Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kajuta Lei

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Kajuta Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kajuta Lei   Kajuta Lei - Stránka 2 EmptyWed Jan 25, 2012 9:07 pm

First topic message reminder :

Jakmile otevřete dveře od kajuty, oslní vás úžasná optimistická atmosféra, které koluje kolem. Ano, taková je kajuta Lei. Plně vystihuje její povahu.
Zdi jsou na obou stranách kajuty jsou nabarveny především teplými letními barvami, které jen zlepšují náladu, každé ráno, když má Lea špatnou náladu, uchýlí se sem a svět jí hned přijde veselejší.
Kajuta je vybavené vcelku skromně, uprostřed pokoje ční nevelká postel s modrým povlečením, dále jsou v místnosti několik skříní, ve kterých by správně měli být naskládány jen kopečky oblečení, ale ne. V téhle kajutě slovo "pořádek" moc neexistuje, ne, spíš se nerespektuje!
Oblečení je častokrát rozházené v pokoji, nebo jen pod postelí, či narvné ve skříni, aby to aspoň na první pohled vypadalo čistě. Když zabloudíme pohledem dále, uvidíme noční stolek, u stěny přitisknutý velký stůl s rozházenými tužkami po stole, spoustu poliček, na kterých jsou nejrůznější blbosti, kterým Lea říká sbírka "zážitků", dává tam věci, které jí připomínají jakoukoliv vzpomínku, byť naprosto nezáživnou.
Dalo by se říct, že pokoj působí hlavně útulně.
Celému pokoj dominuje nevelké okno, s kterým vidí Lea ven, častokrát se kochá výhledem, protože nikdy neví, kam je vzducholoď zanese.

Lea si svou kajutu zamilovala na první pohled, jako kdyby byla stvořená jen pro ni, je to jakési její útočiště, něco, kde je jen její soukromí.
I přesto, jaký je tu nepořádek, řídí se heslem, že Génius ví, kam má své věci dát!
Někdy si tu i uklidí, ale jí prostě přijde, že kdyby to bylo všechno uklizené, už by to nebyla její kajuta.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Kajuta Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Lei   Kajuta Lei - Stránka 2 EmptyMon Feb 06, 2012 8:41 pm

Veď ma? Snáď si nemyslí že viem cestu... hm zrejme myslí no tak to sa pletie snáď ma tam lodička dovedie. H...Hai.. vykoktal som zo seba a otočil som sa smerom preč a zavrel oči. No tak sa ide na to... Lodička drahá zaveď ma do Tanečne sále.. Tanečnej sále... tanečná sál... Našťastie to bolo miesto na ktoré som sa mohol plne sústrediť a tak bola mala´možnosť že tam netrafíme. Ako v tranze zo zavretými očami som sa vydal preč. (Presun Tanečná sál )
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Kajuta Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Lei   Kajuta Lei - Stránka 2 EmptyMon Feb 06, 2012 8:46 pm

Jen jsem ho pozorovala, ještě zkontrolovala, že jsem kajutu zavřela, ten nepořádek můžu totiž vidět jen já, ostatním by hrozil vážná šok, a pak jsem se vydala za ním. Trochu rychleji, abych ho dohnala.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Kajuta Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Lei   Kajuta Lei - Stránka 2 EmptyThu Feb 09, 2012 2:33 pm

Dorazila jsem večer do kajuty, z dnešního dne jsem byla vyčepraná, ani jsem se sama sobě nedivila, spadla do nadýchaných polštářů a usnula jako poleno.

---

Probrala jsem se po několika hodinách spánku, těžko říci, jestli bylo ráno, no večer určitě ne. Protáhla jsem se a pak se pousmála. Vstala jsem a porozhlédla se po tom binci okolo, konečně se mi podařilo ukořistit v tom zmatku červenou mikinu s červenožlutými tkaničkami u kapuce. Takovéhle mikiny jsem milovala a byly mou nesdílnou součástí! Nakonec jsem na nohy natáhla šedivé třičtvrťáky a pod mikinu nasoukala černé tričko s bílým nápisem I´m king!. Pak jsem si promnula oči, s kartáčkem zamířila k umyvadlu, kde jsem se trochu probrala a opláchla si obličej. Neposedné vlasy jsem spletla do copu a do kapsy schovala sluchátka, člověk nikdy neví, kdy je bude potřebovat!
Pak jsem otevřela dveře.. Hmm, půjdu zkontrolovat Ayllí, kdo ví, jestli si stále myslí, že je to sen. Zakřenila jsem se nad tím plánem a vydala se k její kajutě, s tichým doufáním, že se nevydala zase někam jinam.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kajuta Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Lei   Kajuta Lei - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kajuta Lei
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kajuta Qui
» Kajuta M.
» Kajuta Neige
» Kajuta Olaf
» Petrova kajuta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: