Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sociální zařízení (Chlapci)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Jan 19, 2012 8:41 am

Ve dvou místnostech rozdělených kruhovou umývárnou se nachází wc a sprchy.
Na kachličkách po stěnách jsou jemně šedé ornamenty. Stejné, jaké lemují zrcadla nad umyvadly.
Nespočet poliček lemujících umývárnu je plný všemožných parfémů či mýdel různých vůní. Každý si tu najde takovou, jaká by mu vyhovovala. U sprch pro změnu visí hebké ručníky různých barev.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyTue Jan 24, 2012 2:09 pm

Vešel jsem dovnitř a namířil jsme si to ke sprše po cestě jsem ze sebe shodil oblečení a položil jsem si ho na poličku.Vzal jsem si nějaké mýdlo a šampón a šel jsem si užít sprchu.Asi po 20 minutách stání pod sprchou a přemýšlení jak jsem se sem dostal a co se bude asi dál dít jsem se pořádně namyslil a na hlavu jsem si dal šampón potom jsem to spláchl vodou a vylezl ven.Nahmatal jsem ručník a obvázal jsem si ho kolem pasu.Nakonec jsem si vzal zubní pastu a kartáček a šel jsem si k umyvadlu vyčistit zuby.Celou tu dobu jsem stále přemýšlel co bych měl vlastně dělat.
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyTue Jan 24, 2012 2:30 pm

Jak jsem všechno dodělal a znovu jsem se oblékl vyrazil jsem si dát něco k jídlo přece jenom jsem včera nic nejedl a měl jsem pořádný hlad.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Jan 26, 2012 5:58 am

Po jídle mě napadlo, že bych se mohl zajít osprchovat před tím, než půjdu spát a snad jako náhodou, sem místo do svého pokoje, dorazil do umývárny.
Vypadalo to tam hezky, ne jako ty sprchy v tělocvičnách, vždycky po tréninku.
Svlékl sem se a oblečení sem naskládal někam, kde sem měl jistotu, že na něj nenacákám vodu a šel sem se umýt do sprchy. Byl tam i dobře vonící sprchový gel, takže sem si neměl na co stěžovat.

Po sprše sem si tam vzal jeden fialový ručník, osušil sem se a s ručníkem kolem pasu sem zase vyrazil do své kajuty.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Jan 26, 2012 8:46 pm

Pohmkával som si jednu z pesničiek, na ktoré som si z nejakého dôvodu spomenul a spolu s melódiou kráčal naprieč loďou až som narazil na nejaké dvere. Otvoril som ich, na moje udivenie, neboli zamknuté. Keď som vstúpil do miestnosti, nebolo to niečo, kde by som sa mohol vyspať, skôr niečo kde by som si mohol dať sprchu.
Sprcha!
Napadlo ma zrazu, ja som vôbec nemyslel na nocľah, ale na to, že by som sa rád po dlhšej dobe umyl. Obzrel som sa okolo seba, nikde nikto nebol. To mi odľahlo. Prišiel som k jednej sprche a ešte raz sa pre istotu obzrel. Napokon som si dal dolu oblečenie a meč položil naň. Vošiel som do sprchy a tesne predtým, než som pustil vodu, som si dal dolu aj čelenku z hlavy.
"No, už by bola mokrá a potom by mi voda stekala po čele až do očí."
Po mojej poznámke som pustil vodu a nechal ju na seba padať voľne akoby to bol dážď. Keď som sa otočil, zaregistroval som šampón, podobný tomu, ktorý som používal doma, neváhal som a použil ho na moje obrie vlasy, ktoré už pod tlakom vody stihli spľasnúť. Šampón som nechal na hlave a použil sprchový gél na zvyšok tela. Netrvalo dlho a chemikálie som zo seba spláchol a opustil som kútik so sprchou. Osušil som sa veľkým bielym uterákom, ktorý som si ovinul okolo pásu. Siahal mi tak až kúsok pod kolená. Radšej som sa pre istotu pozrel do zrkadla, vyceril som zuby a jedným prstom na svoj odraz v zrkadle ukázal.
"Fešák!"
Jedným okom som na seba žmurkol a potom si vzal svoje oblečenie aj s mečom. Opustil som sprchy a teraz už myslel len a len na miesto, kde by som sa mohol zložiť na noc.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyFri Jan 27, 2012 11:35 am

Už som si zvykol, že veci, zvlášť miestnosti tu nie je nutné hľadať. Stačí chcieť, a loď vám ukáže cestu priamo k miestu, ktorého hľadáte. Ja som hľadal sprchu a aj som ju našiel. Otvoril som dvere a nazrel dnu. Nikoho nikde, tak som sa len pousmial a vošiel dnu. Dvere som samozrejme za sebou zatvoril a zamieril som k tej istej sprche, v ktorej som bol aj včera. Dal som si dolu uterák, naň som položil svoje oblečenie a tiež meč a začal sa sprchovať. Rovnakým postupom ako včera, aj dnes som sa osprchoval... osušil a obliekol sa. Do svojho oblečenia. Vzal som si svoj meč, ktorý som si dal k pásu na po ľavej ruke a s úsmevom som sprchy opustil, pričom som sám ešte nevedel, kam ísť.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyFri Jan 27, 2012 9:52 pm

Vykračoval som si chodbou, a aj keď som bol ostražitý, nejako sa mi zlepšila nálada od momentu, keď zmizli tiene. Po asi päť minútovom vykračovaní si som sa dostal k už mne veľmi známym dverám. Boli to dvere do sprchy. Nakukol som dnu, a nikto tam nebol. Obzrel som sa po chodbe, najskôr jedna strana, potom druhá a vošiel som dnu. Keď som za sebou zatvoril dvere, hneď som zamieril k sprche, ktorú som použil ráno a včera večer, teda v noci. Dal som si dolu svoje oblečenie, no meč som si položil tak blízko sprchy, aby som ho mohol použiť hneď, keď by som potreboval. Pustil som sprchu a použil šampón na svoje vlasy a tiež sprchový gél na zvyšok témy.
"I was born long ago
I am the chosen, I'm the one
I have come to save the day
And I won't leave until I'm done
So that's why you've got to try
You've got to breathe and have some fun
Though I'm not paid I play this game
And I won't stop until I'm done"

Potom ako som si dotancoval a dospieval, spláchol som zo seba chemikálie, utrel sa, osušil a napokon obliekol. Moje vlasy neboli momentálne v "afro stave," ale tiahli sa v pekne dĺžke smerom k zemi, samozrejme, nedosiahli až na ňu. Pripevnil som si meč k ľavej strane tela a pomalým krokom som sprchy opustil.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySat Jan 28, 2012 11:19 am

"Jednoducho milujem sprchu!"
Povedal som sám pre seba hneď potom ako som vošiel do prázdnej miestnosti určenej na sprchovanie sa. Oblečenie som si zavesil na vešiak, a prešiel k umývadlu. Tam som vzal zubnú kefku a dal naň pastu. Prešiel som k sprche, pustil vlažnú vodu a tak ako na mňa voda padala, čistil som si zuby. Keď som mal zuby umyté, umyl som si hlavu a tiež aj zvyšok tela. Obliekol som sa hneď potom, ako som sa osušil, k ľavej strane pásu som si pripevnil katanu a zmizol som v dverách.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySat Jan 28, 2012 5:57 pm

Došel sem do sprchy a shodil sem ze sebe všechny ty zpocený věci a hodil sem je do umyvadla. To sem zadělal špuntem, napustil sem ho vodou a do vody sem nalil trochu mýdla. Pak sem začal ty zpocený věci prát v ruce.
Věci sem nechal máčet se v umyvadle a vlezl sem o sprchy. Vzal sem si s sebou ještě sprchovej gel.
Zapnul sem vodu, stoupnul sem si pod ní a chvíli sem tam jen tak stál, rukama a hlavou sem se opíral o protější zeď a nechal sem po sobě týct vodu.
Ach jo... Todle fakt není moc dobrý... měl bych si promluvit s někym, kdo tady tomu velí, aby mi to trochu objasnil... Co tady sakra vůbec dělám? Nemám žádný speciální schopnosti, není nic, čím bych tady mohl pomoct, sem tu akorát krk na víc... Fakt to nechápu.
Takhle sem tam stál asi dvacet minut, potom sem se celej namydlil, pak znova opláchnul a vylezl sem ven. Vzal sem si ručník, usušil sem se a vytáhl sem z umyvadla mokrý věci. Vyždímal sem je, několikrát opláchl a pak zase vyždímal a s ručníkem kolem pasu a věcma v ruce sem odešel do pokoje.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Jan 29, 2012 12:39 am

Černoch s afrom vbehol do spŕch potom, čo sa presvedčil, že sú prázdne. Vyzliekol som sa a zašiel po sprchu.
Nepreháňam to? Každé ráno a večer?
Dal som si na hlavu šampón a na telo sprchový gél. Keď so zo seba chemikálie opláchol, všimol som si kondicionér. Rozhodol som sa, že to skúsil a dal som si z neho na hlavu, Podľa návodu som počkal, než som ho spláchol a keď som tak učinil, zastavil som vodu a osušil sa. Uterák som si dal okolo pásu, tak aby zahalil všetko podstatné, a šiel som k umývadlu, kde som si prepral oblečenie. Keď to bolo, dostal som z mokrých šiat toľko vody, koľko sa dalo a potom spolu s mečom, vlhkým oblečením a uterákom okolo pásu som opustil sprchy.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Jan 29, 2012 11:13 am

Poklusem sem ze své kajuty doběhl do sprchy. Sundal sem si tričko, došel sem k umyvadlu a napustil sem ho vodou. Nejdřív sem se od pasu nahoru opláchnul a potom sem si začal čistiti zuby.
Co to bylo sakra za sen, co se mi dneska zdál?... Vim že tam byli pavouci, ve snu sem z nich byl podělanej až za ušima, ale pavouků sem se nikdy nebál... Je to celý nějaký divný.
Pomyslel sem si a když sem měl zuby vydrhnuté, vypláchl sem si pusu a šel sem do kajuty vrátit kartáček s pastou a vzít si čistý oblečení.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Jan 29, 2012 12:56 pm

Chvíľku na to ako som prišiel do miestnosti so sprchami, zavesil som svoje veci na vešiak. Tá chvíľka predtým poslúžila na poobzeranie sa, či je niekto, a ak je, tak kto, v miestnosti. No nikoho tu nebolo, tak som si najskôr pred umývadlom umyl zuby a potom, keď som si vodou opláchol tvár, našiel som na ňu vrstvu peny na holenie. Vzal som žiletku a pomaly sa začal holiť. Nechal som si samozrejme svoju briadku, ktorá sa ťahala od vlasov k vlasom, no zvyšok bol hladký a detská prdelka. Odložil som žiletku a ešte raz sa opláchol. Na päte som sa otočil a dotancoval som k sprche.
"What's your name?
Um, Haa!
Who's your daddy?
Um, Haa!
Is he rich like me?

Bol som pri sprche, kde som zo seba prudkým a rýchlym pohybom strhol osušku, ktorú som mal okolo pásu a vietor ju zavial niekam obďaleč.
.
.
.
Tell it to me slowly
Tell you what?
I really want to know
It's the time of the season for loving??!!"

Pustil som vodu, ktorá na mňa začala tiecť, vzal som šampón, dal ho na hlavu a vmasíroval do vlasov. Sprchový gél šiel na telo, a keď som to spláchol, nastal čas pre kondicionér. Ten som po chvíľke tiež spláchol a utrel sa uterákom. Obliekol som si svoje vypraté oblečenie, ktoré stihlo v noci uschnúť, upevnil si katanu po svojej ľavej strane tela a odtancoval som preč zo spŕch.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyMon Jan 30, 2012 8:57 am

Loď mě dovedla opravdu tam kam jsem si přál,vejdu a rozhlédnu se "Víc než vyhovující" řeknu kdovíproč nahlas.
Vyhledám WC kde vykonám potřebu.
Poté se přesunu k mýdlům a šamponům Co si jen vybrat? kroutím hlavou nad množstvím výběru.
Nakonec sáhnu po mýdlu s měsíčkem lékařským (Calendula officinalis) a šamponu z kopřiv.
Rozpustím si vlasy a nyní vypadám jak špatně vyspalý fanoušek rocku.
Brýle položím na okraj jednoho z umyvadel,tričko sundám a umístím jej taktéž k umyvadlu,vezmu první ručník který mi přijde pod ruku.
Trenky letí k tričku,vstoupím do sprchy.
Po chvíli na mé tělo dopadají horký proud vody To jsem potřeboval říkám si při drhnutí svého těla.
Umytý a voňavý se obléknu,vlasy nechám rozpuštěné.
Poklidím po sobě a vydám se z umývárny.

/na sobě trenky,tričko,pantofle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Feb 02, 2012 9:45 am

Za pobrukování jsem dorazil do umývárny určené pro muže/chlapce/cokoliv co není žena Very Happy
Stoupnu si k umyvadlu a prohlížím si svou tvář v zrcadle,naštěstí jsem v kufru v kajutě našel potřeby na holení,pěna šup na ksichtík a již žiletka zušlechťuje mou tvář.
Holení hotovo,trenky dolů a vzhůru do sprchy.

Teplá voda proudy stéká po mém těla,mýdlo,šampon,vše rychle smyji ze svého nyní již čistého těla.
Celý se důkladně utřu,narvu se do trička i čistých trenek,vklouznu do pantoflí a pomalým krokem opouštím umývárnu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Feb 02, 2012 7:04 pm

Dorazím sem. Bolesti hlavy postupne ustupovali. Bolo mi čoraz viac lepšie. Vyzliekol som sa. Svoje veci si priehľadne poskladal a uložil. Až potom som si uvedomil, že som si nezobral mydlo alebo šampón. No starosti pominuli, keď som uvidel nespočetne veľa mydiel a šampónov. Zobral som si svoje obľúbené mydlo "Ultimate Fresh". Vošiel do jednej zo spŕch a začal sa umývať.
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Feb 02, 2012 7:22 pm

Ešte dlho a dlho som stál pod prúdom vody. Poriadne sa umýval a rozmýšľal. Oprel som sa rukami o kachličky a nechal aby mi voda padala na hlavu. Sklonil som ju a vodami mi pretekala cez tvár. Potom som sa poriadne opláchol. Vyšiel von, utrel sa uterákom a obviazol ho okolo pása. Zobral si svoje veci a odišiel preč.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Feb 05, 2012 9:34 am

Dorazím do do umývárny,kupku použitého oblečení položím blízko umyvadla,najdu vhodné mýdlo.
Pustím teplou vodu,chytnu první trenky a začnu je prát v rukou.Tak se to opakuje se všemi trenkami i ponožkami.
Pak marně hledám sušák...Nevadí usuším to v kajutě mluvím si pro sebe a vyprané kousky uložím na hromádku.
Pak se sám svléknu a vzhůru do sprch.

Jak o mě stéká teplá voda a bere a odnáší mýdlové bubliny kamsi k mým nohám začnu si zpívat Norskou hymnu

Ja, vi elsker dette landet,
som det stiger frem,
furet, værbitt over vannet,
med de tusen hjem.
Elsker, elsker det og tenker
på vår far og mor
og den saganatt som senker
drømme på vår jord.
Og den saganatt som senker,
senker drømme på vår jord.

Ja, vi elsker dette landet,
som det stiger frem,
furet, værbitt over vannet,
med de tusen hjem.
Og som fedres kamp har hevet
det av nød til seir,
også vi, når det blir krevet,
for dets fred slår leir.


Dospívám,vlasy umyji a lezu ven.Převleču se do čistého a mažu zpět do kajuty i s vypraným prádlem.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Feb 09, 2012 9:57 am

V dobré náladě a těšíc se na horkou sprchu jsem dorazil do umývárny.
Shodil jsem ze sebe oblečení a vzal ručník,mýdlo,šampon a vydal se do sprchy.
Při mydlení přemýšlím o dílně...i o Neige..již se těším na budoucí plodnou spolupráci.
S úsměvem na tváři a mydlinami na těle na sebe nechávám dopadat proudy horké vody.

Ještě vlasy oznamuji si sám sobě,umyji si hlavu.
Vylezu a osuším se,vklouznu do čistého oblečení,ještě vyčistím tesáky a vydám se na rychlou snídani.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySat Feb 11, 2012 8:20 am

Abych se probral tak jsem do umývárny běžel poklusem klus.
Jsem zde,nahrnu se k umývadlu,kde si umyji obličej,vyčistím zuby i brýle,poté následuje striptýz.
A následný úprk do náručí horké sprchy,kde se důkladně vydrbu,vlasy rozpuštěné umyji.

Proudy vody po mě stékají broukám si jakousi melodii,možná z dětství,pak strčím hlavu pod onen proud,abych šampon z vlasů smyl.
Vylezu,řádně se utřu,obleču se,nazuji pantofle a vzhůru na jídlo.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Feb 12, 2012 9:21 am

A jsem v umývárně,papíry bezpečně odložím,aby nepřišly k úhoně.
A já se svléknu jen do trenek a začnu s hygienou.
Opláchnu obličej,zuby vyčistím což trvá pár minut,nakonec sundám trenky,popadnu mýdlo,šampon i ručník.
Zamířím do sprchy kde smývám špínu ze svého tělo důkladně.
Za několik minut vylézám ze sprchy,uklidím po sobě,obléknu se.
Vyrazím se převléct do své kajuty.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyMon Feb 13, 2012 5:49 am

Ihned po svém příchodu jsem si umyl obličej,vyčistil rychle zuby.
Rychle svléknou,popadnout ručník,mýdlo,šampon a vzhůru pod sprchu a její přívaly horké vody.
Po několika minutách usilovného drhnutí těla mýdlem a pokusu o co nejlepší umytí vlasů jsem hotov s očistou po které následuje ručník,úklid bordelu co jsem vyrobil a odchod do mé kajuty.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyTue Feb 14, 2012 9:44 am

V klidu a beze spěchu se dostavím do umývárny kde hodlám provést ranní hygienu.
Dojdu k umyvadlu,brýle sundám a umyji si obličej řádně.
Poté čas na vybělení zubní skloviny pomoci pasty a kartáčku.Krouživý pohyb kartáčku po mých zubech mi připadal docela hypnotický,ale neusnul jsem.
Rozpustit vlasy,učesat vlasy a opět svázat vlasy do ohonu.
Hotovo,splněno,uklidím umyvadlo.
Odcházím.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyTue Feb 14, 2012 4:50 pm

Tryskem doběhnu do umývárny určené pro mužskou část Destiny.
Rychle vyhledám toaletu a vypustím to co jsem držel cestou sem "Uhhhhh" zazní z mých úst úleva.
Potřeba dokončena....v tom si všimnu špinavé a co je hrozné natržené nohavice kalhot....V tom chodit nebudu,ještě budu za prase promluvím v nitru,kalhoty sundám hodím přes rameno.
Vyrazím hledat kapitánku,která by mi mohla poradit co mám dělat,abych nepošel na nudu.

(přesun)

/co na sobě mám - trenky,ponožky,tričko,boty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sociální zařízení (Chlapci)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: