Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba

Goto down 
+8
Kapitánka Nemo
Agatha Farewell
Kaemon Tadashi
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Ella Frell
Eserath
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptySun Jan 29, 2012 12:06 pm

First topic message reminder :

Paluba a snad nejčarovnější část lodi. Pokud sem zavítáte z podpalubí, přivítá vás letmý vánek a neopakovatelné panorama. Boky lodi jsou opatřeny vysokým dřevěným zábradlím, ale ani to neznamená, že by mohl někdo nechtěně přepadnout. Proto se mějte návštěvníci na pozoru! Příď je o něco menší a je zde pár laviček, které slouží především k relaxaci při sledování vesmírné krajiny. Je zde i pár sudů a smotaných lan. Záď je však mnohem větší a zábradlí zde ještě vyšší. Je zde další vchod do podpalubí a několik menších stěžňů, které jsou opatřeny lany vytvářející spletité pavučiny. Pokud je někdo tak odvážný, může sem vyšplhat a zjistit, že odtud má pohled na vesmír úplně jiný rozměr. Je zde však i plno kladek, které se neustále houpou a můžou někoho zranit, proto se toto nedoporučuje.

Přes noc je na palubě chladno a může se objevit i slabounký opar vycházející z úst. Avšak při svítání či západu slunce je paluba nejkouzelnější. Sluneční paprsky doslova hrají barvami a červánky zabloudí i na palubu. Naopak ráno se zde líně plazí mlha.

Paluba - Stránka 12 Treasureplanetwallpaper
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:13 pm

"Normálne...? Ako normálne...?" Otočím naňho hlavu a pozriem sa mu do očí. "Všetci ťa berieme normálne... si jeden z nás nie?" Usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:14 pm

Pomaly som sa dotackal tu. Pomaličky som sa posúval s barlami. Obloha bola krásna tak ako vždy. Usmial som sa a zaklonil hlavu. Krááása... pomyslel som si. Potom som si všimol Kaeho a Ell. Bolo vidieť, že majú súrnu debatu. Tak som išiel iným smerom. Dorazil som k zábradliu a oprel oň barly. Sadol som si naň, zaklonil hlavu a sledoval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:15 pm

Za to jsem rád...ale myslím to tak že se se mnou bavíš, i když bys nemusela...ostatní také, ale s tebou si rozumím nejlépe... řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:19 pm

Zasmiala som sa. "Si ťuťo vieš to...?" šťuchnem doňho znova. "S tebou by sa nebavil len blázon... veď si strašne v pohode človek... !" Usmejem sa. Povšimnem si Pietroviča. "Pietrovič...?! Nepridáš sa k nám?" Usmejem sa. Mám dobrú náladu, treba to využiť... Usmiala som sa na Pietroviča. Ukázala som na voľné miesto vedľa seba, nech si sadne, nevyzerá najlepšie.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:22 pm

Díky za kompliment... řeknu Ell s úsměvem a cítím že se trochu červenám. Doufám že si toho nevšimne. Vůbec jsem si ho nevšiml. Pojď k nám... mávnu na něj s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:29 pm

Usmial som sa."Ale niéé. Nebudem vás rušiť. Aj tak mám zlomenú nohu tak vás budem len zaťažovať. Pekne sa rozprávajte.." poviem a poklopem si po sádre. Znova zakloním hlavu a sledujem oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:33 pm

"A čo že máš zlomenú nohu ťuťo? Poď sem..." Poviem mu povzbudivo. Zahmlí sa mi pred očami. Zníži sa mi tlak a začnem pomaly dýchať. Znovu sa mi z očí začnú liať slzy. Bolí to... bolí... Zalapám po dychu no potom sa to ustáli. Zababuším sa do mikiny aby mi nebola zima a privriem oči.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:36 pm

"Tak fajn..." poviem, zoberiem si barle a zoskočím zo zábradlia. Pomaly som sa dostal k nim. Sadol si vedľa Elly a usmial sa."Si v pohode?" povedal som a oprel si barle.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:39 pm

"Premýšľala som o odchode... o tom že sa niekde schovám... ale tuto Kae ma nechce pustiť...." Poviem potichu a pousmejem sa. Opriem sa o sťažeň a nechám nech mi slzy z očí vytečú. Štvalo ma to, nemala som rada keď som dostávala záchvaty od nervozity. Ale tento pocit bol taký... prázdny, že som nemohla nič robiť len to prečkať.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyWed Mar 07, 2012 7:43 pm

"Tak to ťa nepustím ani ja..." poviem a vyplazím na ňu jazyk."Tu seď a rozprávaj, keď už som sa tu dotrepal.." ešte dodál a pozriem na nohu. Bol som strašne zvedavý ako dlho ju ešte budem mať. Zostal som zarazený pri tej myšlienke ale potom som sa znova pozrel na Ellu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 10:22 am

Vidíš Ell, nemáš proč by ses schovávala...navíc bychom tě ani nepustily... řeknu s úšklebkem. Trochu mě to ofouklo ale nebyla mi zima, a i kdyby byla tak co? Hlavně že není zima Ell. Zadíval jsem se na oblohu a zavzpomínal na staré časy když jsem doma chodil běhat. Ale teď jsem měl domov zde, i s mou novou úžasnou rodinou, nevzdám se jich, a ani to nemám v plánu.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 3:26 pm

Znovu som sa oprela o Kaeho a povzdychla som si. "Keď ono... ono to občas bolí... spomínam si totiž aké to bolo na zemi... a chýba mi to..." Pošepkám do ticha. "Na zemi som robila to isté, vždy keď mi bolo zle tak som zaliezla niekde preč... a zostala som tam pár hodín aby som sa ukľudnila... ale bolelo to aj tak.." Pritisla som nohy k sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:01 pm

Hai mě to taky schází...ale to že jsme tu má důvod... řeknu jí s úsměvem. A chápu že to bolí, ale tu bolest nemusíš nést sama...od toho jsou přátelé aby ti jí pomohly nést...a nemusíš se nikam schovávat, stačí se z toho vypovídat a nenést to břímě sama... řeknu Ell abych jí podpořil.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:08 pm

Pozrela som sa na Kaeho. "Vďaka... Kae..." Pošepkám do ticha. "Vieš na čo si najviac pamätám...? Na čaj... a na vôňu dažďa..." Poviem a usmejem sa pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:23 pm

Není za co... řeknu Ell s úsměvem. A pak se zamyslím. Ale netrvá mi dlouho vymyslet to co mě při vzpomínce na domov napadne. To já na mé podvečerní běhy. Kdy člověk běžel po úbočí útesu, cítil slanou vůni oceánu a světlo zapadajícího slunce...je fakt že tohle mi tu docela chybí...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:27 pm

"Hmm... ja som často chodila behať, ale len na školské súťaže... ale bavilo ma to... a tá vôňa musela byť krásna..." Usmiala som sa znova. Potom som sa pozrela na obväzy na rukách a nohách. "Pekne som sa vyfarbila..." Pošepkala som do ticha.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:34 pm

Hai bylo to úžasné...já taky běhal...můj největší úspěch bylo první místo na juniorském mistrovství Portugalska...ale už je to doba... řeknu s úsměvem. A pak si také všimnu Elliných obvazů. Neměla by jsi s tím opravdu skočit na ošetřovnu? zeptám se jí starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:37 pm

"Nie... umm, ono to je popálené len trochu a modriny zmiznú... viac ma bolí ale hlava..." Prejdem si prstami po rane ktorá ma zaštípe. "Oh, takže si majster Portugalska v behu? To je úžasné! Ja som bola všade druhá...." Povzdychnem si.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:40 pm

Určitě to brzo přejde, a bolí hlava? Nechceš pro něco skočit? Třeba nějakej prášek nebo něco takového? Nebo pro čaj? zeptám se Ell. A pak dojde řeč na můj běh. No byla to náhoda... zakřením se. Tu sezonu se mi dařilo, pak už to nebylo tak slavné...
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:45 pm

"Nemôžem... nie je to po prvý krát čo som si rozbila hlavu na tak debilnom mieste..." Zasmejem sa na svojej nešikovnosti. "A náhoda? Pochybujem..." Usmejem sa naňho. "Slávne to byť nemuselo, dôležité je že si ho neopustil... myslím... beh..."
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:54 pm

Když řekne že nic nepotřebuje kývnu hlavou že chápu.
A pak zase můj běh. Neopustil, protože to byla a pořád je pro mě nejlepší činnost když si potřebuji vyčistit mysl... řeknu s úsměvem. Ale stejně je to zde nádherné co? Ta obloha... řeknu když se na ní zadívám. Nikdy mě to nepřestane udivovat...jsou blízko jako by stačilo natáhnout ruku....
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 4:57 pm

"Hmm... ale musí to byť krásne nie? Vidieť tu východ slnka..." Poviem. "Kae... myslíš že... že dokážem byť nejak... nejak nápomocná...?" Pošepkám do ticha.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 5:04 pm

To určitě musí být parádní... dám Ell zapravdu. A pak se zaposlouchám do její další otázky. Ťuťa, samozřejmě že dokážeš být nápomocná, o tom nepochybuj...jsi důležitý článek této posádky...bez tebe by to tu prostě nešlo... řeknu jí s úsměvem ale myslím to vážně. Jen si musíš víc věřit...a dokážeš co budeš chtít... řeknu ještě abych jí dodal sebevědomí.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 5:19 pm

"Nešlo? Pochybujem... mám len schopnosť navyše... chcela som rozbiť vodu a pritom som si spálila ruky a nohy... som vážne šikovná... a potom keď som sa dostala na breh, som spadla a rozbila som si hlavu... znova, moja úžasná šikovnosť..." Poviem ironicky. Pritiahnem si nohy k sebe a skloním hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 EmptyThu Mar 08, 2012 5:22 pm

Nešlo... znova potvrdím to co jsem už jednou řekl. A nesmíš být k sobě tak hrozně kritická...chtěla jsi pomoci a udělala jsi v té situaci to co jsi považovala za nejlepší...a na rozdíl ode mě jsi něco udělala...já tam jen stál neschopný čehokoliv... řeknu jí. Navíc pořád zapomínáš že máš daleko víc těch lepších vlastností... řeknu jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paluba - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba   Paluba - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: