Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Rezidence vůdce Země moří

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyTue Jun 05, 2012 12:49 am

First topic message reminder :


Dominanta města nacházející se v samotném jeho středu. Výšková budova, která slouží mimo jiné jako orientační bod.
Najdete v ní pokoj vůdce stejně tak jako jeho kancelář nebo pokoje pro hosty. Běžně se v sídle nachází menší či větší počet dětí, které zde žijí.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Vůdce Země Moří
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputatce : 0
Join date : 15. 08. 12

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyWed Aug 15, 2012 7:28 pm

Sean


Takže... ty nemáš trvalou práci? Při té otázce vzhlédnu od papírů a podepřu si pravačkou bradu. Zadívám se dívce skrz oči až hluboko do duše a počkám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyThu Aug 16, 2012 8:52 am

"Na průvodce se mohu cvičit až od osmnácti a mě je sedmnáct," podotkla jsem a pokrčila rameny.
"Taktéž se musím naučit ovládat svou schopnost než ji budu moct při práci dobře využívat."
Jak se dá má schopnost využívat při práci?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Vůdce Země Moří
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputatce : 0
Join date : 15. 08. 12

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyThu Aug 16, 2012 8:53 am

Sean

To nebyla přesně odpověď na mou otázku ale budiž. Už několikrát jsi tu narazila na svou schopnost... smím vědět jaká je?
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyThu Aug 16, 2012 9:00 am

"Shiwake Ippō," odpověděla jsem tentokrát bez zaváhání než mi došlo, že to mu příliš neřekne.
"Má schopnost spočívá v dobré paměti. Podle deníku mého dědy se s ní mohu naučit vytáhnout z paměti lidí okolo mě jakoukoli informaci a totéž ze své hlavy. Najdu vzpomínky. Ale je tu i fyzická část schopnosti. Ta je mnohem složitější, ale jednou bych měla umět zkopírovat jakýkoli pohyb, který jsem už u někoho viděla," když jsem vyjmenovala účinky, zatvářila jsem se trochu provinile. "Ale je to jen pár týdnů, co si jsem touto schopností jistá a zatím se projevuje... Kdy chce. Neovládám ji ani zdaleka. Vybavují se mi útržky a mám mnohem lepší paměť než ostatní. A jednou jsem omylem při doteku nahlédla do vzpomínek muže, který mě učí..." zarazila jsem se. "Ale neuměla jsem to zastavit. Až když jsem byla na kraji sil, vzpomínky se mi přestaly ukazovat."
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Vůdce Země Moří
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputatce : 0
Join date : 15. 08. 12

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyThu Aug 16, 2012 9:06 am

Sean


Zajímavé. Určitě se to časem naučíš kontrolovat. Já si pamatuji přesně jak se u mě moje schopnost projevila a řekl bych že je to velice úsměvné. Tenkrát můj otec hledal svůj klobouk. A já se tak pracně snažil si ho vybavit jestli jsem ho neviděl... až najednou se ten klobouk otci objevil přímo na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 EmptyThu Aug 16, 2012 8:45 pm

Jemně jsem se pousmála, když mi pohled padl na hodinky na mé ruce.
"Já..." až příliš rychle jsem se postavila.
Kávu jsem si vypila, když vyprávěl o prvním projevení jeho schopnosti. Možná uměl přenášet věci! A nebo se mu vyplňovala přání, příliš konkrétní nebyl. Rozhodně to ale znělo zajímavě.
"...omlouvám se, budu muset jít," dokončila jsem. "Už jsem byla na cestě domů a nerada bych, aby na mě čekali dlouho. Děkuji vám za kávu a příjemný rozhovor."
Mírně jsem se uklonila a vyběhla ze dveří. Schody jsem brala po dvou a před budovou jsem se vydala vpravo, směrem k domovu.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezidence vůdce Země moří   Rezidence vůdce Země moří - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rezidence vůdce Země moří
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Brána Země moří
» Rezidence vůdce Země Dravců
» Rezidence vůdce Země Pouští
» V rezidenci vůdce
» Sean Courtney - Pán všech moří

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Moří :: Hlavní město-
Přejdi na: