Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:13 pm

"Ako, že nie je? Veď s ohňom musíš robiť divy."
S úsmevom na tvári som poznamenal a predstavil si nejaký veľký oheň pekelný, ktorý by robil z tieňov popol poletujúci po okolí. Poznámka o tom, že by som mal niečomu veliť sa mi dva krát nepozdávala, nikdy som nebol nejaký generál. T už radšej Eserath, ale pravda... má veľa práce.
"Hmm... tá moja gravitácia, no zatiaľ, už pracujem na niečom novom, dokážem ovplyvniť gravitáciu len niečoho, čoho sa dotýkam alebo seba samého. Spraviť sa ľahším... rýchlejším... dostač sa do bezváhového stavu a podobne. Ale ak sa mi podarí to, na čom pracujem, možno by som bol schopný meniť silu gravitácie aj niečomu inému pri mne. Avšak len tomu, na čo gravitácia už pôsobí.... zrejme."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:18 pm

Divy nevím..., začervenala jsem se. Jako dělá to všelijaké věci, ale zase tolik to neovládám, mávla jsem nad tím rukou. Ve skrytu duše jsem ovšem věděla, že to není tak docela pravda. Obzvlášť při svém posledním tréninku jsem se solidně rozběsnila a zhodnoceno okem vnějšího pozorovatele, muselo to vypadat víc než badass. Poťouchle jsem se pousmála.

Hmm..., zamyslela jsem se nad využitím Mattovy schopnosti v kombinaci s mou. Tak to někdy zkusíme. Tady radši asi ne, to by se mohlo vymknout, dodala jsem a z čiré rozvernosti zformovala ohnivou kouli o velikosti grepu ve svých spojených dlaních. Chvilku jsem ji tam otáčela všemi směry, pak jsem ji lehce nadhazovala jako míček. Trénink sebekontroly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:22 pm

"Je pravda, že som ťa nevidel bojovať s tvojim ohňom, no myslím, že v tom budeš skvelá."
Obzrel som sa okolo seba po jedálni... ak by som tu začal levitovať a oháňať sa mečom... pričom všade v okolí by boli plamene, asi by nás Eserath zabil pohľadom, ako mňa, tak aj eM.
Moje predstavy prerušila eM svojou ohnivou guľou. Vyzeralo to nebezpečne, s tým schytať do tváre... asi by som bol K.O. o tom, že bez obočia by som vyzeral ako úplný pablb, radšej pomlčím.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:27 pm

Eh... no.. dík..., zastrčila jsem si nervózně pramen vlasů za ucho. Přijímat komplimenty mi opravdu nešlo. Vždycky jsem totálně znervózněla a ztrácela řeč.

Nevím, jestli se tomu dá říct bojovat, podotkla jsem, abych svou nervozitu zamluvila. Ale ovládám to už o dost líp než zezačátku. Chceš vidět, co s tím umím?, zeptala jsem se nesměle. To bychom ale asi museli jinam, nevím, jak by se Eserath tvářil, kdybych mu to tady podpálila. Asi by mi ukousl hlavu, zazubila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:31 pm

"Nemusíš ďakovať, nie je za čo. Povedal som len, čo si myslím."
Usmial som sa odpil si zasa s čaju... už mal vhodnú teplotu na konzumáciu.
"Vidieť to?"
So záujmom v hlase som sa spýtal a odpil si z čaju, no tentokrát o dosť viac.
"Samozrejme, že chcem."
Čaj som dopil a obzrel sa okolo seba... zasa si to tu predstavil v ohni. Pravda, nebol by dobrý nápad to tu podpáliť.
"Zrejme by bolo dobré zájsť niekam, na miesto určené pre tréning."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:36 pm

Tak fajn, odložila jsem dopitý hrnek a přesunula se do tréninkové místnosti, poněkud nervózní, ale příjemně napjatá.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyTue Feb 14, 2012 7:43 pm

"Oookei!"
Vstal som a pomaly som nasledoval eM, ktorá zamierila do haly. Bol som veľmi zvedavý na to, čo uvidím.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 10:17 am

Snídaně - základ dne, pomyslela jsem si a objednala si pořádnou dávku kukuřičných lupínků v bílém jogurtu, dochuceném medem, rozinkami a kousky čerstvého ovoce. Odkdy žiju tak zdravě?, přemýšlela jsem, když jsem to do sebe s chutí ládovala a zapíjela to výborným pomerančovým džusem a zeleným čajem na zahřátí žaludku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 10:41 am

Po dobré snídani jsem se protáhla v křesle a lenivě, ale přesto odhodlaná pokračovat v tom, co jsem načala předešlého dne, jsem se odebrala do parku, trochu ten organismus prohnat po jeho uličkách.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 10:44 am

Raňajočky raňajky... no možno už skôr obeh, keď sa človek pozrie na hodiny, ale na Insignii, kto vie.
Vstúpil som do prázdnej miestnosti a posadil sa k stolu. Na raňajky som dostal maslový chlieb s pažítkou, dva krajce a k tomu pomarančový džús.
S chuťou som sa pustil do jedenia...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 10:57 am

Keď som dojedol oba krajce chlebu a zapil ich džúsom, tanier aj pohár zmizli a ja som vstal. Obzrel som sa okolo seba, a zasunul som stoličku.
Prešiel som pomaly jedálňou a otvoril dvere, vyšiel som nimi a zmizol.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 11:27 am

Dorazil jsem do jídelny, ku podivu tu nikdo nebyl takže buď všichni spaly a nebo už bylo po snídani. Sedl jsem si ke stolu. Přede mnou se objevil teplý čaj a dva vošouchy. Pustil jsem se do té vynikající avšak ne příliš zdravé snídaně. Za chvíli jsem měl snědeno a čaj vypitý a tak jsem se vydal pryč z jídelny.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 8:04 pm

Vstoupila jsem do jídelny a třepala hlavou, abych z ní vytřásla všechnu vodu. Nebylo to ono, ale fénování bude muset ustoupit hladu. Sedla jsem si ke stolu a objednala si pravé italské lasagne, které se přede mnou taky hned objevily, a k nim malý doušek červeného. Hmm, to si dám líbit, usmála jsem se a s chutí se pustila do jídla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 8:38 pm

Měla jsem už po jídle a vychutnávala jsem si svoje červené, když jsem někde vzadu za žaludkem ucítila velice podivný pocit. Těžko to popsat, bylo to snad nějaké vnímání balancu, který byl nějakým divným způsobem narušen. Jako bych se nějak napojovala na věci okolo sebe, cítila je jak mají být a když takové nebyly. Přišel snad někdo na loď? Stíny? Ale to ne. Necítila jsem takové nebezpečí. I když - mohla jsem tomu věřit? Netušila jsem, jak moc je ta schopnost spolehlivá. Každopádně jsem znervózněla. Postavila jsem sklenici na stůl a po ruce si připravila fireball, pro všechny případy. Kdyby něco, nebudu se zdráhat a vypálím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 8:55 pm

Dorazíme sem. Skočím do stredu miestnosti. Trochu sa zapotácam a poviem:"Tututututu!" poviem a napodobním zvuk trúbky."SME TÚ....O-OLAF?!" poviem a obzriem sa za seba, kde je ten Olaf."Ááále...eM....Ááhoj!" poviem smerom k eM. Podídem k nej, dám jej bozky na obidve líce a ukážem na dvere."P-priš-šlíí...sméé..." poviem a zasmejem sa trochu, popritom čakám Olafa.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 8:58 pm

Koukám po místnosti "T....y jo...to...je upl...ně...ji..né...ne....žžž..u nás" yjde ze mě.
Prohnu se a vyjde ze mě mocný krk doprovázen velkým oranžovým mrakem....který se po chvíli rozplyne.
"Ohňost...roj" culím se blbě na okolí.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 8:59 pm

Ježiši Petře!, vyjekla jsem, když jsem mezi dveřmi spatřila asi tu poslední osobu, kterou bych tu čekala, a to ještě v značně podroušeném stavu. Jakmile jsem se vzpamatovala z počátečního šoku a viděla ho kráčet blíž ke mně, zhasla jsem rychle fireball. Co tu děláte? Málem jsem vás usmažila. A jak to šmarja vypadáte?, zasypávala jsem ho dotazy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:03 pm

"Fúúúúj...z...znova?" poviem a začnem mávať rukou aby sa ten smrad roztratil."Húú..stéé..špica! T-totálna...." poviem a začnem sa obzerať po okolí."Húúúouste..." podídem k nemu a natiahnem ruku aby si so mnou dal päť."Gimme.....a .....funf?" poviem a potom sa otočím na eM."Mýý? Nííč...len prechádza. O-olaf...to tam zasmradil...." poviem smerom na eM.


/Tak ja odchádzam...Olaf máš právo hýbať s mojou postavou...lebo zajtra sa tu neobjavím. No možno na mobile.../
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:04 pm

Zmateně čučím jako smutný klaun do výlohy luxusního zboží "Hez...ke" prohlásím když se rozhlížím po místnosti.

"U...na...vvv.a" prohlásím stojíc na jedné noze.Jako baletka vyskočím vratce dopadnu na obě nohy,pokus o úklonu...ale místo úklony mi spadnou kalhoty..a odhalí mé Batman trenky!!!

"P..ardon..nnn" řejnu jen to na svou obhajobu.

/njn já chci taky jít do off...budu tu,až po 00:00/
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:06 pm

"Bráávo..bráávo..." poviem a začal som tlieskať. Prišiel som k eM a povedal:"Je dobrýý...č-čo?" spýtal som sa eM."LEN TAK ĎALEJ! SI HVIEZDA!!! Vúúúú!" zakričím na celú jedáleň a silno tlieskam.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:07 pm

Ou máj..., prohlásila jsem a protočila oči. Tak jo. Sednout. Oba, rozkázala jsem a navigovala je oba do křesílek. Íni, prosím... něco jako vyprošťováčka bys neměla?, pomyslela jsem si a na konferenčním stolku se objevily dva ohromné hrnky něčeho, co vypadalo jako hodně silné kafe, ale mohlo to být bůhvíco. U těchhle lodí člověk nikdy neví. Na, vrazila jsem každému hrnek do ruky. Jestli vás tu takhle někdo uvidí..., větu jsem raději nedokončila. Tohle bylo přesně to, o čem jsem mluvila s Ellou. Situace, kterou prostě nemůžete čekat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:09 pm

Okamžite som si sadol a pozeral na ňu."Jóó...péékny..." poviem a začnem si obzerať pohár. Trochu som vylial, no to nevadí."Č-čo? Čo je? Veď som...my...myslel, že náás uvidíš r-ráda..." poviem prekvapený pozerajúc na eM.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:11 pm

No to jó, to já vidím, ale byla bych radši, kdybyste i vy dva viděli mě. Jednou. Jasně., dodala jsem popravdě a pomáhala jim oběma vypít, co jim Insignia nadělila. Cítila jsem se přitom divně. Jako bych čekala, kdy do jídelny vtrhne Eserath a bude se pídit po odpovědích. Kdyby ty dva poslala Berenika, pak jistě ne v takovém stavu. Něco se muselo stát.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:11 pm

"Ma..mi..ješ..tě...brz..o" melu když mě eM usazuje do křesla.
"Tak...mě..kké" hladím zuřivě opěradlo křesla.

Kroutím hlavou jako sova pálená "Hůůů.hůůů" vydám i zvuky jako ona.
Po chvíli hučení..se málem překlopím i s křeslem,mi klesne hlava na hruď,malá chvilka a vydávám zvuky jako jiný druh zvěře.

*Chrrr* *Chrrr* *Chrrr*

/dobrou noc Smile a zítra Smile/
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 EmptyWed Feb 15, 2012 9:14 pm

"Pf.." nestíhal som to piť. Začalo mi to stekať po brade. Potom som tresol s pohárom o stôl, mal som zatvorené jedno oko a pozeral na pohár."Fúúj...Pf...fúj, pche..." poviem a začal som si čistiť jazyk."C-chce to niečo, inšie!" poviem a začal som rozmýšľať nad vodkou, či mi ju Insignia nepričaruje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 14 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: