Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jídelna a kavárna

Goto down 
+6
Kaemon Tadashi
Ella Frell
M. Phoenix
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Eserath
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptySun Jan 29, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Snad nejoblíbenější místnost všech hladovců. Tato místnost slouží jako jídelna, ale zároveň i jako cukrárna, kavárna a mnoho dalšího v jednom. Děli se na dvě pomyslné části. První je samotná jídelna, ta se skládá ze dvou velkých stolů, které jsou hned vedle sebe a oba jsou obklíčeny šesti židlemi.
Na každém stole je vždy nějaká dekorace ať už ve formě mísy s ovocem či zeleninou, nebo nějakou květinou. Pokud si někdo přisedne k tomuto stolu a pomyslí na to, co si přeje k jídlu, Insignia mu to s největší pravděpodobností splní. Ani o zbytky a nádobí se není třeba starat. Ty zmiznou stejně tak, jak se jídlo objeví.
Druhou pomyslnou částí je jakási odpočívárna na druhém konci pokoji. Ta se skládá z velkého koženého gauče, pár sedaček a kupu pohodlných polštářku. Ve středu toho všeho je konferenční stolek, který je prosklený. Pokud nemáte hlad, ale chcete jen něco dobrého zakousnout, či si dát lahodný nápoj, nenajdete lepší místo. Navíc je jedna stěna jídelny prosklená, takže se můžete kochat krásami vesmíru.

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Dining_Room__Metro_Club_by_WindKeeper4
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyMon Mar 05, 2012 7:01 pm

Šmankote neblázni, tohle není kocovina, abyses z toho vyběhal, hubovala jsem ho jako zdravotní sestřička neposedného pacienta. Něčím si tam pohneš, šlápneš na to nebo ti podjede berle a špatně ti to sroste. Mazej na ošetřovnu, nakázala jsem mu s obočím přísně staženým a ukázala ke dveřím. Člověk by řekl, že když na to máš vzdělání, budeš se chovat rozumněji, kroutila jsem nad tím hlavou. Aby ti to nebylo líto, taky půjdu do postele. Ale radši asi spíš do své. Na ošetřovně je poslední dobou nějak moc živo, radši bych trochu soukromí. I když začínám mít pocit, že se ze mě stává asociál. Když nepočítám tebe, vůbec s nikým nemluvím... zadumala jsem se poprosila Insignii o termosku toho druhého bylinkového čaje, který byl o poznání chutnější než ten první a navíc to vypadalo, že i líp funguje. V duchu jsem jí slíbila vrátit všechno nádobí, které jsem si napůjčovala, jakmile to půjde.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyMon Mar 05, 2012 7:06 pm

Zasmial som sa."Ja som tu lekár.." povedal som jej zdrcujúcu novinku, ktorú asi nevedela."Takže viem, čo je prednejšie. Ty sa pekne vyspi..dobrú noc a pekné sny.." povedal som a usmial sa."Možno večer k tebe "skočím"." povedal som a pomaly odchádzal preč. Zrazu som sa objavil za ňou."Baf!" povedal som, dal jej bozk na čelo."Dobrú..." potom som znova zmizol. Žeby mi šibalo z tých sedatív? Kto vie?

/presun/
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyMon Mar 05, 2012 7:42 pm

Hej, cukla jsem sebou, když mi začal kmitat před očima a "napadat mě". Drzoune, ucedila jsem mezi zuby, když už byl pryč, ale usmívala jsem se. S termoskou a přihlouplým úsměvem na tváři jsem se odšourala zpátky do své kajuty.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 2:08 pm

Došla jsem do jídelny a dala si další dávku bylinkového čaje. Damnit, já tam nechala to nádobí, sorry, omlouvala jsem se Insignii v duchu. Pak jsem požádala o trochu leča s chlebem a máslem a skleničku fresh džusu. Vitamínů není nikdy dost.

Dumala jsem, jestlipak šel včera Petr na ošetřovnu. A jestlipak je už lépe Eserathovi? Rozhodla jsem se, že se tam za nimi po jídle zastavím.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 5:50 pm

Nakonec se mi podařilo dostat se do jídelny, aniž bych rozbila jediný hrnek, ale dalo mi to zabrat. Tác s umytým nádobím jsem položila na stůl a v duchu Insignii poděkovala. Zařekla jsem se, že příště ho budu vracet svědomitěji. Ini to zjevně vzala, nádobí se vpilo do stolu a bylo uklizeno.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 6:07 pm

Vošla som do jedálne a trocha sa porozhliadala, či niekoho neuvidím. Nikto nikde, tak som si sadla za stôl a pustila sa do jedla. Zeleninový šalát mizol jedna radosť. Aj z vína statočne ubúdalo.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 7:19 pm

Hlad ma zavial do jedálne, a hneď ako som otvoril dvere, už som si všimol, že je tu aj niekto iný, koho prítomnosť som veľmi uvítal.
"Ahoj."
Pozdravil som Momo a prešiel k stolu.
"Máš sa?"
Pousmial som sa, keď už som sedel, na čo sa predomnou objavila praženica.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 8:10 pm

"Ahoj," pozdravila som Matta s úsmevom. Potešila som sa, že ho vidím.
"Ujde to. Čo ty?"
Šalát bol už preč a tak i víno. Objavil sa predo mnou ďalší pohár. Váhavo som naň pozrela, predsa len už som mala dva. Nakoniec som po ňom siahla, raz za čas nezaškodí...
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 8:24 pm

Do jedla som sa ešte nepustil, keďže som nechcel rozprávať s plnými ústami.
"No, u mňa celkom v pohode, len poslednú dobu som nejako mimo."
Zaškeril som sa a všimol si, že vínko ide v plnom prúde.
Keď som ochutnal praženicu, a zistil, že je skvelá, napil som sa vody.
"Čo, že tu tak sama popíjaš?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 8:39 pm

"Ále, mám chuť a sama preto, lebo nemám s kým," zasmiala som sa. "Ale toto je posledný pohárik," povedala som rozhodne, lebo už som cítila vplyv alkoholu. A to je nebezpečné... pre mňa...
"Ako že mimo?" vrátila som sa k jeho odpovedi.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 8:46 pm

"Nemáš s kým?"
Pozrel som sa na pohárik, v ktorom sa lesklo víno. Ak by som pil, dal by som si, ale alkohol veľmi nemusím, hmm.
"Prečo posledný, pokojne si daj."
Pousmial som sa a zasa sa napil vody.
"Ani neviem, po tom poslednom súboji, nie som vo svojej koži."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 8:57 pm

"Nie, nie, opiť sa fakt nepotrebujem," zasmiala som sa.
"Hmm, keď nad tým rozmýšľam, vlastne ani ja." Ale radšej som od rozmýšľania upustila, mám v sebe alkohol... Ale zas nemôžem od toho upustiť úplne... haaa, také problémy môžem mať len ja.
Dopila som posledné kvapky vína a pozrela na Cherryl. Spinkala mi stočená v klbku pri nohách.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:00 pm

"Opiť sa... vec, ktorá ma donútila s alkoholom skončiť."
Zasmial som sa, na čo som zistil, že už nemám vodu a pohár zmizol.
"Ani ty?"
Zvedavo som sa na ňu zahľadel.
"Čo sa stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:08 pm

"Ja sa neopíjam, iba raz za sto rokov. Ale víno si občas doprajem, keď je chuť...
Nič... Len to nie je také ako predtým. Cítim sa inak. Ale to sú zas tie moje analýzy môjho ja... pre druhých nezáživné a nepodstatné,"
mávla som rukou.
Nemala som si čím zamestnať ruky, tak som sa začala pohrávať s pramienkom vlasov. Pohľad som zabodla do stola predo mnou.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:14 pm

Raz za sto rokov, tak to je v pohode. Občas zrejme treba vyvelntilovať... odreagovať sa.
"Ja by som tie analýzy rád vypočul, ak máš chuť mi ich povedať."
Odsunul som tanier s jedlom stranou, a ten zmizol. Ruky som si položil na stôl a mlčky pozoroval druhú osobu v jedálni.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:23 pm

Trocha som znervóznela, ani poriadne neviem prečo. Stále sa hrajúc s vlasmi som naňho pozrela.
"Eh... no, momentálne ma to prešlo, ale raz ti ich teda poviem, keď na mňa zas príde filozofická nálada," zasmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:32 pm

Pokrčil som "nespokojne" perami, čakal som, že budem dnes večer taký ten počúvajúci, tichý spoločník. Nekonalo sa...
"Ako tak pozorujem tie tvoje vlasy, tak musím povedať, že sa mi páčia."
Zaškeril som sa. Keď už ju teda nebudem môcť počúvať, tak aspoň niečo poviem, aby reč nestála.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:39 pm

"Čo? Táto slama?" zasmiala som sa, "Neverím."
"Chcelo by to väčšiu hustotu, potom by sa možno dali považovať za obstojné." Možno by mi Insignia mohla namiešať nejaký zázračný elixír, keď už je taká čarovná, hehe.
"Hmm, myslím, že už sa pôjdem zakutrať do postele..."
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:49 pm

"Slama?"
Zasmial som sa.
"No keď myslíš."
Na zázračným elixírom by sa človek aj mohol zamyslieť. Nemusel by to byť elixír len na vlasy, ale aj hocičo iné.
"Zakutrať sa..."
Usmial som sa.
"... vínko robí svoje? Ale hej, človek by mal aj spať. Ak už si dlho na nohách, tak radšej aj choď."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:51 pm

Začervenala som sa. "To je môj bežný slovník..." Vstala som. "Tak pôjdem, dobrú noc."
Spolu so Cherryl som opustila miestnosť.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 06, 2012 9:55 pm

"Máš fine slovník."
Zaškeril som sa a potom už len pozoroval Momo, ako spoločne s Cherryl mizne z miestnosti. Chjo, zasa tu bude sám, ale... spánku človek veľmi nerozkáže.
"Dobrú noc."
Pozdravil som ju, ešte než odišla a potom sa len oprel do operadla na stoličke.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyWed Mar 07, 2012 3:04 pm

Predtým, než som opustil jedáleň, som sa ešte stihol najesť a napiť. Rozhodol som sa, že by nezaškodilo navštíviť najskôr kajutu a vziať si čisté oblečenie, no a potom samozrejme sprchy. A tak som sa teda vybral smerom ku svojej kajute.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptySun Mar 11, 2012 12:40 pm

Po príchode do jedálne som ihneď zamieril k stolu. Posadil som sa na jednú zo stoličiek, ktoré pri stole boli a "objednal" si jedlo.
Loď ma nenechala dlho čakať a ja som sa mohol spokojne pustiť do obedu. Keď som dojedol, len som zašiel na gauč, kde som sa rozvalil a ostal na ňom.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 13, 2012 6:39 pm

Vošla som do jedálne a pomaly som došla k stolu. "Kakao, kakaooo!" Povedala som energicky a žiadaný nápoj sa predo mnou objavil spolu z vianočkou, perníkmi a inými sladkosťami. Čakala som kedy príde Kae, povšimla som si Matta a pousmiala som sa. Pozdravila som sa aj keď som mala pocit že spí.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 EmptyTue Mar 13, 2012 6:45 pm

Přišel jsem chvíli po Ell. Sedl jsem si naproti ní ke stolu a zamyslel se. Umm nechám to na tobě Insignie, ale určitě chci čajdu... pomyslím si s úsměvem. Když se pak přede mnou objeví velký hrneček, no možná už hrnec, s čajem. A pořádná mísa rámenu. Oddělím od sebe hůlky. Itadakimasu... řeknu s úsměvem a pustím se s chutí do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jídelna a kavárna   Jídelna a kavárna - Stránka 24 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jídelna a kavárna
Návrat nahoru 
Strana 24 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Jídelna
» Jídelna
» Přidaná místnost - jídelna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: