Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sean Courtney - Pán všech moří

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kashike
Vůdce Země Moří
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputatce : 0
Join date : 15. 08. 12

Sean Courtney - Pán všech moří Empty
PříspěvekPředmět: Sean Courtney - Pán všech moří   Sean Courtney - Pán všech moří EmptyWed Aug 15, 2012 10:49 am

Jméno: Sean Courtney

Věk: 36 let

Výška: 186cm

Váha: 92kg

Postavení: Vládce země Moří

Rodina: Syn Hal (14 let) … Manželka po smrti

Povaha: Sean je klidná osoba, která nemá ráda stresové situace a snaží se všechno řešit v klidu. Pokud se to nedaří, bývá docela mrzutý. Ke svým podřízeným se chová s otcovskou starostlivostí a přísností.

Oblíbené: Hudba, jídlo, ženy, klid…

Vzhled: Smaragdově zelené oči a světlé vlasy. Na první pohled je poznat že se udržuje v kondici. Nejčastěji se obléká do uniformy důstojníka Britského královského námořnictva, přičemž u pasu se mu houpe jeho milovaná zbraň, Neptunův meč.
Neptunův meč je zbraň, která se v jeho rodině dědí. Není ničím zvláštní, jen svým uměleckým zpracováním. Do čepele bylo při kalení přidané modré barvivo, čímž ocel získala odstín mořské hladiny.

Životopis: „Tati, vyprávěj mi ten příběh, jak ses stal našim králem, prosím, moc prosím.“ „Už jsem ti říkal mockrát, že nejsem král. Jen obyčejný vůdce, jakých jsou možná spousty. Ale dobře, když tak prosíš. Všechno to začalo, když jsem se plavil jako mladý poručík na jedné z obchodních lodí. Tehdy mi bylo stěží 18 a moc jsem si přál zažít nějaké dobrodružství. Tehdy jsem si také začal uvědomovat svůj skrytý talent.“ Sean udělal rukou rozmáchlé gesto a v ruce se mu objevilo lízátko, které podal synovi. „ Naše loď vezla zásoby do jednoho z hraničních měst, když v tom jsme uviděli obrys na horizontu. Temný obrys se pomalu zvětšoval a našemu kapitánovi se začala třást kolena. Loď bez vlajky, s potrhanými plachtami a s posádkou podivných existencí nám přirazila k boku. Byli jsme obchodníci a ani jsme se tehdy nezmohli na odpor. Loď nesla název Bludný Holanďan… a jeho kapitán byl stejně slavný jako jeho loď. Daevy Jones osobně. „Mám pro vás návrh“ řekl nám… „už dlouho nás na moři užírá nuda, takže si se mnou jeden z vás zahraje karty o vaše životy.“ Nikdo pochopitelně nechtěl nést odpovědnost za zkázu lodi ale můj kapitán věděl o skrytém trumfu, o dovednosti jednoho svého člena posádky, která způsobovala že se představy stávali občas skutečností. A tak jsem se po chvilce ocitl u stolu s tím nejhorším, co jen moře vyvrhlo. S Daevy Jonesem. A tak jsme hráli. Hráli jsme buď o neskutečné bohatství nebo smrt. A že to byla dlouhá hra. Když věci vypadali pro naší stranu asi nejhůře, navrhl, s arogancí sobě vlastní, Jones, že pokud tohle kolo vyhraju, získám jeho loď. Byl si tak jistý výhrou, že zapomněl, v jakém světě to žijeme. Ve světě kde nic není pravda, a vše je dovolené. A tak se mi zázrakem v ruce změnily karty na čistou postupku, která nám vykouzlila svobodu, mě vykouzlila hodnost kapitána té nejlepší lodi na mořích… a Jonesovi vykouzlila mokro v botách. K našemu překvapení však vzal porážku velmi čestně a dodržel své slovo.

Když naše flotila zakotvila po návratu tady v přístavu, vyhlížel jsem z můstku jednu jedinou osobu. Stála tam na nábřeží, smála se na mě a mávala. Byla tak krásná a mě přímo hořelo srdce steskem. Tvoje maminka byla vždycky jediné slunce v mém životě. I jméno lodi jsem změnil podle ní. Její krásné vlasy mi vždycky připadali jako zlatý déšť, a tak se loď při přestavbě změnila z Bludného Holanďana na Golden Rain. Po pár letech ses nám narodil ty a já věděl, že nastává nejšťastnější období mého života. Že vše po čem jsem toužil se mi splnilo. Myslím, že jsem se radoval předčasně. Nemoc je nejhorší nepřítel. Když se objeví, nedá se s ní bojovat čestný boj a tvá duše je jen v rukou Božích. A tvou matku si Bůh povolal k sobě. Bylo mi hrozně a tak jsem se rozhodl za sebou spálit všechny mosty. Vzal jsem tě, nalodil veškerý náš majetek a odpluli jsme.

Po čtyřech letech nás v jednom z přístavů zastihla zpráva o tom, že v hlavním městě vypukli nepokoje a do čela země se posadil někdo, kdo tam nemá co dělat. Tenkrát jsem shromáždil malé loďstvo a dostal ten nejblbější nápad ze všech. Zaútočit na město. Když jsme připluli, našli jsme město ještě doutnat. Dodnes si myslím že ten samozvanec nečekal naší reakci takhle rychle a když jsem nakráčel do trůnního sálu s taseným mečem, dokonce vypadal, že má strach. Nebojoval špatně, nicméně vidina města v plamenech mi vedla meč, který skončil po jílec v jeho prsou. A teď tu byl problém. Vládnoucí rod je pryč a kdo si sedne na prázdné místo vůdce? Moji vojáci prosazovali mě, kdežto pro obyvatele města jsem byl jen další militant, co ostřeloval jejich domy. Dostal jsem zkušební lhůtu, za kterou se mám pokusit obnovit město. Několik dní a nocí jsem chodil ulicemi a doslova stavěl svou myslí budovy, cihlu po cihle. Na konci mého snažení město stálo skoro celé… a já skončil v komatu.

Když jsem se probudil, řekli mi, že lid se usnesl na mém nástupnictví. Slíbil jsem, že náš národ bude prospívat a dělám všechno pro to, abych svému slibu dostál.“ Když Sean skončil s vyprávěním, vzal svého spícího syna do náruče a odnesl ho do jeho pokoje.

Schopnosti: Představa o světě – Uživatel disponuje schopností zhmotnit své představy. Pokud se soustředí na představu do všech detailů, může jí učinit skutečnou, ovšem jakmile se představa ocitne v tomto světě, platí na ní fyzikální realie (to znamená, že antigravitační vozítko nehrozí). Když se představa tvoří, musí se na ni uživatel plně soustředit. V případě že je vyrušen, ztratí nit a může začít znovu. Z tohohle důvodu je také možné vytvářet jen neživé předměty. Výjimku pak tvoří uživatelův klon. Tak jak uživatel předměty tvoří, může je nechat i zmizet, ovšem stále platí vztah jen na neživé objekty. Sean tuto schopnost s oblibou využívá v boji, kdy si přivolává předměty buď tak jednoduché, nebo tak často používané, že je jejich přivolání téměř instantní.
Ovládaná úroveň schopnosti: IV. – Uživatel dokáže po vykreslení představy zhmotnit objekt až do velikosti autobusu. Opravdu malé objekty (nože, lízátko, karty…) lze již zhmotnit instantně.

Sean:
Spoiler:

Neptunův meč:
Spoiler:

Golden Rain:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sean Courtney - Pán všech moří Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sean Courtney - Pán všech moří   Sean Courtney - Pán všech moří EmptyWed Aug 15, 2012 11:50 am

Skvělý příběh, jako vždy. Těším se na tvou hru Smile
Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Sean Courtney - Pán všech moří
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brána Země moří
» Rezidence vůdce Země moří

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Země Moří-
Přejdi na: