Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 7:35 pm

Usmiala som sa a urobila som tak. "Myslíš ... myslíš že budem môcť pomôcť?" poviem jej potom. "Som ... som nemotorná a moja schopnosť sa objavuje a mizne ako sa jej chce ... " Poviem zo zúfalstvom v hlase. Bolesť povoľuje a ja začínam mať aj iné myšlienky. "eM ... myslíš že budem vôbec nápomocná ... ?" Spýtam sa jej a pootvorím oči.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 7:39 pm

Prosímtě. A ty myslíš, že my ostatní jsme na tom líp? Moje schopnosti mě zlobí zrovna tak. Jednou jsem ve spaní propálila Es... no, prostě jsem spálila povlečení. A jednou mi shořela kapsa. Popálila jsem si přitom nohu., chlácholila jsem Ellu. Nevím, proč se to děje a štve mě to. Chce to asi lepší trénink pokrčila jsem rameny. Je to lepší?, zeptala jsem se a spustila ruce. Nevěděla jsem, jestli to bude fungovat. Má kamarádka to na mně kdysi zkusila a z nějakého důvodu to pomohlo. Jestli jsem to teď ale dělala správně, těžko říct.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 7:46 pm

Usmiala som sa. "Je to dobré ... ďakujem ... ono to prejde!" Usmejem sa, stále ma ale trápilo to že neviem ovládať dobre svoje schopnosti. "Chcelo by to tréning ... " povzdychnem si a vypijem kakao. "A ja verím že ty to zvládneš ... verím ti! A verím aj Eserathovi! Ono ... mi toho zlého fantóma nájdeme a porazíme že?" usmejem sa. "Umm, prepáč ale budem musieť ísť ... chcem ráno nájsť knižnicu a nájsť si Malého princa ... " Usmejem sa a zdvihnem sa zo stoličky. "Zajtra sa uvidíme! Dobrú noc eM!" Zamávala som jej a odkráčala som preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 7:54 pm

Dobrou, dobrou, usmála jsem se za Ellou. Navštívit místní knihovnu mi nepřipadalo jako špatný nápad. A byla jsem ráda, že to Ella vidí tak optimisticky. Nabíjelo mě to pozitivní energií, a té nebylo nikdy dost. Zamyšleně jsem usrkávala ze svého hrnku a bezmyšlenkovitě přitom sáhla po krásném zeleném jablíčku, co se na mě smálo z ovocné mísy uprostřed stolu. Hm, není to špatné, pomyslela jsem si, když jsem se do něj zahryzla. Bylo šťavnaté a vynikající. Přemýšlela jsem, jak dlouho nám ty zásoby asi vydrží. I Insignia se musela potýkat s problémem zásobování. Musela jsem myslet na ten přístav. To byl skutečně jen jediný přístav v celém tomhle bláznivém světě, kde jsme mohli získat potraviny? Pořád mi to nešlo do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:07 pm

Objevil jsem se v jídelně a všimnul jsem si eM. Tiše jsem přišel až k ní a odkašlal si.
"Smím se přidat?"
Zeptal jsem se, i když to bylo opravdu zbytečné, bylo to spí místo přátelského pozdravu.
Konečně jsem eM zastihl samotnou bez přítomnosti ostatních snílků, byla jedna z těch, kterým jsem bezmezně věřil, a proto jsem s ní chtěl prodiskutovat situaci, která nastala...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:11 pm

Samozřejmě. Ty jsi šéf, mdle jsem se usmála. Tak, co pro mě máš?, zeptala jsem se, když usedl. Mínila jsem tím informace ohledně našeho odchodu z Destiny a tajemného stínochlápka. Byla jsem napnutá až k prasknutí, jak jsem toužila dozvědět se víc.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:19 pm

Posadil jsem se vedle a pomyslel jsem na šálek dobrého čaje. Poté jsem spustil.
Jak sis asi sama všimla, my jsme snílci, naším účelem je snít a tvořit tak pomocí naší fantazie. Ale tenhle dar má jeden velký háček. Jelikož tím, že my sníme, někde jinde musí ostatní prožívat noční můry, neptej se mě, proč to tak je, prostě to tak je. Je to o rovnováze... Vše je o rovnováze...
No... A Muž, který nás navštívil, ten s tou cigaretou, byl členem organizace Effettualita. Organizace, která se stará o lidi a podle jejich zákonů jsme my ti zlí, protože tím, že my sníme, tisícovky dalších trpí...
Bohužel, je to tak. A podle zákonů této organizace, která působí asi jako jakási policie, co jsem tak pochopil, jsme my porušili zákon a naše přítomnost je nežádoucí, jelikož tak dáváme možnost tvorbě dalších stínů. A tato organizace nás tedy chce zničit... Avšak, uzavřeli jsme s kapitánkou Destiny jakousi úmluvu, podle které pomůžeme této organizaci se vypořádat se stíny a monstry, které jsou naším pravým opakem...
Stíny a monstra, které představují dívčinu, která nás už jednou navštívila…

Usrknul jsem dobrého čaje a chvíl byl zticha.
"Co mi na to řekneš?"
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:25 pm

Cože?, valila jsem oči. Co je to za blbost?, vypěnila jsem. Copak my jsme se o to prosili, být tady? Většina z nás nemá nejmenší ponětí, proč tu jsme, a jsou tu i tací, kteří by se docela rádi vrátili tam, odkud přišli. Mračila jsem se na stůl a jablko mi přestalo chutnat. "Pomůžeme vypořádat"... Jako bychom snad měli na vybranou, vzdechla jsem si a znovu se zahryzla. Bylo příjemné zjištění, že ten týpek nebyl jen dalším ze stínů, co nás přišel varovat před brzkým příchodem další vlny, přesto jsem však byla navztekaná. My a vetřelci? My a porušitelé zákona? Všechno se to začínalo nějak moc kompikovat a zamotávat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:30 pm

Trochu jsem se zamračil nad šálkem čaje a chvíli si hrál se lžičkou a sledoval kruhy, které se v čaji dělaly.
"Obávám se, že jsme byli posazeni do daného děje a naším úkolem je pouze sehrát nějakou roli. Ať už dobrou či zlou... Bojím se však jednoho, že stíny zraní snílky, a nebo ještě hůř, obrátí je ve stíny... Nejsem snílkem ani týden a už mám být kapitán lodi, ani nevíš, jak velký nátlak to je... Navíc... Máme se s tou organizaci za 2 dny setkat, máme vzít jednoho či dva snílky sebou a sraz je na Zemi. Navíc jsem ještě nevyřešil problém se zásobami, měli jsme ještě stihnout zajít na Destiny a do přístavu Lebek...
Už teď se to sype a největší strach mám z toho, že se stíny opět ukážou..."

Vylil jsem si srdce, jelikož jsem si nemohl pomoct, bylo toho na mně poslední dobou až příliš...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:37 pm

Vyvalila jsem oči podruhé. Neměla jsem ponětí, že toho má Eserath tolik na práci. To vysvětlovalo, proč jsem ho tak dlouho neviděla. To bude dobré, přikryla jsem mu dlaní ruku, kterou měl položenou na stole, pevně ji stiskla a věnovala mu upřímně povzbudivý pohled. Hele, jestli chceš něco vědět, tak podle mého názoru si tahle loď vybrala zatraceně dobře. Neumím si představit, že by to někdo zvládl líp než ty. A pokud sis nevšiml, nejsi v tom sám, vytasila jsem se se svou oblíbenou jsme-v-tom-spolu frází. A byla to pravda. Nevěděla jsem, jestli existuje něco jako funkce zástupce kapitána nebo morální podpory, ale každopádně jsem byla připravena se takové funkce ujmout. Už na Destiny jsem měla jakési vnitřní nutkání být Berenice nejvýše nápomocná, kdykoli o to požádá, a cítila jsem, že tady to bude stejné. Eserathovi jsem navíc opravdu věřila, už od první chvíle, což se o Berenice přece jenom nedalo říct. No, teď s odstupem jsem začínala přicházet na to, proč působila tak tajnůstkářsky. Ani já nedokázala nově příchozím snílkům vpálit do tváře všechny ty hrůzné informace.

Země..., zasnila jsem se. Předpokládám, že možnost setkat se tam s lidmi z našeho starého života asi nebude v nabídce, zamyslela jsem se. Na okamžik mi zaplesalo srdce. Bylo by bezpochyby úžasné mít šanci ještě alespoň naposledy uvidět rodiče a kamarády, vysvětlit jim co se stalo a pořádně se rozloučit. Někde docela úplně vzadu v hlavě se mi ozvala ještě odvážnější myšlenka - zůstat tam.

Že se ty stíny znovu ukážou, z toho mám taky hrůzu. Ale i kdyby - jednou jsme jim zadek nakopali, dokážeme to i podruhé, rozjela jsem se, až bych skoro sama sobě věřila. Ostatně máme v zásobě jednoho pekelně agresivního kapitána, vzpomněla jsem Eserathův poslední zubatý výstup.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:44 pm

Zakroutil jsem hlavou.
"Obávám se, že to nebude možné, pokud vím, může to snílky stát i život... Vím, že se tím kapitánka oháněla proti tomu chlápkovi, ale brala to jako poslední možnost a..."
Vzpomněl jsem si na to, co jsme slíbili udělat s loděmi a upřímně jsem nechtěl šířit ještě větší paniku.
"No, co se týče té výpravy, uvažoval jsem, že bych tě tu nechal s ostatními snílky a vzal sebou Matta a Momo, co ty na to?
Nemohl jsem si dneska nevšimnout, jak ti Ell věřila a byla ráda v tvé blízkosti, proto bych chtěl, abys je tady v době naší nepřítomnosti pohlídala, stejně tak jako loď..."
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:46 pm

Uf... no, jak říkám, ty jsi šéf. Nevím vůbec, co s tou lodí dělat, ale co už. Nějak si tu snad poradím. Co ale vy? Co tam vlastně máte s těmi týpky řešit? Co když se něco zvrtne? Jak jim můžeme věřit?, zasypala jsem ho náhlou vlnou dotazů, které se ve mně zvedly. Nedokázala a nechtěla jsem si vůbec domýšlet, co by s námi bylo, kdyby tam na ně třeba byla nastražená past. Přijít o Bereniku a Eseratha? Nedokázala jsem si to představit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:52 pm

"Proto beru Matta a Momo... Spoléhám se částečně i na jejich a tvé schopnosti. Insignia by ti měla být nápomocná, jen chci, aby ses držela poblíž zbylých snílků, kdyby se něco zvrtlo, tvoje schopnost je proti stínům podle mě nejlépe využitelná... Co se týče toho setkání, Matt se jen tak nedá, je to bojovník, Momo si beru kvůli jakéhosi šestého smyslu, umí se dorozumívat se zvířaty, to by se mohlo hodit a spolu s mým dobrým zrakem a přinejhorším i těmi zvířecími pudy... Myslím, že bychom mohli mít šanci nějak změnit stavy, ale s tím nepočítám, je to jen do počtu... Je mezi námi jakési příměří, ale nevěřím jim ani za mák... Tak proto.."
Vysvětlil jsem své plány.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 8:56 pm

Tak snad to dobře dopadne, povzdechla jsem si. Zdálo se, že beztak nemáme jinou možnost než do toho jít a doufat. Neexistuje nějaká možnost, jak bychom mezitím mohli zůstat v kontaktu? Kdoví jak dlouho tam budete a my bychom tady docela rádi uvítali mít šanci zjistit, jak to probíhá, napadlo mě. Ve skutečnosti jsem si nemohla pomoct a viděla jsem před sebou samé katastrofické scénáře. Kdyby se něco zvrtlo, chtěla jsem to vědět hned a ne až si pro nás ti bastardi přijdou. Zároveň jsem se také necítila zrovna nejlíp při představě, že to tu dostanu na starosti. Jako obvykle, když na mě někdo chtěl nakládat nějaké větší povinnosti, mě začala jímat panika.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 9:01 pm

Dopil jsem šálek čaje a prázdný šálek položil opět na stůl a začal jsem se pomalu zvedat.
"Je tu jedna možnost, naproti Destiny má Insignia jednu zvláštní místnost, jmenuje se Zrcadlová místnost... Teda alespoň tak mi to radí Insignia, najdeš tam zrcadlo, které ti při troše štěstí ukáže osobu, která ti opravdu chybí... Otázkou však je, jestli to bude někdo z naší skupiny... Srdci totiž neporučíš, ovšem... Bylo by to pouze jednostranné, viděla bys pouze ty nás a to jen jako iluzi, nijak bys nemohla zasáhnout, byla bys pouhý pozorovatel...
To je jediná možnost o které vím, a teď mě prosím omluv, pokusím se jít trochu prospat... Snad mi ten šálek čaje pomůže. Zatím se opatruj, eM."

Pousmál jsem se a zmizel jsem ve dveřích. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 9:08 pm

Dobrou, dobrou, popřála jsem už podruhé toho dne právě odcházející osobě. Tak zrcadlová místnost, říkáš, zamumlala jsem si tak říkajíc pod fousy. Ta myšlenka mě nadchla. Osoba, která mi chybí? To by neměl být problém. Většina lidí, které jsem tu zatím potkala, mi rychle přirostla k srdci a považovala jsem je za svou rodinu, takže jsem o ně zákonitě měla strach. Nelíbila se mi myšlenka, že se jich tak málo má vydat do úplně neznámého nebezpečí a věřit tam nějakým padouchům, co se možná tvářili přívětivě, ale z jejich pohledu jsme prý porušovali zákon, byli jsme "ti zlí". Tak co jim bránilo ušít na nás boudu, připravit nás o ty nejsilnější a pak nás po kouskách dodělat? Rozhodla jsem se, že až na to přijde, shromáždím veškerou zbylou posádku v téhle zrcadlové místnosti. Pokud to bude možné, a já věřila, že bude, budeme sledovat průběh onoho "jednání" a kdyby se něco zvrtlo, budeme připraveni zasáhnout. Jak, to jsem nevěděla, ale rozhodně jsem nehodlala sedět někde na palubě a civět do hvězd, zatímco kapitáni a další budou nasazovat krky. Zničehonic jsem měla pocit, že bych měla jít s nimi. Koneckonců měla jsem dojem, že moje schopnost je pro případ boje použitelnější, než ta Momoničina. Ale nedalo se nic dělat. Kapitán pravil, já poslechnu. Dopila jsem svoje kafe, které už mezi tím vším mým přemítáním notně vystydlo, a jídelnu jsem mlčky opustila.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 10:00 am

Raňajky by sa nemali vynechávať, ak človek túži po príjemnom dni... vraj. A keďže ja som mal príjemné ráno, tak som zašiel na raňajky, aby som mal aj príjemný zvyšok dňa. Aj keď už bolo takmer jedenásť, čo nie je po dvanástej, je pre mňa ráno.

Podišiel som k stolu a tam som sa pekne usadil. Insignia mi naservírovala jedlo aj s pitím priamo predomňa a mne stačilo len toľko, aby som ho zjedol. Tak som aj urobil. Keď som raňajky zapil, vstal som od stola.
"Je čas ísť trénovať, som si takmer istý, že dnes niečoho dosiahnem!"

Povzbudený vlastnými slovami, opustil som jedáleň.


(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 10:41 am

Dobrej, zamrmlala jsem na pozdrav prázdné jídelně. Pohled z okna mě v tu chvíli nechával dokonale chladnou, zajímal mě jen horký čaj a tentokrát bych prosila cukr, ano? Dík, pomyslela jsem si, když mi mé přání bylo splněno. K snídani jsem si pak objednala tousty. Poslední dobou nějaká toustománie, ne?, podivila jsem se sama sobě a zakousla se do vynikajícího kousku plněného salámem a sýrem. Zakřupalo to také zelenou papričkou. Insignia se zřejmě skutečně rozhodla pečovat o mé zdraví a narvat do mě nějaké ty vitamíny i proti mé vůli. No dobře, nebudu se bránit, pomlaskávala jsem si. Na závěr jsem ale přece jen dostala chuť na nějakou sladkou tečku, tak jsem si dala výbornou buchtu s tvarohem, jablky a ořechy. A pak už jsem se spokojeně rozvalila do židle a přemýšlela, co s načatým dnem. Chtělo by to trochu zeleně na lodi. Všude pořád jen ty zdi a stropy...

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 2:26 pm

V jídelně jsem se tentokrát moc nezdržela. Můj hlad byl spíš hládek, a tak jsem jen zhltla kus chleba se salámem, zapila to džusem a pak už jsem běžela do pokoje, protože se mi v hlavě zrodil nový plán.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:28 pm

Tak, to je ono, prohlásila jsem, když jsem vstoupila do jídelny. Šla jsem se posadit. Prostě si vymyslíš, co bys chtěl, a loď ti to splní. Většinou se trefí přesně, usmála jsem se a objednala si pořádný hrnek černého čaje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:35 pm

Vošiel som do miestnosti, kde som si hneď všimol eM.
"Ahoj!"
Pozdravil som počas mojej chôdze k stolu, ku ktorému keď som prišiel, ihneď som sa posadil. Chvíľku na to sa predomnou objavila fazuľová polievka a k nej krajec chleba.
"Mňam!"
Prikývol som nad tanierom a z hladu sa do toho rovno pustil. Chopil som sa lyžice a z polievky ubúdalo.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:37 pm

Čau, jak to jde? Slyšela jsem, že tě čeká malý výlet..., pozdravila jsem Matta a rovnou se i optala. Zajímalo mě, jaké informace o tom výletu měl, protože já jsem toho moc nevěděla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:41 pm

Přišel jsem chvíli po eM. A pořádně se usadil u stolu naproti ní. Seděl tam ještě další člověk, další snílek. Zdravím... řeknu s úsměvem jeho směrem a podívám se před sebe. Stál tam šálek se zázvorovým čajem a bábovka. Sakra, začínám tuhle loď mít radši...
Pak se podívám na eM...Ono to opravdu funguje...řeknu trochu překvapeně ale to už upíjím čaj a láduji se výtečnou bábovkou.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:43 pm

To víš že jo, usmála jsem se na Kaemona. Pak mě napadlo, že by neškodila nějaká pořádná večeře. Třeba rizoto...

Hmmm..., pomlaskávala jsem si nad vynikajícím rizotem. Loď opravdu uměla vařit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 6:47 pm

Stále som jedol fazuľovú polievku, keď prišla otázka od eM. Skoro mi zabehlo, pretože som vôbec netušil o nejakom výlete.
"Ah-ehm! Aký že to výlet?"
Radšej som rovno prestal jesť, pre prípad, že z ďalších noviniek by mi mohlo vážne zabehnúť.

Zrazu do miestnosti vošiel chalan, ktorého som nepoznal.
"Čau!"
Pozdravil som aj jeho, a potom som sa otočil späť k eM. Potom, ako som si ešte čiastočne všímal muža, ktorého som nepoznal, som podľa jeho reakcie usúdil, že je tu prvý krát. Otočil som sa ešte raz k nemu a predstavil sa.
"Volám sa Matt Dubois."
Hneď na to som sa už zasa venoval eM a čakal na jej odpoveď. Keď sa pred ňou objavilo rizoto, ktoré som už mal možnosť ochutnať a bolo fine, usmial som.
"Dobrú chuť... obom."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 25Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: