Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Talianske podzemné mesto

Goto down 
+3
Agatha Farewell
Effettualita
Ricardo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ricardo
Hráč RPG, dějová postava
Ricardo


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputatce : 0
Join date : 17. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySat Jan 28, 2012 9:52 pm

First topic message reminder :

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 35dddw6
Mohutný ľuďmi vybudovaný komplex, ktorý bol vystavaný špeciálne na ochranu voči okolitým vonkajším narušeniam reality bývalou vládnou obrannou pobočkou, schovávajúc sa tak zároveň pred zrakom verejnosti, uchovávajúc mnohé tajomstvá a informácie. Dnes jeho správa patrí pod organizáciu Effettualitu a prechováva tu jak niekoľkých svojich členov, tak mnohé významné osobnosti z vojenskej a politickej oblasti. Centrálnou budovou je spomínaný tajný úkryt a pôsobisko Oddelenia pre výskum.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 6:38 pm

Technika, ktorou mi zastavil útok, ma malinko zaskočila. Tentokrát som sa však rozhodla neurobiť tú chybu, ktorú som spravila predtým a zachovala si svoj pokojný postoj. Ako náhle sa Eserath vrhol naproti mne, so širokým úsmevom na tvári som mu opätovala poznámku ohľadom starých časov.
"Ach tie, ako by som mohla zabudnúť. To boli časy... časy, kedy som vám neukázala podstatu mojich skutočných schopností!" než som stačila dorieknuť, zmizla som akoby ma niečo ohromnou rýchlosťou vtiahlo do zeme a ešte v ten istý moment vyvrhlo za Eserathom. S rukou zaostrenou vo forme čepele som sa mu chystala zozadu prebodnúť srdce.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 6:43 pm

Napriek tomu, že som razom zacítil mocný chlad, niečo vo mne ma hnalo vpred. Vedel som, že Eserath a muž, ktorý ho ochránil technikou úžasnejšou ako čokoľvek, so čom doteraz videl, nemôžu bojovať proti takej presile sami, keď som poblíž. To, že mám so sebou meč, že som sa s ním učil bojovať dlhé roky... to, že som získal nadľudskú schopnosť ovplyvňovať gravitáciu a napokon aj to, že som tu a mám možnosť bojovať ma hnalo vpred. Keď sa Eserath vrhol na mne neznámu osobu schopnú manipulovať vlasmi rozbehol som sa rýchlo dnu. Tým, že som svoju váhu úplne minimalizoval, som vyvinul nadľudskú rýchlosť a vďaka tomu sa mi podarilo dostať len niekoľko metrov od Eseratha v momente, keď Isabel zmizla. V ten moment mi zrak umožnil vidieť, že sa chytá na útok na bossa od chrbta.
Konal som rýchlo a purdro meča, ktoré som držal vo svojej ľavej ruke som hodil naproti nej... do jej ruky, aby som aspoň jej úder odchýlil od kritického miesta. Hneď na to som mečom vyrazil vpred smerom k nej, stále dávajú si pozorne na jej vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 6:50 pm

Už jsem se chystal na to, že ji ruku zabořím do hrudi, ale najednou zmizela. Mé zorničky se roztáhly a já nevěděl, co se děje. Jelikož jsem byl ve vzduchu, moc mi toho nezbývalo, co jsem mohl dělat, proto jsem otáčel hlavu všemi směry a najednou... Byla za mnou!
Mrcha. Tak tohle ve skutečnosti umí, takhle jsem ale nic nemohl udělat.
Pokusil jsem se udělat vývrtku, abych mohl drápy narazit do její stínem vytvarované zbraně a odrazit ji či smést tak, aby se do mě netrefila. Dokonce mi v tom pomohl i Matt, který ji po ruce hodil pouzdro meče. Já se pokusil po ni seknout ve stejném směru, aby mě netrefila.
Cítil jsem, jak mě celé tělo pálí. Asi jsem se bál, nebo to bylo zvýšenou hladinou adrenalinu.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:04 pm

Hoci ma prítomnosť ďalšieho človeka schopného sa po tom všetkom hýbať pomerne dosť prekvapila, jednoducho som zasa raz akoby vhupsla do tieňa, na ktorom som stála a rovnakou rýchlosťou vyskočila z jedného obďaleč.
"Teraz už konečne chápete, že ma nemôžete poraziť?!" vyrútila som sa do tieňa na jednej strane steny, vyskočiac následne rovnakou rýchlosťou z opačnej, vkročiac tak do ďalšieho a zasa raz vybehnúc z iného. Takýmto spôsobom to vyzeralo ako keby som sa objavovala a mizla po celej miestnosti i mimo nej.
"Kým mám tiene, som schopná čohokoľvek!"
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:09 pm

Hoc zo zeme, pokúšal som sa ju zasiahnuť svojimi tlakovými strelami. Bolo to ale nemožné, pohybovala sa prirýchlo.
Tse, toto nevyzerá dobre...
So všetkými silami som sa pokúsil postaviť, zdvihnúc svoj pohľad ich smerom.
"Toto nedáme! Čím viac má po blízku knieža tieňov, tým je silnejšie! Musíme sa dočasne stiahnuť a počkať na vypnutie svetiel!" nebol som si istý, či to bude fungovať, no iná možnosť nebola. Teraz to už všetko závisí od eliminačného týmu...
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:12 pm

Po neúspešnom útoku s mečom som dopadol na zem a jedným kolenom som sa jej aj dotýka. Meč som stále pevne držal vo svojej pravej ruke, kým ľavú som mal už teraz voľnú. Otočil som sa na Eseratha.
"Všetko OK boss?"
Spýtal som sa a očami si prezeral miestnosť. Momo tu nikde nebola. Dúfal som, že je v bezpečí niekde s kapitánkou Destiny. Potom, ako nám Isabel porozprávala, aký sme slabí a neschopní kým má poblíž tiene, otočil som sa na šéfa, Eseratha.
"Tak sa zdá, že nám práve povedala, čo máme robiť."
Aj keď som nevedel ako zrušiť všetky tiene v okolí. V tom sa ozval muž, nepoznal som ho, no vyzeral, že je na našej strane. Pravdepodobne to bol niekto z organizácie. To čo povedal, malo zmysel a tak som sa stále pozeral na šéfa... očakával rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:34 pm

"Hlupáci!" zjavila som sa pod Eserathom a čo najväčšou silou ho odkopla. Hoci som za normálnych okolností pôsobila iba ako malé dievčatko, sily som vzhľadom na svoju totožnosť mala skutočne dosť.
"Neznamenáte vôbec nič! Nesiahate nám ani po päty! Nie je najmenšia šanca, aby ktokoľvek vypol naraz všetky svetlá v riadiacej miestnosti! Je tam totiž ten, kto ma pustil a ten... ten je rýchlejší a silnejší než ja! Nezáleží na tom, čo urobíte, napokon aj tak skončíte iba ako-" prerušilo ma náhle zhasnutie všetkých svetiel.
"He-?!" všetky moje tiene vzhľadom na to zmizli a ja som v tom obrovskom komplexe ostala sama.
"Čo je to- čo to k*rva znamená?!" vykríkla som vystrašene, uvedomujúc si nevýhodnosť situácie.
"Aaaaaaaaaaa!" môj rev pripomínal takmer až dievčenský plač, sprevádzaný zaostrením všetkých mojich zvyšných vlasov a šiat, mieriac všetkým, čo som mala, na Eseratha a Matta.
"Povedal, že budem žiť večne! Že budem neporaziteľná!" bolo toho priveľa. Neexistovala jediná medzera, jediná šanca na únik pred technikou. Isabel bola pripravená pochovať celé podzemné mesto.
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:46 pm

"To sa ti nepodarí!" vybehol som i napriek svojom nedobrom stave pred Eseratha a Matta, vykríknuc čo najhlasnejšie ako to len šlo.
"PRESSIONDAAA!" vzhľadom na všetok ten tlak, ktorý som musel všetok namieriť iba predo mňa, aby som neublížil tým za mnou, bolo vidieť, že na tom moje telo nie je práve najlepšie. Každopádne som bol schopný jej techniku zasa raz odkloniť a poskytnúť dostatok času na ukončenie toho všetkého. Hoci bola absolútna tma, mali sme to jedno šťastie, že Isabel svietili oči.
"Väčšia- príležitosť- už- nebude... teraz- musíš..." použitie tejto techniky dva krát za deň ma stálo vedomie. Upadol som bezvládne na zem.

"Ariberto!" vykríkla jeho malá sestra, kľačiaca doteraz obďaleč s vojakmi. Po tomto šoku sa jej však podarilo postaviť. Bolo to asi aj poprvýkrát, čo takto navonok prejavila obavy. Uvedomovala si, že toto prestáva byť dobré. Potom, ako si k jeho telu kľakla a kontrolovala jeho zdravotný stav, už svojim obvyklým hlasom prehovorila.
"Urob pre mňa niečo. Zabi tú m*chu," s najvyššou pravdepodobnosťou to bolo myslené na Matta, keďže bol zo všetkých prítomných momentálne v najlepšom stave.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 7:56 pm

Už už som sa videl mŕtvy, keď tu zrazu sa predomnou objavil muž, ktorého som už pokladal za boja neschopného. Použil techniku, ktorej názov vykričal na celé svoje okolie a vlasy, ktoré mali byť vražednou zbraňou odrazil. Hneď na to som si vydýchol, a keď na mňa prehovoril muž, strácajúc svoje vedomie, neprešla ani sekunda po odznení jeho slov a vrhol som sa po šanci, ktorá sa mi naskytla.
Telo stále odľahčené vďaka úprave gravitačnej sily naň pôsobiacej, mi umožnilo veľmi rýchly útok. Odrazil som sa od zeme a razom som bol priamo pred Isabel. Katanou, ktorú som už držal oboma rukami, som zaťal priamo po Isabel, pričom cieľ čepele sa rovnal kritickému miestu na tele Isabel.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:13 pm

"Nieee!" transformovala som všetky zvyšné časti svojho tela do podoby čepele v snahe ho zastaviť, ale bolo už neskoro. Vzhľadom na jeho obrovskú rýchlosť som dostala kritický zásah do hlavy.
Povedal mi... povedal mi to...
Zavalená čiernou krvou som sa i so zabodnutým mečom skácala k zemi a transformované časti sa rozpadli v niečo pripomínajúce prach.
FLASHBACK

Spoiler:
Pre...čo...? Zabila som... toľko ľudí... natrhala... toľko ruží... tak prečo som mala ten nezvratný pocit... že čím viac som zabíjala... tým menej rozkoše a sily sa mi dostalo? Zvláštne... vždycky som si predstavovala smrť inač... obávala som sa jej, ale z nepochopiteľných dôvodov už viac necítim strach... cítim... úľavu... zdá sa, že ani nám... nie je predurčené... žiť večne... sláva bohu...
Na Isabel už viac nebolo badať žiadne známky života. Tentokrát to bol skutočne koniec...
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:18 pm

Jakmile se u mě objevila Isabel, vůbec jsem si ji nevšiml a kopla do mě takovou silou, že jsem vrazil do nejbližší zdi. Náraz ale nebyl tak silný. Protože když jsem se dostal zpět ze zdi, všiml jsem si, že to pálení neměl na svědomá adrenalin. Mé tělo bylo nyní pokrytu šupinami... Další stupeň proměny.
Díky nim jsem byl jenom lehce pomlácen a nepodařilo se ji mě zmlátit do bezvědomí. V několika málo okamžicích se stalo tolik, že jsem to ani nebyl schopen vstřebat. Velitel před nás opět skočil a zachránil nás, navíc zmizelo světlo a já ve tmě viděl jen letmé obrysy díky svým dračím očím. Matt se po ni vrhnul a já už se chystal...
Už se stačilo jen odrazit, ale už to nebylo třeba. Viděl jsem, že se malá postava skácela k zemi a mi došlo, že je po všem...
"Skončila..."
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:23 pm

Dopadol som na nohy, približne tri metre za telo Isabel, keď som sa otočil smerom k nej. Teda aspoň k miestu, kde som očakával, že sa v tme bude nachádzať. Môj meč zostal v jej hlave, a teda som nemal žiadnu zbraň. Stál som nehybne a s odstupom. Aj keď som vedel, že človek by bol po takom zásahu mŕtvy, nevedel som ako je to v prípade tieňa... kniežaťa.
Bezpečnosť som kládol na prvé miesto a tak, radšej som sa nepribližoval.
"Je mŕtva?"
Spýtal som sa bez toho, aby som moja otázka smerovala na konkrétneho človeka.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:32 pm

Na povrchu, ďaleko nad nimi, práve vystúpila postava z vchodu, ktorým sa sem predtým dostali i oni. Z vchodu uprostred mohutných skalísk a brál. Vyzeral pomerne spokojne, pričom s rukami vo vreckách bielej košele kráčal pomalými krokmi preč. Nebol tam však sám, akoby ho odprevádzala iná osoba. Bola to žena v doktorskom plášti, veliteľka jednotky pre odbor a výskum.

"Keď si mi povedal, že mám zabiť veliteľku a zabrať jej miesto, nemyslela som si, že to bude kvôli tomuto. To si náš "všemohúci" tak strašne želal Isabelinu smrť?"
"Pochopiteľne. Vedela toho priveľa. Porazené knieža je ako vyhasnutá hviezda. Nielen, že už viac nemá prečo existovať, môže narobiť veľké problémy. Isabel toho vedela priveľa, musela umrieť."
"Prečo si mi teda nepovedal, aby som to urobila ja? Mala som veľa možností."
"Dúfal som, že nám pred odkvecnutím Isabel ešte pozabíja zopár nepriateľov. Navyše, pokojne si to nazývaj sentimentálnosť, no chcel som ju ešte raz vidieť. Zvláštne, čo? Zdá sa, že čím dlhšie žijem, tým viac ma dobieha ľudskosť."
"Naozaj nerozumiem, čo sa tým snažíš povedať."
"Kto vie. Možno keď raz dosiahneš môj vek, pochopíš. Och, naozaj. Náš chlebodárca ti odkazuje, že máš naďalej zohrávať úlohu špeha."
"Ako keby sa stalo," boli posledné slová, ktoré medzi sebou prehodili, než sa definitívne rozlúčili...
Návrat nahoru Goto down
Effettualita
NPC pro adminy
Effettualita


Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:41 pm

Ako náhle sa všetci vojaci vrátane mňa už boli schopní bez problémov hýbať, začali sme pomáhať s odvozom zranených. Konkrétne ja, i napriek tomu, že som v sebe nemala veľa síl, som sama nadvihla telo Ariberta a s veľkými ťažkosťami sa ho chystala odniesť do nemocnice.
"Nemyslela by som si, že to poviem, no ďakujeme vám za vašu pomoc. Kedykoľvek budete pripravení, môžete odísť. V opačnom prípade môžete ostať aj tu. Effettualita je vám zaviazaná," uklonila som sa úctivo a pomaly s ťažkosťami odchádzala.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:44 pm

Jakmile jsem uviděl Isabel mrtvou na zemi, nevýslovně se mi ulevilo, jelikož to znamenalo konec jednoho velkého problému.
"Blahopřeji, Matte, Knížecí zabijáku."
Usmál jsem se a mé oči se opět vrátily do normálu, což se nedalo říct o mém tělu, jelikož ho nyní pokrývaly šupiny... Vypadalo to zvláštně.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:49 pm

Keď už som si domyslel, že podľa všetkého je Isabela mŕtva, prikročil som k nej a vy. tiahol z nej meč. Hneď na to som podišiel k Eserathovi a kľakol si k nemu.
Usmial som sa a meč som položil na zem.
"Myslím, že zabijakmi sú všetci, ktorí sa podieľali na jej smrti. Ja som mal akurát tú možnosť seknúť mečom v správny moment. Ale sám by som neobstál ani toľko čo vy."
Odvetil som Eserathovi na jeho blahoželanie.
"Inak ste v poriadku?"
Hneď na to som sa spýtal a bol pripravený mu pomôcť. Napokon, ja som nebojoval tak dlho, takže ak by bol vyčerpanejší odomňa, vôbec by sa nebolo čomu diviť.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 8:56 pm

"Ještě jednou ti děkuji za tvou pomoc, byla to opravdu dobrá věc, vzít tě s námi."
Podíval jsem se pořádně na ruce a šupiny, které se vytvořily z kůže. Měly lehce nazelenalý odstín.
"Myslím, že jsme tu každý něco získali. Organizace získala cenné vítězství, ty jsi získal obrovskou čest a má schopnost se o něco posunula dále..."
Otočil jsem se na malou slečnu, která velitele táhla na rameni a lehce jsem ji pokynul hlavou.
"Myslím, že se všichni co nejrychleji vrátíme na lodě. Sama navštivte Destiny, až budete připravená, o všem informuji Kapitánku..."
Otočil jsem se zpět na Matta.
"A my už asi taky půjdeme... Je na čase jít zase domů..."

Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 9:05 pm

Zasa som vzal do ruky svoju katanu a pomaly som vstal. Počas vstávania som si prezrel Eserathove šupiny.
Šupináč, presne ako povedala eM... kapitán má výbornú schopnosť.
Taktiež som sa otočil na slečnu, na ktorú aj šéf a len som prikývol. Kamarátsky sa rozprávať s niekým, kto nás chcel zabiť a potom ma zatvoril do "cely" som veľká záujem nemal aj napriek vďačnosti. Vďačný som bol zatiaľ len mužovi, ktorý Eseratha a mňa ochránil pred Isabel. Svoju tvár som po chvíľke zasa otočil na kapitána.
"Loď, už sa na ňu teším."
Úsmevne som povedal a začal som sa obzerať po puzdre svojho meča, no to som nikde nevidel. Kto vie ako dopadlo, keďže som ho po Isabel hodil naozaj pomerne silno.
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 9:09 pm

Na pár okamžiků jsem zavřel oči a soustředil se na to, abych se zase vrátil do normálu a po chvíli se tak i stalo.
"Ach... Kdyby ty proměny alespoň nebolely... Stejně jsou na nic, člověk se promění, snaží se, pak přijdeš ty a ukážeš nám, jak se to dělá."
Zasmál jsem se, protože to bylo fakt dobrý.
"Tak pojď, půjdeme pro ostatní a padáme odtud."
Otočil jsem se a pomalu se vydal tím směrem, kterým jsme tu přišli.

(Dneska už to balím, tak zítra se vrátíme Wink)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptySun Feb 05, 2012 9:23 pm

Teraz som nevedel ako sa tváriť. Toľkú chválu som si myslím nezaslúžil. Dúfam, že sa to nebude veľmi rozoberať aj na lodi, pretože sa môže stať, že sa začnem červenať, a to by som nerád.
"Keď to vravíte šéfe."
Pobavene som mu odvetil na popis môjho činu, o ktorom som vedel, že by sa nikdy neuskutočnil nebyť kapitána a muža, ktorý nás oboch zachránil. Ja som sa ešte chvíľku obzeral po puzdre pre svoj meč, nemohol som si dovoliť ho tu len tak nechať, pretože kto vie, ako by som sa dostal k náhradnému... Napokon som si ho však všimol.
Poničené puzdro, ktoré však stále držalo pokope, ležalo nehybne na zemi zopár metrov odomňa. Zašiel som si poň a vzal ho do ruky. Meč som doň nechcel dať, pretože čepeľ bola celá zanesená Isabelinou čiernou krvou...
Otočil som sa a videl, že Eserath už pomaly odchádza, tak som sa vydal za ním.
"Dúfam, že sú obe v poriadku."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptyMon Feb 06, 2012 4:23 pm

"Měly by být, stíny se podle mě nedostaly dál než za nás a poté odešly společně s Isabel, pokud tomu tedy dobře rozumím."
Zatočil jsem do chodby a snažil se vybavit si cestu, kterou jsme sem přišli. Díky bohu to nějakým způsobem vyšlo a já se přes skupinku vojáků dostal zpátky do místnosti, ze které jsem odešel.
"Všechno v pořádku?"
Podíval jsem se na všechny přítomné a povídal jsem se hlavně na kapitánku a Momo.
"Z naší strany je vše vyřízeno, navrhuji se vrátit na lodě, obě strany ví, co se stalo. Já a Matt vám vše povíme cestou."
Vyzval jsem obě slečny k odchodu, jelikož zde nebylo proč déle zůstávat.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptyMon Feb 06, 2012 4:33 pm

Vďaka tomu, že som nasledoval kapitána, dostal som sa k Momo a kapitánke. Keď som videl, že sú v poriadku, uľavilo sa mi. Usmial som sa a potom som si prezeral miestnosť, v ktorej Momo spoločne s kapitánkou boli počas útoku.
"Kde sa toho bude možné zbaviť?"
Spýtal som najbližších ľudí, držiac v ruke kus špinavej handry... bola na nej čierna krv. Eserath isto vedel, koho krv to bola. Tou handrou som totiž vyčistil čepeľ svojho meča, ktorý som následne na to skryl do puzdra. Meč som si potom pripevnil k pásu po mojej ľavej ruke.
Dúfam, že odtiaľto vypadneme čo najskôr...
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptyMon Feb 06, 2012 5:25 pm

Keď som zbadala Matta a kapitána, uľavilo sa mi, že sú v poriadku.
"Všetko ok," prikývla som Eserethovi, "Ale i tak, už aby sme boli na lodi." Dodala som ešte a čakala, kým sa vydáme na odchod.
Tá krv... Zrejme Isabelina?
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptyMon Feb 06, 2012 6:02 pm

Prikývol som na Momo.
"Taktiež už by som bol rád na lodi."
Povedal som svojmu blízkemu okolie, Momo a kapitánom.
Rád by som si dal sprchu a keď možno, sa aj vyspal.
Handru som napokon vyhodil do koša (snáď tu nejaký je). Nemal som záujem si ju ponechať, keďže bola celá od čiernej krvi a humusná.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 EmptyMon Feb 06, 2012 8:32 pm

"Měli bysme jít, ráda bych, aby vás alespoň zkontrolovali v ošetřovně," zamumlala jsem. Nebyla jsem zrovna nadšená z toho, že jsem zůstávala vzadu, ale Eserath měl s využíváním mé schopnosti pravdu. Lepší na obranu nežli na útok.
"A hned po ošetřovně navrhuji pořádně se vyspat. O vše se postarám," pokusila jsem se jemně pousmát, ale uvnitř mě něco tížilo. Isabel ale byla mrtvá. Alespoň, že tak. Její sbírka růží navždy uvadla.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Talianske podzemné mesto   Talianske podzemné mesto - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Talianske podzemné mesto
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Talianske podzemné mesto
» Staré město
» Opuštěné město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: