Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+4
M. Phoenix
Momonika Queer
Vincent van Geelen
Eserath
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 30
Location : Frýdek-Místek

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptySun Jan 29, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Velmi strohá a prostá místnost. Celá tahle velká místnost se dělí na několik částí. První, hned u dveří je tzv. část pro rozcvičení. Jsou zde různé kožešiny pro cviky na zemi. Žebřiny a závaží, se kterými lze zapracovat na svalstvu. Další část je o něco dále a zde jsou podivné návleky na ruce a nohy. Navíc jsou zde i trénovací panáci, tedy spíše pytle vycpané slámou a pískem. Tahle část slouží k boji na blízko, učení sebeobrany a všeho, co nějak souvisí s bojem na blízku.
A konečně poslední část je více specializovaná na schopnosti a tužší boj. Jsou tu dřevění a oceloví panáci, kteří vydrží téměř vše. Tudíž na nich lze zkoušet i své schopnosti, protože hlavně to je třeba.
Jsou zde i provazy pro cvičení ve vzduchu. Zem je celá pokrytá kožešinami, pod kterými je ještě malá vrstvička slámy, aby zmírnila případné pády.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Peter Magnus Magura
Hráč RPG
Peter Magnus Magura


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 0
Join date : 18. 02. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 11:41 am

Šiel som po chodbe a rozmýšľal kam by som mohol ísť,Zrazu mi preblesklo hlavou že by som mohol zájsť do trénovacej miestnosti.Šiel som tam.Došiel som k dverám na ktorých bol nápis "Trénovacia miestnosť" a otvoril ich.Vstúpil som dnu.Prišiel som k stoličke a rukou sa o ňu oprel.Premýšľal som o schopnostiach a o nočných morách.....Zaujímalo by ma aké sú moje schopnosti...pomyslel som si a chcel som sa oprieť o stenu.No ruka sa nechcela uvoľniť od stoličky.Vobec ma neposlúchala ťahal som celou silou,no aj tak to nešlo.Začínal som byť unavený....."Čo sa to deje.Prečo sa nechceš uvolniť."povedal som začínal som byť skleslý.Stále som ťahal no ruka bola pevne pripevnená k stoličke."Tak ešte raz."povedal som a celou silou som zatiahol.Ruka sa stoličky pustila, ja som odletel asi meter do zadu a spadol som na zem."To bolo zvláštne."povedal som postavil sa zo zeme a oprášil.....Žeby to bola moja schopnosť?.....v hlave som si kladol túto otázku."Vyskúšam to."povedal som a ruku som namieril na stoličku.Trénovací místnost - Stránka 11 54309260
Začal som sa súsrediť.No nič sa nedialo.Ruku som stiahol a chvýľu sa koncentroval.Potom som opetovne ruku namieril na stoličku a tá sa pohla smerom ku mne.No len asi 50cm.Ruku som zložil a usmial sa.No zrazu som zacítil v hlave pichľavú bolesť a zohol som sa .No bolesť bola len chvýľková.Postavil som sa a povedal."Tak asi som mal pravdu.No chce to ešte preskúšať"poobzeral som sa po miestnosti a hľadal som nejaký menší kovový predmet.Moju pozornosť upútala malá kovová dýka ktorá bola v puzdre.Trénovací místnost - Stránka 11 %C5%A5jdhjf%C5%A5t.Zavrel som oči a sústredil som svoju myseľ na dýku,chvýľu som sa koncentroval.Ruku som namieril na dýku a otvoril oči.Dýka sa pohla a začala sa vznášať vzduchom.Pristála v mojej ruke."Tak toje úžasné."povedal som a pozrel sa na dýku.V tvári mi žiaril obrovský úsmev."Asi si ju nechám je celkom pekná a šikovná."povedal som a dýku si vložil do kapsi.....Asi už pojdem odtiaľto preč....pomyslel som si a šiel ku dverám.Otvoril ich a vyšiel na chodbu....Asi sa tu poprechádzam.Bude to zábava......pomyslel som si a šiel som po chodbe nevedno kam.

/presun/


Naposledy upravil Peter Magnus Magura dne Tue Feb 28, 2012 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 2:09 pm

Jako vždy, když mě začal jímat vztek, jsem se rozhodla vybít se na něčem, co bylo dostupné a bezpečné. Nakráčela jsem do tréninkové místnosti a během mrknutí oka jsem sejmula tři figuríny jediným divoce se točícím fireballem o velikosti plážového míče. Pohled na jejich hořící plešaté hlavy mě poněkud upokojil. Pak jsem se otřepala a prošla do místnosti s bazénem. Chvilku jsem zvažovala pro a proti, ale nakonec se mi opravdu chtělo trochu si zaplavat a uvolnit klouby a napjaté svaly. Zapadla jsem do kabinek a za malou chvilku se z nich vynořila v sametově hnědých bikinách. Sedla jsem si na okraj bazénu, smočila ve vodě špičku nohy a trochu se otřásla. Nebyla moc teplá, aspoň ne na mě. Skočila jsem dovnitř a trochu se rozfuněla. Moje tělo se přitom pořádně zahřálo, voda na kůži chvilku podivně štípala, asi se s mým ohněm moc nesnesla, ale když se dostatečně ohřála, přestalo mi to být tak nepříjemné. Chodila jsem skrz naskrz bazénem a voda se v něm za malou chvilku prohřála, až byla horká jako v čerstvě napuštěné koupeli. Pak jsem přestala vřít, ubrala jsem na tělesné teplotě a doplavala jsem ke schůdkům. Tam jsem se ve vodě posadila jako ve vířivce, zaklonila hlavu a tiše odpočívala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 2:57 pm

Abych to nej neproseděla, spustila jsem se do hlubší vody. Udělala jsem pár temp k protějšímu okraji. Tam jsem si protáhla nohy. Pravou jsem položila na okraj bazénu a přitahovala se k ní. Pak totéž s levou. Balet ve vodě. Pak jsem se jala dát si pár bazénů a zase se trochu dostat do kondice.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:09 pm

Přemýšlela jsem o tom, co udělal Petr. Došla jsem k závěru, že to je moje vina. Byla jsem zase jednou tak otevřená ohledně svých pitomých emocí, že se jako dobrý kamarád rozhodl mi pomoct. Zlobila jsem se sama na sebe, že jsem tak stupidně otevřená. Že jsem tak čitelná. Že každý hned vidí, jak se cítím, a kdyby to náhodou neviděl, tak já mu to jako největší pitomec řeknu a vyložím. Proč jsem sakra taková? zavrtala jsem bradu do kolenou, když jsem znovu připlula ke schůdkům a sedla si na ně. Rukama spuštěnýma do vody jsem začala znovu zahřívat vodu. Valily se od nich bubliny, jak voda pod jejich dotykem vřela. Moje soukromá vířivka, ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:25 pm

Trénovací místnost - Stránka 11 Hayden-in-jumper-o

Objavil som sa sem. Kde by mohla byť ak nie tu? pomyslím si a obzeral sa. Všimol som si miestnosť, kde bol bazén. Pomaly som vošiel dnu a uvidel eM. Trochu mi odľahlo. Zmizol som a objavil sa za ňou. Objal ju a povedal:"Prepáč, prepáč..." potom som si uvedomil ako som sa zachoval. Bol som dosť mokrý, no to mi nevadilo. Buď chlap! Správam sa ako malý... pomyslel som si a pustil ju pozrel na ňu a čakal, že kedy zhorím.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:33 pm

Aj, vyjekla jsem, když mě zničehonic někdo objal. Ty! zavrčela jsem, když jsem se otočila a spatřila tam Petra. Ty zmetku! vyštěkla jsem a stříkla po něm vodou. Pak jsem se musela rozesmát. Vypadal neskutečně roztomile, v tom svém černém kabátě celém mokrém a s provinilým pohledem. Jako by čekal výprask. Přitom já se nezlobila, ne na něj. Jen na sebe. No a dobře, možná trochu i na něj. To se dělá, takhle mizet lidem z očí? Co kdyby tam pořád byly stíny? Co kdyby se ti tam něco stalo? Proč mi to furt všichni děláte, takhle mě nervovat? hubovala jsem ho a voda kolem mě už zase vřela. Když jsem si to uvědomila, uklidnila jsem se a bublání ustalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:42 pm

"Ách, ách..." snažil som sa skryť pred vodou ale beznádejne."Pšššt..." dal som jej prst na ústa. Musel som sa zasmiať."Azda sa o mňa bojíš? Ale no ták...veď vieš, že by som okamžite zmizol. A pritom celý čas som bol pri Eserathovi a dával naňho pozor.." usmial sa znova. Pomaly som sa otočil. Zasmial sa, urobil pár krokov."Gerónimó!" povedal som a rozbehol sa a skočil bombu do bazéna. Voda musela na 100% zasiahnúť eM a o to mi aj išlo. Potom som priplával k nej. Veď aj tak som bol celý mokrý. Sadol som si vedľa nej a vydýchol celý obsah pľúc.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:48 pm

Kryla jsem se před vlnou, která mě zmáčela od hlavy k patě, když Petr skočil téměr bez varování do bazénu. Posměšně jsem si prohlížela, jak z něj crčí voda, když se vyškrábal ke mně na schůdky. Poslyš, normální lidi si na to berou plavky, zakuckala jsem se smíchy a vytírala si vodu z očí. Zatřepala jsem hlavou jako pes, abych z ní vyklepala vodu, přičemž Petr schytal další dávku. Pak jsem se na něj upřeně podívala. Nemůžeš vědět, co se mohlo stát. Neznáme jejich možnosti, kdoví co provedli s Eserathovým vědomím, mohli by tam pořád být a nějak tě zablokovat, mohou mít mezi sebou někoho, kdo blokuje naše schopnosti, cokoli. Prostě... už to fakt nedělej, zaprosila jsem starostlivě a vzala ho za ruku, tu jsem si přitáhla k obličeji a políbila ji. Nechci tě ztratit. Nikoho z vás. Nemůžu, vrtěla jsem hlavou. To bych nepřežila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 3:52 pm

"Ja viem.." poviem a dám zo seba dole kabát a tričko. Potom kanady a rifle. Zostal som v trenkách, veď to boli ako keby plavky."Už nikdy...A to mám robiť ja.." poviem a zoberiem jej ruku a pobozkám jej ruku. Usmejem sa. Začal som sa tváriť nevinne a pozerať na strop. Začal si popiskovať."Nečakaný hod." zobral som ju a hodil ju do vody. Začal som sa smiať. Trochu ma zobralo aj s ňou, vlastne som potom za ňou skočil a vytiahol ju na hladinu. Usmial sa a pozrel na ňu.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 4:00 pm

Á, ty... zrádce, vyjekla jsem s očima plnýma vody. Nalokej se, vyhrkla jsem bojovně a skočila mu po krku, abych ho potopila. Vteřinku dvě jsem ho držela pod vodou, ale pak se mi vysmeknul, měl sílu, rozhodně víc než já, a tak jsem se jen smála jak se dusí vodou. Bylo mi dobře. Člověk se potřeboval tu a tam odreagovat. Zatoužila jsem po tom, aby tu s námi mohl zůstat. Ostatně proč ne? Jeho schopnost je přece fyzická...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 4:05 pm

Z vody bolo vidieť len bublinky. Trochu som vytiahol hlavu a stihol len niečo zabublať a znova som bol pod vodou. Potom som sa vytiahol na hladinu."Ty, jedna..." zasmial sa. Nechcel som ju topiť, to by som bol sviňa. Preto som na ňu špliechal vodu. Zrazu som zmizol a objavil sa za ňou. Bolo to divné prúdenie vody. Lebo voda spoločne so mnou zmizla a zrazu sa objavila za eM. Čo vytvorilo menšiu vlnu. Zobral ju zo zadu za pás a držal sa jej aby ma nemohla ani potopiť, ani špliechať vodu."Vzdávam sa!" povedal som a prižmúril oči. Vody som sa pekne napil a potreboval som chvíľku spamätať sa.. No popritom som sa smial.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 4:26 pm

No to bys taky měl, zasmála jsem se, když jsem se vzpamatovala z šoku z toho, že mi zmizel pod rukama a objevil se za mnou. Podvádíš..., šeptla jsem, zaklonila hlavu a opřela se o něj. Bylo to příjemné, jen tak se tu vznášet, odpočívat, blbnout a nikam nespěchat...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 5:16 pm

"Nemôžem?" poviem a usmejem. Pozriem na ňu a stále som ju držal. Priložil hlavu k tej jej.[b]"Ešte sa hneváš?"[/a] zašepkám ospravedlňujúcim hlasom. No vždy som sa usmieval.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 5:20 pm

Mm... myslím, že ne, usmívala jsem se se zavřenýma očima a užívala si tu krásnou chvilku tělesné blízkosti. Voda kolem nás byla krásně teplá. Vše je odpuštěno, zavrněla jsem, i když ve skutečnosti jsem se na něj vůbec nezlobila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 5:25 pm

"Ďakujem..to som rád.." povedal som a pobozkal ju na líce. Pozrel sa na strop a začal som rozmýšľať."Čo máš dnes na pláne?" spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 5:32 pm

Ehm... zrudla jsem jako rak, když jsem ucítila polibek na tváři. Začínalo to být nějaké moc... ehm... intimní. Trochu jsem se odtáhla a odplavala asi metr od něj, abych se dala do kupy. Jeez, dýchej..., soustředila jsem se na to, abych se uklidnila. Dívala jsem se všude jinam jen ne na něj, protože teď zrovna mě hrozně znervózňoval. No, asi nic konkrétního... možná by to chtělo trochu potrénovat... už dlouho jsem nemeditovala... a mám spoustu rozečtených knížek... nevím, ono se toho tady zase tolik dělat nedá, pokrčila jsem rameny a připlavala ke schůdkům, kde jsem se opřela o ruce a položila se na břicho, kopajíc nohama směrem do bazénu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 6:10 pm

Nevedel som, prečo sa tak zachovala. Veď to bol len priateľský bozk. Podišiel bližšie k nej ale nie veľmi, lebo som videl, že nechce aby som bol blízko nej. Tak som stál pred schodíkmi."Ahá...tak ja ťa nebudem zdržiavať, keď máš taký rušný plán na dnes.." povedal som a dal si pár bazénov. Vyšiel som z neho von. No bol som dosť mokrý a nevedel ako sa usušiť. Tak som si sadol na kraj bazéna, dosť ďaleko od eM aby som ju nerozrušil. Zaklonil som hlavu. Pozrel na strop.

Potom som sa podvihol a začal si brať veci. Mal som v pláne znova niekde skočiť, ale najprv som chcel počuť ešte eM. Tak som si čo najpomalšie bral veci...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 6:14 pm

Co pořád máš s tím zdržováním? povzdechla jsem si zase. Nemám plány, to jsem tím chtěla naznačit. Nevím, co budu dělat, ani se mi nic nechce dělat, je mi fajn tak, jak tu jsem, s tebou, usmála jsem se. Já jen... promiň, chovám se fakt pitomě, uchechtla jsem se, zavrtěla hlavou a přejela si obličej dlaní. Já jsem fakt asi blbá, dodala jsem, zvedla se a šla blíž k němu. Pevně jsem ho objala a začala hřát, dokud nebyl úplně suchý. Usmála jsem se na něj a sedla si vedle.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 9:30 pm

"V pohode. Neospravedlňuj sa.." poviem a objal som ju tiež. Sadol si vedľa nej a zaškeril sa. Začal som sa obliekať. Rifle som si vyhrnul a ponoril nohy do vody. Vedľa mňa boli len kanady a kabát."Neskočíme niekde?" navrhol som.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 9:39 pm

A to třeba? zajímala jsem se a zvedla se. Jestli někam půjdeme, budu se muset převléknout. Nebylo by asi nejvhodnější běhat po lodi v bikinách.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 9:45 pm

"To už si urči ty. Moja taxi služba je k dispozícií. Hocikde kde mám doskočisko. Paluba, jedáleň, tvoja kajuta je toho veľa stačí vybrať." poviem a rozpažím ruky. Znova som pozrel na strop a trochu sa pousmial.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 9:55 pm

Rozesmála jsem se. Taxi služba. Tak fajn, vydrž, odskočila jsem si do šatny, kde jsem na sebe ve spěchu narvala oblečení, a to v tak velkém, že jsem si tričko oblékla naruby. Všimla jsem si toho až když jsem se vracela k Petrovi, ale mávla jsem nad tím rukou. Toho si nikdo nevšimne. Tak třeba něco pojíst? navrhla jsem a vmáčkla se mu do náruče. Na tohle bych si zvykla...

(přesun)


Naposledy upravil M. Phoenix dne Tue Feb 28, 2012 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptyTue Feb 28, 2012 10:05 pm

"Samozrejme..prajem ničím nerušenú a príjemnu cestu." poviem a zaškerím sa. Pritiahol ju k sebe bližšie a objal som ju."Máte naopak tričko slečna.." poviem, keď som si ju prezeral. Usmial sa a zrazu sme zmizli.

/presun/
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptySun Mar 04, 2012 6:55 pm

Vklouzla jsem do místnosti s bazénem. Nechtělo se mi úplně plavat, na to jsem byla až příliš najedená, ale chtěla jsem si někde odpočinout a zrelaxovat se a na to se mi zdála být vhodná. Zanořila jsem se do šaten a za okamžik se znovu objevila v sametově hnědých plavkách. Jak jsem procházela kolem bazénu a dumala, kudy dovnitř, všimla jsem si, že dveře, které jsme tu viděli při naší první návštěvě, a na nichž visel ohromný zámek, už ten zámek nemají. To vzbudilo mou zvědavost, přišla jsem blíž a drbla do nich.

Srdce mi poskočilo vzrušením a radostí, když jsem odhalila tajemství ukryté za nimi. Muhaha, já tě miluju! vyhrkla jsem směrem k Insignii a nakráčela si to do drobné, ale přesto kouzelné - a jistě velmi funkční - sauny.

Trénovací místnost - Stránka 11 Sauna_web_25

Roztopila jsem kotel a řádně navlhčila kameny. Nebyla jsem si přesně jistá, jak se to dělá, ale s trochou pomoci vlastním tělesným zahříváním jsem saunu za malou chvilku zprovoznila a zahřála přinejmenším na sto stupňů. Trochu jsem funěla, když jsem si lehala na dřevěnou lavici, těžko se tu dýchalo. Ale brzy jsem si zvykla, zavřela oči a nerušeně relaxovala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 EmptySun Mar 04, 2012 7:37 pm

Po tom, co jsem se dost vysaunovala, jsem se přece jenom rozhodla hodit pár tempíček, a zanořila jsem se do bazénu. Byla jsem ale příjemně malátná, tak jsem jich nedala moc, po nějakých šesti bazénech jsem zase vylezla, osušila se, převlékla a šla jsem.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Trénovací místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Místnost s bránou
» Zasedací místnost
» Tréninková místnost
» Místnost s bránou
» Řídící místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: