Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptySun Jun 03, 2012 6:44 pm

First topic message reminder :

Paluba Destiny - Stránka 3 Ocean__sky__stars__and_you_by_muddymelly-d4bg1ub
Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 3:44 pm

Nechala jsem loď, aby sama odnesla lehátko.
Z paluby jsem totiž zaslechla něco, co tu nemělo být. Vyběhla jsem schody po dvou než jsem na pár vteřin ztuhla při pohledu na neznámého. Jeho jméno se mi objevilo na mysli snad omylem, jak jsem toužila zjistit, jaké je.
"To je v pořádku," pomalu jsem přešla blíž.
Netušila jsem zatím, jaká bude jeho reakce, takže jsem se mu zatím nesnažila pomoct.
"Faito," oslovila jsem ho tiše. "Zcela jistě jsi teď trochu zmatený, ale mě se bát nemusíš. Jsem Avalon Tenra, pátá kapitánka první Snílkovské vzducholodi Destiny."
Zase jsem se odmlčela a čekala, co on na to. Chtěla jsem ho dovést pro jistotu na ošetřovnu, ale nejdříve jsem si musela získat jeho důvěru.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Faito Dansaku
Destiny
Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 42
Reputatce : 0
Join date : 05. 08. 12

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 5:06 pm

Faito

Podíval jsem se zmateně na slečnu, která znala moje jméno a rychle jsem sykl: Nepatříš k nim, že ne? Nech mě být, já nemám nic, co bych ti dal. Pomoz mi...
Ostatní informace jsem spíše podvědomě vstřebal. Odkryl jsem ruku z břicha, kde jsem měl rozšklebenou ránu. Potřebuju doktora...
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 6:35 pm

"Opři se o mě," vyzvala jsem ho, abych ho mohla dovést do ošetřovny. "A neměj strach, Destiny tě vyléčí."
Možná mu to bylo divné. Destiny bylo jméno lodi a přitom jsem mu tvrdila, že ho vyléčí. Kdo řekl, že to není možné?
"Budeš v pořádku," pokusila jsem se o uklidňující úsměv. "Slibuji."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Faito Dansaku
Destiny
Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 42
Reputatce : 0
Join date : 05. 08. 12

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 8:17 pm

Faito

Díky... vyhrkl jsem a vyškrábal jsem se tak, abych se jí opřel o rameno. Náhle se mi rozšířily zornice a rozbolela mě hlava. V Avalonině hlavě se rozeznělo: Co se to děje? kde to jsem? Proč mě tak bolí hlava? Odpověz! Pak to zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 8:59 pm

Zarazila jsem se.
"Ta bolest hlavy přejde," šeptla jsem.
Schopnost? Moje?
"Můžeš jít? Pokud ne, určitě se najdou nosítka."
Snažila jsem se o uklidňující tón.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Faito Dansaku
Destiny
Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 42
Reputatce : 0
Join date : 05. 08. 12

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyMon Aug 06, 2012 10:19 pm

Faito

To bude dobré. Pokud to nebude daleko. Ještě jednou vám děkuji. Ty postavy tam dole...vůbec nevím, co chtěly. hlesl jsem a vyšel s ní k "nemocnici".
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 EmptyWed Aug 08, 2012 5:52 am

Teď už jsem ho jen beze slov odepřela.
Ještě jsem se mu na chvíli zadívala do očí, jako kdybych v nich hledala něco, co by mi pomohlo určit průběh situace, do níž se zřejmě před pár minutami dostal. Musel být vyděšený. Raději jsem nechtěla spěchat, ale zvolit tempo, které by nebylo příliš rychlé a zároveň nezapříčinilo vykrvácení bylo pěkné dilema. Nakonec jsem se přece jen rozhodla a vydali jsme se k ošetřovně.


(Přesun, oba)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Paluba Destiny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: