Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Opuštěný přístav

Goto down 
+2
Pietrovič
Eserath
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 12:44 pm

First topic message reminder :

Toto místo je jen zlomkem toho, čím bývalo kdysi. Z neznámých důvodů začali obyvatelé toto místo opouštět a toho místo postupem času pozřel stín. Není zde nic jiného než trosky, kusy železa a staré zničené lodi. Zub času je někdy opravdu mocný...
Opuštěný přístav - Stránka 2 Abandoned_Harbor_by_VoltaCrew
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:15 pm

Jakmile eM poslala zdroj světla, zaostřil jsem, jak nejlépe jsem mohl.
Uviděl jsem napůl ponořenou loď, ze které se ještě částečně kouřilo. Okolí kolem lodi bylo nehorázně ponuré a voda klidná.
"Jo díky, to stačí. Je tam klid, ještě tam je trochu kouře..."
Přestal jsem hypnotizovat loď a promrkal jsem si oči.
"Tss.. Dobře lidi, teď si sežeňte nějaké kusy dřeva, a pokud budeš tak hodná eM, zažehni je, bez zdroje světla tam nepůjdeme, i když je to částečně i proti nám..."
Sám jsem kousek od sebe našel jakousi kovovou tyčku a tu jsem obmotal kusem hadru.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:18 pm

Pevne som stál a robil to, čo ostatný. Zostával som ticho a bol vždy pripravený zasiahnúť a ochrániť niekoho. Zobral som nejakú drevenú paličku. Obkrútil som okolo nej nejakú špinavú handru.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:21 pm

Okey dokey, přikývla jsem zase a rozhlédla se kolem sebe. Dřeva se tu válela spousta, ale většina ho byla mokrá a nasáklá. Nohou jsem rozhrnula hromadu bordelu, vršící se kousek ode mě. Vespod se pár suchých klacků našlo. Ležely tu i různé hadry. Na stěně jednoho z domů visela rozmlácená petrolejová lampa. Shodila jsem ji na zem a amatérsky vyrobenou louči omočila v kaluži. Svou schopností bych patrně dokázala udržet oheň i v kaluži vody, ale nebylo by dobré plýtvat energií. Raději jen oheň zažehnout a pak ho nechat, ať si hoří sám jak dovede. Rozžehla jsem tak svou louči a pak jich udělala ještě několik, jimiž jsem ostatní podělila.

Ukaž, vzala jsem i tu Petrovu a Eserathovu a trochu ji namočila. To by mělo pomoct.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:24 pm

Od zvyšku posádky som sa vzdialil asi na, možno nedať metrov. Podišiel som k nejakej drevenej chajde. Neviem presne čo to bolo, vyzeralo to ako loď, ktorá bola vytiahnutá z vody na súš. Bola pekne prehnitá a tiež deravá. Pokrčil pery pri pohľade na ten skvost.
"Hmmm..."
Nadvihol som nohu a chodil do toho jemne šťuchol, aby som vedel ako na tom ten materiál asi je. Zrazu sa to celé pohlo a začalo praskať.
"Eh?!"
Praskalo to ešte viac... hlasno zavŕzgalo a prevrátilo sa. Deravá, prehnitá loďka sa razom zrútila do vody. PLEEEESK! vystrekla voda, našťastie opačným smerom a tak sme zostali všetci suchí.
"WTF?"
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:28 pm

Vezmu si od eM louč a jsem rád že mám alespoň něco na obranu. Nic neříkám jen se rozhlížím kolem a hledám cokoliv divného. Nesmíme se nechat překvapit. Pokud tu stíny jsou už o nás vědí. Vidím že Matt s hledání lodi nemá zatím úspěch. Doufám že pokud někdo přežil ještě vydrží než dorazíme.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:29 pm

Našla som na zemi baseballovú pálku a obtočila som okolo nej nejakú handru. Potom som pricupkala k eM a sledovala som ju čo robí z ohňom. Fascinovalo ma to, moje nové zreničky sa stiahli do tenučkých čiarok. Potom som sa pozrela Mattovym smerom. Oči mi behali po všetkých stranách. Popol... popol...
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:33 pm

Moja "fakľa" začala horieť. Postupne som chodil za Ell a chránil ju. Bol to môj rozkaz. Pomalými krokmi som jej bol vždy v pätách. Zrazu som sa obzrel, kde bol Matt. Len som sa usmial a ďakoval Bohu, že sme všetci živý a snažil sa niečo nájsť.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:36 pm

"Díky ti."
Pozvedl jsem svou louč zhruba na úroveň očí a šel jsem se podívat na Matta.
"V pohodě? Nesežralo tě něco?"
Podíval jsem se směrem, kde Matt šplouchnul, nevěděl jsem, jestli je to on a začal jsem se dívat po lodích, které tady byly v přístavu. Pokud jsou to dobré lodě, měly by mít na bocích záchranné čluny a kdybych je nějak dostal dolů... Najednou jsem zaostřil, přesně nad vodní hladinou, u přídě jedné z lodí asi 4 metry nad hladinou, byly tam 2 loďky na lanech.
"Nemáte tu náhodou něco ostrého nebo tak?"


Naposledy upravil Eserath dne Sat Feb 18, 2012 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:38 pm

Na co?, zeptala jsem se a vypálila po lanech tři firebally. Každý z nich se jal lano okusovat, až se začala drolit na popel.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:40 pm

Radšej som sa rozhodol, že sa vrátim späť k zvyšku posádky.
"Sorry za tú loď, nečakal som, že spadne po tak drobnom šťuchnutí."
Ospravedlnil som sa.
"A som v pohode."
Usmial som sa na Eseratha a potom sa pozrel na tie člny. Ako som ich našiel? Len som si všimol, že Eserath na niečo zaostril, tak som sa tam jednoducho pozrel tiež.
"Ostré hmm... moja katana je celkom nabrúsená."
Žiaľ, to už bolo neskoro, lano sa chytilo horieť vďaka eM. Snáď sa nechytí aj tá loď.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:43 pm

Sledovala som plamienky ako zhypnotizovaná no potom som potriasla hlavou aby som to zahnala. Započúvala som sa do ticha. "Nezdá sa Vám tu... až príliš ticho?" Poviem potom a poobzerám sa okolo seba.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:45 pm

Taky co by tu vydávalo zvuky? Všechno, co tu kdy žilo, už je dávno pryč..., podotkla jsem pochmurně, pozvedla ruku k lanům a scvakla prsty. Ohníčky zhasly a lana byla uvolněná. Měli by si ty loďky chytit nebo jim odplavou.

((teď se budu krpet sekat, přišla babi, tak se musim věnovat návštěvě))
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:46 pm

"Ale mohol by tu aspoň pískať vietor..." Podotknem. Ani si nie som istá či to čo dýcham je vzduch... Pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:47 pm

Lana byly překousány jazyky plamínků a lodě najednou přistály přímo na vodní hladině a menší vlna, která se tím vytvořila mě tak tak neoprskla.
"Wooo!"
Raději jsem ještě odskočil dozadu. A otcovským pohledem zpražil eM.
"Příště mě varuj, mám sice tvrdou hlavu, ale tohle by asi nevydržela."
Přeměřil jsem si loďky a začalo mi to v hlavě pěkně šrotovat.
"Fajn, máme dvě loďky, nás je šest... Takže to máme dva týmy po třech členech... Tákže."
Vytasil jsem prst a s jazykem vyplázlým jsem si každého přeměřil.
"Náš host, Ell a já budeme na jedné loďce, eM, Kaemon a Matt na další. Pojedeme hned vedle sebe, tak neplačte, že nejste v týmu s tím, s kým chcete. Každopádně si každý najděte něco na způsob pádla."
Podíval jsem se po zemi a našel jsem si asi metr a půl dlouhou desku, která byla na jednom konci o něco širší.
"Čas vyplout na moře, vy suchozemská cházko."
Přidal jsem do toho trošku rockové podtextu, abych uvolnil napětí.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:54 pm

Snad nemáš strach z trochy ohně, šupináči, mrkla jsem na Eseratha a zasmála jsem se. Ten zvuk se tu podivně rozléhal. Tyhle zdi už jistě dlouho neslyšely smích.

((nebyly ty loďky tři?))

Pádlo, pádlo, hledala jsem, až jsem našla něco, co by tomu mohlo odpovídat. Možná bys nás mohl trochu odlehčit, Matte, navrhla jsem v legraci, když jsem nastupovala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:56 pm

"No, tak hej... poďme na vec."
Poobhliadal som sa po niečom, čo by som mohol použiť ako pádlo. Nič extra som nevidel, avšak jedna doska, ktorá odpadla z lode, ktorú som omylom skopol do vody, vyzerala nádejne. Neviem prečo, ale radšej som sa obzeral ešte po niečom inom. Sme predsa v prístave, musí tu byť normálne veslo!
Na moment som sa vzdialil a prišiel k nejakej ďalšej rozbitej loďke. Na moje potešenie... trčali z nej hneď dve veslá. Vzal som ich so sebou obe a behom pár sekúnd už som stál zasa pri zvyšku posádky.
"Mám dve."
Usmial som sa držiac dve pádla v ruke. Ale neplánoval som pádlovať obomi. Jedno som si plánoval a nechať, no a druhé... hmmm. Podišiel som ku Kaeomonovi.
"Here... take it, hold it, love it."
Zaškeril som a podal mu veslo. V tom som sa otočil na eM.
"Jup, nie je problém."
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:59 pm

Odložila som fakľu a pozrela som sa hore. Niečo ako stožiar? A tamto vyzerá podobne ako pádlo... Pomaličky som sa dostala k stožiaru a vyskočila som vyššie. Začala som liezť nahor, potom som sa pozrela smerom na more. Mohla som byť dobrých 20 metrov nad zemou. Otočila som sa k doske ktorú som videla a chytila som ju, začala som ťahať.
Vytiahla som pazúry a pevne som sa do dreva zachytila až som ho zo stožiara vytrhla. Potom som s ním pomaly zliezla dole. Naskočila som do lode.


Naposledy upravil Ella Frell dne Sat Feb 18, 2012 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:59 pm

Ne, prosímtě radši se šetři, zavrtěla jsem hlavou. Nemyslela jsem to vážně, přece nebudeme plýtvat schopnostmi na takové blbosti. Aspoň se trochu namakáme. Tedy hoši se namají. Jsou tu dva, přece nebude slabá ženská dřít...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:01 pm

Zobral som si nejakú hrubú dosku, nastúpil do lode a keď začali všetci pádlovať tak som začal pádlovať aj ja. Kedže vďaka ruke som pádlo ani mať nemusel. Len som sa pousmieval a pozeral sa okolo seba.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:07 pm

Thank Ya Bro... řeknu se smíchem když přeberu od Matta pádlo. Alespoň už tam budeme a budeme vědět co se stalo s posádkou...doufám že je někdo živej... pomyslím si v duchu.
Poté se vydám k lodi a nasednu. Trochu se zatřepe ale jinak drží. Poté čekám než vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:10 pm

Sám jsem poté rychle skočil na loďku a ta se trochu zakymácela.
"Dobře, takže jeden z každé loďky bude držet louče a svítit, dva ostatní budou pádlovat. Jedeme přímo k lodi."
Podal jsem Ell svou louč a pořádně se odrazil od země, abych dostal naši loď do vody.

(Tady to stopnu, nyní počkáme na Heheho, měl by se vrátit kolem 18:00, takže tu tak nějak buďte Wink)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:13 pm

"Hop!"
Skočil som smerom k lodi. Počas pádu som svoje telo pomocou zmeny gravitácie, ktorá naň pôsobila, urobil približne dvoj-kilovým, a ladne som dopadol do člnu bez toho, aby som ním nejako veľmi zamával. Keď už som bol v člne, moja váha sa dala do normálu.
"Tak si pekne zatrénujeme, ako tak pozerám pred seba."
Pozeral som pred seba, držiac veslo, pripravený pádlovať.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:13 pm

Muhihi. Svítím, uchichtla jsem se a přejela pohledem Kaeho a Matta. Bylo to na nich.

((brhm. to jsou móresy. na sedmou jdu pryč, takže jestli přijde pozdě, tak si tu sviťte zapalovačema Smile ))
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:13 pm

"Rozkaz!" usmial som sa a začal pádlovať. Pozeral som sa okolo seba a stále mal aktivovanú Ruku Ochráncu.

/No ja neviem, či tu budem. Už teraz mám dosť práce. Takže ak by som tu nebol, tak to nejak vyriešite. Pokúsim sa tu byť. No veľmi by som s tým nepočítal. Ak by som tu nebol, tak budem pravdepodobne ochraňovať Ell./
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 EmptySat Feb 18, 2012 3:19 pm

Usměju se a začnu pádlovat směrem k lodi. Doufám že nás nenapadnou cestou. No uvidíme.

(já bych tu měl být Very Happy ale nic neslybuji xD ale spíše jo Smile)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opuštěný přístav   Opuštěný přístav - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Opuštěný přístav
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Přístav lebek
» Přístav lebek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: