Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Taneční sál

Goto down 
+7
Kaemon Tadashi
Thaleia Cassiope
Shimonu
Amestea
M. Phoenix
Le fille Ash
Agatha Farewell
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyMon Jan 16, 2012 3:50 pm

First topic message reminder :

Taneční sál na tak velké lodi, jako je Destiny, nesmí chybět.
Uprostřed stropu zdobeného malbami připomínajícími umělce jako Leonarda da Vinciho visí zdobený lustr. Svíčky na něm jako kdyby nikdy nedohořely a plamínky se na nich objeví pouze ve chvíli, kdy někdo vstoupí. Taneční sál se nachází dvě patra nad strojovnou, takže hluk z ní k němu nedoléhá. Mimo jiné je na pravé části zádi lodi, takže je z jeho oken krásný výhled na mraky a zároveň je uvnitř dostatek světla.

Nachází se zde všechny možné hudební nástroje. Loď se přizpůsobí vašim touhám.
Celou dobu ale zůstane v rohu před oknem klavír. Jinak se sál zdá prázdný až na pár polštářů nahrazujících židle na zemi. Zatančíte si?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptySat Feb 11, 2012 9:52 pm

Už som vedel prečo som mal taký pocit. Už na chodbe som počul hudbu... ale nevedel som kto by mohol hrať. Vošiel som do dverí.... pri hudobných nástrojoch nikto nebol. Ale videl som tam tancovať nejaké dievča. Nemal som odvahu k nej prísť a pozdraviť ani len tak odísť. Nakoniec som si potichu sadol na vankúše a sledoval som ako tancuje. Fúha.. ako jej to ide...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptySun Feb 12, 2012 1:00 pm

po dokončení hudby jsem zůstala stát a ještě chvíli se vydýchávala . Byla jsem trošku červená v obličeji a orosené čelo ze zátěže, ale cítila jsem se lépe. Pocítila jsem něčí pohled a otočila jsem se na chlapce, co tam seděl. Zrudla jsem snad ještě víc.
"Ehm...promiň mám už odejít?" podívala jsem se jestli tu je ještě někdo
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptySun Feb 12, 2012 1:58 pm

Pozoroval som ju ako krásne tancovala a následne keď dotancovala som rozmýšľal či zdúchnuť alebo ostať. Kým som sa rozhodol tak sa na mňa otočila a prehovorila na mňa. Zase som začal byť nervózni Ach... mal som odísť kým bola šanca sa nestrápniť.. Pomaly a nervózne som sa postavil N..nie nemusíš... ja... ja som sa len na teba pozeral ako krásne tancuješ... a.. ale ak zavadziam ja pôjdem... povedal som nervózne a zase som nevedel povedať súvislú vetu. Super zase je zo mňa koktavý blbec... Nervózne som sa pousmial. Tancovala si úžasne...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:25 am

pousmála jsem se ale tváře mi zrudly, pod zněním lichotky.
"Děkuji. Nemusíš odcházet jestli nechceš, já jen nechci někomu překážet, a když tu bylo volno,chtěla jsem si zatančit." prohrábla jsem si nervózněji vlasy. Nebyla jsem zvyklá, aby na mě někdo koukal
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 10:40 am

No.. ono sem moc nikto nechodí... iba ja si sem tam zahrať... takže kľudne sem môžeš chodiť... mne zavadziať nebudeš... ja sa rád na teba pozriem... Alebo skôr zavŕzgať... nervózne som sa pousmial a podišiel k nej bližšie T..teba som tu ešte nevidel si tu nová? I keď... je pravda... že moc ľudí z lode nepoznám... Heh.. nervózne na uvoľnenie som sa hompáľal z nohy na nohu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 3:41 pm

"Ano jsem tu nová." usmála jsem se přišel mi roztomilý jak byl nervózní
"jsem Qiu a ty?" podala jsem mu ruku na seznámení
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 6:01 pm

Podal som jej ruku Ja.. ja som Shimonu... ale kľdune mi môžeš hovoriť Shi.. skrátene pousmial som sa aby som nevyzeral ako úplny pošuk. T..to ti hrala... Destiny keď si tancovala?
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 6:39 pm

zasmála jsem se a stiskla jeho ruku "Ne nehrála byla to písnička z jedné taneční show, jmenuje se Keltský sen. Má znázorňovat porcelánové panenky měníc se ve víly. Umíš tančit?"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 8:02 pm

Hm... premýšľal som a pohotovo zareagoval na jej otázku N..nie.. neviem tancovať.. začal som byť ešte nervóznejší.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 8:51 pm

"můžu tě to naučit jestli chceš. Standartní tanec muže a ženy." otočila jsem se na něj a podívala se mu do očí
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:02 pm

Moja tvár vyzerala asi takto " X_X" A Červený som bol ako by mi šla hlava vybuchnúť. V takomto stave som iba koktal nezrozumitelnejšie ako predtým. No... ja... ehm... ako.. to..čo.. prečo.. Ty si ale blbec spamätaj sa a hovor normálne... ani to že som vo vnútri okríkol sám seba nepomohlo.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:03 pm

Tanečným krokom som dorazil sem. Vyzeralo to tu pekne. Ďakoval som Destiny, že nás zaviedla správne. V rukách som držal pivo. Z jedného som si trochu popíjal a potom ho dopil. Položil ho na zem. Druhé tiež."Ale zdravím. Čo vy tu?" poviem smerom k Shimonu a k tomu dievčaťu, ktoré som nepoznal. Dostal som sa znovu tanečným krokom na parket, kde som začal tancovať, plný radosti.
Návrat nahoru Goto down
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:06 pm

Ja som tam dorazil tiež ."Zdravíím ... "Pozdravil som a akosi som zistil že ich tu je ale docela málo .Vážne to chce priviesť viac ľudíí ... Pomyslel som si pri pohľade sem .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:09 pm

"také zdravím." překvapeně jsem se podívala na toho nového a přešla k Shimu a vzala ho za ruce.
"Zavři oči a uklidni se, zavři oči a řekni mi, co máš na srdci a představ si, že mluvíš do prázdné místnosti, že jsi sám a mluvíš do vzduchu." řekla jsem mírumilovně
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:11 pm

"LOW RIDER DON´T DRIVE TO FAST!" poviem nahlas. Vôbec som ich nepočul, čo hovorili. V hlave som počul melódiu. Začal som robiť otočky a ďalej tancoval. Potom prešlo na to horšie. Začal som robiť stojky, no potom som s tým prestal. Podišiel som tam, kde som mal pivá. Urobil som otočku a zobral si pivo. Dopil ho a potom som sa vrátil tanečným krokom naspäť na parket, kde som tancoval.
Návrat nahoru Goto down
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:16 pm

Ako som k nim pozeral naozaj som sa rozmyslel a šiel som vlastne hľadať niekoho koho by som sem ešte mohol priviesť .
(presun)

ps. sorry už ale musím XD Very Happy tak bye !
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:17 pm

Poslúchol som a zavrel som oči a snažil som sa dýchať. Aj toto mi robilo teraz problém no po nejakej chvíli sa mi konečne podarilo sa dostať do takej akej pohody. No ja neviem tancovať... zase sa opakoval. Nedokázal povedať nie ale ani áno. Aj keby som to rád vedel.. i keď s mojim talentom to je nemožné... pomyslel si a mal stále zatvorené oči A..ahoj.. povedal niekomu koho ani nevidel
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:20 pm

Znova som zopakoval vetu z pesničky. Zobral si pivo."Tak ja idem hrdličky, dúfam, že sa čoskoro stretneme...Majte sa." poviem, zamávam im a tanečným krokom, otočkami. Odídem preč. Samozrejme dopitú fľašu som nechal tu. Zatiaľ, čo plnú som zobral a cestou som ju pil. Čo vyzeralo dosť kruto, keď som nabral svoj tanečný krok.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:25 pm

"A chtěl by ses to naučit?" zeptala jsem se ho pomalu a s klidemv hlasem, doufala jsem,že když mě neuvidí bude klidný a nebude tak nervózní
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:27 pm

A.... preglgol som na sucho A..ano prosím.. keď som to povedal padol mi obrovský kameň zo srdca. Trochu som pootovril oči aby som videl či tu ešte je.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:39 pm

"nech zavřené oči, evidentně ti to pomáhá. časem si zvykneš." usmála jsem se na něj a pomyslela nad pomalou hudbou. Destiny nám vyšla vstříc a pustila nám jí do sálu.
"Zaposlouchej se do té hudby. Zkus jí vnímat celým tělem." zatím co jsme mluvila jsem natáhla jeho pravou ruku a uchopila jí do své, levou ruku jsem mu položila na můj pas a já mu položila levačku na rameno a jen se na místě kývala ze strany na stranu do rytmu hudby a nutila ho aby se kýval také
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:43 pm

Hm... zavrel som oči. Začal som počúvať hudbu a po chvíli som bol schopný ju aj zahrať. Ale ona chcela aby som na ňu tancoval a to bolo niečo iné. Začal som sa kývať podla nej a hudby.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:44 pm

"jde ti to, jen se uvolni a nech hudbu proudit celým tvým tělem." říkala jsem mu stále a zkusila zapojit kroky
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 9:57 pm

Jo uvoľni... Kebyže sa viac ulovním tak by som už asi odpadol... načivanie hudby mi nerobilo problém. Ťachšie to bolo previesť aby sa tým riadilo celé telo. Kedže som mal zavreté oči a zrazu sa začala hýbať stúpal som nohami kam ma napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 EmptyTue Feb 14, 2012 10:01 pm

svýma kolenama jsem mu vždy taktně naznačila že tam kam jdu on musí svou nohou uhnout a stále mu opakovala, že mu to jde.
"jestli chceš klidně otevři oči, možná že ti to půjde lépe."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taneční sál - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taneční sál
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Taneční sál

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: