Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 20 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:11 pm

Poslouchala jsem jejich reakce a čekala na odpověď od kapitánky, kterou jsme taky posléze dostala, když jsem si všimla, že někdo další vešel dovnitř. Hmm, pěkně se nám to tady hromadí. Čekala jsem, že si přisedne, ale on pokračoval dál. Chce snad být sám? Napadlo mě, byl to ten kluk z dnešního rána, Shi.. SHimonu, jo tak to myslím bylo.
"Shimonu, nechceš si přisednout?" Zeptala jsem se ho s milým úsměvem, no spíš jsem na něj tak křikla, nebyl zrovna nejblíž, nechtěla jsem, aby byl sám, noo, a když by chtěl být sám, vždycky je tu šance mě odpálkovat.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:15 pm

Zdála se mě nějaká vyvedená z míry, ale snažil jsem se dělat jakože jsem si toho nevšiml. Malý úsměv mě však neunikl...
"Nooo.....ahááá... tak to jo. Ehm... to jsem jediný, co ještě nemá žádné schopnosti? Ach... tak to je fakt vopruz..." Povzdechl jsem si a tak ztrápeně si podepřel bradu a zadíval se někam do stolu, kde jsem si začal jakoby něco vyškrabávat prstem, což bylo jasné, že to nešlo!
"Beru? Ještě... ehm... chtěl jsem se zeptat, kdo odešel. Víš to? Moc lidí tu neznám, ale... třeba... hm... Momo a Em, ty tu zůstali nebo také odešli? Já jen... pro Em jsem měl vymyšlenou odplatu... hehe..." Jen tak jsem se uchechtl, ale moc my to nešlo... Ach... stále poslední...
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:16 pm

Zastavil som sa nielen kvôli tomu že niekto na mňa zavolal ale aj kvôli tomu že som počúval. Hm... takže nás je viac ako na tejto lodi? Otočil som sa na Lea a začervenal sa Ehm...no..... ehm... tak....no. nevedel som dať dokopy ani poriadnu vetu že radšej nebude otravovať. Začervenal som sa ešte viac z toho že som sa nevedel vykoktať.Aké schopnosti...?
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:30 pm

"Momo i eM jsou pryč, ale ještě všechny obyvatele Insignie uvidíme," mírně jsem se pousmála. Nelíbilo se mi, jak lehce mě vykolejil, ale netušila jsem, co s tím.
Beru... Hmm... Zní to... Zajímavě...
Všimla jsem si, jak odpovídá Shimonu.
"A co kdyby ses připojil k naší diskuzi?" pokusila jsem se navázat kontakt.
Poznámka: Zvýšit mu sebevědomí.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:37 pm

"Ach... to je škoda! Ale , co už, vrátím jim to jindy!" Zašklebil jsem se a už si v hlavě začal formovat nový plán!
Hm... to je stejně jedno. Měl bych se asi nejspíš pokusit objevit své schopnosti, ale.... hm... stejně to nebude asi moc úspěšný...
V tom mě něco napadlo a na tváři se mi usadil šibalský a zároveň ďábelský výraz...
Postavil jsem se a došel blíže ke kapitánce. Spíše jsem ji obešel a zezadu jsem se na ni jen tak pověsil a jelikož jsem byl vyšší, tak jsem tak naklonil hlavu jako bych se jí z vrchu díval do obličeje, jen pár centimetrů od jejího...
"Počkej, počkej, nebyla si to taky zrovna ty, kdo jim v mém "týrání" pomáhal? Hm?" Ušklíbl jsem se a čekal na její reakci.
Slovo "týrání" jsem zdůraznil, ale šlo poznat, že to nemyslím nijak extra vážně. Vlastně jsem ji takhle jen držel ze srandy a dělal jí to naschvál. Jen jsem chtěl vyzkoušet, jak zareaguje. Byla sranda, když už jsem teď nebyl přikurtovaný."No? Tak co...Ber?" Na tváři jsem měl stále takový ten šibalský úsměv a v očích mě jen jiskřilo...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:39 pm

Kapitánka přizvala Shimona k diskuzi také a já tak nějak, no nevěděla jsem, jestli chce jít nebo ne, tak proto jsem předtím příliš nereagovala. Až tedy po chvilce.
"No, nevím, jestli jsem se náhodou už nepředstavovala, ale stejně, jsem Lea Lyndem, těší mě.." Natáhla jsem k němu ruku a pousmála se. Seznamování s novými lidmi mi problém nikdy nedělalo, ba naopak, bavilo mě to.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:40 pm

Zaostřila jsem přímo na jeho oči.
"Ale ale... " v těch mých se objevilo něco jako naprostá spokojenost nebo možná radost. Výzva. A tohle pro mě byla výzva.
"Tak Aki si chce hrát... Měl by dát pozor s kým," poslední slova jsem mu už jen šeptala přímo do ucha. Neodolala jsem a nakonec provokativně kousla.
Následně jsem ale prudce uhnula, nasadila zcela nevinný pohled a dělala, jako že se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:45 pm

Pomalu jsem si začala zvykat na loď, její uspořádání a fungování. A také na to, že často narazím na nějaké místo, které si podvědomě přeji, ale nikdy bych tam sama od sebe netrefila. A jídelna je přesně to místo. Uvědomila jsem si, že před ní stojím, až když jsem otevřela dveře a zažila pocit deja vu. No jasný. jako by loď tušila, že mám hlad... Usměji se a přelétnu pohledem po místnosti. Proč tu hledám někoho známého, když jsem zatím s nikým pořádně nemluvila? Nervózně stojím ve dveřích, ale nakonec pozdravím. Zdravíčko. přidám k tomu i nesmělý úsměv a honem se přesunu k nejbližšímu stolu. Doufám, že si mě nikdo moc nevšiml...
Přemýšlím nad tím, co si dám k jídlu a jestli to bude fungovat stejně jako předtím. Jablečný štrůdl, jablečný štrůdl, jablečný štrůdl... Po pár vteřinách myšlenkového opakování této mantry jsem s úsměvem zjistila, že se přede mnou skutečně objevil talířek s buchtou. Skvělé... Zamumlám si pro sebe a pustím se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:48 pm

Pokúšal som sa z toho nejako vykrúcať Ehm... no... jj.. ja by... jaby som nemal ako prispieť do vašej diskusií. A.... ehm nechcem... s..sa vám pliesť do reči... vysúkal konečne zo seba ale zase to nebola žiadna súvislá veta. Podávala mi ruku a až po dlhom vnútornom boji som jej podal ruku a tiež sa predstavil S...Shi..Shimonu...
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:51 pm

Když jsem si všiml jejího výrazu, trochu jsem se zadrhl. Aj... to asi nebude tak snadný, jak jsem si myslel...
Její následná reakce mě o tom dost utvrdila.
Při jejím zašeptání do ucha a pak i tím provokativním kousnutím, mě všude po těla naskákala husí kůže a jen jsem se celý zatřásl... Ehm... tak to asi nebude jako s Em nebo Mono... pfůůů.... no... sakra... jen se vzchop! Neprohraješ!... Musel jsem si dodat trochu té kuráže. Byla pravda, že po tomto jsem se trochu začervenal, ale... stále jsem na tom nebyl nejhůře.
"Hm... tak tahle hra bude zajímavá, ale... počkej, až Aki vytáhne drápky..." Ušklíbl jsem se a jen tak laškovně sjel pusou k jejímu krku a tam ji letmo políbil a také tak nezůčastněně kousl.... Ještě jsem pak na to dýchl horký vzduch, ale pak už ji pustil a odstoupil.
Strčil jsem ruky do kapsy a nahodil úúúplně nevinný výraz jako bych byl ten největší anděl na světě a nikdy nic neudělal.... Já nic! Já muzikant!
Naposledy jsem na ni mrkl a s pár kroky se posadil zpátky na lavici a opřel se zády o stůl. Ruky jsem si dal za halvu a na tváři se mi udělal můj obvyklý úsměv, kterým jsem všechny jen tak projel. Nic jsem však už neříkal....
"Ahoj..." Prohodil jsem však ještě k těm nově příchozím..."Akihiro, jméno mé! K vaším službám..." Ze srandy jsem jen sklonil hlavu a zazubil se...
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:56 pm

"Vůbec se nám nepleteš do řeči, jsi jeden z nás," zavrněla jsem směrem k Shimonovi chvíli předtím než jsem si uvědomila, že jsem se na chvíli od Akiho otočila. To jsem ovšem neměla dělat. Provokativní kousnutí, horký dech na krku... Samozřejmě, že jsem měla ráda, když si se mnou hrál. Ale tady už šlo o mou autoritu a já nehodlala prohrát.
Mohli si všimnout, že předtím se mi jen párkrát rychleji zvedla hruď. Nicméně uvnitř to vřelo. Pohled šelmy by nepřehlédl ani slepý.
Točila jsem se okolo něj až se mi povedlo postavit se za něj zezadu a tak se zase sklonit až k jeho krku.
"Aki zlobí..." prohodila jsem tiše, tak aby to slyšel jen on.
"Ale jestli chce vyhrát bude muset opravdu vytáhnout drápky, jestli tedy nějaké má..."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 2:58 pm

"Těší mě, Shimonu.." Mile jsem se pousmála. "Myslím, že se nikomu plést do řeči nebudeš, vždyť já tu taky několik lidí znám jen od vidění a některé vůbec.." Podotkla jsem ještě potom a pozdravila jen přikývnutím nově příchozí dívku. Pak jsem vstala a protáhla se, strávila jsem v jídelně už dost času, ačkoliv nerada jsem ze společnosti odcházela, tušila jsem, že se tu i beze mě obejdou. čerstvý vzduch mi jen prospěje.
"Noo lidi, já se jdu trochu projít, mějte se tu.." Rozloučila jsem se tímhle se všemi a pousmála se. Vydala jsem se ke schodům. Vložila jsem ruce do kapsy od mikiny a přemýšlela, kam asi tak půjdu. Ona mě Destiny někam zavede a když ne, nějak si poradím.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:02 pm

A...ahoj povedal som a využil toho že nikto iný sa o mňa nezaujímal a konečne som sa dostal na chodbu kde som potreboval. Tam ulička tam ulička tam ulička... ktorou sa len vydať?! Vydal som sa zase náhodne a šiel a šiel... (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:06 pm

Tahle hra mě docela bavila. Bylo mi jasné, že tak klidná nezůstává, ale měla dost velikou motivaci. Nemohla se předci tady přede všemi, jen tak shodit...
"Jopa! Pojď a přisedni si! Je docela sranda! Teda... záleží na tom, co se děje!" Zazubil jsem se a hodil zase takový šibalský pohled ke kapitánce, ale stále dělal jakoby nic...
I když jsem se snažil sledovat ostatní, můj pohled stále lítal k ní.
Ani jsem nevěděl, jak a stála za mnou. Tak šikovně se točila, že se tomu ano nedalo nijak vyhnout.
Nemusel jsem se na ni dívat. Cítil jsem ji za sebou a cítil její dech u svého krku. "Hmm.... vážně? To bych si nikdy nedovolil. Aki je hodný kluk..." Ušklíbl jsem se a zaklonil hlavu, abych se jí mohl podívat do tváře. Přitom jsem, ale na ni vyplázl i jazyk... "To by se někdo musel více snažit, abych je vytáhl..." Dodal jsem ještě a jen tak zase mrkl, ale trochu se otočil i na ostatní a znova dělal takové neviňátko...
"Měj se..." Prohodil jsem ještě k Lea a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:11 pm

Grrr.....
Vypadala jsem klidná. Chránil mě profesionální úsměv.
Vyplázl na mě jazyk...
Jen pěsti jsem měla stisknuté.
Tak si tedy budeme hrát...
Obtočila jsem mu ruce kolem krku, i když jsem pořád stála za ním.
"Hodný kluk?" zopakovala jsem s náznakem otázky.
"Tak to by chtělo další lekci etikety, že? Nikdy například neshazujeme věci ze stolu..." opatrně jsem chytila ubrus za okraj.
Bylo jasné, že hrnek vařící kávy, který se přede mnou a na stole před námi objevil před chvílí by v jeho klíně mohl natropit neplechu. Stačilo ještě trochu zatáhnout za látku a...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:13 pm

Pochutnávám si na štrůdl, ale jedním očkem pozoruju bavící se skupinku. Zapadnu já mezi ně vůbec někdy? A chceš to vůbec? Otřepáním hlavy se snažím vyhnat ten dotěrný hlas z mého vědomí. Potřebuješ je? Co když ti ublíží? Sevřu hlavu do dlaní a pokouším se hlas zahnat, jenže to moc dobře nejde. Neslyšííííím. Pokouším se myslet na cokoliv jiného, takže v duchu začnu počítat finsky do deseti. Yksi, kaksi, kolme, neljä, viisi, kuusi, seitsemän, kahdeksan, yhdeksän, kymmenen. Na chvíli přestanu a pustím si hlavu. Fjůůů... Vyfouknu přebytečný vzduch z plic. Konečně klid. Znovu vzhlédnu těm ostatním. Neměla bych se s nimi dát do řeči? Zamyšleně kousnu do posledního kousku štrůdlu.
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:19 pm

Hm... drží se, ale... určitě dlouho ne...
"Ano... ten nejhodnější, víš?" Ušklíbl jsem se a stále zůstával navenek klidný, ale docela i vevnitř.
To se však mělo změnit po její další výhružce. Jen jsem tak střelil jedním okem po tom ubruse s horkou kávou... Aj... to nevypadá dobře... alespoň pro mě...
"Hm... to je pravda, takže by si podle správné etikety, je neměla shazovat, nemám pravdu Beru?" znovu jsem se ušklíbl a tak zakryl své obavy."To by asi nebyl dobrý příklad pro ostatní co?" Uchechtl jsem se a snažil se jí konečně tak vydráždit, aby to dala najevo.
Jen jsem doufal, že ta narážka na lidi kolem a to, že by to asi nebylo dobré, kdyby to právě ONA shodila, pomůže. Určitě... jen klid!...
Abych se z toho trochu i vysekal, zaměřím se na tu dívku, sedící opodál."Nechceš si k nám přisednout?" Zeptám se s dalším úsměvem a na chvíli i otočím halvu k ní, takže utnu náš oční souboj s kapitánkou. Bral jsem to i jako další provokaci... Ach... s ignorací bych si asi neměl zahrávat, ale co už...
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:28 pm

"Jistě, přisedni si," zavrněla jsem spokojeně a v očích mi blýskalo.
Pak jsem se začala pomalu narovnávat, ale ubrus jsem stále držela. Samozřejmě nenápadně, aby si toho nikdo nevšiml.
"A nebo my půjdeme k tobě, pokud ti to nevadí," navrhla jsem a usmívala jsem se čím dál víc. Přitom jsem se prudce narovnala. Mohl už tušit, co mám v plánu. Rozešla jsem se k ní, zároveň jsem s sebou strhla ubrus i s kávou, která se zřejmě vylila přímo do jeho klína.
Otočila jsem se na něj.
"Ale Aki! To nemůžeš při vstávání dávat pozor? Nechceš raději pomoct?"
Trochu jsem ho litovala, ale zároveň mě rozehřívaly myšlenky na to, kde skončila žhavá tekutina.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:34 pm

Jakmile přišla ta nabídka, pomalu jsem se začala zvedat, že si teda přisednu. Sebrala jsem svůj talířek a byla už v půli cesty, když celé rozhodnutí změnila ta dívka, takže jsem se zase vrátila zpátky. Jasně, klidně. Nevadí mi to.
Jako poslušná ovečka. Nenápadně jsem se ušklíbla nad hlasem.
Při strhnutí ubrusu a vylití kávy jsem s sebou prudce cukla a narovnala se. Strašně mě to vylekalo. Jéžišmarjá... Můžu nějak pomoct?
A dokonce ochotná ovečka. Tiše jsem zavrčela, ale hlas v hlavě s stále dělá co chce a já ho nedokážu nijak ovlivnit. Kdybys raději zmizel a nechal mě na pokoji... Sebrala jsem ze svého stolu balíček ubrousků a vydala se k druhému stolu.
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:37 pm

"Ale on to zvládne." jen stěží jsem přemáhala smích.
"A my se zatím najíme, ne?" nadhodila jsem.
"Jak se ti líbí na Destiny?"
Pokusila jsem se zapříst nevinný hovor a přistoupila na Akiho techniku ignorance s tím, že mu to potom možná vynahradím. Uměla jsem být i příjemná společnice. Ale ne, když zlobil na veřejnosti.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:41 pm

A sakra... tak tohle není dobrý... Už dopředu jsem věděl, co má v plánu, ale než jsem stihl zareagovat, bylo pozdě...
Uslyšel jsem jen, že půjdeme za ní, ale to už jen zacinkání a hrnky s horkou kávou se mi převrhli přímo do klína.
"Au... sakra!" Prudce jsem se postavil a chytil se za místo, kam my kávu Berenika tak promylšeně a schválně vylila!
Pálilo to jako čet! Fakt! A když jsem přiložil i ruky, tak jsem si popálil i je!
"Au!" Začal jsem s nimi mávat a foukat si na ně. Samozřejmě, že rifle byli zničené. Po celém klíně byl velký, takový spíše do černa, flek!
Střelil jsem po kapitánce vražedný pohled, protože já věděl, že to, co řekla, nebylo to, co si doopravdy myslela. Možná, tak na to poslední!
Sakra! Ona to vážně udělala... jau! Proletělo mi hlavou a jen jsem ji znovu probodl tím pohledem. Tohle bylo fakt trapný!
Podíval jsem se potom na tu dívku."Ach... to je dobrý... není to tak zlý..." Zalhal jsem a tak nejistě a už skoro s rudými tváři se pousmál...To si vypije!
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:43 pm

Tohle mi vrátí... A já to vím... A právě to je výzva...
Moje extravagance a hloupé nápady neměly mezí. Co se dalo dělat. Kdo se se mnou pustil do hry, musel s bolestí počítat.
"Nechceš použít křeslo, Aki?" optala jsem se nevinně a šibalsky na něj mrkla.

(Promiiiň xDDD )
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Akihiro Kazuki
Hráč RPG
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1
Join date : 27. 01. 12
Age : 29
Location : Tam, kam mě moje kroky zanesou :)

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:50 pm

Znovu jsem po ní střelil jen vražedný pohled."Hahaha, moc vtipný. To bych raději skočil z paluby." Ušklíbnu se...
"Jo... to myslím vážně Destiny! Vím, že mě to chceš taky ještě vrátit, takže na to zapomeň!" Zvolal jsem ke stropu.
Mohlo to vypadat dost divně, ale... to mě teď bylo jedno. Věděl jsem, jak by to dopadlo.
Nakonec jsme si stejně jen s dalším povzdechnutím posadil na stůl a prohlédl se...Sakra... další věci v háji!

(-.- Razz xD)
Návrat nahoru Goto down
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:53 pm

Zanesla jsem mu alespoň balíček ubrousků. Ehm. Na utření. lehce jsem zrůžověla, když jsem poprvé uviděla, kam přesně se mu káva vylila a raději jsme se hned vrátila ke svému stolu.
Destiny? Aha. Tak takhle se jmenuje ta loď, kde jsem. Přemýšlím, jestli odpovědět upřímně, nebo tak, abych nepůsobila jako malé dítě. Nakonec si zvolím první možnost.
Začnu vypočítávat na prstech... Nevím, kde jsem. Nevím, jak jsem se sem dostala. Nevyznám se tu. Až včera jsem objevila něco jako pokoj a od spaní na lanech mě ještě bolí záda. Nikoho tu neznám. Kdosi mi mluví v hlavě. Dějí se kolem mě podivné věci. Ale jinak jsem naprosto spokojená. Poslední věta mi ujela do ironického nádechu. Původně jsem to tak neplánovala, ale slova už nejdou vzít zpátky.
Zadívám se z velkého okna, ale doopravdy se nedívám. Pohyb hlavou byl jenom snaha o odvrácení pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 EmptyFri Feb 03, 2012 3:57 pm

"Ah, omlouvám se," jen jsem pohodila vlasy.
"Mé jméno je Berenika. Jsem kapitánkou této lodi," dodala jsem směrem k Opti Mystique.
"Je to ubytování pro Snílky. Naše vlastní realita. Přenáší sem sen. Doufám, že se ti to tu bude zdát pohodlnější a že se ti tu bude líbit." zamyslela jsem se.
"Hlasy v hlavě?"

Pak jsem se otočila k Akimu. Jakmile jsem dosáhla zadostiučinění, zkrotla jsem. Doslova.
"Přinesu ti nějaké věci?" dodala jsem. Původně jsem to chtěla jen oznámit, ale teď v tom zazněla otázka.
"Uhmm.. A samozřejmě v ošetřovně najdu nějakou mastičku. Cesta pá pater dolů už mě nezabije." sledovala jsem ho zcela nevinným pohledem.
"A pak by sis měl jít lehnout, potřebuješ si odpočinout. Menší masáž by ti taky neuškodila," pozorovala jsem ho doslova psíma očima.
Rozbláznil mě. Mohl si za to sám.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Jídelna - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 20 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: