Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hostinec

Goto down 
+4
Phate69
Momonika Queer
M. Phoenix
Agatha Farewell
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySat Jan 21, 2012 7:15 pm

First topic message reminder :

Jídlo v místním hostinci beze jména se nedá jíst.
Postele jsou tvrdé a sotva se na nich dobře vyspíte. Jsou po dvou, pohlaví se nerozlišuje, takže nikdo neví, s kým může skončit v jedné místnosti.
Přes všechna úskalí je však toto nejbezpečnější budova v celém přístavu lebek s výhledem přímo do propasti jako kdyby do ní budova měla za chvíli sklouznout. Jen málokterý zloděj si troufne k oknům.
A ten, kdo si troufne, spadne do propasti. Vyklánění se z oken se zkrátka nedoporučuje.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:04 pm

''Za prvé''
ukázal jsem palec
''nemám dvojici.... za druhé''

přidal jsem k palci ukazováček
''nevím důvod proč se tak brzo vracet sotva jsem slezl na pevninu... a za třetí''
k palci ukazováčku jsem přidal ještě prostředníček
''očekávám omluvu za to že jsi mi tykala''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:06 pm

"Tak môžem odísť s Willom?" spýtala som sa kapitánky, "hoci, ten ešte veľmi nevyzerá, že sa s tým zmieril." pozrela som naňho súcitne. No čo, prinajhoršom ho naspäť odtiahnem, cestu si pamätám.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:08 pm

"Výborně, v tom případě zůstaň jak dlouho chceš," nedělala jsem si hlavu s tím, že ho tam nechávám.
"Momoniko, samozřejmě můžete odejít. Cesta není dlouhá ani složitá. Jsem si jistá, že trefíte. Je mi líto, že takto odvolávám akci, ale není jiná možnost."
Sama jsem se vydala z hostince rázným krokem opačným směrem než oni.
Musela jsem ještě najít ostatní.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:20 pm

ts, jaká drzost, jak se vůbec opovažuje
i když bych zde nejraději zůstal, věděl jsem, že se musím odtud dostat nějak pryč a jediná možnost byla vzducholoď, kterou naneštěstí vlastnila ona, tak nějak uraženě jsem vstal, hodil jsem na pult pár věcí které jsem měl v kapse a odkráčel jsem dveřmi pryč
- přesun
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:24 pm

Will tam pořád stál a o všem přemýšlel "pokud je to tedy pravda, tak se tu musím zorientovat, vypadá to, že jsme různorodá posádka, která je na tom stejně, proto tu nemohu projevit slabost, tak se vzchop ty srabe" řekl a konečně se narovnal, dokonce i zapomněl na svou nevolnost. Pak se porozhlédl kolem a zase začal poslouchat. Když si vše vyslechl, měl chuť říznout toho Ryuujiho a sebe na důkaz, že ty jeho žvásty jsou falešné, se svým lenním baronem se znal moc dobře a pokud tenhle floutek vyrůstal v šlechtických poměrech jeho lennímu baronovi nesahá ani po paty. Pak se najednou rozhodlo, že se všichni vrátí na palubu. Nebyl z toho moc nadšen, ale přece jen tam mělo být bezpečněji. Když Momonika nabídla, že se vrátí s ní, tak se pousmál "za tvou společnot budu rád a omlouvám se za to, že jsem se tak choval, ale tahle magie je mi neznámá a docela mě to vyděsilo" řekl a opět jí nabídl ruku "teď slibuji, že už nevyletím a budu se chovat jak se správný gentleman má" řekl a podíval se na Kapitánku Beraniku "pokud by bylo možné, rád bych si s vámi potom promluvil" řekl a s Momoniko vyrazil k bráně.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 EmptySun Jan 22, 2012 5:30 pm

Prijala som jeho ruku. Ešte stále ma celkom udivovalo, ako sa správa, akoby z iného storočia, no, vlastne tak trocha aj vyzerá. Ale na to sa ho budem môcť opýtať aj neskôr. A pod jeho vedením som sa aj so Cherryl vydala späť k bráne.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Sponsored content





Hostinec - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hostinec   Hostinec - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hostinec
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Hostinec "Zlatá duše"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: