Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sociální zařízení (Dívky)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sociální zařízení (Dívky) Empty
PříspěvekPředmět: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) EmptySun Jun 03, 2012 7:40 pm

Sociální zařízení (Dívky) Classic_style_bathroom_3_by_AndriyGusak
Ve dvou místnostech rozdělených kruhovou umývárnou se nachází wc a sprchy.
Na kachličkách po stěnách jsou jemně šedé ornamenty. Stejné, jaké lemují zrcadla nad umyvadly.
Nespočet poliček lemujících umývárnu je plný všemožných parfémů či mýdel různých vůní. Každý si tu najde takovou, jaká by mu vyhovovala. U sprch pro změnu visí hebké ručníky různých barev.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Sociální zařízení (Dívky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Dívky)   Sociální zařízení (Dívky) EmptyThu Aug 02, 2012 9:22 pm

Místo aby mě zavedla Destiny do mé kajuty, zavedla mě do sprchy, asi věděla, co potřebuji víc! Spokojeně jsem se svlékla a zalezla do jedné ze sprch, kde jsem si umyla i hlavu a spokojeně celá vydrhla. Trvalo to chvíli, větší dobu jsem strávila tím, že jsem jenom pod horkou vodou přemýšlela.
Nakonec jsem si vzala bílý ručník, osušila se a pak se zase převlékla a stejně rychle jako jsem vešla, jsem se z umýváren po vyčištění zubů i rychle vypařila. Cítila jsem se svěží, což byl super pocit! Milovala jsem sprchu.

(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
 
Sociální zařízení (Dívky)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: