Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sociální zařízení (Dívky)

Goto down 
+3
M. Phoenix
Rikke
Agatha Farewell
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 EmptyThu Jan 19, 2012 8:40 am

First topic message reminder :

Ve dvou místnostech rozdělených kruhovou umývárnou se nachází wc a sprchy.
Na kachličkách po stěnách jsou jemně šedé ornamenty. Stejné, jaké lemují zrcadla nad umyvadly.
Nespočet poliček lemujících umývárnu je plný všemožných parfémů či mýdel různých vůní. Každý si tu najde takovou, jaká by mu vyhovovala. U sprch pro změnu visí hebké ručníky různých barev.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 EmptySun Feb 12, 2012 5:44 pm

Z nudy zase vyndám papírek z kalhot a čtu tet na něj napsaný.
Hmmm...hmmm...kafe letí hlavou slova.
Papírek opět do kapsy,pro změnu vytáhnu tužku které začnu ohryzávat tupý konec.

/Chce se mi spát Very Happy takže tu budu čučet sem tam/
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:34 pm

Zvuk tečúcej vody z ničoho nič utíchol (aby bolo jasné, netrvalo to celé tie hodiny, ale iba nejakých možno 15 minút). Ďalšie asi 3 minúty bolo úplné ticho, ako keby sa snáď vovnútri ani nič nedialo. Ešte len potom som už definitívne vystúpila von, hoc s mokrými vlasmi.
"Môžeme," dala som mu vedieť, presmerujúc sa pomalými krokmi opatrne do chodby s úmyslom vrátiť sa na svoje obľúbené miestečko v jedálni.
"Ty prvý," prehovorila, aby sa zasa raz mohla držať pri jeho blízkosti popri prechádzaní. Bolo by nepríjemné, keby si viac ľudí všimlo jej zvláštnosť.
(Potom ako napíšeš, automatický presun.)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:40 pm

"Dobře jdeme...mám chuť na kafe" oznámím a vydám se chodbou.
"Jo v jídelně si něco dáte?" zeptám se.
"Myslím jídlo,pití a tak" raději dovysvětlím.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:51 pm

Vrhla jsem do koupelny. Na konci chodby jsem zahlédla Olafa a Bělku. Vida, tak přece jenom opustila své hnízdečko, usmála jsem se a zapadla do koupelny.

V mžiku jsem shodila to málo oblečení, co jsem na sobě měla, a vlezla si pod sprchu. Uspokojena výborným tréninkem jsem se v té vodě ráchala jako malá holka a po chvilce jsem si dokonce začala zpívat, což se tu dost rozléhalo.

Po příjemné sprše jsem si vytřela vlasy ručníkem a vyfénovala je dosucha. Pořádně jsem se utřela a převlékla do čistého oblečení, které mi zase Destiny nachystala, zatímco mé dosavadní zmizelo do neznáma. Musela jsem se tomu usmát. Byla nanejvýš pohostinná.

Usoudila jsem, že něco menšího k snědku takhle navečer by neškodilo, a vydala jsem se směr jídelna.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sociální zařízení (Dívky)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: