Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySun Jun 03, 2012 6:44 pm

First topic message reminder :

Paluba Destiny - Stránka 2 Ocean__sky__stars__and_you_by_muddymelly-d4bg1ub
Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyMon Jun 18, 2012 7:15 pm

"Destiny tě k nim zavede," odvětila jsem tentokrát bez zamyšlení a bez váhání.
"V podpalubí si stačí přát najít svůj pokoj a uprostřed prázdných chodeb se na jedněch dveřích objeví tvé jméno. Pokud nemáš chuť hledat, číslo pokoje bude už teď ve společenské místnosti na nástěnce hned vedle tvého jména," pousmála jsem se.
"Pokoj se sám zařídí podle toho, jaká je tvá duše. Můžeš tam něco chtít a ono to tam bude, ale přednost dá Destiny tomu, co by tam chtělo to podstatné uvnitř tebe. Říkejme tomu třeba podvědomí."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyMon Jun 18, 2012 9:22 pm

"To je zajímavé, až mi to nahání husí kůži. a kam Destiny vůbec pluje?" zeptala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 4:30 am

"Kam chce," odvětila jsem. "Doplnit zásoby do Přístavu lebek a pak zase k Zemi. To vše nad množstvím různorodých planet, mlhovin i hvězd."
Povzbudivě jsem se pousmála.
"Naštěstí od sebe dokáže odehnat jejich žár, takže je možné sledovat slunce vcelku zblízka, aniž by nám ublížilo."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 7:56 am

"A kdy pojedeme do přístavu lebek? Zní to hrůzostrašně ale přijde mi to vzrušující." objevili se mi hvězdičky v očích
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 8:21 am

"Jsme na cestě tam," podotkla jsem.
"Destiny ale nikdy nezakotví," dodala jsem po chvíli. "Ven procházíme bránou. Tu uvidíš a pochopíš až půjdeme."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 1:02 pm

"Ehm a můžu mít dvě otázky jednu nepodstatnou? Jsou tu nějací kluci? A jak mám začít trénvoat nechci tyrkysový vlasy."
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 3:30 pm

Rozesmála jsem se.
"Členů posádky je mnoho," prohodila jsem se šibalským úsměvem. "A víc než mnoho."
Nad další otázkou už jsem se víc zamyslela.
"Pro trénink je tu speciální místnost. Se základy ti ale nepomůže, většinou se projevují jen v krizových situacích a naprosto neočekávaně. Můžeš ale zkusit začít meditací nebo jógou, pomáhají s výdrží. Jen si nemysli, že to půjde rychle. Meditaci se musíš učit dlouho a jógu ještě déle. Až to zvládneš, během několika hodin bys mohla změnit něco, co jsi provedla v krizové situaci. Vrátit to do původní formy. Třeba si změnit barvu vlasů."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyTue Jun 19, 2012 6:27 pm

Přikyvovala jsem a dál poslouchala, dokud se mi na mysl nedostala další dotěrná otázka.
Přístav lebek, zvláštní místo na doplnění zásob, alespoň podle názvu. Spíš bych to typovala na nějaké hororové místo s lebkami napíchnutými na kůlech jako uvítání, i když, kdo ví, třeba se mé představy vyplní! Jako piráti z Karibiku!
Ušklíbla jsem se, no pak jsem se vrátila zpátky k přemýšlení jak zformulovat svou otázku.
"Říkala jste, že schopnost se může projevit i později, že? Asi se nijak rychleji.. probudit nedá, co?" Konečně jsem našla správné slovo, ne, že by mě to nějak extra tížilo na srdci, ale potřebovala jsem mít jistotu, že se nestanu outsiderem lodi.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Jun 20, 2012 5:00 pm

"Většinou jsou to krizové situace. Po dnech nebo po týdnech," pokrčila jsem rameny. "Nedá se to uspěchat a čím víc se o objev schopnosti snažíš, tím méně toho dokážeš. Nech tomu prostě volný průběh, ono to přijde. A všichni, kteří objeví svou schopnost déle, ji nakonec ovládají rychleji než ti, kteří ji objevili hned. Závisí i na síle vůle, ale u většiny to platí. Jakmile si zvykneš na palubě, jde všechno lépe než kdyby sis zvykala zároveň na schopnost i nové prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Jun 20, 2012 5:49 pm

Přikyvovala jsem a naslouchala.
"No, víte o tom nejvíc, tak to mu nechám volný průběh" Ušklíbla jsem se a pokrčila rameny. Pak pokývala hlavou, no na to se ozvalo nepříjemné kručení žaludku.
A sakra, v tu nejnevhodnější chvíli.
Pousmála jsem se, abych zakryla trapas.
"Ehm, je tu bufet, kuchyň nebo něco podobného?" Zeptala jsem se.
Snad tu nebude strava jakou mají kosmonauti! Maso v pastě bych nechtěla!
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Jun 20, 2012 7:31 pm

"Ano a znovu, Destiny tě tam zavede, stačí si to přát a věřit tomu," pousmála jsem se. "Menu je na stěně jídelny. Nejhorší, co tě může potkat, je zlomyslnost mé lodi, občas nechá posádku mýt nádobí."
Ta myšlenka byla vážně zvláštní.
"Nebudu tě trápit, půjdu s tebou," dodala jsem po chvíli. Přece jen i já už měla hlad. "Reino, přidáš se?"
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Jun 27, 2012 5:45 pm

"No samozřejmě takové nabídky se neodmítají." usmála jsem se a celá se rozzářila
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptySat Jul 07, 2012 10:17 pm

"V tom případě jdeme," nadhodila jsem jemný úsměv, abych se vzápětí vydala na cestu Destiny.
Jako vždy jsem se předtím jemně dotkla zábradlí. Cítila jsem strukturu dřeva. Dalo by se říct celou strukturu bytosti, kterou Destiny byla.
"Na co máte chuť?" stačila jsem se ještě zeptat než jsme zmizeli v podpalubí.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Jul 18, 2012 6:37 pm

Když se Kapitánka vypařila, vydala jsem se hned za nimi.
"Hmm, dala bych si.. Palačinky!" Podotkla jsem a pousmála se, abych se vzápětí z Paluby vytratila kamsi do útrob lodi.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyWed Aug 01, 2012 4:12 pm

Steve Davis

Vylezl jsem na palubu, přikrčený, zmateně sem se rozhlížel. Kam jsem se to dostal? Nikde ani živáčka... je tu celkem chladno... a tma.
Pomyslel sem si, moje oči si ještě nezvykli na zdejší "osvětlení" a pocházel sem z teplejších krajů. To vše podporovalo můj pocit nervozity a stresu.
Ehm... Zdravím, je tu někdo?
Řekl sem víc potichu, než sem zamýšlel a znovu jsem se rozhlédl po lodi. Prošel jsem palubu několikrát tam a sem, prohlížel jsem si podivné sestavení plachet, úplně jiné než u lodí co dříve pluli na našich mořích. Taky sem nikde neviděl vodu, zdálo se, že se to plavidlo vznášelo.
Potom jsem váhavě přešel k dveřím do podpalubí a vstoupil jsem dovnitř. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 6:26 pm

Dorazila jsem na Palubu Destiny, tohle místo jsem popravdě navštívila podruhé. Byla jsem spokojená, s plným žaludkem. A tohle místo mi na náladě ještě přidalo, což bylo vzhledem k mé flegmatičnosti více než neobvyklé. Mezitím, co jsem šla a kochala se tím výhledem na palubu, chtěla jsem se zapřít o zábradlí, jenže jsem při tom všém svém rozjaření nakopla kbelík s vodou a ten se převrhl, vylil se na palubu a já jen sledovala, jak voda stéká po schodech dolů.
Pfuu, to se může stát jen mě!
Tak tohle už mě vyloženě naštvalo, povzdechla jsem si, prskla nějakou nehezkou nadávku a ještě ke všemu si střela naražený palec. Zaujal mě i mop vedle.
No, asi to budu muset uklidit.. No asi určitě!
Povzdechla jsem si znovu a odrhnula neposedné blonďaté vlasy z očí.
Ale, že se mi do toho vůbec nechce! Kso, Thal, proč seš tak nešikovná?!
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 7:10 pm

Steve Davis

Iiiiiiiiiiiik!!!.... Au... ou... ah... grrr.... Ozvalo se z mého hrdla bolestné kňučení, doprovázené tupými ranami, když jsem padal dolů ze schodů.
Snažil jsem se totiž vylést na palubu, ale najednou se mi smekli nohy po mokrých schodech a letěl jsem dolů.
Mnul jsem si potlučená ramena a záda, hlava to neodnesla, protože padat jsem uměl poměrně bezpečně.
To mi někdo musel udělat schválně... Zabručel sem si pro sebe a hned jsem se začal drápat na nohy. Podezřelý číslo jedna byla samozřejmě okamžitě tadle zlomyslná kouzelná loď, která měla asi nejlepší job na světě a to bylo "vytáčení Steva".
Vyšel jsem po schodech na palubu, tentorkát opatrně, abych si nenabil kokos podruhý a tam jsem uviděl Thaleiu a začal jsem se nekontrolovatelně smát.
Nebylo by lepší místo pastí dát na schody cedulku "nevstupovat, reservé"?
Řekl jsem a přestal jsem se držet za záda, abych nevypadal jako nějakej stařec co uklouzl na ledu... mokrý kalhoty a tričko ze zadu se mi snad podařilo nějak maskovat...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 7:29 pm

"Yosh, podlaho třes se!" Ušklíbla jsem se, vzala si mop a rozhodla se to teda uklidit než se někdo zabije. Samozřejmě jsem si černý šátek dala kolem hlavy alá uklízečka, přišlo mi to rádoby IN, ale bylo mi to šumák. Chtěla jsem začít schody, když jsem zaslechla, jak se už někdo rozsekal. Pak na Palubu vyšel Steve, sjela jsem ho pohledem a jeden koutek rtů šel lehce nahoru, pobaveně.
"To říká pán alá miss mokré tričko, co?" Ušklíbla jsem se, sjela ho pohledem a nebezpečně na něj namířila mopem, pak ho, ale dala dolů, ještě bych mu s tím přerazila nos, proto jsem se dala do úklidu paluby. Bylo to všude mokré, takže už po jednom dlouhém tahu po podlaze jsem se sklonila a musela to vyždímat.
"A moc nekoukej, nebo budeš mít tu černou vodu v obličeji.." Kysele se jsem se ušklíbla. Ano vím, že jsem vždycky děsně příjemná! V očích mi podivně nebezpečně zajiskřilo a bylo jasné, že jestli si zkusí pronést poznámku na můj účet vyleju mu ten kbelík bez zaváhání na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 7:51 pm

Steve Davis

Zasmál jsem se poznámce narážce na mé mokré triko, ale když na mě namířila mop, zvedl jsem ruce a bradu. A to mě jako korunovala miss uklízečka?
Rýpnul jsem si ještě a očekával, že mi mop přistane na obličeji.
Potom jsem ale radši udělal několik krychlích kroků dozadu a měl jsem se na pozoru před kýblem.
Z toho jde hrůůza a zní to nebezpečně... Řekl jsem a když jsem si všiml jejího pohledu, skoro bych řekl že to byla pravda...
Potom jsem z bezpečné vzdálenosti sledoval, jak utírá podlahu.
Mno jde ti to nááááramně. Ale zkus ten mop chytit víc na hoře... pokrč si víc kolena, ať se nemusíš tolik ohejbat... a támhle si vynechala... no taaaak, děláš tam čmouhy...
Řekl jsem provokativně a teď jsem se opravdu připravil na ústup před letící vodou... Vše to bylo totiž v tom vynervovat jí... pak to totiž bude muset utřít znova. Ďábleský plán...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 8:09 pm

"Jop, královna uklízečka třetí!" Ušklíbla jsme a protočila očima, ale mop jsem dala dolů a začala znovu.
"Nebezpečně to sice jen zní, ale počkej, až to poznáš na vlastní kůži. Taková noční sprška neuškodí, že? I když teda, zrovna po jahodách pak vonět nebudeš!" Ušklíbla jsem se a rýpla si, začal rýpat on a modré oči potemněly a začaly jiskřit snad ještě víc. Kdo ví čím to bylo, ale neměl mě podceňovat a už vůbec ne vytáčet, nebyla jsem hodná holčička.
"Víš co kniho moudrosti? Zkus si to sám!" Nakráčela jsem k němu a podala mu mop, abych ho potom chytla za triko, našla tu čistou část a pěkně si do ní utřela ruce, abych na něj těsně u jeho obličeje vyplázla jazyk.
"A nezapomeň zlato, když jsi u těch domácích prací, nemáme na to celej den" Sladce jsem se zaculila a ironicky se potom ušklíbla přitom nazváním, neměla jsem dobrou náladu a tak se to i projevovalo, načež založila ruce v bok a sledovala ho, přičemž se uvolnil šátek, spadl dolů a blonďatá ofina a vlasy mi pět lezly do očí a aby toho nebylo málo, šátek spadnul rovnou do kýble s vodou! Tou špinavou!
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 8:29 pm

Steve

Ale já už sem se sprchoval... Řekl jsem a přičichl jsem si k ruce, ale ucítil jsem akorát zpocené tričko. Aha... fialky to zrovna taky nejsou... Zamračil jsem se a zabědoval, že jsem si to neuvědomil, než jsem ho na sebe navlíkl.
Oooo, jak poroučíte, královno. Řekl jsem když mi podala mop a vysmekl jsem jí úklonu. Když si začala utírat ruce do mého trička, jen jsem s úsměvem vrtěl hlavou. Stejnak jsem ho musel vyprat, tak už to bylo jedno.
Když jí padal šátek, hbitě jsem zvedl nohu a šátek místo na kýblu přistál na mé noze. Vyhodil jsem ho do vzduchu, chytil a pak jsem si ho uvázal kolem hlavy já.
Na její pohledy a ironii jsem jí jen odvětil: Jistě královno "kyselý čumáku".
Řekl jsem a pak jsem se s vervou pustil do vytírání. Několik rychlých pohybů mopem, potom vyždímání a pak zase pár rychlých pohybů. Pokud se Thaleie opět nepovedla nějaká "nehoda", za chvilku byla podlaha suchá.
Myslím že bych zasloužil odměnu aspoň v podobě vypranýho trička... Ale to bych si moc fandil... Co aspoň informace kde ho vyperu?
Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 8:40 pm

"Je to vidět, spíš cítit.." Pronesla jsem znovu a ušklíbla se, a když mi vysekl tu poklonu, jen jsem zavrtěla hlavou a znovu se ušklíbla, spíš jsem se šklebila než usmívala, úsměv nebyl v popisu mé práce a navíc, přišel mi zbytečný!
Pak si vzal MŮJ šátek a začal vytírat, to, že si ho vzal bez dovolení jsem mu za to teda odpustila, protože najednou bylo vytřeno.
"Hmm, támhle máš šmouhu a támhle se to neblýská! Tak šup šup jo a ještě taaaady!" Špinavou dlaní jsem mu na nose a tváři udělala pěkně velký fleky! A znovu se samolibě ušklíbla, abych se pak otočila a sklidila zbytek věcí, ani nevím kam, když ani nevím, odkud se tu vzaly!
"Máš pravdu, fandíš si! A ty taky nedostaneš, protože to nevím.." Pokrčila jsem rameny.
"Zkus se zeptat Destiny, za těch pár dní jsem zjistila, že cokoliv si přeju, za chvíli někde najdu. Jinak našel si už svojí Kajutu? Ráda bych věděla, kde jsou, vím, že ti má maličkost určitě bude scházet" Ušklíbla jsem se znovu tak samolibě, čmajzla mu šátek z hlavy a zavázala ho okolo pásku u kalhot.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 9:10 pm

Steve Davis

Destiny se ptát nebudu, je to "bachař" a moc dobře ví, co si o ní myslim.
Řekl jsem a zamračil jsem se na loď.
V momentě když si Thaleia brala šátek, jsem si setřel trochu špíny z tváří a otřel jí to na špičku nosu.
Tůdle, tobě bych to zrovna tak vykecal že? Navíc... podle toho co říkáš, když budeš chtít kajutu najít, tak jí najdeš ne?... Ale myslím že moje kajuta se bez tvojí maličkosti obejde... nerad bych to tam měl samou čmouhu. A víš co? Seš uklízečka naruby hmmm.
Řekl jsem se smíchem a potom jsem si dal ruku před pusu a dlouze zývnul.
Je pozdě, takže tě tady nechám a uteču ti... Kuli tobě se budu muset ještě jednou umejt... fakt moc děkuju, dobrá vílo. Měj se, dobrou.
Mávnul jsem jí a radši jsem rychle vyklidil prostor, ale OPATRNĚ! Abych se na schodech nezabil. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyThu Aug 02, 2012 9:15 pm

"Jasně, jasně, uklíízečka naruby? Tse, no díky teda! A navííc trdlo, dělala jsme si z tebe legraci" Ušklíbla jsem se potom na téma jeho kajuta.
"A vůbec nemáš zač.." Zase jsem se kysele ušklíbla. Měla jsem dobrou nedobrou náladu, což bylo poněkud zvláštní a když odešel, jen jsem pokrčila rameny, chtěla sestoupat dolů po schodech a nohou nabrala kýbl, který se zakymácel.
"Stůj, stůj, stůj!" Prosila jsem bohy, aby se nevylil, ale vyslyšeli zřejmě mé prosby, takže jakmile se kbelík ustálil prudce jsem sešla schody a zamířila. Někam, někam, kam mě Destiny zavede, což znamenalo, že jsem znovu třikrát zabloudila!
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku
Destiny
Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 42
Reputatce : 0
Join date : 05. 08. 12

Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 EmptyMon Aug 06, 2012 9:34 am

Faito

Aaaargh....pomozte mi někdo, prosím! procedil jsem mezi zuby a plazil jsem se po palubě. Opřel jsem se o jakýsi sloup a zandal jsem tesák do kapsy. Podíval jsem se na ránu. Tohle je zlý, to je moc zlý!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paluba Destiny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: