Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréninková místnost

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Tréninková místnost Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková místnost   Tréninková místnost EmptySun Jun 03, 2012 5:20 pm

Tréninková místnost Concept_training_hall_by_Luuds
Stěny této místnosti jsou z oceli.
Liší se od ostatních především svou strohostí. Na zemi leží kožešiny pro případ pádu, který by, co se oceli týče, mohl velmi bolet. Ty samé jsou však na stěnách, takže možnost zranění je minimální. Jedna část místnosti je však bez nich. Vedou k ní schody, z čehož jde rozeznat, že místnost zabírá dvě patra.

Část s kožešinami je ještě příjemná. Slouží pro trénink obvyklých schopností, případně sebeobrany.
Druhá část je nebezpečnější a slouží pro trénink schopností, které mají co do činění se silou nebo těch, které ničí. Pokud v těchto prostorech něco vybuchne či shoří... Nic se nestane... Jen loď uzavře své dveře a nikdo již nebude schopen je otevřít... Dbejte na to, abyste v takových chvílích nezůstali uvnitř.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Tréninková místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková místnost   Tréninková místnost EmptyFri Aug 03, 2012 10:28 am

Steve Davis

Po několika minutovém bloudění, při kterém jsem klusal chodbami se mi konečně ukázali nějaké dveře, které jsem samozřejmě hned zvědavě otevřel.
Bingooo.
Řekl jsem si spokojeně a vešel jsem do prostorné místnosti.
Ještě jsem si trochu protáhl nohy a pak jsem začal běhat po vnitřním obvodu místnosti.
Dal jsem si na rozehřátí dvě kolečka klusem a potom jsem přidal do tempa, až jsem nakonec skončil u sprintu, ve kterém jsem vydržel jen několik krátkých minut a pak jsem přešel znovu do klusu, dokud jsem nezpomalil tak, že už jsem jen šel. Proběhl jsem se pěkně, teď byl čas na sprchu a něco k jídlu. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréninková místnost
» Společenská místnost
» Řídící místnost
» Společenská místnost
» Místnost s bránou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: