Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:02 pm

Dá sa povedať, že mi odľahlo. Bol by som totiž veľmi nerád, ak by odomňa niekto očakával heroické činy a ja by som ich nebol schopný učiniť. S tým, že tu stále niečo deje mal kapitán jednoznačnú pravdu. Najskôr tiene... potom tá podivná organizácia, zásoby... mláďa líšky... prosto je toho dosť.
"Šľachtica?"
V tom som si spomenul na svoj prvý deň na Insignii, keď som stretol Momo, ktorá mi povedala o Tsunoroiovi.
"Tsunoroi?"
Jeho meno som si, na svoje vlastné počudovanie sa, zapamätal.
"Nemal som možnosť ho spoznať, ale pár vecí som už o ňom počul..."
Odkašlal som si.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:06 pm

"Tak se jmenuje? Páni, ani jeho jméno pořádně neznám... Měl bych se stydět... Ale nestydím se, on taky ne. Pravděpodobně někoho zabil v afektu, když zjistil, že jsem kapitánem já a ne on...
Ale není zas až tak špatný, jen poněkud hodně... Jak to říci...
Houževnatý? Zvláštní? Prostě je svůj, a tak to asi má být."

Vzpomněl jsem si na něj a tím jsem to raději ukončil.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:14 pm

Zachrnel som... bolo to niečo ako potlačený smiech.
"Mne to tak pripadá, že toho Tsunoroia asi nebude mať veľa ľudí veľmi v láske."
Spomenul som si na Momo, a teraz, keď o ňom tak rozprával aj šéf. Nemusí byť zlý, ale asi to nebude nejaké zlatíčko... napadlo ma, že by mohol byť niečo ako Postrach Denis! Ale nič som si z toho nerobil... nepoznám ho, a aj keď mi o ňom niekto povie svoje, vlastný názor si utvorím, až ho budem poznať osobne a lepšie. Napokon, ako som už veľa krát mal na jazyku... každí sme nejakí.
"Húževnatosť nemusí byť vždy zlá. Ale, aby som si o ňom vedel utvoriť názor, musel by som ho poznať."
Usmial som sa a potom sa predomnou objavil pomarančový džús.
"Ak sa smiem spýtať, ako dlho ste boli na Destiny predtým, než ste nastúpili na post kapitána?"
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:21 pm

"Prosím to vykání... Trhá to uši, připadám si jak nějaký ministr..."
Trošku jsem se zamračil, věděl jsem, že to nemyslí dobře, ale mi se to opravdu nelíbilo, dělalo to ze mně něco, co jsem nebyl.
"Ale jistě, že můžeš... Na Destiny jsem byl jen pár dní, možný 5?
Pokud nekecám. Prostě jsem se tam objevil a bloudil jako tělo bez duše po lodi a uvažoval, kde to vlastně jsem a proč tam jsem... Pak jsem potkal eM a ta mi vše více přiblížila a byla i u toho, když se mé schopnosti prvně projevily.
No a o několik dní po mém nástupu se objevila Isabel... Tehdy se projevilo menší vylepšení mých schopností, proměna, kterou už jsi viděl. No a popravdě, pak se toho semlelo moc, objevil se ten chlap a já byl ze dne na den kapitánem, jen tak. Ani jsem nevěděl, že existuje nějaká další loď...
Toť vše..."

Konstatoval jsem suše, jelikož na tom nebylo nic vzrušujícího.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:27 pm

S vykaním som mal teda v pláne prestať. Ak niekto nechce, aby sa mu vykalo, jeho želanie by sa malo akceptovať.
Po vyrozprávaní kapitánovho príbehu mi padla sánka. A to som si myslel, v akom zmätku som žil ja... Toto bolo niečo na úplne inom levely!
"Aew! Tak to st- si si toho dosť prežil za tých posledných pár dní."
Pomaly som pil svoj džús.
"Mimochodom, tie zásoby. Ak ich budeme mať, čo sa plánuje potom?"
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:34 pm

"Insignia by měla na několik týdnů vydržet, takže se budeme moci držet jen na lodi a já bych za to byl i vděčný."
Přejel jsem prstem po hraně šálku.
"No a co se týče dění potom, doufal jsem, že se to na čas trochu uklidní a já budu moci promluvit k vám všem a vysvětlit, jaká situace je kolem. I když už to asi všichni ví, tahle loď šíří klepy rychlostí světla.
Ale každopádně takhle to bude oficiální. Chtěl bych všechny upozornit k opatrnosti a vyzvat je i k tomu, aby se zlepšili ve svých schopnostech, pokud to bude možné. Jinak mám v plánu se setkat s kapitánkou, jakmile u nich chvíli bude ta vyslankyně z Eff... Z té organizace, to jméno je děsné, lámu si na tom jazyk..."
Zaklel jsem a letmo si odplivnul, jak se to dělá u škaredých slov.
"No a to je asi tak vše."
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:42 pm

Poznámka o tom, že budeme môcť ostať na lodi ma akosi upokojila. Začínam sa na lodi cítiť lepšie ako niekde mimo nej. Dokonca ani na Destiny sa necítim tak dobre ako na Insignii.
"To s vysvetľovaním sa mi zdá ako veľmi dobrý nápad. Posádky by podľa mňa mala vedieť všetko, čo sa len dá, aby sme boli pripravení aj na najhoršie. Nevedomosť podľa mňa len pridá na sile nepriateľovi."
Podotkol som.
"Ja to taktiež nedokážem vysloviť. Nechápem, prečo si nemohli dať nejaký normálnejší názov. Napríklad lovci tieňov, keď už sa za nich pokladajú."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 5:56 pm

"Hmm... Upřímně si o té jejich organizaci myslím svoje. Ten jejich vpád a ultimátum jim nezapomenu nikdy! Tím u mě skončili ještě dříve než začali.
Každopádně... Musíme najít jakousi společnou cestu."

Poslední 2 slova jsem dost zkarikaturizoval, jelikož mi nějak nešly vyslovit.
"Oni ví, co se děje kolem a my zase na rozdíl od nich umíme snít. Doteď jsem nepobral to jejich, sníme proto, abychom nesnili, protože naše sny jsou noční můry... Je to složitější než křížovky v novinách."
Protočil jsem oči.
"Takže asi tak no, uvidíme, kdy se ozvou příště..."
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 6:04 pm

Ako sme začali rozoberať Effettualitu, prišiel mi na um incident, keď som bol prinútený skrížiť svoj meč s mečom jedného z členov organizácie. Konkretne sa jednalo o tú feministickú pubertiačku, ktorá by podľa mňa potrebovala sem tam poriadne pokarhať...
Lenže teraz som nevedel, či o tom bossovi povedať alebo nie...
"Na mňa zrovna milo nepôsobia. Je pravda, že nám jeden ich člen zachránil život, ale aj tak."
Tak ma napadlo, že na Destiny bude jeden ich člen. Kto vie na čo všetko by tam mal byť.
"Mňa by zaujímalo, prečo sme sa museli na Insigniu vracať cez Destiny. Prečo jednoducho nenasmerovali portál aj na Insigniu?"
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 6:16 pm

"Jo, tak to je nad mé chápání, bráně a portálům zatím ještě moc nerozumím, takže tahle otázka pravděpodobně zůstane nezodpovězena.
Kapitánka říkala něco, že zdejší brána nebyla dlouho používána, takže by se mohlo stát, že by nás zavedla někde úplně jinde, pravděpodobně proto neriskovali přímý spoj se zemí, mohly by nastat komplikace, ale jaké...
Těžko říct."

Zakroutil jsem rameny a začal se pomalu zvedat.
"No, pokud mě omluvíš, myslím, že je čas, abych zase něco dělala a nezašíval se tady. Takže přeji příjemný zbytek dne a já zase někam zmizím."
Letmo jsem se usmál, vstal a přešel ke dveřím.
"Zatím."
Letmo jsem mávnul a zmizel na chodbě. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 6:22 pm

Ešte chvíľku som sa zamýšľal nad bossovimi slovami. Zrazu však už bol na odchode.
"Iste..."
Usmial som sa a pozrel na neho.
"... nerád by som nejako zdržoval. Pekný zvyšok dňa."
Poprial som šéfovi a než odišiel ešte pozdravil.
"Zatiaľ."
Razom sa predomnou objavilo mango!
Mmm, mango!
Neváhal som a keď sa objavil aj nôž, rozsekal som ho a kúsky začal pojedať.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyWed Feb 08, 2012 6:53 pm

Po dojedení chutného, zrelého manga som vstal do stola a zasunul za sebou stoličku.
"Čo by som len dal za to, ak by tu bol bazén!"
Vykĺzlo zo mňa, mal som totiž chuť si ísť zaplávať. Aj keď je pravdou, že vďaka mojej schopnosti si ja môžem zaplávať, avšak len vo vzduchu, no a to je trošku iné. Avšak, na teraz v pohode postačí. Po aktivovaní svojej techniky druhej úrovne, som dostal svoje telo do bezváhového stavu a odlepil sa od zeme. Na to som "doplával" k dverám, ktoré som otvoril a "vyplával" som na chodbu.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyThu Feb 09, 2012 12:19 pm

Zo spŕch priamo do jedálne. To bola moja cesta. Potom ako som prešiel dvermi a usadil sa v jedálni pri stole, objavil sa predomnou tanier. Černohorský rezeň so zemiakmi.
"Mmm."
Vyzeralo to chutne, tak som ani neváhala a rovno sa do toho pustil. Po chvíľke jedenia na stole zostal už len prázdny tanier, ktorý hneď aj zmizol. Objavil sa však pohár s vodou, čistou. Vodu som vypil a vstal. Ako som zasunul stoličku, pohár sa vyparil a ja som mohol opustiť jedáleň dobre najedený.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyThu Feb 09, 2012 7:21 pm

Zastávka na večeru. Jedáleň zasa raz prázdna. Potom, ako odišli dvaja členovia posádky po zásoby je to tu naozaj veľmi mŕtve.
Podišiel som k stoličke a posadil sa. Objavili sa predomnou cereálie. Skôr by sa hodili na raňajky, ale aj na večeru ich jedávam. Vzal som lyžičku a začal ich pomaly jest, pričom som očami prezeral prázdnu jedáleň.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyThu Feb 09, 2012 9:42 pm

Cereálie dávno zjedené... vďaka mlieku, ktoré bolo k nim, som sa cítil veľmi nasýtene. S úsmevom som sa postavil a zasunul za sebou stoličku. Zasa som sa porozhliadol po prázdnej jedálni. Dnes som nikoho nestretol a pripadalo mi to divné!
Čo sa stalo? Nikoho nikde niet... snáď sú všetci v poriadku. Veď ak by sa niečo stalo, loď ma predsa upozornila nie?
Trošku menej spokojný som prišiel k dverám a otvoril ich. Nazrel som do prázdnej chodby a potom opustil miestnosť.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 10:22 am

Sadla som si za stôl a pustila sa do jedla, čo mi prichystala Insignia. Popravde, ani neviem, čo to bolo. Ešte som sa úplne nezobudila. Chrúmala som pokrm a popri tom som sa mysľou ešte túlala v sne, ktorý si ani nepamätám.
Cherryl si urobila pohodlie pri mojich nohách.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 10:53 am

Cesta zo spŕch do jedálne nebola dlhá. Vedel som presne kam chcem ísť a môj žalúdok tiež. Ako som otvoril dvere a nazrel dnu, moja nálada sa zlepšila. Konečne niekto živý a hneď Momo!
Usmial som sa na ňu a vošiel dnu do jedálne.
"Ahoj!"
Pozdravil som a podišiel j stolu. Posadil som sa na stoličku a "objednal" si maslový chlieb s džemom a k tomu mlieko.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 11:11 am

"Eh, ahoj," pozdravila som a usmiala sa.
Už hodnú chvíľu som mala dojedené a len tak tu sedela. Keď prišiel Matt, vrátila som sa mysľou do reality.
Predo mnou sa zjavil olúpaný a nakrájaný pomaranč. Pomaly som sa doň pustila.
Keď zbadala Matta Cherryl, ihneď sa dožadovala jeho pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 11:42 am

Kým jednou rukou som sa venoval Cherryl, druhou som jedol.
"Dobrú chuť!"
Poprial som Momo, keď som si všimol pomaranča.
"Ako sa dnes máš?"
Nevinne som nahodil.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:16 pm

"Roztržito, povedala by som," povzdychla som si,"A ty?"
Dojedla som pomaranč a predo mnou sa zjavil kúsok čokolády. Pustila som sa do nej a za chvíľu po nej nebolo ani stopy. Mala by som sa krotiť, heh...
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:20 pm

Dojedol som chlieb, pričom na tanieri predomnou som ešte stále jeden mal.
"A čo sa stalo, že sa máš roztržito?"
Spýtal som sa pozerajúc na Momo, pričom som jednou rukou stále hladkal Cherryl. Tá čokoláda razom zmizla, zrejme bola veľmi dobrá, asi skúsim aj ja.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:28 pm

"Hm, dajme tomu, že som takmer stratila samú seba," zasmiala som sa, "Rozprávať sa so zvieratami, je niekedy dosť nebezpečné." Dodala som ešte zamyslene.
Pozrela som na Cherryl. Vyzerá to, že sa skamarátili. Usmiala som sa a rozmýšľala, čo by som si ešte dala, no potom som si to radšej zakázala. Nebudem vyjedať loď.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:34 pm

Veľmi som nepochopil. Vedel som, že Momo dokáže komunikovať so zvieratami... nakoniec, bola to jej schopnosť. To nebezpečie zrejme bude nejaký následok techniky.... ale aký?
Vyzeral som zrejme dosť zamyslene keď som na tým uvažoval, až som sa prestal venovať jedlu.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:42 pm

Videla som, že nad tým premýšľa.
"A ty sa máš ako? Ešte si mi to nepovedal," spýtala som sa ho, aby som ho odviedla od rozmýšľania nad tým, čo som mu povedala. Nemusí vedieť, že som takmer zdivela, alebo čo sa to so mnou dialo.
Hm, možno by som si ešte dala minerálku, nie, radšej džús. Zjavil sa predo mnou pohár pomarančového džúsu aj so slamkou. Vzala som ho do ruky a pomaly pila cez slamku.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 EmptyFri Feb 10, 2012 12:43 pm

Vošla som do jedálne a kráčala som tak aby ma nikto nevidel. To sa chceš schovávať večne Ell? Veď sa im aspoň pozdrav! A-ale čo keď zareagujú nejak otrávene? Nechcem byť otravná... Urob to! Otočila som sa teda na Matta a Momo a usmiala som sa. "Ahojte!" Zamávala som im a pomaly som k nim kráčala. Sadla som si k Momo a znova som si v duchu nadávala prečo som sa najprv nespýtala. "Umm? Deje sa niečo? Ste nejaký...napätý..." Poviem potom keď si ich oboch prezriem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 8 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: