Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna

Goto down 
+21
Akihiro Kazuki
Shimonu
Pietrovič
Effettualita
Nočné mory
Vincent van Geelen
Thaleia Cassiope
Opti-Mystique
SteamTiger
Alfio
Agatha Farewell
Tsunoroi Ryuuji
Phate69
Eserath
Momonika Queer
Neige
Rikke
Will Reinja
Ella Frell
Fantaghira
M. Phoenix
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Next
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyTue Jan 17, 2012 1:52 pm

First topic message reminder :

Jídelna - Stránka 18 Jdelja

Zdálo se, že loď poskytovala svým obyvatelům místnosti přesně podle toho, jak je potřebovali. Proto když měl například snílek hlad, velice snadno ho svými spletitými chodbami navedla přesně tam, kam bylo třeba - do jídelny.

Jídelnou byla nevelká místnost s několika dlouhými stoly vyrovnanými vedle sebe. Zařízena byla velmi prostě, to nejhlavnější v ní bylo veliké magické okno s výhledem, který se měnil podle toho, jaká byla zrovna denní doba. K snídani jste se například mohli dívat na výhled na oceán, nad nímž právě svítá a kde dovádí racci, při večeři vás pak okouzloval pohled na tmou zahalený deštný prales, a byli-li jste dostatečně potichu, mohli jste slyšet i jeho tajemné zvuky, cvrkot cvrčků a pokřikování opic.

Kromě tohoto magického okna tu nebylo moc na co koukat. Bylo tu především hodně zeleně, rostlin v překrásně zdobených květináčích, a na stěnách obrazy, které se často měnily a mnohdy obsahovaly různá vepsaná poučení a rčení.

Na stěně hned vedle okna visel rozměrný, jakýmsi pradávným písmem popsaný pergamen - jídelní lístek. Na něm si snílek mohl zvolit z množství lahodných pokrmů ten, na který měl právě největší chuť, a pro objednávku pak stačilo posadit se ke stolu a pomyslet na svou volbu. Vybraná dobrota se pak objevila přímo před snílkem a ten si mohl dobře pochutnat. Právě tak nádobí se obvykle samo odklízelo poté, co je snílek vyprázdnil. Jen někdy, například chtěla-li vás loď poškádlit nebo potrestat za přestupek proti lodnímu řádu, se nádobí neodklidilo a na stěně se objevil plechový dřez, kde jste se o svůj nepořádek museli postarat klasicky postaru, bez použití magie.

Jídelna často platila za druhou společenskou místnost. Snílci byli sice obvykle natolik zabráni do jídla, že neměli mnoho času u něj mluvit, a židle tu nebyly tak pohodlné, přesto se ale i tady daly řešit různé problémy, občas tu někdo i po jídle zůstal sedět třeba s knihou nebo se omámený postavil k oknu a nechal svou fantazii putovat kdesi po pouštích a oázách nebo po deltách ohromných řek, na jejichž vodopády se právě díval...


Naposledy upravil M. Phoenix dne Mon Jan 23, 2012 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz

AutorZpráva
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:05 am

Dorazila jsem do jídelny a přitáhla si černou mikinu blíže k tělu, no jo, celou noc bloumat po Destiny, protože vaše hyperaktivita nechtěla vypršet, není moc fajn záležitost. Pousmála jsem se a promnula si ospalé oči, ale do kajuty se mi nechtělo, ne dnes.
Došla jsem k pultu a jako na povel se tam objevila bábovka a vedle ní hrníček, podle vůně jsem to poznala okamžitě! Kakao! Přesně to jsem na probuzení potřebovala. Vzala jsem obě dvě věci do ruky a dokráčela si to k nejbližšímu stolku.
Sedla jsem si a s tichým díky, které jsem poslala Destiny jsem se pustila do bábovky. Usmála jsem se a pozorovala okolí. Talířek se rychle vyprázdnil a já byla spokojená, teď jsem si jen pohrávala s okrajem od hrnečku, abych ho nakonec položila na stolek a natáhla nohy před sebe. Hypnotizovalo mě okno, za kterým byl krásný výhled, který mě doslova uchvátil.
Když se mi po pár minutách podařilo konečně odtrhnout pohled, protože jsem se chtěla znovu napít, pohled mi sklouzl na prázdný stoleček. Kde je to Kakao?! Na čele mi vyskočila vráska, jak jsem se snažila usilovně přemýlet, no na stole přede mnou nebylo nic, ani pod stolem, no snad ani pod židlí!
Prudce jsem přejela rukou po stolku, no na to jsem zaslechla tříštění skla a rukou jsem prudce ucukla. Nehezky pálila, a co bylo ještě horší, měla jsem jí celou od kakaa. A to jako?! Jenže střepy, hrníček prostě nikde nebylo nic. Opatrně jsem našlapovala. Mám snad halucinace?
Nakonec jsem jen pozorovala opařenou dlaň a sedla si zpátky na židli, značně vykolejená.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:07 am

Přišel jsem do jídelny,pořádně se rozhlédl zda-li tu někdo není.
Někdo tu je promluvil mozek.
"Dobré ráno" pozdravím slečnu.

Usadím se a chvíli přemýšlím co si dát Tak hlavně silnou černou kávu a...a třeba topinky s česnekem,dva kusy..Díky Destiny přednesu vnitřně svů požadavek.

Během chvilky se vše přede mnou objeví,rychle se napiji kávy a s výrazem spokojenosti si rozložím schémata,výkresy před sebe.
Sem tam kousnu do topinky,usrknu kávy a prohlížím si ony papíry.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:09 am

A to bych nebyla já, abych se nestavila i v prázdné jídelně.
Na tácku, který jsem položila na stůl se objevila kola a tousty. Nic víc jsem dnes nepotřebovala a jednou za čas jsem si něco nezdravého dovolit mohla.
Posadila jsem se a pustila do jídla.
Přitom jsem přemítala nad dnešním setkáním.
Zůstala jsem tam vcelku dlouho. Sice jsem měla spěchat, ale... Bylo příliš věcí, nad kterými jsem se mohla tentokrát v souvislosti s návštěvou Insignie a Země zamyslet. Bude lepší, když odejdu tajně.
Jen jsem se postavila, tác zmizel a já si teprve teď všimla, že tu nejsem sama.
"Leo?" vypadala překvapeně a zjevně ne úplně v pořádku. Přeběhla jsem k ní.
"Co se děje?" starostlivě jsem si ji prohlížela.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:23 am

Když jsem dojedl a odpoutal zrak od mých výkresu,všiml jsem si pořádně,že se té slečně něco stalo.
Uspořádám si výkresy,vstanu a dojdu ke slečně.

"Zdravím kapitánko" pozdravím šéfovou a pohlédnu na opařeninu slečny.

"Pod studenou vodu tu opařeninu" řeknu a škrábu se výkresy na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:26 am

"I já zdravím, i já," dodala jsem spěšně a hleděla zmateně na Leu.
"Co se stalo?" přimhouřenýma očima jsem sledovala stůl a jemně po něm přejela dlaní. Když jsem ucítila na něm tekutinu, kterou jsem neviděla, ucukla jsem.
"Uhmm..." pohodila jsem vlasy. "Olaf měl skvělý nápad, s rukou pod vodu. Honem. A co se tohoto týká... Měla bys začít trénovat svou schopnost," jemně jsem se na ní pousmála.
"Příště už to určitě tak bolestivé nebude. Vlastně i přes zranění je to obdivuhodný výkon na první projev schopnosti."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:27 am

Išiel som spať a nesnívalo sa mi to čo som chcel. Videl som tam loď ale tá sa neplavila po mori ako normálne táto plachtila vzduchom a medzi mrakmi.
Zrazu som nečakane sebou trhol a posadil sa. Potom som zostal ešte vo väčšom šoku ako som bol okolo seba som nevidel svoju izbu ani tmu v nej. Teraz som bol úplne niekde inde... nikde.. nikde v jedálni?! Vôbec som tomu nechápal prudko som zatvoril oči a znova ich prudko otvoril stále to bolo okolo mňa. Videl som tu ľudí ale myslel som si že je to sen a tak som nič nehovoril... Je to sen alebo skutočnosť?! Nie nie je to určite iba sen.... Zatvoril som oči a dúfal že keď ich otvorím znova budem u seba v izbe....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:30 am

"To jsem se chtěl zeptat kapitánko nevíte kde tady na lodi seženu materiál,nářadí na konstrukci těch vysílaček?" ptám se zvědavě.

"Neige mi s tím pomůže,ještě dílnu si seženeme a můžeme začít pracovat" doplním.

"Schopnosti hmmm...u mě se nic neprojevilo...smůla asi" zasměji se vesele.

Všimnu si zničehonic chlapce,mladíka který se nám tu zhmotnil...Koukám a přemýšlím.


Naposledy upravil Olaf Skog dne Fri Feb 03, 2012 9:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:31 am

Po chvilce jsem přetočila hlavu na kapitánku, když jsem zaslechal její hlas. Nějak jsem vydechla, tu opařeninu jsem nijak neřešila, spíš mě zajímalo něco jiného.
"Ehm, dobré ráno kapitánko Bereniku. Ne, to je v pohodě, budu v pořádku.." Pousmála jsem se, no myslela jsem na něco jiného.
"A dávejte pozor, na zemi jsou střepy.." Porozhlédla jsem se. "Tedy byly, měly by být.." Ty se taky vyjadřuješ Leo. Sama nad sebou jsem protočila panenkami.
"Nějak tu byly a už nejsou, vím, zní to divně, prostě asi na zem spadnul hrneček a roztříštil se.." Dodala jsem na objasnění. Pak jsme se zarazila. "Schopnost?! Ehm, to jako, že to nevidím, jsem způsobila já?" Zeptala jsem se trochu nevěřícně.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:34 am

Nově příchozí jako kdyby se rovnou objevil v místnosti.
Nebyl tu a byl.
Lepší chvíli si vybrat vskutku nemohl...
Otočila jsem se od dívky směrem k němu. Díval se překvapeně, což jsem v celku chápala.
"Vítej na Destiny!" prohodila jsem optimisticky. Když jsem byla takto natočená k němu, mohl vidět i kapitánský odznak v podobě "K" a pěticípé hvězdy. Jemně se třpytily na dlouhém koženém kabátu. Téměř totožné odlesky házelo i sklo mých leteckých brýlí, které jsem si právě znovu posunula výš, aby mi nesklouzávaly z čela.

"Nářadí seženeš určitě v Archivu," dodala jsem směrem k Olafovi.
"Ale jakmile ho budeš chtít odnést, objeví se to, čeho se nejvíc bojíš. Je to jen iluze, ale mnozí ji nedokážou překonat. Pokud to však zvládneš, budeš si smět z místnosti brát všechny věci, které tě jen napadnou. Budou tam, to mi věř." k jeho poslední větě jsem se mírně ušklíbla.
"Mé schopnosti se projevily až pár týdnů po vstupu na palubu. U některých ještě déle."

"Pokud tu nemáme někoho zcela neviditelného, pak je toto ukázka tvé schopnosti," vesele jsem se rozesmála.
"A co se střepů týče, Destiny je určitě již.. Ehmm... Uklidila. Tedy doufám."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:38 am

Jedna z postáv na mňa prehovorila. Nič som nehovoril bál som sa a hlavne moja smelosť bola niekde hlboko pod bodom mrazu. Po dlhej chvíli sa mi konečne podarilo zo seba dostať nejaké slová Však je to len sen tak smelo do toho... To...toto je len však že. Zase... s...som pozeral nejaký Fantasy film a teraz sa mi o tom zdá..... v..však... ubezpečoval som sám seba...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:40 am

"Noo, je pravda, že mi nějak věci samovolně mizí z pokoje a přesto o ně stále zakopávám" Podotkla jsem a zakřenila se, přesto to bylo, zvláštní.
"Hmm, tak snad se nikdo díky mé nešikovnosti nepořeže. Na tu ruku hodím led nebo tak něco, jinak dlouho jsem tě neviděla kapitánko, něco nového?"
Zeptala jsem se a pousmála se. Pak jsem si všila toho chlapce, neslyšela jsem otevírání dveří, nic takového, takže jsem na to koukala trošku vykolejeně, zřejmě se musí cítit jako já před pár minutami, trochu víc vykolejeně a že jsem ještě zmatená byla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:42 am

"Strachu hmmm,sám nevím čeho se bojím" usměji se.
"No já ani po nějaké schopnosti nějak netoužím" řeknu s úsměvem.
Chvíli pozoruji toho nově příchozího.
Svědí mě něco na zádech,výkresy smotané do ruličky si vsunu pod tričko a škrábu se jimi na zádech.

"Jak se tu člověk objeví je často velmi zmaten" dodám při škrábání se na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:46 am

"Dnes odcházím s kapitánem Insignie na Zemi," pronesla jsem obezřetně odpověď na otázku a sledovala u toho Leu s mírným úsměvem.
"Budeme ale zpátky brzy." na stole před námi se objevil led připravený k přiložení na ránu.
"Destiny je chytrá bytost," pokrčila jsem rameny.
Jak příhodné...

"Zmatení je správné slovo," dodala jsem již otočený směrem k chlapcům.
"A ne, tohle se ti nezdá. Mé jméno je Berenika. Jsem kapitánkou této lodi jménem Destiny."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:50 am

A...ale... t..to nieje možné povedal som neisto a bol som z toho všetkého zmetený Ta loď.... kapitánka... nezdá sa mi to? Ale ako však som šiel spať a zrazu som tu... Tep mi rapidne vzrástol a dych zrýchlil. Bola len otázka času kým odpadnem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:54 am

"Hmmm taková pracovní cesta" poznamenám k oznámení Kapitánky,že jde na menší výpravu.

"Olaf Skog,inženýr a záhy poznáte,že možné je všechno,zvláště na tomto plavidle" promluvím na zmateného,nového člena posádky.

Jo taky jsem si myslel,že je to jen blbá sranda..sen...kravina,ale bohužel není,ale zas to otvírá nové možnosti na Zemi neproveditelné běží mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 9:54 am

"Pšš..." přiložila jsem si prst na ústa a pomalu kráčela k němu.
"To je v pořádku. Není to tvůj sen, ale je to tvůj svět. Tak co kdybys mi prozradil své jméno?"
Přesně ve chvíli, kdy se tu objevil v mé pracovně přibyl nový list papíru s jeho jménem, nicméně jednodušší než kdybych tam musela jít by bylo, kdyby mi ho prostě řekl. Zastavila jsem se a čekala, co řekne. Nechtěla jsem ho ale děsit víc než bylo třeba.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:01 am

"Na Zemi?" Nevěděla jsem, proč, ale přišlo mi krajně nevhodné se teď ptát na podrobnosti. Jen jsem přikývla. "Tak, jen doufám, že se v pořádku vrátíte" Podotkla jsem s úsměvem mě vlastním a pak si vzala do rukou led. "Děkuji Destiny.." Podotkla jsem, opravdu bystrá bytost. Přiložial jsem si pytlík na ránu, která už teď ani tolik neštípala, ale ledová to byla úleva.
Přetočila jsem pohled na toho chlapce, který nevypadal zrovna dvakrát dobře. "Ten asi bude nějaký studený obklad na hlavu potřebovat víc než já na ruku, jinak jsem Lea" Podotkla jsem a doufala, že mé představení slyšel, ani jsem se mu nedivila, musel být vystrašený, každý takový byl. I já.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:04 am

Cítil som sa ako pre infarktom a mozog nestíhal poberať nové informácie. S...Shi...Shimonu... vykoktal som sa po dlhej chvíli a na viac som sa nezmohol. Viac náporu a nával nových informácií som nezvládol. Prudko som sa postavil N...nie toto sa mi iba zdá... za chvíľu sa zobudím a budem zase vo svojom starom živote kráčal som pomaly do zadu.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:06 am

"Dobře, berme to tedy tak, že se ti to zdá. Pak je to jen tvůj sen a nemusíš se ničeho bát," pokrčila jsem rameny.
"Shimonu, pěkné jméno. Odkud jsi?"
Usoudila jsem, že bude lepší přistoupit na jeho hru se snem a nechat ho, aby si to přebral a uvědomil sám až příjde čas, kdy to snese.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:08 am

"Facka by ho možná utvrdila,že se mu to nezdá" zasměju se.

"Ale myslím,že to nebude třeba" podívám se na kapitánku.
Kapitánka mu to vysvětlí,moje komunikační schopnosti často pokulhávají probírám v hlavě.

"Hmmm....obvody,pájka,nářadí" opakuji nahlas co budu potřebovat.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:21 am

Prestal som kráčať do zadu a zatvoril som oči. Väčšinou som svoje sni dokonale ovládal a nebol problém si zvoliť o čom chcem aby sa mi snívalo. Po chvíli som pootvoril oči a pred mnou bolo stále to isté. U...udri ma... trochu som povedal hlasnejšie a čakal. Je to len sen?! ale môj sen to nieje?
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:24 am

Pozvedla jsem obočí.
"Nemám důvod," rozesmála jsem se.
"Ale věř mi, že pokud se rozhodneš třeba zkusit ve svém snu procházení zdí, praštíš se sám."
Vzápětí jsem se zamyslela.
"Nemáš hlad? Jestli ano, sedni si, přej si, na co máš chuť a objeví se to před tebou. Destiny vaří skvěle."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:27 am

"Já lidi nemlátím jen v nutné sebeobraně" usměji se.
"Bolí mě nohy a mám tu ještě kávu" oznámím a posadím se ke stolu,výkresy položím na stůl a usrknu kávy z šálku.

"Sedni si,vydýchej se...přemýšlej" řeknu směrem k tomu novému.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:29 am

Obzrel som sa za seba a stena nebola ďaleko. Rozbehol som sa a plnou rýchlosťou do nej vrazil Auuu.. povedal som a padol na zem a chytil som si hlavu. Skutočne to nieje sen.....zostal som ležať a civel na strop a rozmýšľal.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 EmptyFri Feb 03, 2012 10:31 am

Zatvářila jsem se jako kdybych měla pochybnosti o jeho duševním zdraví a pravé obočí znovu vylétlo vzhůru.
"Shimonu?" zkusila jsem to chvíli potom, co se nehýbal.
"Ehmm... Já to neřekla proto, abys to udělal. To byla ironie."
Naklonila jsem se nad něj a natáhla směrem k němu ruku, abych mu pomohla se postavit, kdyby chtěl.
"Nechceš se raději opravdu najíst?"
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Jídelna - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna   Jídelna - Stránka 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna
Návrat nahoru 
Strana 18 z 43Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna a kavárna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: