Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 V rezidenci vůdce

Goto down 
AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
avatar

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 25

PříspěvekPředmět: V rezidenci vůdce   Sun Jun 10, 2012 9:54 am

Rezidence vůdce Země moří je rozlehlá soustava budova, ve které se rozhodně nepotkáte jen toho, podle nějž se jmenuje. A když zde budete setrvávat, může vás klidně zaúkolovat i někdo jiný. Od všech ale dostanete po zásluze zaplaceno.

ZA 10 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
I.
Místo: Rezidence vůdce Země moří

Úkol:
Pomozte vynést papíry pro vůdce do správného patra.
Vůdce Země moří má denně na starosti pěknou řádku papírů, nežli se jim však může věnovat, musejí se nějak dostat do jeho kanceláře. Tenhle úkol má na starosti jeden již poměrně starý muž, který si tím na stará kolena vydělává na živobytí. Množství papírů je už na něj ale přece jen trochu těžké. Když mu s nimi trochu pomůžete, zjistíte ale, že rozhodně není taková držgrešle, na jakou vypadá.

Popište dvěma příspěvky o minimálně pěti řádcích. (Nebo jedním s 2 x 5 řádky)


ZA 50 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
II.
Místo: Rezidence vůdce Země moří

Úkol:
Vytřete jednu z chodeb v budově.
Na cestě po budově vás zastaví jeden z členů personálu. Ukáže se, že jedné z uklízeček se dnes udělalo nečekaně špatně a ať se ostatní snaží jak chtějí, nejdelší chodba v jednom z pater se už nikomu do plánu nevejde. Zprvu možná budete chtít odmítnout, ale člen/členka prosí tak úpěnlivě, že kdyby jste byli z odboru pro zacházení s personálem, na místní vedení byste si pěkně posvítili. A když k tomu ještě nabídne pěknou sumičku...
Bohužel se ukáže, že nejdelší z chodeb je i jednou z nejfrekventovanější a po vaší pečlivé práci se co chvíli někdo projde a pěkně to zašlape.

Popište třemi příspěvky o minimálně devíti řádcích. (Nebo jedním s 3 x 9 řádky)


ZA 200 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
III.
Místo: Rezidence vůdce Země moří

Úkol:
Pohlídejte malou Kirsty, než příjde vychovatelka.
Zrovna, když procházíte jednou z místností rezidence, zastihne vás jedna z vychovatelek místních dětí. Potřebuje odejít na čas, má s někým ve městě schůzku, ale její kolegyně, která jí má vystřídat má dnes zpoždění. Poprosí vás, jestli byste nemohli na tu chvilku pohlídat její svěřenkyni, konec konců, máte již se schopnostmi nějaké zkušenosti, že?
Zprvu její poznámku o schopnostech nechápete, ale poté, co se setkáte s tříletou hyperaktivní holčičkou obdařenou schopností ovládat vodu, kterou tak docela nezvládá, pochopíte. A ona chvilka se začne nějak záhadně protahovat. Koupel zaručena.

Popište čtyřmi příspěvky o minimálně třinácti řádcích. (Nebo jedním s 4 x 13 řádky)

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
V rezidenci vůdce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Moří :: Hlavní město :: Mise-
Přejdi na: