na posteli nad nějakou ze svých teorií mi začala cukat koutky. Odolala jsem otázce, jestli si vyčistil chrup a radši jsem se rozhodla věnovat něčemu jinému.
"Ehm, hm... dneska jsem viděla kapitánku. Akorát měla nějak naspěch, takže jsem se jí nestačila zeptat na dílnu," pokrčila jsem rameny.
"Zato tohle by tě mohlo zajímat," vytáhla jsem svůj proklínaný i nenáviděný bloček a ukázala na nalistovanou stranu, kde byli ještě stále informace o archivu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:28 pm

Kouknu na stránku a podrbu se ve vlasech "Nevzal jsem si zrcátko" poznamenám.
"Ač nerad musím přiznat,že zrcadlově neumím číst..." usměji se.
Ano,dělej za sebe vola,to pomůže...blbče mozek má opět pravdu.

"Kapitán je nevděčná funkce,málo času,hodně povinností...ale nějak to snad zvládneme" prohlásím povzbudivě.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:33 pm

Malinko jsem zrudla při jeho poznámce nad zrcadlovým písmem. Už zase mi to nedošlo!
Proč jenom ta blbost nenadnáší? prolétlo mi toužebně hlavou, ale radši jsem rychle slétla do praktických nížin.
"Ehm, tady se píše -"
Na nepatrnou chvilku jsem se zarazila.
"- teda, tady píšu... tady jsem psala..." začala jsem se do toho trochu zamotávat. Člověk by nevěřil, jak se s pár ztracenými vzpomínkami zkomplikuje život.
"Prostě tu je napsané -" vyřešila jsem to nakonec "- že by archiv měl být schopný sám sebe přetvořit na místnost, jakou si přeješ. To znamená kupříkladu na dílnu..."
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:38 pm

"Jo o tom jsem něco slyšel" řeknu na její poznatky.
"Jen čistě teoreticky...kdybychom chtělo oba dělat spolu v dílně..." zrudnu.
"Co když si každý představí dílnu jinak?Budou tedy dvě dílny navzájem na sobě nezávislé? položím otázku.

"Jednoduše,by byly dvě dílny..moje a Tvoje,ale každý by byl v té svoji....jedině,že by jsi mě pozvala do své dílny..." vypadám zmateně.

"Asi moc přemýšlím,že?" zeptám se zmateně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:42 pm

Phate

Tak nějak napůl jsem poslouchal rozhovory a po Olafově poslední větějsem se zasmál. No...trochu. Dej si a přestaneš. řekl jsem a šoupl k němu korbel medoviny.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:45 pm

"Ne, proboha, ne..." začnu ho rychle uklidňovat. Nejspíš by mě něco podobného napadlo časem taky, ale zatím jsem neměla moc možnost nad tím přemýšlet - ve volných chvílích mojí plnou pozornost zaujímalo pokoušení se o obnovu paměti.
"To je v pořádku, vlastně je to vážně dobrá otázka, jenže o té tady bohužel -" ještě jednou jsem pro jistotu přelétla stránku očima, abych se ujistila " - nic nepíšu."
Pokrčila jsem bezradně rameny.
"Mohli by jsme to vyzkoušet," navrhla jsem. Pak jsem si všimla Phata, který Olafovi nabízel medovinu. Kývla jsem na něj.
"Zdravím."
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:50 pm

Kouknu na korbel medoviny a šoupnu jej zpět k vlastníkovi.
"Děkuji,ale med mám raději v jiné formě,také radši piji destiláty...jako vodka nebo domácí ovocná pálenka,ani rumem nepohrdnu...ale nejsem alkoholik...zatím" vysvětlím s úsměvem na tváři.

"Tak teoreticky by to šlo,ale museli bychom nějak sesynchronizovat naše představy....šíleně to zní..." zasměji se.
Ještě kávu....s rumem,děkuji" poprosím Destiny.
Ihned jak se šálek zjevil si dám řádný lok.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:56 pm

Zamyslela jsem se.
"Ale to přece vůbec není nic těžkého!" vykřikla jsem náhle a zasmála se. Zase jsem zkrátka měla jeden z těch svých "blik momentů". Archimedes při nich řval Heuréka, ale mě jaksi chybělo to jediné slovo, které by vystihovalo celou podstatu.
"Stačí přece, když tu dílnu někdo - ať už ty, nebo já - nakreslí. Nebo narýsuje, to je jedno. Pak už to bude jednoduché," usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 9:59 pm

Radostí málem začnu poskakovat i s židlí,naštěstí se uklidním.
"Dobrý nápad,ani mě by to tak rychle nenapadlo....asi,že jsem moc teoretizoval....ale super nápad" sdílím s Neige radost pro jiné stěží pochopitelnou.

"Já myslím,že když jsi na to přišla první,měla by jsi navrhnout dílnu Ty" navrhnu s radostí ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 10:04 pm

"Nóó..." nesměle jsem se usmála.
"Já bych řekla, že by jsme jí měli navrhnout tak nějak společně. Každý potřebujeme něco torchu jiného a co zapomene jeden, na to příjde druhý. To kdo to pak nakreslí už je jen věcí domluvy," vyjádřila jsem svůj názor na věc, ikdyž jsem byla opravdu ráda, že se mu nápad líbí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 10:08 pm

"Jak si přeješ" prohlásím a napiji se kávy.

"Tak navrhuji toto...ehm...rozdělíme dílnu napůl,každý bude mít svou půlku..kterou si nakreslí,narýsuje nebo tak podobně" pauza na nadechnutí.
"Uprostřed mohou být stroje,nářadí které budeme potřebovat oba...takže k nim budeme mít stejně daleko" navrhuji jak a co.
"Klidně si vyber kterou půlku budeš chtít a jak dílnu pomyslně rozřízneme..jestli vertikálně či horizontálně"dodám a netrpělivostí se málem třesu...musím to zapít kávou.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 10:15 pm

Nad jeho poslední poznámkou mi začaly cukat koutky.
"Fajn, navrhuju rozříznutí horizontálně a beru si podlahu. Pracuješ na stropě," tentokrát jsem se už rozesmála. A jen jemně zavrtěla hlavou nad tím, co tu dnes šíříme za nesmysly. Poslouchal-li nás někdo, musel nás mít za duševně choré.
"Ale ne, vezmu si třeba... levou půlku a ty si vem tu pravou. A teď bych navrhovala globální složení tužek a cestu do postele, nebo nechci vidět, jak ta dílna bude nakonec vypadat."
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 EmptyWed Feb 08, 2012 10:21 pm

"Teoreticky kdyby byl magnetický strop a já měl boty s magnetickou...." zarazím se.
"Zas řeším i to co je míněno jako vtip" zasměji se a dorazím kávu.
"Uložím si to do hlavy,takže levou stranu jakoby od srdce...dobře" oznámím.
"Dobře tímto je vyhlášen klid tužek,kružítek,úhloměrů,šablon všech tvarů a dalších nezbytných předmětu pro rýsování,nákresy a podobně" řeknu s cukajícími koutky.
"Až po Vás madam" zvednu svojí záď ze židle,mírně se ukloním.
"A předem přeji dobrou noc,inspirativní sny,přiměřené probuzení" tvářím se jak koala žvýkající svůj eukalyptus.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 30 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 30 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: