Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 6:40 pm

"Rozumiem," v hlase mi bolo cítiť nepatrné sklamanie, ale naozaj som to chápala. To čo povedal, bolo viac než logické. No i tak ma zasiahol menší smútok. Kedy znova uvidím Akihira a Willa? prebleslo my hlavou.
"Je to všetko, čo ste nám chcel povedať?" spýtala som sa, lebo som mala potrebu ísť sa prejsť a utriediť si tak myšlienky.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 6:45 pm

"Pokud víc nechcete vědět, pak mne omluvte. Musím se věnovat dalším členům posádky... Doporučuji navštívit skleníky, podle toho, co mi Insignia napověděla, musí být úchvatné."
Letmo jsem se usmál, oběma se letmo uklonil, sice mi spadly vlasy do obličeje, ale hned jsem se narovnal a odešel z místnosti. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 6:47 pm

Síce boli slová o zriedkavej návšteve nepríjemné... bolo nutné ich dodržať. Povedal to kapitán, no a ja som sa rozhodol, že rozkazy kapitána bude nutné splniť, nech sa deje čo sa deje. Ale ak mi niekto povie, aby som skočil z mosta, uvidí možno tak fakera.
Postavil som a položil so dlaň ľavej ruky na rukoväť katany.
"Myslím, že ja sa pôjdem buď poprechádzať alebo budem pokračovať v tréningu, ešte som sa nerozhodol."
Zadumal som si skôr popodnos, no bolo možné ma počuť. No potom už boss odišiel a tak som sa len otočil na Momo a čakal, čo navrhne.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 6:51 pm

"Ja sa nutne potrebujem nadýchať čerstvého vzduchu a utriediť si myšlienky," skonštatovala som, "Asi zájdem na palubu."
Vstala som a Cherryl bez vyzvania tiež.
Usmiala som sa ešte na Matta a vyšli sme z miestnosti.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyMon Jan 30, 2012 6:58 pm

Ešte než stihli odísť som Momo úsmev opätoval.
Paluba nie je zlý nápad, asi sa tam taktiež pozriem.
Pomyslel som si a kráčal som veľmi pomaly až som opustil halu a potom rôznymi chodbičkami, ktoré ma viedli kade-tade som sa dopracovával k palube.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyTue Jan 31, 2012 9:24 pm

Ako som vošiel do tejto haly, ihneď som mal tú možnosť všimnúť si, že som tu zasa sám.
To sem nikto nechodí? To som zvedavý, čo budú všetci robiť v prípade, že sa sem dostanú tiene, hmmm...
Znepokojene som uvažoval, keď som zašiel stranou a tam som tasil meč. Meč som urobil tak ľahkým, že mal približne gram a máchal som ním všade naokolo seba. After-images, ktoré zostávali po meči okolo mňa vytvorili niečo reťaz. Teda, aspoň tak to pre voľné okolo mohlo vyzerať. Tieto after-images sa vytvárali z jednoduchého dôvodu. Vďaka tomu, že meč, ktorý som momentálne držal v ruke bol tak ľahký, akým som ho učinil, manipulácia s ním bolo niekoľko násobne rýchlejšia. V prípade, že by na mňa teraz začali padať melóny, zrejme by som to všetko rozsekal ako kosačka.
Avšak, po istej dobe, sa mi to už zunovalo a tak som prestal. Gravitačnú silu, ktorá pôsobila na meč som dal zasa do normálu, a meč skryl do puzdra. Otočil som sa späť k dverám do haly a šiel k nim. Napokon som v nich zmizol.


(presun)
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:52 pm

Chvíľku mi trvalo, kým sa rozhodol, že dnešný deň nespláchnem do potrubia a odhodlal som sa aspoň niečo urobiť. Nakráčal som si to rovno do tréningovej haly, kam keď som vošiel a nikoho nevidel, zamieril som do stredu.

Gravitačnú silu, pôsobiacu na môj meč som upravil tak, aby bol meč bez váhy. Keď som tak učinil, zhlboka som sa nadýchol a začal som ním švihať všade naokolo. Tak ako minule, aj teraz sa v mojom okolí vytvorilo veľké množstvo after-images, vďaka čomu to vyzeralo tak, že okolo mňa lieta veľké množstvo mečov. Meč bol však len jeden.

Ešte dlho som si precvičoval tento nový manéver, ktorý spájal moje schopnosti s mečom a schopnosť meniť silu gravitácie. Napokon, keď som po istej dobe prestal, posadil som sa. Aj keď bol meč ľahký, vydržať sa tak dlho pohybovať ma istú energiu stálo a keďže som jedol len, nie veľmi sýty zeleninový tanier, svoju energiu som vyčerpal pomerne rýchlo.
Kiež by som mal ľahšie telo... potom by som mohol takto trénovať v kuse.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:17 pm

Počas cesty do parku som rýchlo zmenila názor. Nechcelo sa mi tam. Namiesto toho som skončila pred dverami Tréningovej miestnosti.
Vtrhla som dovnútra ako veľká voda, Cherryl cupitala za mnou. Vedela som, čo hľadám a aj som to ihneď zazrela.
Podišla som k boxovaciemu vrecu, napriahla sa a celou silou, akú som v sebe len našla, som doň udrela. Uľavilo sa mi.
"Auauuu," bolesť na seba nedala dlho čakať. Fúkala som si boľavú ruku a vtom som zbadala Matta, začervenala som sa.
"Ehm, a-ahoj," pozdravila som ho trocha neisto.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:44 pm

Keďže už som netrénoval a len tak vysedával, mohol som sa sústrediť na techniku Gravity perception. Vďaka nej som zistil, že nieto vošiel do haly. Otočil som sa smerom k dverám a všimol si Momo, ktorá prišla spoločne s Cherryl. Podľa toho čo som videl, sa dosť rýchlo dostavila k boxovaciemu vrecu.

Náhle prišiel, povedal by som, dosť silný úder do vreca, vyzeralo to, akoby ten sprevádzali nejaké emócie a zrejme to neboli tie "kladné" emócie. Keď sa na mňa Momo, fúkajúc si na ruku, pozrela. Bol som ňou trošku zaskočený, teda ani nie tak ňou, ako jej reakciou. Prekvapenie som však rýchlo z tváre zmietol a vyskočil na nohy.

"Ahoj."
Odzdravil som, pričom som sa trošku priblížil k Momo.
"Si v poriadku?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 5:55 pm

Pozrela som si na ruku, vyzerala v poriadku až na tú červeň, ale tá bolesť tomu veľmi nenasvedčovala.
"Uhm, som som," povedala som trochu priškrteným hlasom.
"Ako si sa vyspal?" zmenila som tému a posnažila som sa naňho usmiať.
Kedy to prestane bolieť? Asi nie nadarmo sa boxuje v rukaviciach.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:06 pm

Keď som prišiel ešte bližšie, aby sme na seba nemuseli rozprávať z niekoľko metrovej vzdialenosti, zapozeral som sa jej na ruku. Zvlášť na trošku červenejšiu časť.

"Prepáč, nerád sa montujem do druhých ľudí, ale nemala by si boxovať takto... bez rukavíc. Možno sa to nezdá, ale to vrece ti môže nepekne zničiť kožu na rukách a taktiež trpí aj tvoje zápästie."
Poznamenal som z vlastnej skúsenosti a začal sa obzerať, či pri vreci nenájdem nejaké rukavice s bandážou na zápästie.

Počas hľadania rukavíc ma trošku zaskočila otázka na môj spánok. Pretože, aj keď bol príjemný, bol až pridlhý.
"Ah... áno spánok. No bol fajn, len som trošku neskoro vstal."
Zatváril som sa nespokojne... sám so sebou som bol nespokojný, kvôli tomu, ako neskoro som bol občas schopný vstať. Rukavice som našiel. Boli trošku ďalej, a zazdalo sa mi, že človek by ich na tamtom mieste len tak nevšimol. Zašiel som po ne, bolo to len zopár metrov. Keď som bol za pár sekúnd späť pri Momo, držal som ich v rukách.

"Mala by si to skúsiť s týmto."
Pozrel som na rukavice, ktoré som mal v rukách.
"Ale keď sme už pritom, ako si spala ty?"
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:23 pm

Povzdychla som si.
"Ja viem, len mala som zrazu nehoráznu chuť do niečoho udrieť a hľadať rukavice mi neprišlo dôležité."
Pozrela som na rukavice, ktoré mi podával.
"Vďaka, ale radšej už nebudem boxovať, nechcem si ublížiť ešte viac s mojou šikovnosťou. Hoci, mala by som už začať trénovať... niečo," znova som si musela povzdychnúť. Ruka ma neprestávala bolieť.
"Asi dobre," pokrčila som ramenami, "Ale aj tak nemám veľmi dobrú náladu."
Znova som pozrela na rukavice. Možno by mi to zlepšilo náladu. Nie, radšej nebudem pokúšať svoje šťastie.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:32 pm

Keď už o rukavice veľký záujem nebol, pomyslel som si, že dôvodom bude bolesť. Ak niekto celou silou, posilnený negatívnou emóciu do niečoho udrie, obvykle sa jedná o veľmi silný úder.
"Smiem?"
Boxovacie rukavice som pustil k zemi a natiahol dlane k ruke, ktorú mala Momo červenú.
Počas približovania sa mojich rúk k jej, pozeral som na to červené miesto a pýtal sa.
"Čo sa stalo, že nemáš dobrú náladu?"
Momentálne už som nehovoril veľmi nahlas, keďže sme boli už bližšie ako pred chvíľkou.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:42 pm

Prikývla som a nechala ho nech sa mi pozrie na ruku.
"Neviem, asi nemôžem mať stále dobrú náladu," odvetila som ticho. Bolo príjemné, že sa o mňa niekto staral.
"Um, snáď ma to nebude bolieť dlho." To by som nebola veľmi užitočná.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 6:51 pm

Dlaň Momonikinej ruky som vzal do svojej, kým palcom druhej ruky som prechádzal som červenom mieste na ruke ženy stojacej predomnou. Moje oči sledovali jej ruku, kým uši počúvali jej ústa.
Vyzerá to byť len silno narazené.
Pomyslel som si a bol vďaka tomu o čosi šťastnejší, pretože narazené je vždy lepšie ako zlomené. No napriek tomu by bolo isto lepšie, ak by jej ruke nebolo nič.
"Máš pravdu, nálada nemôže byť zrejme stále dobrá."
Ticho som odvetil a stále pozeral Momo na ruku.
"Myslím, že je to len chvíľková bolesť..."
Pokračoval som v v rozhovore, pričom som hovoril pokojne a nie veľmi hlasno. No zároveň zrozumiteľne.
"... a tiež si myslím, že by si bola vždy veľmi užitočná."
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 7:02 pm

Pri jeho slovách som sa trocha zapýrila.
"V-vďaka," vydýchla som. Ešte chvíľu som nechala svoju ruku v jeho dlaniach, no potom som si ju zľahka oslobodila.
"Hm, asi sa predsa len ešte pôjdem prejsť do parku, ako som to najprv plánovala," povedala som do ticha. Pozrela som na Cherryl, ktorá len sedela a hľadela na nás, a potom na svoju ruku, ktorá už pomaly prestávala bolieť.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 7:08 pm

Keďže som stále sledoval dlaň a nie tvár, nevidel som výrazy v tvári, ktoré Momo robila. Na poďakovanie som sa len pousmial, myslím, že viac nebolo treba.
Ruku som jej rýchlo pustil hneď na to, ako si ju zľahka oslobodila sama, a ihneď som svoje ruky skryl za chrbát. "Áno, ja a-asi zostanem ešte tu."
To už som povedal, v čase keď som sa pozeral na Momo a nie na jej ruku.
"Dúfam, že sa ti bude prechádzka páčiť a zlepší sa ti nálada."
Obzrel som sa na Cherryl.
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 7:13 pm

"Ďakujem," povedala som ešte raz a usmiala sa naňho.
"Tak zatiaľ," pozdravila som a privolala Cherryl k nohe. Posledný krát som sa obzrela a potom som vyšla z miestnosti.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 7:25 pm

"Niet za čo."
Bola moja odpoveď na poďakovanie sa Momo, ktorá bola na odchode do parku. Ešte som sa otočil na ňu a usmial.
"Zatiaľ ahoj."
Hľadel som na Momo, a potom na miesto, kde bola v miestnosti naposledy. Po chvíľke som zakýval hlavou do strán, až mi vlasy zatancovali, čím som sa akoby dostal späť k sebe.
Musí mať veľmi rada prírodu... Momo...
Otočil som sa a šiel som späť k miestu, kde som pred jej príchodom trénoval a zasa som sa do tréningu pustil. Postupoval som rovnako ako prvý krát. Tasil meč, vďaka schopnosti ho úplne odľahčil a máchal som ním okolo seba. Musel som si zvykať na svoju novú schopnosť.

Po nejakej dobe som meč urobil omnoho ťažším, držal ho oboma rukami a sústredil sa na silné, no pomalšie údery.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 7:49 pm

Po tréningu s ťažkým mečom, na ktorý som nebol vôbec zvyknutý sa dostavili následky. Začal som cítiť svoje svalstvo, hlavne sa jednalo o ramená, chrbáta a biceps.
"Fuu-"
Vydýchol som si hlasno a meču som navrátil originálnu hmotnosť, pričom hneď na to, som ho skryl do puzdra.

Chvíľku som len tak postával v strede haly a uprene som hľadel na boxovacie vrece, pri ktorom som nedávno stál, avšak ani nešlo ani tak o to, že som tam stál, ale s kým... Pousmial som sa na to miesto, obzrel sa v tichosti na dvere a vybral sa k nim. Spočiatku som mal dojem, že tento deň bude patriť k jedným z najhorších, aké som na lodi zažil, pretože som sa zobudil neskoro a nie s najlepšou náladou, no niečo sa vo mne zmenilo...

Keď som sa dostal k dverám, obzrel som sa na to vrece a na rukavice na zemi. Potom som v dverách zmizol.


(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 9:19 pm

Cvičírna. Přesně to potřebuju, napadlo mě, když jsem vstoupila do další neznámé místnosti. Na zemi ležící kožešiny, koberce a žíněnky přímo lákaly k troše těch sklapovaček, tak jsem si protáhla nohy a ruce a pustila se do toho, pamětliva své poslední konverzace s Willem a Mattem, těsně před tím, než jsme byli tak nepříjemně přerušeni. Chce to vůli. Pravidelnost. Sílu., supěla jsem v myšlenkách, jak jsem se zvedala a znovu si lehala. Po sklapovačkách přišly na řadu kliky. Nevěděla jsem, kde se ve mně bere ta energie, ale snad to bylo tím neustálým nebezpečím, co nad námi viselo jako Damoklův meč. Vzpomínka na Isabel, jak tu stínovou potvoru nazývali, mi dodávala kuráž a dokázala mě správně rozvztekat. Nikdo mi nebude kazit můj sen. Nikdo.

Jak příhodné, že jsem tu narazila i na trénovací panáky. Nikdy jsem nebyla zrovna největší rváč, ale teď jsem najednou měla tisíc chutí někoho praštit a pořádně se vybít. A tak jsem popadla návleky na ruce a za malý moment jsem už bušila do nejbližší figuríny, a ta se pod mými údery lehce ohýbala. Samozřejmě, nebyla jsem žádný boxer, takže jsem tu potvoru spíš jen tak lechtala než že bych jí to doopravdy dávala sežrat, přesto mi to ale pro ten moment postačilo. Tu máš, mrcho, odsekla jsem a dala jí znovu pár pořádných ran do čumáku, kde jsem si představovala Isabel. Pak jsem celá uřícená návleky odhodila a na chvilku si sedla na zem, abych se vydýchala.

Při té příležitosti jsem si prohlížela místnost. Ze stropu visely provazy, lákající ke šplhu. To mi nikdy nešlo, odpověděla jsem v duchu na jejich výzvu. Pravdou bylo, že jsem se vždycky bála výšek a měla jsem slabé ruce. Pohled na ty provazy ve mně vzbuzoval nepříjemné vzpomínky na léta tělocviku na základní škole. Nikdy mi to nešlo. A teď to zkoušet taky nebudu.

Když jsem se dost vydýchala, zvedla jsem se ze země a dala si další set sklapovaček a kliků. Když už jsem v tom byla, střihla jsem si taky pár jogínských poloh, pozdravů slunce a podobných šíleností, pak jsem si zacvičila s lehčími činkami (páni, mě ale bude zítra všechno bolet!) a pak už jsem celá zpocená místnost opustila. Zítra je taky den.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 10:21 am

Netrvalo dlho, aby som sa z jedálne dopracoval až sem, do tréningovej haly. Zvlášť keď som sa ponáhľal, pretože som mal pocit, že sa mi dnes podarí niečo veľké. Vošiel som prázdnej haly a zatvoril som za sebou dvere. Hala sa mi zdala presne taká istá ako obyčajne.

Zašiel som do jedného kúta a rozhodol sa, že dnes budem pokračovať v tréningu, ktorý som započať už trošku dávnejšie. Tak sa aj stalo a ja som sa nesústredil na nič iné, len na ovplyvnenie gravitačnej sily pôsobiacej na mňa samého. Meč som preto položil pred seba.

Tréning prebiehal dlho a bol náročný, ale dnes... prosto som si veril a nevedel prečo. Po istej dobe som vyskočil, no na moje začudovanie sa, vyskočil som do výšky asi štyroch metrov. Keď som dopadol, nič sa mi nestalo, len som sa pozeral na svoje ruky, ktorých dlane som otvoril pred sebou. Bol som príjemne prekvapený s tým, čo sa mi podarilo a vedel som, že sa dokážem dostať aj ďalej.

Zasa nasledovalo sústredenie sa, a len tak z ničoho nič sa mi podarilo odlepiť sa od zeme. Moje telo sa razom, akoby ocitlo v bezváhovom stave. Avšak, jednalo sa len a len o moje telo. Pretože meč, ktorý som mal odložený bol stále na zemi a rovnako tak aj všetko v hale. To len ja som si začal v hale plávať vysoko vo vzduchu. Dokonca som sa dotkol stropu.

"Wooa!"
Bol som najvyššie ako sa dalo a pozeral som sa dolu. Bolo to úžasné. Vedel som, že nelietam, ale som len v bezváhovom stave, no napriek tomu som sa cítil, akoby som lietal.
Toto je úžasné! Počkať! Čo kedy teraz?!
Silno som sa odrazil od stropu a približoval som sa k zemi, až som sa k nej dostal. Razom som sa chopil svojho meča a taktiež ho učinil bezváhovým. Puzdro zostal ona zemi.

Potom, ako som "doplával" do asi centra haly, som sa v nej začal točiť a pohyboval som mečom tak, ako som si predošlé dni natrénoval.

Trénovací místnost - Stránka 2 353px-Swirling_VZZZ

Môj meč vytváral veľa after-imagov, až do takej miery, že nebolo poznať, ktorý meč je pravý a kde sa momentálne nachádzal. Myslím, že ak by ma teraz niekto našiel tak, ako som tu, neprišlo by mu to normálne. Ale veď čo? Nie je to normálne, buďme k sebe úprimní.

Prestal som s podivným šermovaním a "priplával" som vzduchom až ku stropu. Nohami som sa oprel o strop a vyzeral som tak, akoby som stál dolu hlavou.

Trénovací místnost - Stránka 2 Naruto_Sage_Mode_Returns_by_Guitar10go
(tento obrázok je k tomu dosť výstižný a iný som nemal :/)

Zostal som v tejto polohe a pozoroval som halu, aj keď som si bol vedomý, že takto nemôžem zostať pridlho, pretože by mi do hlavy natieklo až priveľké množstvo krvi.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 1:18 pm

Ako som "stál" dolu hlavou a prezeral si halu, rozhodol som sa, že pôjdem na zem, pretože mať veľa krvi v hlave by nebolo fajn. Tak som teda zrušil bezváhový stav na svoje telo a zrazu som padal k zemi.
"Ojoj!"

Našťastie sa mi podarilo nespanikáriť a v čase, keď som mal hlavu asi dva metre nad zemou som zasa zapol bezváhový stav na svoje telo. To zastavilo a ja som si vydýchol. Urobil som salto vpred čím som dostal nohy bližšie k zemi. Boli nad zemou niekoľko centimetrov keď som zasa tento bezváhový stav vypol a razom som stál pevne na nohách.

"To by sme mali."
Vysmiati som zašiel po puzdro pre meč a katanu doň schoval. Puzdro som si pripevnil k pásu po ľavej strane tela a zamieril k dverám. Ako som k nim šiel, pozrel som sa na boxovacie vrece, na moment. Keď som prišiel k dverám, otvoril som ich a odišiel nimi preč.


(presun)
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 2:39 pm

Rozcvička byla klasická - dala jsem si set sedů lehů, něco dřepů a pár kliků navrch. Svaly to přivítaly s povděkem. Včerejší cvičení jim přece jenom udělalo dobře a teď se hlásily o další dávku. Běhací pás tu nebyl, a tak jsem si prostě dala pár koleček kolem místnosti. Napadlo mě, že perfektní na běhání bude parčík. Chodby by taky ušly, ale bůhvíproč jsem měla v hlavě zakódované školní nařízení, že po chodbách se neběhá. Měla jsem pocit, že kdybych to chtěla udělat, okamžitě by se z některé místnosti vynořil nějaký lodní školník a seřval by mě.

Po rozcvičce jsem se pustila do figuríny, kterou jsem příhodně pojmenovala Isa-bitch. Bušila jsem do ní hlava nehlava, i když mi to chvílemi připadalo směšné. Něco takového by skutečnou Isabel těžko zastavilo, ani bych se k ní přes ty její mečové ruce nedostala, ale jako způsob vybití se se mi to zdálo příhodné. Veškeré nadbytečné napětí a agresivita ze mě postupně odcházely, až jsem se nakonec cítila velice příjemně a malátně.

Popadla jsem nějaké ty činky a posilovala trochu na ruce. Jen s těmi lehčími, samozřejmě, přepínat se by nebylo dobré. Pak jsem si dala ještě pár koleček a pak mě zničehonic napadlo, že bych si ráda zatančila. Opřela jsem se tedy jednou rukou o stěnu a jen tak pro sebe, bez hudby, jsem začala vzpomínat na různé baletní cviky z mládí. Plijé, demiplijé, pordebrá, záklon, předlon, úklony na stranu, plijé, demiplijé...

Tanec mě bavil. Jestli mě mlácení do figurín zbavovalo přebytečné negativní energie, tanec mě naplňoval tou pozitivní. Uvědomila jsem si, že se usmívám. Snažila jsem se čím dál tím víc, až jsem si říkala, herdek, takhle svědomitě jsem to nikdy nedělala. Opřená dlaněmi o stěnu jsem si prošlapala achillovky a protáhla jsem si nohy. Pak jsem si sedla na zem a opřela se zády. Odechovala jsem a meditovala na přítomnost. Ticho, klid, jen já a ticho...

Po chvíli meditace jsem byla dokonale klidná a vyrovnaná a zatoužila jsem po sprše.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 EmptyFri Feb 03, 2012 9:11 am

Namiesto do jedálne som sa dostala na cvičisko. Povzdychla som si, Insignia to sa so mnou hráš? Prezerala som si všetky veci čo tam boli ale najviac ma zaujali laná. Dala som si dolu mikinu a pomalým krokom som sa vybrala k nim. Milovala som výšky, cítila som sa slobodná. Vyliezla som úplne hore no potom sa mi zamotala hlava, spadla som. "Kyaaa!" stihla som zakričať než som dopadla na zem, nič sa mi našťastie nestalo. Povzdychla som si a sedela som na kožušine na zemi. Po chvíľke som si na ňu ľahla, pritisla som si nohy k sebe a objala som si ich. Hlavu som sklonila a premýšľala som.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: