Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Taneční sál

Goto down 
+7
Kaemon Tadashi
Thaleia Cassiope
Shimonu
Amestea
M. Phoenix
Le fille Ash
Agatha Farewell
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyMon Jan 16, 2012 3:50 pm

First topic message reminder :

Taneční sál na tak velké lodi, jako je Destiny, nesmí chybět.
Uprostřed stropu zdobeného malbami připomínajícími umělce jako Leonarda da Vinciho visí zdobený lustr. Svíčky na něm jako kdyby nikdy nedohořely a plamínky se na nich objeví pouze ve chvíli, kdy někdo vstoupí. Taneční sál se nachází dvě patra nad strojovnou, takže hluk z ní k němu nedoléhá. Mimo jiné je na pravé části zádi lodi, takže je z jeho oken krásný výhled na mraky a zároveň je uvnitř dostatek světla.

Nachází se zde všechny možné hudební nástroje. Loď se přizpůsobí vašim touhám.
Celou dobu ale zůstane v rohu před oknem klavír. Jinak se sál zdá prázdný až na pár polštářů nahrazujících židle na zemi. Zatančíte si?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyTue Mar 06, 2012 9:41 pm

"V čem abych přestala narážet do neviditelných štítů nebo co to ze mě vždycky vypluje nečekaně?" pohled mi spadl na naše ruce jak jsme se stále drželi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyTue Mar 06, 2012 9:44 pm

Phate

No...řekněme, že mám známého, který by mi za drobný poplatek mohl prozradit, jaké jsou tvé síly nebo alespoň potenciál tvých schopností. Možná i naučit tě, jak je ovládat, ale to by bylo drahé. A jelikož za to platím já, nehodláms e kvůli tobě strhat. řeknu s poťouchlým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyTue Mar 06, 2012 9:47 pm

"Neprosím se o to." zvedla jsem nos vzhůru jako páv a hlavu dala na stranu a pustím jeho ruce a prošla jsem kolem něj, pak jsem se ale zastavila,
"Kolik by chtěl za prozrazení schopností?" natočila jsem hlavu na něj
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyTue Mar 06, 2012 9:50 pm

Phate

Špičku toho nosánku, co ti míří tak nahoru. vyplázl jsem na ni jazyk. Pak sjem ale pokrčil rameny. Nevím, možná pár skleněných korálků, možná oko...zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 EmptyTue Mar 06, 2012 9:52 pm

"Oko?" to mě dorazilo. radši jsem se už na nic neptala a dívala se jen před sebe a přemýšlela o svých schopností
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taneční sál - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taneční sál
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Taneční sál

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: