Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
+19
Shimonu
Pietrovič
Akihiro Kazuki
SteamTiger
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Opti-Mystique
Ella Frell
Neige
Thaleia Cassiope
Amestea
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Alfio
Phate69
Eserath
Dee
M. Phoenix
Agatha Farewell
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 5:35 pm

First topic message reminder :

Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 6:48 pm

vrátil jsem na místo kde jsem před několika hodinami seděl, posadil jsem se opět na zábradlí a opřel jsem se opět o kus dřeva který vyčníval ze zábradlí, dalo by se říci že jsem si zde téměř lehl... v této pozici jsem se zahleděl do hvězd a bez jakéhokoli dalšího počínání jsem sledoval oblohu
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:07 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:27 pm

Uslyšel jsem jakýsi pád, který mě vyrušil při zasněném sledování oblohy, můj pohled spočinul jedním červeně rudým okem na dívce ležící na zemi
hmm ? co ta tu chce ? jak mohla zakopnout...
beze slova jsem jí sledoval a čekal jak si bude nadále počínat
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:37 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:41 pm

je divná ...
stále jsem na ní držel pohled mým krvavým okem
''Co tu chceš ?''
zamumlal jsem a pohledem jsem se konečně vrátil k obloze
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:49 pm

Co tu chceš... Jako by tahle loď patřila jemu! Pozdravit to neumí... Ani se na mě nedívá, když se mnou mluví. Skoro jako bych mu ani nestála za pohled... Jestli jsem dřív byla rudá rozpaky, tak teď vzteky.
"Říká ti něco slušný vychování?" zavrčela jsem a popošla blíž k němu.
Zhluboka jsem se nadechla chladného podvečerního vzduchu, abych se uklidnila. Odkdy se dokážu rozčílit tak rychle? Takhle se obvykle nechovám. Ne tak... Sebejistě.
Klid... Hlavně klid.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 7:56 pm

Potichu jsem si vzdychl a po té jsem vstal abych byl na stejné úrovni jako ona
''Dobrý den, jmenuji se Ryuuji z rodiny Tsunoroi''
natáhl jsem směrem k ní ruku, kterou jsem očekával že mi políbí
''jak se jmenuješ ty, děvče ?''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:04 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:09 pm

''Amnestea ? divné jméno... vlastně jsi celá divná, ale s tím už
asi nic neudělám vypadáš moc staře na to aby jsi šla předělat''

odvětil jsem jí a jejích záchvaty smíchu jsem se snažil ignorovat,
jelikož bych se jinak choval ještě ošklivěji... pohlédl jsem jí do očí

''máš dokonce i divnou barvu očí''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:21 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:25 pm

''to je barva očí, která se dědí v mé rodině z generace na generaci jsem na ní patřičně hrdý''
mávl jsem rukou jako by mi na tom nezáleželo
''vždyť je to jedno jestli Amnestea nebo Amestea nebo Amneste, je to to samé''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:33 pm

Tak jsem si to tak procházela touhle lodí a tvářila se docela dost, překvapeně? Ani ne tak vyděšeně, jak bych předpokládala. Byla jsem spíš nadšená z toho, že můžu objevit něco neobyčejného, něco dobrodružného. Jen jsem nevěděla, jestli je to další z mých snů nebo doopravdy bdím?
Zatoulala jsem se až sem, na palubu. Jako normální osoba, bych pravděpodobně měla se jít představit nebo se aspoň pozeptat lidí kolem, ale ne, já místo toho přišla ještě blíž, abych se pokochala tím nádherných výhledem, který mě doslova a do písmene fascinoval. Zůstala jsem na něj zírat s neskrývaným obdivem. Nerozprostíralo se přede mnou nic jiného než holí vesmír a několik set hvězd kolem, dohromady tvořili něco úžasného.. bylo to něco úplně jiného než to vidět ze Země, bylo to.. prostě neuvěřitelné. Byla jsem skoro přesvědčená, že tohle si musím jen představovat, ale nebyla jsem si jistá tak moc, až po chvíli jsem se proto, ačkoliv nerada, rozvzpomněla, že tady na palubě jsou i další lidé, které momentálně využiju jako vhodné oběti pro získání informací. Pokud to není nějaký opravdu špatný sen, mohli by mi mile odpovědět, no ne?
Usmála jsem se a prohlédla si je. Vypadali dosti zajímavě, tedy spíš v zajímavé situaci pro nechtěného vetřelce, nechtěla jsem je nezdvořile rušit, ale moje zvědavost byla prostě v momentlní situaci prostě přednější.
"Ehm.." Hlasitěji jsem si odkašlala, abych na sebe přilákala pozornost. Přátelsky jsem se usmála, jak jsem to dělávala pořád.
"Nechci vás rušit, jen.. Jasně, vím, že jsem na nějaké lodi, ale.. Mám takový přihlouplý dotaz, nejste jen výplodem mojí fantazie?" Zeptala jsem se jich a pozvedla tázavě obočí. Přejela jsem pohledem z jednoho na druhého.
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:40 pm

(když už tak popisujete tu atmosféru tady myslím že mám song který to vystihuje - How to train your dragon Score: Forbidden friendship dal bych sem link ale bohužel musím být členem více jak 7 dní)


''ehm ! vypadám snad jako výplod tvé fantazie ?''
podíval jsem se na ní opovrženě a po té jsem se posadil na zábradlí a opřel jsem se opět o
dřevo které ze zábradlí vycházelo
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:48 pm

Přeměřila jsem si ho pohledem a pak se ušklíbla.
"Ne, to tedy nevypadáš.. A upřímně? Jsem za to i ráda! Takovýho egoistu bych ve snu mít nechtěla" Říká se, nesu´d knihu podle obalu, že by to pravidlo jednou poruším? Už jen z toho hlasu jsem tedy doopravdy z toho kluka moc dorej pocit neměla. No, to že jsem si musela zase prosadit svou, jsem si teda vůbec nepomohla. Ten člověk nevypadal, že by mi teda chtěl nějak pomoct, tak jsem se obrátila prosebně na tu dívku.
"Hem, tak jen? Když tedy nejste moje představy, je to realita?" Zeptala jsem se maličko, maličko šokovaně, nerada jsem si to přiznávala. Pousmála jsem se a pak si na něco vzpomněla.
"Ej, zapomněla jsem se představit, když už jsem vám sem tak nezdvořile vpadla. Jsem Lea Lyndem" Podotkla jsem, natáhla bych k někomu ruku, ale nevypadalo to, že by se se mnou moc chtěli bavit. Riskla jsem to apsoň k té dívce.
Návrat nahoru Goto down
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:52 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 8:53 pm

''další drzé ženské nevychované pohlaví... ale raději si to ověříme''
v mžiku jsem k Lee zezadu natáhl ruku a silně jsem jí štípl na krku

''pokud to cítíš tak je to realita''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:01 pm

"Těší mě, Amesteo" Podotkla jsem a byla ráda, že se ozval konečně jeden člověk, který nemá ego vyšší než inteligenci.
"A v tom s tebou naprosto souhlasím" Dodala jsem k její další větě a pak ji naslouchala.
Takže je to pravda? Vážně to není sen, že jsem sem nastoupila? No, popravdě, trošku rozhozená jsem z té informace byla, ale víc se ve mě bouřila zvědavost. "Destiny, no to bude ještě zajímavé" Zamrlala jsem si spíš pro sebe, než mě něco, spíš někdo štípl do krku. Otočila jsem se na něj a spražila ho pohledem, abych si pak rukou protřela postižené místo. "Bylo to vážně nutné?" Lehce jsem se zamračila, vždyť štípnout jsem se mohla i sama.
"Hmm, a pokud vaší excelenci vadí naše přítomnost, co v ní tak nepřebývat?" Nadhodila jsem a pousmála se. "A mimochodem, jak se jmenuješ, když už jsme u toho představování?" Zkusíme se s ním dát do řeči, řečnický talent nemám na nule, tak.. přece v každým člověku je něco dobrýho, ne?..Možná..
Návrat nahoru Goto down
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:05 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:22 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:08 pm

''pokud vím nic jsem o vaší přítomnosti neříkal, jelikož
ani král nemůže vládnout bez poddaných, pokud mne chápete... a mé jméno je Ryuuji ze šlechtické rodiny Tsunoroi''

při čemž jsem konec řekl velice hrdě a pyšně, při slovech Amestei jsem uraženě otočil hlavou směrem ven z lodi pohledem do vesmíru
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:23 pm

"Líbala ruce? A nelíbají se náhodou dámám ruce?" Nadhodila jsem, tedy u Gentlemanů jsem to viděla, ale u králů, to už je hodně stará historie, co jsem si aspoň já myslela.
"Hm, no s vytočením už to dost chápu" Podotkla jsem a zakřenila se, abych si ho znovu prohlédla.
"Tak tedy, těší i mě, Ryuuji" Podotkla jsem a pousmála se, načež jsem si zakryla rukou pusu, nezdvořilé zívat tak okázale.
"No, jsem ráda, že jsem vás na téhle lodi potkala a pokud, což tedy určitě, tohle není sen, potkáme se zas. Ale jinak to tu zalomím během vteřiny, když se nerozejdu" Podotkla jsem a znovu se pousmála. Rozhodla jsem se zamířit někam do jídelny, což si žaludek vyžadoval nebo prostě jen prozkoumat tajemná zákoutí téhle lodi a že mě to opravdu lákalo, nějak se spánek zahnat musí ne, ale pod tou oblohou by člověk usnul hned.
"Jsem ráda, že zase znám někoho nového a děkuji za objasnění situace. Mějte se.." Podotkla jsem směrem k nim a pak se z paluby vytratila, šla jsem prostě někam, něka kam mě nohy vedly..
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:29 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:34 pm

''já to slyšel... a oslovuj mne Ryuuji-san, pan Ryuuji nebo
jednoduše jménem mé šlechtické rodiny - Tsunoroi.
Mimochodem, kolik ti je let ?''

vrátil jsem se pohledem na ní a podíval jsem se jí neústupně do očí
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:44 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:47 pm

''jen tak ...''
ještě chvíli jsem se na ní díval
''...vypadáš mladší, tak na 14''
dodal jsem po chvíli
''nevíš jen tak náhodou kam letíme ?''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jan 22, 2012 9:54 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Destiny - Paluba Destiny - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: